پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 پالرمو (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کلا سه تا تیم تو ایتالیا هستن که اگه تو زمینشون باهاشون بازی داشته باشیم، بدون شک پیش بینی من باخت خواهد بود: اودینزه، ناپل، پالرمو.

من بازی با اینتر که یه جورایی خیلی می تونست حطرناک باشه گفتم یووه می بره، اما این سه تا تیم کاملا قضیه شون فرق می کنه.

می تونی بگی قضیه این تیما چه فرقی می کنه . استدلالت چیه ؟ شاید ما هم یه چیزی یاد بگیریم از این استدلال

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بچه ها کسی بازی های پالرمو رو ندیده میتونید یه آنالیز از بازی ها و ترکیب , نقاط قوت و ضعفش رو بگید.؟؟؟؟!!!! من اساسا تو همه بازی ها یه ترسی دارم! از بس یووه این سالها غیر قابل پیش بینی بوده. نمیدونم چی میشه ولی بازم همیشه خوشبینم چون ما یووه ایم , در ضمن اونا هم نسبت به پارسال ضعیف تر شدن به خصوص با از دست دادن پاستوره >> به سمت پیروزی حرکت خواهیم کردفقط کافیه خودمون باشیم<<

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
تیمایی که مقابل یوونتوس قرار میگیرن همیشه انگیزه های زیادی برای بردن یا مساوی کردن دارن بخصوص تو خونه یووه. یوونتوس تیمای ضعیفو بسختی میبره .چندتا از ملی پوشا هم با تیم تمرین نداشتن.کونته میتونه از بازیکنایی که اماده و با انگیزن مث کوالیارلا استفاده کنه.این فصل یووه تشنه ی قهرمانیه.امیدوارم ببره

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم :

Juventus 4-3-3

Buffon

Lichtsteiner , Barzagli , Bonucci , Chiellini

Vidal , Pirlo , Marchisio

Pepe , Matri , Vucinic

On Sub Bench.: Storari, De Ceglie, Pazienza, Estigarribia, Elia, Quagliarella, Del Piero

Palermo 4-3-2-1

Tzorvas

Pisano , Silvestre , Cetto , Balzaretti

Barreto, Bacinovic , Migliaccio

Ilici, Zahavi

Miccoli

On Sub Bench.: Benussi, Mantovani, Aguirregaray, Acquah, Della Rocca, Bertolo, Budan

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی برگونتزی داور بازی چند سال پبش با ناپولی هست که 2 تا پنالتی اشتباه برای ناپولی گرفت . با قضاوتش بردن پالرمو سخت تر هم میشه حداقل میتونه یه مساوی ازمون بگیره برگونتزی :1: اصلا خوش بین نیستم بهش .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

داور بازی برگونتزی داور بازی چند سال پبش با ناپولی هست که 2 تا پنالتی اشتباه برای ناپولی گرفت .

با قضاوتش بردن پالرمو سخت تر هم میشه حداقل میتونه یه مساوی ازمون بگیره برگونتزی :1:
اصلا خوش بین نیستم بهش .

پارسال هم بازی رفت با کیه وو هم اگر اشتباه نکنم داور همین برگونتزی بود ،که یکی از ما هم اخراج کرد اونم الکی !!!!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
برگونتزی در کل 11 بازی برای یووه سوت زده که حاصل اون 6 برد ، 3 تساوی و 4 باخت بوده.
Elenito Giovanni Di Liberatore و Andrea Padovan کمک های برگونتزی در این دیدار خواهند بود و Sebastiano Peruzzo هم به عنوان داور چهارم انتخاب شده.

+ یوونتوس که توی این بازی محروم و مصدومی نداره ، پالرمو هم محرومی نداره اما آبل هرناندز و مائوریتسیو پینیلا رو به احتمال قوی به علت مصدومیت نخواهند داشت.

++ نتایج 10 بازی گذشته دو تیم در سری آ :

تصویر
کلیک کنید

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من همون قدری که از ناپولی میترسم از همین پالرمو هم میترسم ، پس از کلودیو رانیری به یاد ندارم ، مربی در یوونتوس تونسته باشه از پس پالرمو بر بیاد ، هرچند پارسال دیدار برگشت و با دلنری خوب کار کردیم و با اشتباهات فاحش داوری بازی و باختیم ، پالرمو بسیار خطر ناک هست ، فابریتزیو مهاجم واقعا خطر ناکیه ، باید خیلی مواظبش باشیم ، خوبی این پالرمو اینکه پاستوره رو دیگه نداره.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

داور بازی برگونتزی داور بازی چند سال پبش با ناپولی هست که 2 تا پنالتی اشتباه برای ناپولی گرفت .

با قضاوتش بردن پالرمو سخت تر هم میشه حداقل میتونه یه مساوی ازمون بگیره برگونتزی :1:
اصلا خوش بین نیستم بهش .

فکر کنم شعار برزیلی ها بود که می گفتن تیم حریف 12 نفره که نفره 12 داوره . پس باید جوری بازی کرد که داور نتونه تاثیر گذار باشه . اگه اشتباه می کنم اصلاح کنید . یووه باید به جایی برسه که اشتباهات داوری روی نتیجه بازی ها براش تاثیر نداشته باشه .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازیهای ملی چقدر اعصاب خوردیه. باعث تاخیر میشه . چند هفته هست یووه بازی نکرده . بازی با ناپولی هم که لغو شده . خسته شدم از بس یووه بازی نکرده . لحظه شماری میکنم که فردا بشه و یووه بازی داشته باشه .

OMID JUVENTUSI

OMID JUVENTUSI

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 168 ارسال
به نظر من فردا یوونتوس با اندیشه انتقام به میدان میره و پالرمو رو در هم میکوبه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بعد از 3 هفته ، فردا میتونیم بازی یووه رو ببینیم امیدوارم این تعطیلی ها تاثیر منفی رو تیم نزاره باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - 22 روز از آخرین باری که به زمین رفتیم گذشته، و این علامت سوال های زیادی روبروی عملکرد ما قرار خواهد داد. - من از سه شنبه شروع کردیم تمرین و من سعی کردم ملی پوش ها رو دوباره توی اتمسفر سری آ بیارم چون براحتی ممکنه تیم دچار دگرگونی ریتم بشه. - ما باید در هر لحظه فقط به یک بازی فکر کنیم و سعی کنیم تا جایی که میشه امتیاز جمع کنیم. برای من بازی با پالرمو و فینال جام جهانی از یک جایگاه برخوردارند. - و یادمون نره، پالرمو 3 فصل متوالی تورین رو فتح کرده. ما اگر بخوایم ثابت کنیم تغییر کردیم باید این رو فردا در زمین نشون بدیم. - آرتور ویدال من رو با این حرکتش غافلگیر کرد. چون او اینجا همیشه رفتار مناسب و حرفه ای داشته. او با عذرخواهی کردن بلوغ خودشو نشون داد و امیدوارم ازین اشتباه و تجربه درس بگیره. - تمام مصدومین بهبود پیدا کردند و برای انتخاب بازیکنان هر تصمیمی بگیرم تکنیکی و تاکتیکی خواهد بود. - از متوقف شدن بازی با ناپولی خیلی عصبانی شدم ولی تصمیم گرفتم چیزی نگم. گاهی وقت ها باید حقیقت رو پذیرفت و با آرامش پیش رفت. -

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بعيد ميدونم تغييرى در تركيب شكل بكيره همون تركيب دو بازى آخرو بازى ميكنيم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مصاحبه مائوریتزیو زامپارینی با توتو مرکاتو : -یک‌شنبه بازی یووه و پالرمو هست ، انتظار چه بازی رو میکشید ؟ من منتظر یک بازی بزرگ هستم ، برای ما سخت خواهد بود برای اینکه امسال یووه خیلی جدی کار میکنه و تیم خوبی هست همچنین پالرمو هم تیمی خوبی هست و به همین دلیل برای یووه هم آسان نخواهد بود یک مصاف بسیار سخت و دشوار خواهد بود . -این یووه میتونه آرزوی اسکودتو داشته باشه ؟ قطعاً کارکتر بزرگی دارن ، کارکتر قهرمانی که فضیلت مربی انهاست که توانسته انتقال بده کارکتر خودش و عزم اراده خودش رو به تمام تیم . رقیبان اسکودتو یووه کیا هستن ؟ -یووه میتواند رؤیای اسکودتو رو داشته باشد هم لول ناپولی هستن اما یک تیم ارجعیت داره به تمام این‌ها … کدام ؟ میلان ، قررمز و مشکی تا امروز یک قدم جلوتر از همه هستند . -یووه و پالرمو همچنین مصاف بازیکنان سابق است … به ذهنم نمیاد ، ببخشید کدام بازیکنان سابق میتوانند باشند ؟ -بارتزالی … دقیقاً ،گرچه سال‌ها گذشته اما من به خوبی یاد میارم ،لذت بخش است دیدن بازیمنان سابق و ساخته شده در پالرمو که حضور دارن در باشگاه های بزرگی مثل یووه . برعکس دو مهاجم سابق امائوری و تونی که در حاشیه هستند … صادقانه بسیار ناراحت هستم از دیدن این دو بازیکن به این شکل در حاشیه از آنجایی که یووه پرونده انهارو بسته امیدوارم دوباره این دو شخص رو در لباس دیگری ببینم به زودی .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بازیکنان دعوت شده برای دیدار یکشنبه شب مقابل پالرمو ( خبری از موتا ، تونی ، ده چلیه و ایستیگاریبیا نیست. ) :

The full squad to face Palermo is as follows:

1 Buffon
3 Chiellini
5 Pazienza
7 Pepe
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 De Ceglie
13 Manninger
14 Vucinic
15 Barzagli
17 Elia
18 Quagliarella
19 Bonucci
21 Pirlo
22 Vidal
24 Giaccherini
26 Lichtsteiner
27 Krasic
30 Storari
32 Matri

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
امیدوارم یووه تو این بازی سنت شکنی کنه.حالا که مدعیا مساوی کردن ببره پالرمورو.تو این چندسال هرموقع بالاییا امتیاز از دست دادن ما قدرشو ندونستیم و امتیاز از دست دادیم :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هم پالرمو باشه، هم بعد از 22 روز تعطیلی ؟ همینطوریش ما بعد از بازی های ملی بد بازی می کنیم :1: اما پالرمو 2 مهاجم خودش یعنی هرناندز و پنیلیا رو نداره. فقط میکولی هست !

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
آقا شک نکنید این بازی واسه ماست . یه سوال ؟!؟! مصدومیت بارتزالی درست شد ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تاثیرش رو تیم ها مشهود بود ، اینتر که با یه بازی همیشگی (!) تونست ببره ، بازی میلان و ویولا هم بازی خسته ها بود :1: اون بازی هم که 0-0 شده انگار تعریفی نداشته .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی