پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوالات و مشکلات سی سی کم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
511 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
رسیور iclass 9595 ,iclass9696 هر دو قادر به ساپورت سی سی کم هستند. این رسیورها به دلیل این که رسیورهای لینوکسی نیستند و جزو گروه غیر لینوکسی قرار میگیرند. دارای شرایط متفاوتی برای راه اندازی شیرینگ اینترنتی هستند و همونطور که در پست های اولیه تاپیک اشاره شده برای برقراری اینترنت در این رسیورها نیاز به کابل rs232 میباشد، همراه با آخرین نرم افزار مربوط به رسیور و در نهایت اکانت سی سی کم. اما همان طور که قبلا اشاره کردم برای سهولت کار استفاده کنندگان از رسیور امروزه در بازار رسیورهایی عرضه شده که قابلیت اتصال مستقیم اینترنت را از طریق کابل Lan دارا میباشد که باعث راحت تر شدن کار میشود. از این دست رسیورها که دارای Lan و تیونر دوم هستند رسیور i-star با قیمت مناسب و شیرینگ اینترنتی و شیرینگ هوایی رایگان به مدت 1 سال در حال حاضر برای استفاده کنندگان پیشهاد میشه، که هم کارایی بالایی دارند و هم مقرون به صرفه هستند.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این رسیور به خوبی سی سی کام رو ساپورت می کنه
وسایلی که نیاز داری:
1- کابل rs232 (قیمت 3000)
2_کامپیوتر یا لب تاپ
اگه کابل rs 232 شما اگه usb باشه که فوق العاده هست و می تونی از لب تاپ استفاده کنی
اگه نه معمولی که نیاز به کامپوتر داری
3_دانلود برنامه گلادیاتور
http://01.mydvb5.org...90&d=1322125589
4-انجام مراحل زیر
http://bianconeri.ir...91887#msg291887
5-خرید اکانت

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

دیدن بازی های یوو از اونی که شما فکر می کنید خیلی سادتر هست و به راحتی می تونید ببینید :yesssmileyf:
من با بچه های فروم که تو یاهو صحبت می کنم و ازم می خوان که کمکشون کنم اولین چیزی که ازشون می پرسم اینه که رس*ورتون سی سی کام ساپورت می کنه
اصلا نمی دونن چیه و فقط می گن هر هزینه ایی باشه ما پرداخت می کنیم
در جواب چنین افرادی باید بگم که با خرید اکانت های سی سی کام
1ماهه 15 هزار تومان
2 ماهه 28 هزار تومان
3 ماهه 36 هزار تومان
6 ماهه 60 هزار تومان
1 ساله 110 هزار تومان :looky89:
می تونن از هر شبکه ای که دوست دارین بازی رو ببیند jsc که هیچ می تونید از nova sprt & c+ sport & وsky sport (شرط دیدن نوا و اسکای اکانت خوب و سرعت بالا هست) بازی ها رو با کمترین زحمت و هزینه ببینید و واقعا نسبت به کارت الجزیره به صرفه تر هست چون تمام کانال ها باز می شن(امیدوارم استفاده بد نشه) :li:

من از این که بچه ها انقدر مشتاق دیدن بازی ها هستن و نمی تونن ببیند زجر می کشم از بچه های می خوام کسایی که می خوان در همین تاپیک اسم رسی*ور خودشون رو بدن تا راهنمایی کامل بکنم
تا به راحتی بتونن با خبال راحت بازی ها رو ببیند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگه میشه برای بازی امشب سی سی کم قرار بدید ... ممنون

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چشم می زارم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

اگه میشه برای بازی امشب سی سی کم قرار بدید ...
ممنون

اکانت سی سی کم رایگان در تاریخ 28/1/2012 از 5 سرور مختلف برای درخواست شما تو تاپیک زیر ارسال شد:

http://bianconeri.ir...12201#msg312201

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
میگم وقتی میخواییم از اکانت سی سی سی کم استفاده کنیم مثل جی باکس باید حتما به اینترنت وصل بشیم ؟! جواب رو سرچ کردیم دیدم اره نیازه. هرچقدر هم سرعت بهتر باشه شرینگ بهتر میشه. ================= یک رسیور خوب با قیمت مناسب که دارای شرینگ اینترنتی باشه الان چی خوبه بخرم. دوتا رسیور دارم که متاسفانه هیچکدوم LAN خور نیستن

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

میگم وقتی میخواییم از اکانت سی سی سی کم استفاده کنیم مثل جی باکس باید حتما به اینترنت وصل بشیم ؟!

جواب رو سرچ کردیم دیدم اره نیازه. هرچقدر هم سرعت بهتر باشه شرینگ بهتر میشه.

=================

یک رسیور خوب با قیمت مناسب که دارای شرینگ اینترنتی باشه الان چی خوبه بخرم. دوتا رسیور دارم که متاسفانه هیچکدوم LAN خور نیستن

آره نیازه ، 128 خوبه و 256 عالیه - حجم خیلی کمی هم میبره ، در حد کد ردوبدل کردن

XCruiser 400 + عالیه و قیمتش نسبت به بقیه رسیور های هم ردیفش کمتر هست و از 200تا250 میتونی بگیری ؛ HD هم ساپورت میکنه

IStar 99 هم هست که برای 1 سال شیرینگ رایگان داره و قیمتش 150تومنه ولی زیاد اطمینانی نیست

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
پیشنهاد من k9k9 hd تومان120 6ماه اکانت رایگان سی سی کام

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
چطوری میتونم کد کانال rai رو واسه ریسیور k9k9 وارد کنم ؟ تو قسمت آموزشی از توضیحی که دادین چیزی متوجه نشدم . اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین .

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
یکی بیاد بداد من برسه! شبکه رای من رفت !تو صفحه ی دو خط چرتوپرت نوشته یکی بیاد بگه داستان چیه! شرمنده جای پستم اینجا نبود :worship:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
می دونم اسپم می شه پستم سهیل بعدا پاکش کن :1: تونستم با کد دهی کانال رو باز کنم :hc: :hc:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

می دونم اسپم می شه پستم سهیل بعدا پاکش کن :1:

تونستم با کد دهی کانال رو باز کنم :hc: :hc:

آفرین بانوی جوان :1:

چطوری میتونم کد کانال rai رو واسه ریسیور k9k9 وارد کنم ؟ تو قسمت آموزشی از توضیحی که دادین چیزی متوجه نشدم . اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین .

از محمد کراسیچ بپرس :biggrin:

یکی بیاد بداد من برسه!
شبکه رای من رفت !تو صفحه ی دو خط چرتوپرت نوشته
یکی بیاد بگه داستان چیه!
شرمنده جای پستم اینجا نبود :worship:

کجا رفت؟؟؟

هست که :3:

با توجه به نوع رسیورت از تو آموزشی نحوه کددهی سیستم Seca رو پیدا کن

------------------------------------------------------
توانایی انتقال پست ندارم ..... :dunno:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
من می خوام دستگاه گیرنده رو به کامپیوترم وصل کنم و توی کامپیوتر شبکه ها رو ببینم چه جوری وصل می شه؟ مرســی -------------- من فکر کردم این تاپیک سوالات و مشکلات هست :np: :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من می خوام دستگاه گیرنده رو به کامپیوترم وصل کنم و توی کامپیوتر شبکه ها رو ببینم
چه جوری وصل می شه؟
مرســی

--------------
من فکر کردم این تاپیک سوالات و مشکلات هست :np:

:Facepalm:

باید کارت dvb داشته باشی

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من یه سوال دارم . این اکانتهای سی سی کام که میزارین از هر کدومش فقط یه نفر میتونه استفاده کنه ؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
منظورت می ذاشتیمه دیگه؟ اره هر اکانت یک نفر اما می بینی که ار سرور ۲۰۰ تا ۵۰۰ تا جا داره اما کل جهان ازشون استفاده می کنند اوج هنرشون باز کردن الجزیره هست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مگه دیگه نمیزارین ؟ کار نمیکنن ؟ . محمد اگه کار میکنن یه عکس ترتیب وارد کردن سرور رو واسم بفرست ببینم چجوریه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

مگه دیگه نمیزارین ؟ کار نمیکنن ؟ . محمد اگه کار میکنن یه عکس ترتیب وارد کردن سرور رو واسم بفرست ببینم چجوریه

نام رسیور ؟؟؟؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

نام رسیور ؟؟؟؟

ایکلاس 9696 ایکس پی وی ار

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی