پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوالات و مشکلات سی سی کم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
511 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
تصویر

شما کابل به این بزرگی رو به کدوم گوشی میخوای وصل کنی ؟ :hang:
هیچ گوشی هنوز ساخته نشده پورت 9 پین داشته باشه ...

بعدشم این کابل اصلا وظیفش انتقال کدهای DCW به رسیور نه اینترنت !!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
سهیل جان . عزیزم . این کابل به این بزرگی یه تبدیل داره به اسم usb to rs232 . که یه سرش همین 9 پینست . یه سرش یو اس بی .که به لب تاب وصل میشه . کابل شارژر موبایل هم که یه سرش میخوره به یو اس بی. کلا منظورم اینه که به جای اینکه pc یا لبتاب کدها رو بشکنه بده به رسیور . موبایل اینکار رو بکنه با استفاده از اینترنت خودش . مثلا فرض کن برنامه گلادیاتور رو روی موبایل وصل کنی و با کابل کدها رو انتقال بدی از موبایل به رسیور

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

سهیل جان . عزیزم . این کابل به این بزرگی یه تبدیل داره به اسم usb to rs232 . که یه سرش همین 9 پینست . یه سرش یو اس بی .که به لب تاب وصل میشه . کابل شارژر موبایل هم که یه سرش میخوره به یو اس بی.

کلا منظورم اینه که به جای اینکه pc یا لبتاب کدها رو بشکنه بده به رسیور . موبایل اینکار رو بکنه با استفاده از اینترنت خودش . مثلا فرض کن برنامه گلادیاتور رو روی موبایل وصل کنی و با کابل کدها رو انتقال بدی از موبایل به رسیور

بله میدونم تبدیل به usb داره و از usb هم هر تبدیلی بخواهید میتونید بگیرید ولی نه نمیشه ...
نیازی نیست کدی شکسته بشه کار نرم افزار اینه کدها رو میگیره از طریق کابل میده به رسیور ... هیچ نرم افزاری نسخه موبایل نداره متاسفانه
نهایت زحمتش همون لبتاب (که البته بعضی رسیور ها حتی با تبدیل هم به لبتاب وصل نمیشند ...)

King Arthur

King Arthur

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 81 ارسال
شمام BeIN Sport هایِ +6 به بعدتون قطع شده یا فقط ماله من اینجوره!؟ :7:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
2 ساعت پیش داشتم میدیدم وصل بود الان رو نمیدونم !

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
با اجازه مدیران من قبل هر بازی cccam های روز رو واسه نرم افزار گلادیاتور Edit میکنم اینجا قرار میدم دوستان استفاده کنند ...

سی سی کم به تاریخ 3.26.2014 ( یوونتوس - پارما )

لینک 1
لینک 2

لطفا User ها رو عوض کنید
( ماکزیمم یوزر هرسرور رو از سری بعد واسه هر کدوم مشخص میکنم ، زیر 200 بزارید مشکلی پیش نمیاد )

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

شمام BeIN Sport هایِ +6 به بعدتون قطع شده یا فقط ماله من اینجوره!؟ :7:

شبکه های HD از 6 به بعد قطع شدند(6،7،8 به صورت SD باز هستند). تا قبل از جام جهانی تمام شبکه ها چه SD و چه HD قطع خواهند شد و فقط روی رسیورهای تأیید شده یBeIN Sport باز خواهند شد.

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شبکه های HD از 6 به بعد قطع شدند(6،7،8 به صورت SD باز هستند). تا قبل از جام جهانی تمام شبکه ها چه SD و چه HD قطع خواهند شد و فقط روی رسیورهای تأیید شده یBeIN Sport باز خواهند شد.

زیاد شلوغش نکنید ، خود پکیج Bein Sports در این طرح فروش رسیورهای خودش Humax اعلام شکست خوردگی کرده و گفته میشه به زودی این شبکه ها به حالت قبل برمیگردند ، ظاهرا این پکیج پیش بینی کرده بوده که در طول یک ماه بتونه حدود به حداقل 1 میلیون از این رسیورها را به فروش برسانه که طبق اعلام خودشون 300 تا بیشتر یه همچین آماری نتونستند رسیور بفروشند ! حالا باید نشست و دید خودشون چه تصمیمی میگیرند !

71312052046200342812.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

زیاد شلوغش نکنید ، خود پکیج Bein Sports در این طرح فروش رسیورهای خودش Humax اعلام شکست خوردگی کرده و گفته میشه به زودی این شبکه ها به حالت قبل برمیگردند ، ظاهرا این پکیج پیش بینی کرده بوده که در طول یک ماه بتونه حدود به حداقل 1 میلیون از این رسیورها را به فروش برسانه که طبق اعلام خودشون 300 تا بیشتر یه همچین آماری نتونستند رسیور بفروشند ! حالا باید نشست و دید خودشون چه تصمیمی میگیرند !

خدا از دهنتون بشنوه ،کاش همینجور بشه و دوستان بیان و بگن : "دیدید گفتم" ولی موضوع به همین سادگی هم نیست.

مشترکینی که بین اسپرت از دست داده اکثراً مشترکین غیرقانونی هستن که از قِبَل اونها سودی به این پکیج نمیرسیده.قیمت این رسیورها هم در خارج از کشور نسبتاً ارزونه.

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من نمیدونم چرا بین اسپورت رو روی هیچ ماهواره ای نمیتونم بگیرم . امروز بزور روی بدر تونستم 23 درصد بگیرم . که اونم به درد نمیخوره . فرکانس اینا ضعیف شده ؟ یعنی شما هم به زور میگیرین ؟ یا من فقط اینطوریم

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

از دیشب تا الان هیچ کدوم از کانال های کارتیم باز نمیشه! بازی های دیشب لیگ قهرمانان رو که از دست دادم فقط از طریق آنتن تلویزیون تونستم شبکه 3 رو بگیرم بازی رئال رو ببینم. با این وضعیت احتمالا بازی امشب یووه رو هم ممکنه از دست بدم!

سر بازی با ناپولی هم تمام کانال هام قطع شد. مشکل از چیه؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ظاهرا مشکل از اکانتت هست چون کس دیگه ای به جز تو مشکل نداشته یوزرت رو پ خ کن

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
اکانتم 4 روزه قطعه :14::14::14::14: فردا هم دارم می رم گیرنده دیجیتال می گیرم جام جهانی رو از دست ندم :33: این سری اکانتم خیلی داغون و افتضاح بود ... اصلا راضی نبودم. هر چی اکانت قبلیم خوب بود این یکی گندش رو در آورد ... سرعت 512 داشته باشی نتت کوچکترین قطع و وصلی نداشته باشه موقع بازی تمام دستگاه های وای فای دار رو خاموش کنی بعد ببینی کانال ها باز نمیشه اعصابم به طرز فجیعی به هم می ریزه تا جایی که موقع بازی یووه - آتلانتا می خواستم سر قندون رو بزنم تو سرم از شدت عصبانیت ... واقعا اگر قراره این وضع اکانت باشه هیچ رقمه برای تمدیدش پول نمیدم که 5 روز قطع باشه 2 روز وصل باشه ... این همه می شینی درس می خونی بینش میای یه فوتبال نگاه کنی ... اکانته داریم؟!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
دوستان اکانت شما همین مثل محمد مهدی هست؟

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال
اتفاقا برای من این مشکل پیش اومد یعنی درست موقع بازی دیگه نمی تونم برای 10 دقیقه مستمر بازی رو ببینم ، واقعا این بار اکانت از نظر کیفیت نسبت به قبل سطحش پایین تر بوده

" مسعود ; بچه ی آبادان "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من و مهدی و امیرحسین از یوروکم گرفتیم قیمت عالی و کیفیت عالی تر !

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اکانت من هم امسال خوب نبود . قعطی خیلی داشت

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من و مهدی و امیرحسین از یوروکم گرفتیم قیمت عالی و کیفیت عالی تر !

از شبکه های بین اسپورت چندتاشون بازه ؟ تو مسیر Badr منظورمه اون HD ها

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
همه رو باز میکنه !

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال
شبکه های hd بین اسپورت در تمام مسیرها و در تمام سرورهای دنیا فقط از کنال hd1-hd5 باز هستن و بقیه از شیر خارج شدن و اینطور که گفته شده تا قبل از شروع جام جهانی تمامی شبکه های این پکیج از شیر به طور کامل خارج خواهد شد پس کسانی که میخوان از به بعد از اکانت بخرن یه اکانتی بخرن که بشه باهاش شبکه های اسکای رو باز کرد البته اگه تا اون موقع این پکیج هم از شیر خارج نشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی