پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بولونیا (هفته چهارم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این داور چرا اینجوریه؟ به چه دلیل ووچینیچ رو اخراج کرد؟؟؟؟؟! عجب خریه..........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
حسن گفت این داوره جو گیره ها ، باورم نشد سر چی ووچینیچ رو اخراج کرد ؟

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چی شد که میرکو اخراج شد؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ازین گل های نامردی زدیم که ضربه ی خطا رو زود بازی می کنند. داور داشت به پیرلو اشاره می کرد که بعد از سوت بازی رو شروع کنه تا بره دیوار دفاعی رو بچینه که همون لحظه پیرلو بازی کرد و درحالی که بازیکن های بولونیا هنوز دور خودشون می چرخیدن پاس داد به ووچینیچ و ووچینیچ هم خیلی راحت گل زد ! ووچینیچ به جز صحنه ی گل خیلی بد بازی کرد. مثل بازی های قبلش حتی نمی تونست یه توپ رو درست استپ کنه، همه ی پاس هاش بد بود 90 درصد توپ ها از زیر پاش در می رفت. یه کار زرد به خاطر اعتراض گرفت و یه کارت زرد هم برای تکل کاملا بی مورد توی پای مدافع حریف که داشت توی زمین خودشون بازی می کرد !! پیرلو هرچند خوب بود ولی انتظار بیشتری ازش میره، موثر بازی می کرد ولی ضعیف تر از بازی های قبل. کراسیچ هم چند بار با توپ رفت توی اوت و کلا بازی خیلی ساکت و آرومی داشت. په په هم زیاد تغذیه نشد. مجموعا از یه طرف بولونیا خیلی خوب و فشرده دفاع می کرد و از طرفی هم اشتباه فردی توی یووه بالا بود. من می خواستم بگم ووچینیچ تعویض بشه که اخراج شد، ولی کراسیچ می تونه گزینه بعدی تعویض باشه و همچنین اضافه شدن یه هافبک دیگه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خدایی اصلا تکل مورد داری نبود ها !!!!!!!! داوره واقعا شعور نداره ، الکی الکی یوو رو 10 نفره کرد !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
داور اول نخواست کارت بده بدش که مربی بولونیا اعتراض کرد کارت زرد دوم رو درآورد واقعا داور ضعیفی هستش اون از کارت زرد اولش به په په و ووچینیچ این هم از اخراج بازی که راحت باید می بردیم رو داریم امتباز از دست می دیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیخواست کارت بده حتی به میرکو گفت که اخرین بار هست ولی بازیکن های بولونیا سرش داد زدن اونم کارت قرمز داد ! :)) :))

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من به محض اینکه شیرینگم کار کرد دیدم میرکو داره اخراج میشه :Facepalm:اخراج میرکو خیلی سخت گیرانه بود. امیدوارم نیمه دوم کار از دستمون در نره

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

این داور چرا اینجوریه؟ به چه دلیل ووچینیچ رو اخراج کرد؟؟؟؟؟! عجب خریه..........

زد ترکوند طرفو دیگه ! باید اخراج میشد !

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
میرکو به ناحق اخراج شدش کارت زرد په په خیلی بی مورد بودش داور فهمید میرکو یه کارت داره داشت پشیمون میشد که کارت بده اما بازیکن های بولونیا با زرنگی این داور احمق رو وادار کردند به میرکو کارت قرمز بده .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

گابریئله گاوا متولد 6 دسامبر 74 در کونلیانو

از سال 2001 - 2005 تو سری سی 1 و سی 2 قضاوت کرده از 2005 - 2010 همزمان در سری بی و آ و از 2010 هم داور سری آ شده در کل با شناختی که خودم ازش دارم داور فوق العاده ترسو و مزخرفی هست و فقط کافیه فشار روش باشه ، از کارت هاش هم به بیریخت ترین شکل ممکن استفاده میکنه .

شغل : وکیل !

بازی رو قبلا دیده بودی؟ :))

نیمه اولِ نیمه اول! اصلا خوب نبود.پاس های اشتباه و خطاهای بی مورد خیلی زیاد بود اما با زیرکی پیرلو و ووچینیچ یوونتوس گل رو زد و یه مقدار از زیر فشار بیرون اومد.
کارت زرد دوم ووچینیچ کاملا درست بود اما این که چطور داور توی ۳۰ ثانیه سه بار تصمیمش رو عوض کرد خیلی مسخره بود!حتی روی گل هم داشت به پیرلو توضیح می داد که با سوت من بازی رو شروع کن,همون لحظه پیرلو پاس رو داد و گل شد و گاوا هم هیچی نگفت :lol:
کونته بازی قبل سیستم دفاعی خوبی برای ۱۵ دقیقه پایانی داشت, این بار هم فکر کنم همین کار رو بکنه و برای رسیدن به گل های بعدی ریسک نکنه, ضمنا تصمیم اینکه کدوم بازیکن ها ضعیف تر بودن و باید تعویض بشن خیلی سخته چون خیلی ها ضعیف بازی کردن!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تنها نکته ای که میشه اشاره کرد قضاوت ضعیف داور تو چند صحنه این داور چرا اینقدر کارت میده ووچینیچ با یک خطای بیخود کار تیم رو مشکل کرد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قطعا اله تعویض میشه چون نمیتونه نک بازی کنه ، متری احتمالا به جاش به بازی میاد . 2 کارت قرمز تا نمیه اول هفته چهارم که یکی از بازیهاش انجام نشد!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
رسما داور داره بازی رو خراب میکنه یووه داره خوب بازی میکنه ولی گاهی اوقات زیر فشار پرسینگ بولونیا اشتباهاتی هم میکنن پیرلو نسبت به دوبازی قبلش پاس های اشتباه بیشتری داشت دوتا توپ بد هم لو داد و مارکیزیو هم بی اثر چیز خاصی ازش ندیدم کونته حق داشت به کراسیچ بازی نمیداد کلا داغونه از نظر بازی همچنان با سرعت میره توی اوت بولونیا هم ضدحملات خطرناکی داشت که نباید ادامه داشته باشه مدافع ها از نظر فردی خوب بودن ولی از نظر تیمی نه =-=-= بولونیا خیلی بسته بازی میکنه ما هم روی غافلگیری بهشون گل زدیم شاید این اخراج به سود یووه هم بشه و باعث بشه کمی از اون حالت دفاعی خارج بشن باید دید نیمه دوم چی میشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

چی شد که میرکو اخراج شد؟؟؟؟؟

یه تکل بی مورد از بغل اونم تو زمین حریف زد و .... :Facepalm:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
زننده تنها گل بازی اخراج شد !؟ داور بازی نشون داد که کاملا بی ثبات هست در تصمیم گیری هاش اصلا قصد نداشت به میرکو کارت زرد دوم را بده ویل با فشار بازیکنان بولونیا متاسفانه این اتفاق افتاد. اگر این بازی در سطح بالایی مثل لیگ قهرمانان انجام میشد نه اون حرکت اولی ووچینیچ کارت زرد داشت نه این تکلش، اگر هم داشت داور اصلا دست به اخراج نمیزد !؟ ووچینیچ نمیدونم چرا اینقدر شل بازی میکنه در رم خیلی محکم و با صلابت بازی میکرد ولی اینجا یکم شل و ول و بی حال بازی میکنه اصلا محکم نیست ، کراسیچ هم یه خورده با ترس و لرز بازی میکرد میتونم بگم این میتونه از فشارهای کونته باشه خیلی تلاش میکنه که پاس بد نده و خوب بازی کنه ولی نمیشه اگر خودش باشه خیلی به نفع تیم هست تا اینکه بخواهد برای کونته ایجوری بازی کنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
داور خیلی بی عرضه و ترسوی بود واقعا ! چه اون صحنه ی خطا بود چه نبود اول می اومد کارت بده دست هم کرد توی جیبش ولی میرکو اصرار کرد بیخیال شد، بعد بازیکن ها ریختن سرش و هی بهش فشار آورد رفت سمت میرکو کارت رو بهش داد !!!! سر صحنه ی گل هم همین، تندیس بی عرضگی بود. داشت به پیرلو تذکر می داد که بعد از سوت، پیرلو پاس داد، داور هیچی نگفت !! خدا در ادامه به خیر کنه !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظر من کراسیچ خیلی بهتر شده نسبت به قبل فقط کافیه اعتماد به نفسش بالاتر بره. دیگه او تکروی های بی مورد رو نمی کنه و تو دفاع هم نسبتا خوب شرکت می کنه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

بازی رو قبلا دیده بودی؟ :))

:1: :Facepalm:
شناخت کلی دارم از یکسری داورها چوم خودم به داوری خیلی علاقه دارم :1:خیلی به کار داور ها دقت میکنم ، گاوا هم میشناختم ، خیلی سوتی ها ازش دیدم مثلا اگه اشتباه نکنم فصل پیش بازی با بولونیا همین گاوا بود که بعد از اینکه خطا گرفت برای بولونیا توپ رو پاس داد بازیکن حریف تا ضربه رو بزنه در حالیکه اجازه همچین کاری نداره !

سال پیش همین طور بازی اینتر و برشا تو سن سیرو ، اتوو تو محوطه پاش رفت رو توپ و لیز خورد پنالتی گرفت :np:
هفته پیش هم که دیدی بازیکن رم رو چی جوری اخراج مستقیم کرد ! :np:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یک بازیکن بولونا همیشه مراقب پیرلو بود تا قبل از گل و کلا دو سه نفرشون در خط میانی بازی عالی داشتند و مرکز فکری و طراحی یووه را فلج کده بودند. محو شدن پیرلو و تا حدی مارکیزیو بدین خاطر بود. اما در نیمه اول گر چه بولونا خوب عمل کرد اما خط جمله اش زیاد زهردار نبود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی