پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Trofeo TIM

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
واقعآ از یک چیز فرارا خیلی خوشم میاد ، قبل از بازی با رئال اعلام کرد که به هیچ عنوان این بازی نمیتونه برای من و تیمم دوستانه باشه و همه دیدیم که یووه با رئال چه کرد .......... دیروز هم مصاحبه ی چیرو رو میخوندم که گفته بود این مسابقات دوستانه نیست و برای ما کاملآ جدی محسوب میشه واقعآ هم یووه کم نیاورد ، میشه اینرو فهمید که چیرو بر خلاف رانیری فعل خواستن رو بهتر به بازیکنان منتقل میکنه تازه از بازیکن جوان زیاد استفاده میکنه فکر کنم از بین این سه تیم بیشترین جوانان رو داشتیم ......... فورزا چییییییییییییییرو scarf:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
یاگو و بارونه فوق العاده بودن ! من محو بازی این دو تا شده بودم.
آمائوری که دیگه زده بود تو خط فضایی بازی کردن، وقتی آمائوری آماده باشه اصلا جای نگرانی نیست.
ملو بازم یکی از خوب های یوونتوس بود، مثل یک الماس میدرخشه اون وسط زمین، با اضافه شدن سیسوکو وسط زمین ماله یوونتوس میشه !

دچلیه نیومده میلان رو خورد کرد ! دمش گرم، خیلی عالی و پر تلاش بود.

یوونتوس بدون 4 بازیکن فانتزی خودش نمایش خوبی رو داشت،

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس بدطور میلان رو اذیت کرد لئوناردو هم دید تیمش کم اورده بازیکنان خودشو کشید بیرون تا فردا بگه این بازی واسه ما اهمیت نداشت خوب به هر حال برد یوونتوس رو به همه تبریک میگم همچنین قهرمانی رو که پس از سال ها کسب کردیم تو بازیکنان یوونتوس برابر میلان یاکی و یاگو و امائوری عالی بودن بازی با اینتر هم که خواب تشریف داشتم نتونستم ببینم

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
خوب قهرمانی حتی در بازیهای دوستانه هم بی لطف نیست دم همشون گرم . :Juveflag: :Juveflag: :Juveflag: البته ملاک سنجش یووه نباید پیروزی بر این میلان سر در گم و ضعیف باشه حریف اصلی یووه اینتر هست امسال بدون شک . چیزی که برای خود من جالب بود بازی بسیار خوب این یاگو بود که پاس گل رو به آمائوری داد و از اون مهمتر خیلی خوب خودش رو در روند بازی درگیر می کرد و با فکر بازی می کرد و می تونم به جرات بگم که ده برابر بهتر از تیاگو یا پولسن بود بازیش دوندگی خوبی داشت و سر در گم فوتبال نمی کرد . مشکل اصلی یووه کندی در خط دفاع و ضعف در کناره های خط دفاعی هست چیزی که مورینیو و به شکل بسیار ضعیفتری میلان به دنبال استفاده از اون بودند باید خط دفاع درست بشه وگر نه مثل پارسال حتی جلوی تیمهای ضعیف هم براحتی امتیاز خواهیم داد و زحمات کل تیم در فاز تهاجمی رو بر باد میده .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
به اميد قهرماني در سري آ :Juveflag:

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
تبریک به تمام دوستداران یوونتوس کبیر که زهر چشمی از دو تیم دیگر گرفت با تیم دوم خودش.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
نکتهای که توی این بازی من بهش توچه کردم اینکه پولسن نمایش خاصی نداشت این چند وقته خیلی صحبت در مورد چنگیدن و رقابت می کرد ولی نمایش معمولی داشت اگر توجه کرده باشید اگر پولسن کمی باهوش تر و بهتر اون فضا رو پر می کرد موتا نمیتونست حرکت کنه و اون گل رو نمی خوردیم
واقعا تفاوت های زیادی با ملو داره تفاوت های خیلی آشکار

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
منم تبریک میگم ! به هر حال این بازیها خوبیش اینه که میشه یه نتایجی از نحوه پیشرفت و وضعیت بازیکنها بدست آورد ! خوشحالم که چیرو هم روز به روز بیشتر با تیم آشناتر میشه و داره تمام نقاط رو پوشش میده !

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

http://kimag.es/thumbs/10144685.jpg

http://kimag.es/thumbs/46024494.jpg

http://kimag.es/thumbs/98412447.jpg

http://kimag.es/thumbs/63991594.jpg

http://kimag.es/thumbs/45159166.jpg

- آمائوری خیلی بهتر شده و به نظرم اگر همین سیر صعودی رو طی کنه یکی از بهترین مهاجمهای سری-آ و شاید هم آقای گل بشه.

- دچلیه بعد از مصدومیتش عالی کار کرد و به نظرم باید بیشتر بهش میدون داد تا تمام نقاط صعفش رو از بین ببره.

- جی جی هم سرحالتر و آماده تر به نظر میومد !

- لعنت به پولسن و مولینارو.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخر بازی با اینتر هم دعوای لفظی کاناوارو و ویرا جالب بود . بزبچه آدم شده ! میزد یدونه فابیو بهش سه دور دور خودش میچرخید ! حسن هم یجا درگیر شد و کله ملو با اون وحشی استانکوویچ هم حال داد . قیافه مورینیو هم آخر بازی جالب بود ، داشت آتیش میگرفت ! میلان هم که هیچی ، کاتانیا امیدش از این تیم بیشتره !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
میلان که فاجعست! درسته که بهترین بازیکنشون رو از دست دادن و بازیکن خوبی هم نخریدن اما لئوناردو اصلا در حد و اندازه های مربی گری میلان نیست. پاتو و هونتلار و رونالدینیو کم بازیکن هایی نیستن اما میلان حتی یک بار هم نتونست جدی دروازه اینتر و یووه رو تهدید کنه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

میلان که فاجعست!
درسته که بهترین بازیکنشون رو از دست دادن و بازیکن خوبی هم نخریدن اما لئوناردو اصلا در حد و اندازه های مربی گری میلان نیست.
پاتو و هونتلار و رونالدینیو کم بازیکن هایی نیستن اما میلان حتی یک بار هم نتونست جدی دروازه اینتر و یووه رو تهدید کنه!

تو هنوز رونادینیو رو بازیکن حساب میکنی ؟ :دی:
وقتی که برای هانتلار موقعیت ایجاد نمیکنند، خودش بیاد پا به توپ بشه بره حمله کنه ؟!

میلان حتی یک بازیکن استاندارد و آماده هم نداره الان !
مشکل لئوناردو چیه ؟!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
دوستان TROFEO ‎يعني جي؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یاگو هم خوب بود دو سه پاس خوب داد میلان خط حمله اینده داری داره با هانتلار و پاتو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

دوستان TROFEO ‎يعني جي؟

به معنی کاپ ( جام) هست.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تبریک. آخر یک جام درست وحسابی گرفتیم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
البته این کاپ اهمیت زیادی نداشت، چون یک بازی استاندار هم توش برگزار نشد ( 90 دقیقه ای )

ولی از یک نظر دیگه اهمیت داشت، یووه برای اولین بار با چیرو فرارا قهرمان Trofeo TIM شد !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
سایت گل : یوونتوس ، اینتر و میلان شب گذشته در تورنمنت تیم کاپ در بازی هایی 45 دقیقه ای به مصاف یکدیگر رفتند.یووه بعد از پیروزی مقابل اینتر در ضربات پنالتی و یک پیروزی ساده دو بر صفر مقابل میلان موفق شد قهرمان این تورنمت شود. چیرو فرارا سرمربی جوان یووه که از عملکرد تیمش راضی است در گفتگو با شبکه 5 تلویزیون ایتالیا گفت :"از نمایش تیمم بسیار راضی هستم.ما مقابل هر دو تیم نمایش بسیار خوبی داشتیم و مستحق قهرمانی بودیم.اینتر هنوز بسیار بسیار قدرتمند است و ما مقابل آنها مشکل داشتیم و خوش شانس بودیم که در ضربات پنالتی آنها را مغلوب کردیم.ما در چند روز آینده بازی های شب گذشته را مرور می کنیم و قبل از آغاز فصل نقاط ضعفمان را بر طرف خواهیم کرد. "یووه در بازی های تدارکاتی پیش فصل نتایج بسیار خوبی گرفته است و می توان این تیم را یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی در سری A دانست. ********************************* سایت گل : تونمنت تیم کاپ که هر سال قبل آغاز فصل میان تیم های میلان ، یوونتوس و اینتر برگزار می شود برای اولین بار با قهرمانی یوونتوس به پایان رسد.در این تورنمنت سه تیم در سه وقت 45 دقیقه ای به مصاف هم می روند و در پایان تیمی که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد قهرمان خواهد شد. در بازی اول این تورنمنت شب گذشته ابتدا اینتر به مصاف یووه رفت که این بازی در پایان 45 دقیقه با تساوی 1 – 1 به پایان رسید.گل های این بازی را تیاگو موتا در دقیقه 26 برای اینتر و آمائوری در دقیقه 44 برای یووه به ثمر رساندند، اما در ضربات پنالتی این بوونتوس بود که موفق شد با نتیجه 6 بر 5 اینتر را مغلوب کند. در بازی دوم اینتر به مصاف میلان رفت که در نهایت اینتر موفق شد با گل دقیقه 25 ماریو بالوتلی همشهری خود را یک بر صفر مغلوب کند.در بازی پایانی هم میلان به مصاف یووه رفت که در پایان دومین شکست خود را در این تورنمنت تجربه کرد و با نتیجه دو بر صفر مغلوب یووه شد.گل های یوونتوس را در این بازی آمائوری در دقیقه 14 و وینچنتزو یاکوئینتا در دقیقه 32 به ثمر رساندند. در نهایت این یوونتوس بود که با 6 امتیاز قهرمان تورنمنت شد و اینتر با 4 امیتاز در رده دوم قرار گرفت و میلان با نمایشی ضعیف و بدون کسب امتیاز و بدون به ثمر رساندن حتی یک گل به مقام سوم رسید.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
به نظرم مهمترین نکته ی بازی دیشب "یاگو" بود! پسرک چه بازی ای کرد! جوزپه جووینکو (داداش کوچیکه ی سباستین) هم یه موقعیت تک به تک ناگهانی گیرش اومد که هول شد و صاف زد تو دست استوراری!

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
من بعد از چند بازی که یووه انجام داد امید دارم که کاسرس و دچلیه جای گریگرا و مولینارو رو پر می کنن یا اینکه حده اقل مولینارو نیمکت نشین میشه البته شاید کمی زمان نیاز داشته باشه . چون من توی بازی کاسرس و دچلیه و یا حتی حسن یک نوع انرژی و استعداد خاصی می بینم که توی مولینارو وحتی گریگرا نمی بینم

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من بازي رو نديدم ولي گل ها و هايلايت رو ديدم. بايد بگم كه اين مولينارو پسيژي نمي ارزه و واقعا لياقت يوهه رو نداره يكي از بچه مي گفت اگه يه روز جونش بستگي به سانتر كردن داشته باشه باز هم سانتر نمي كنه . . .پولسن هم كه پنالتي خراب كرد راستي من شنيدم ملو عالي بوده و هم چنين تياگو روز به روز داره بهتر ميشه البته هم يووه و هم اينتر بازيكن ها ي اصليشونو نداشتن براي مثال ماركيزيو ()الكس و ديويد. اونا هم مايكون و اتوئو رو نداشتن اون چيزي كه معلومه اينتر به طوذ طبيعي از يووه هماهنگ تره با توجه به پاس هاي تك ضرب . . . ولي يووه اگه از دي چليه و كاسراس به جاي اون 2 گريگرا و مولي () بازي بگيره ضعفش در كناره رو با 2 تا بازيكن جوون پر كرده
ولي بي خيال اين حرفا يه چيز باحال خوندم : Thanx Mr Mouriho For Rivas
ولي ياگو گوياپوكونده ديشب همه از پيشرفتش صحبت مي كردن
راستي بچه ها من از تيپ ديشب چيرو خيلي حال كردم تصویر ولي ديشب يه تريپ عصبانيت برداشته بود ولي در كل نسخه جيييييييگر دن مارچلوئهتصویر
راستي ديشب بوفون تو پنالتي ها به نظرم بهتر از هميشه بود و درباره پائولو جييگر تصویر نيومده پاس گل داد حالا آفسايد يا هرچي مهم اينه كه اين پسر استعدادش عاليه دريبل ديشبش تو صحنه گل عالي بود يه چيزي هم درباره سن چيرو اين روحيه اي كه به تيم داده تيم خودشو نمي بازه ولي رانيري به محض اينكه يووه عقب ميفتاد گيج ميزد
محض خنده : Molinaro couldn't do that DC move if he was playing the School of the Deaf and the Blind.تصویر
البته بچه ها اين يه جام بي خود و بي اهميتهو قهرماني در اون فقط در حد همون سنجش جونا ارزش داره ولي در كللبايد به اين جوونا اميد داشتتصویر
چيروه بهه جووناي تازه وارد يووه خوش امد ميگه تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی