پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بولونیا (هفته چهارم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
گفتنی ها را دوستان گفتند. فقط خلاصه می گویم. عامل خودی مساوی: دچلیه که قبلا اشاره کردم ادم نمیدونه اونو تو چه پستی قرار بده و شکننده است. عامل بیرونی مساوی: داور میدان که متاسفانه اتمسفر ورزشگاه اونو ضد یوونتوسی کرد.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
آخرين بازمنده از نسل باشنه آشيل هاي تيم بالاخره زهرش رو ريخت و تيم به فنا داد.جاي كريكرا و ترائوره رو برام زنده كرد.اميدوارم كونته برا تنبيه هم شده يه 10 بازي دجليه و ووجينيج بزاره رو نيمكت تا بفهمن اينجا استقلال تهران نيست

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
آخه دچلیه به درد هیچ پستی نمیخوره .یکی از بازیکنهایی که دوست داشتم فروخته بشه دچلیه هست .در حد یوونتوس نیست .یووه با دو تا بازیکن دیگه تیمی کامل میشه یک دفاع چپ و یک دفاع مرکزی محکم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا جدا از تمام صحبت هایی که دوستان کردند باید بگن واقعا خیلی وقت بود چنین داوری افتضاحی ندیده بودم ! اصلا کنترل نداشت رو بازی و خیلی از صحنه ها هر کسی زودتر اعتراض می کرد سوت می زد ! صحنه ی گل یوونتوس هم دیدید که داشت به پیرلو می گفت بعد از سوت من اما پیرلو توجهی نکرد اخراج ووچینیچ و کارت زردهایی هم که می داد افتضاح بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
در اینکه ماتری چارچوب شناس ترین مهاجم تیم هست به شخصه شکی ندارم توش، ولی توی این بازی فرق خودش رو با بازیکنی مثل ترزگه نشون داد. قطعا اگه ترزگه صاحب این همه موقعیت گلزنی میشد به سختی از دست میداد. صرف نتیجه مساوی ناراحت کننده نیست ولی اینکه این مساوی در خونه به دست اومده یه خورده قلقلک میده آدمو. امیدوارم برای تنبیه هم که شده دچلیه تا اطلاع ثانوی پاش به زمین بازی باز نشه.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
درسته که اعصاب خورد کن بود این تساوی ولی لذت دیدن بازی پیرلو به تنهایی به اندازه 3 امتیاز برای من شیرین بود. فقط میتونم بگم مرسی گالیانی :1: ----------- من هیچ گله ای از تیم ندارم چون خیلی وقته که ندیده بودم یووه 10 نفره بتونه انقد قشنگ و زهردار بازی کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیدن بازی پیرلو لذت داشت و خوب وچشم نواز بازی کرد ، ولی فکر نمیکنین خیلی دارین شلوغش میکنین ، جلوی چلسی در فینال لیگ قهرمانان که نبودیم ، جلوی بولونیا فکستنی بودیم که در دو هفته قبل 2-0 از فیورنتینا تو فلورانس باخت هفته قبلم 2-0 به لچه. پیرلو خوب بود ولی این برای بردمون کافی نبود. گند زدیم !!!!!!!!!!!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

یوونتوس بولونیا

13 شوت ها 10

6 در چارچوب 4

5 آفساید 1

2 کارت زرد 5

1 کارت قرمز 0

16 خطا 18

12 کرنر 5

24 تکل صحیح 16

64% مالکیت 36%

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
اگه امکان داره اعلام کنید که مالکیت توپ تو نیمه اول چند درصد بوده با تشکر .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درواقع یووه 3 کارت زد گرفت ، په په ، لیکستینر و بونوچی .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

درواقع یووه 3 کارت زد گرفت ، په په ، لیکستینر و بونوچی .

+ ووچینیچ

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونستم که اون چی جوری محاسبه میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته گفته از بازیکن ها راضی ولی از نتیجه ناراضیه : - خیلی تاسف آوره که پیروز نشدیم ولی من از عملکرد شاگردانم راضی هستم. - تیم نشون داد که "روح" داره، ما 50 دقیقه با 10 نفر مقابل 11 نفر جنگیدیم و موقعیتی هم به اونا ندادیم و از روی یه ضربه ی ایستگاهی گل خوردیم. - ما ناراحتیم که 2 امتیاز رو از دست دادیم ولی راه ما طولانی و با همین روحیه ادامه خواهیم داد. - ما همه ی اشتباهتمون و همه چیزهایی که اشتباه پیش رفت رو آنالیز خواهیم کرد و درست نیست که الان درحالی که هنوز هیجان حساسیت و هیجان بازی هستیم کسی رو سرزنش کنیم. - بعد از فصل گذشته یکی از مهمترین چیزهایی که باید روش کار بشه اعتماد به نفس بازیکن هاست، و در این زمینه هنوز خیلی کارا باید بشه. - من از بازی کراسیچ راضی هستم ولی باید بگم تیم یوونتوس جایگاه تست شدن نیست، کسی که میره تو زمین باید با تمام وجود بهترین چیزی که هست به نمایش بزاره.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
داور بي نظير بود ، هركي اعتراض ميكرد به نفعش سوت ميزد شاهكار زياد داشت ، اما يه صحنه كم مونده بود متري با كف دست توب رو كنترل كنه ، راحت با دستش تو محوطه سانتر آندرا رو انداخت زمين واسه شوت زدن كه زد هوا

Mahdad

Mahdad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
حق یووه برد بود نیمه دوم عالی بازی کرد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آقا من اینترنتم وصل شد یکی اینو به قبلی بچسبونه :1: خب ، یوونتوس خیلی بد شانس بود ! تو 20 دقیقه آخر راحت میشد 3-4 تا گل زد ، 2 تای کاشته آندرا پیرلو و شوت کیه لینی و هد جاکرینی و موقعیت گل متری همه شون عالی بودن که یکی پس از دیگری گلر دفع کرد جالبه که من صحنه اخراج ووچینیچ رو ندیدم ، اصن نفمیدم واسه چی اخراج شد در تعجبم یه انسان حدودا 24 ساله ، چطو نمیتونه درک کنه وقتی توپ رو لگد کنه ، دور میره و از تیرس مهاجمین حریف خارج میشه تو 18 قدم دی چلیه بی نهایت افتضاح کار کرد و اگه لویجی بوفون سوپرمن بازی در نمیاوارد همون ثانیه گل میخوریدم که البته بعد از کرنر میشه کمی تقصیر رو به گردن کیه لینی هم انداخت که اصل درست یارگیری نکرد . گل هم که خورد زمین و کمونه کرد هوا از 6 قدم واقعا نمیشد گرفتش ، حتی اگه اسمت بوفون باشه در مورد جاکرینی ، ورژن جام جهانی په په هست ، فقط دوندگی داره و عاری از هرگونه تکنیک و توانایی منحصر به فرد ( حتی به جمع ! ) تنها شباهتش به سایرین اینه که لباس ورزشی تنشه ! میتونه راحت با همین توانایی ها هندبال هم بازی کنه با همین کیفیت ! اما مارکیسیو ، با تمام انتقاد هایی که نسبت بهش داشتم همیشه ، تو این بازی مردونه بازی کرد ، تیتیش نبود و جنگندگی میکرد ، توپ گیری تو مرکز زمین خیلی خوب بود ، تکل مریفت و پاس عمقی و پاس هوایی میداد فکر کنم کنار پیرلو تمرین کردن و بازی کردن واقعا براش اثر مثبت داشته و یجورایی داره کنار بهترین هافبک دهه اخیر جهان ، درس یادمیگیره و کسب تجربه میکنه ، ایکاش آقا معلم زودتر میومد توانایی های پیرلو خارج از حد تصوره ! به نظر شاید یکم سنگین بیاد ، اما واقعا هم تکنیکی هست وو هم باهوش و خنگنده ! چه تکل های قشنگی رفت و چه قدر خوب بازیکن های حریف رو میزد !! خیلی برام جالب بود با اون ساق های هنرمندش ، درگیر میشد و بازیکن میزد ، واقعا الماس نابی هست ! ایکاش میرکو اخراج نمیشد و ایکاش کوالیارلا رو به متری ترجیح میداد برای جایگزینی الکس ! بازم یه بازی هجومی و منطقی و شجاعانه از کونته دیدیم که اگه برنامه هاش با گندکاری یکی دو نفر به هم نمیریخت بی شک برنده این بازی بود .

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
Buffon 6,5 Lichtsteiner 7 Barzagli 7 Chiellini 6 De Ceglie 4,5 Pirlo 7,5 Marchisio 6 Krasic 4 Del Piero 6,5 Vucinic 5,5 Pepe 6,5 Matri 6,5 Vidal S.V Giaccherini 6,5

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً فلسفه بازی کردن جاکرینی چیه ؟ یک ربع آخر بازی یعنی زمانی که کوچک ترین فرصت نباید از دست بره خیلی راحت 4 ، 5 حرکت رو که می تونست پایه گذار یه حمله باشه خراب کرد اصلا ً دوست ندارم دیگه یه لحظه توی زمین ببینمش

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من هم فلسفه حضور جاکرینی رو نمیدونم .چرا از الیا استفاده نمیکنه .اگه تو نیمه دوم بجای جاکرینی از الیا استفاده شده بود آیا موثرتر نبود . آخه الیا رو خریدن بذارنش رو نیمکت. به نظرم کنته میتونه از سیستم 4-3-3 استفاده کنه که در اون از ویدال جلوی پیرلو و مار کیزیو استفاده کنه که لا اقل از تواناییهای ویدال بهتر استفاده بشه نه اینکه دقیقه 75 او رو به زمین بیاره و بذاره دفاع چپ هر چند تو این بازی مجبور شد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

واقعا ً فلسفه بازی کردن جاکرینی چیه ؟
یک ربع آخر بازی یعنی زمانی که کوچک ترین فرصت نباید از دست بره
خیلی راحت 4 ، 5 حرکت رو که می تونست پایه گذار یه حمله باشه خراب کرد
اصلا ً دوست ندارم دیگه یه لحظه توی زمین ببینمش

کاری با کیفیت بازی جاکرینی به طور کلی ندارم اما بیرون رفتن کراسیچ کاملا منطقی بود.از بین همه توپ هایی که به کراسیچ رسید فقط از یکیش استفاده مفید کرد که خورد به تیر (بقیه موارد خودشو و توپ رو می کوبید به تبلیغات دور زمین :دی:),حداقل جاکرینی ۳-۴ تا موقعیت خوب خلق کرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی