پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 بولونیا (هفته چهارم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظرم حتما باید به پیرلو استراحت بده و کراسیچ هم از اول تو زمین باشه،در ضمن بهتره الیا یه نیمه بازی کنه تا تو شرایط مسابقه قرار بگیره.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من هم با سینا موافقم! پیرلو حتی اگر قراره بازی هم بکنه،باید یک نیمه یا نهایتا 60 دقیقه بازی کنه! به هر حال نیمکت یووه هم نیمک خوبیه این فصل

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
مسئله اینه که یووه به بازی سازی پیرلو در مرکز زمین نیاز داره! امیدوارم در 60 دقیقه ی اول پیرلو اثر خوب خودش رو روی بازی بذاره بعد میشه تعویضش کرد و بازی را دفاعی تر کرد

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
به نظرم کونته میخواد کراسیچ رو تحریک کنه که یه ستاره بشه میخواد ستاره بشه البته نظر شخصیه منه شاید کونته ازش راضی نیست

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
از بازی نکردن الیا و کراسیچ بشدت حمایت میشه . کونته با بازی دادن به جاکرینی داره اولاً ثابت میکنه تیم ستاره سالاری نیستیم به اون شکل و میتونیم با حداقل داشته ها هم نتیجه ی دلخواه رو بگیریم . دوم اینکه کونته اصلاً دوست نداره تاکتیکش لو بره . فعلاً با بازی دادن به جاکرینی داره سعی میکنه یه سیستم کم ستاره اما مفید درست کنه ، مثل کاری که لیپی با امثال پسوتو و تاکیناردی انجام میداد . البته تأکید میکنم داره سعی میکنه اما هنوز به اون نقطه نرسیده . مهمترین دلیل هم میتونه این باشه که باید این بازیکنها متوجه بشند در کدوم باشگاه دارن بازی میکنن . شما فکر کنید ما الیا رو با اون فرش قرمز و اون جت اختصاصی و اینا آوردیم تورین ، که البته چاره ای هم نبود ساعات آخر نقل و انتقالات بود . بنظر خودتون این بازیکن با نهایتاً 10 ساعت تمرین با تیم اگر میرفت تو ترکیب چه فکری با خودش میکرد ؟ دیگه اصلاً برای خودش و جایگاهش توی تیم زنگ خطری احساس میکرد ؟ مخصوصاً اینکه یه بازیکن جوون و مغرور هست که ظرفیت اینطور امتیاز ها رو هم نداره . پس کونته بهش فهموند که برای بازی کردن بهتره خوب تمرین کنی . ویدال عاقل تر از الیا هست ولی حس میکنم روی اون هم همچین حسابی باز کرده و الا قطعاً ویدال در کوران رقابت ها یکی از ارکان اصلی خط هافبک یووه هست . کراسیچ برای کار دفاعی مفید نیست باید اینو قبول کرد . چه فایده داره ما یه وینگر راست داشته باشیم که 24 ساعت در حال استارت زدن باشه که آخرش یا با توپ میره بیرون یا سانترش از روی سر همه رد میشه ؟ کراسیچ استعداد بالایی داره ، سال گذشته هم چند بازی خیلی عالی بازی کرد اما دیگه سبک بازیش هم تکراری شده هم به تاکتیک تیم نمیخوره . نمیشه که ما زوری یه بازیکن رو به پازل تاکتیکی تیم تحمیل کنیم چون اسمش یکم بزرگه . کراسیچ تا موقعی که به تیم نتونه کمک کنه باید بشینه روی نیمکت . زمانی مفید واقع شده که کونته تشخیص بده و بهش بازی بده ، پس ما بهتره اینجا پیش داوری نکنیم . حالا هرکسیم که میخواد بجاش بازی کنه مهم نیست ، مهم اینه که فعلاً کراسیچ بدرد یووه نمیخوره .نمیگم کونته اشتباه نمیکنه اما در حال حاضر اون رئیس تیم هست و شرایط رو بهتر از هر کسی میفهمه . اما در مورد بازی کردن یا نکردن پیرلو باید بگم که آندرآ حالا حالا ها باید برای یووه زحمت بکشه ؛ اینطوری نیست که تازه با 2 تا بازی بخوایم فکر خستگیش باشیم و بشونیمش روی نیمکت . از تأثیر زیادی که روی عملکرد تیم داره بگذریم ، پیرلو رو خریدیم که ازش کار بکشیم نه اینکه بزاریمش روی نیمکت نگاهش کنیم . من هم قبول دارم فشار زیاد به هر بازیکنی ممکن اون رو دچار مصدومیت کنه ، اما با این ذهنیت بخوایم بریم جلو هر 3 بازی باید کل هافبک رو عوض کنیم بشونیم روی نیمکت . پیرلو اگر هم قراره بهش استراحت داده باشه باید زمانی باشه که تکلیف نتیجه بازی کاملاً مشخص شده باشه . من روی جاکرینی بیشتر از حدی که نشون داد حساب باز میکنم هر چند مطمئنم بتدریج میره روی نیمکت پیچ میشه اما از اون طرف اعتقاد دارم بازیکنی هست که بازی به بازی روی غلتک میوفته . امیدوارم در دیدار خانگی با یه بازی حساب شده و نه الزاماً زیبا ، 3 امتیاز بازی رو بگیریم و حالا حالا ها صدر رو از دست ندیم .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اما در مورد بازی کردن یا نکردن پیرلو باید بگم که آندرآ حالا حالا ها باید برای یووه زحمت بکشه ؛ اینطوری نیست که تازه با 2 تا بازی بخوایم فکر خستگیش باشیم و بشونیمش روی نیمکت . از تأثیر زیادی که روی عملکرد تیم داره بگذریم ، پیرلو رو خریدیم که ازش کار بکشیم نه اینکه بزاریمش روی نیمکت نگاهش کنیم . من هم قبول دارم فشار زیاد به هر بازیکنی ممکن اون رو دچار مصدومیت کنه ، اما با این ذهنیت بخوایم بریم جلو هر 3 بازی باید کل هافبک رو عوض کنیم بشونیم روی نیمکت . پیرلو اگر هم قراره بهش استراحت داده باشه باید زمانی باشه که تکلیف نتیجه بازی کاملاً مشخص شده باشه .

منم همچین حرفی رو خواستم بزنم, حتی پستم رو هم نوشتم اما پاک کردم (نمی دونم چرا :دی:)
پیرلو فقط دو بازی برای یوونتوس انجام داده, اونم به فاصله یک هفته.
شاید اکثرا برای این با استراحت پیرلو موافق باشن که مصدومیت های چند سال اخیر و البته نقش پررنگ پیرلو توی تیم همه رو ترسونده اما با بدن سازی درست و مدیریت مربی و خود بازیکن ها در جریان بازی, بازیکن ها می تونن فشار انجام چند بازی در فاصله کوتاه رو تحمل کنن.
ضمن اینکه پیرلو بازیکن دونده ای نیست و میزان فشاری که به بازیکنی مثل پیرلو میاد به مراتب کمتر از بازیکنی مثل جاکرینی یا په په هست.البته شاید مقایسه مستقیم هافبک میانی با وینگر درست نباشه اما معمولا و البته با توجه به سیستم بازی یوونتوس, از جهت فشار جسمی هافبک های وسط نیاز کمتری به استراحت پیدا می کنن.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من بیشتر بخاطر این خواهان استراحت پیرلو هستم که دوست دارم ببینم تیم کونته بدون پیرلو چی میشه اینکه پیرلو بالاخره مصدوم میشه و چند بازی نداریمش یه امر طبیعیه ، نمیخوام تیم یکهو از هم بپاشه اگر یادتون باشه ، تا قبل از اینکه کوا مصدوم بشه ، فصل پیش ما واقعا عالی کار میکردیم ولی به محض مصدوم شدنش تیم رفت تو بحران باتشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هیچ مربی ای تیمش رو اینطوری آماده نمی کنه! این آماده سازی باید توی تمرینات انجام بشه نه بازی های لیگ! فکر کن کونته دو تا بازی به پیرلو استراحت بده و یوونتوس امتیاز از دست بده, اواسط فصل هم پیرلو مصدوم بشه و نتونه بازی کنه و چند امتیاز هم اونجا از دست بده! :دی: یوونتوس کاپلو اختلافش با میلان رو به ۹ امتیاز رسوند.طی چند هفته نتایج ضعیف, میلان به یک قدمی یوونتوس هم رسید اما نتونست پشت سر بذاردش! یوونتوس باید مخصوصا الان که میلان و اینتر دارن امتیاز از دست می دن تا اونجایی که می تونه فاصله رو حفظ کنه که اگر به فرض بازیکن های اصلی هم مصدوم شدن یا نیاز به استراحت داشتن بدون نگرانی و عجله برای برگردوندن بازیکن های مصدوم لیگ رو ادامه بده.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
استراحت دادن خوبه اما به شرطی که مثلاتیم نیمه اول نتیجه رو بگیره نیمه دوم به او استراحت بدن و چون احتمال از دست دادن امتیاز تو این هفته هم برای تیمهای دیگه از جمله میلان محتمل است تیم باید تا اونجا که میتونه امتیازاتش رو با سایر تیمها زیاد کنه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کونته مصاحبه جدیدی ریلیز کرده و هشدارهایی در باب دوری از خوشی زودهنگام به همه داده. خبرهایی از بازگشت کراسیچ به ترکیب اصلی در بازی فردا شب است. کونته باید کراسیچ را احیا بکنه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ترکیب های پیش بینی شده :

اسکای :

بوفون

لیکشتینر ------------ بارزالی----کیلینی----------------دچلیه

مارکزیو --------پیرلو

کراسیچ ------------دل پیرو --- ووچینیچ ------------په په

گازتا : همون ترکیب فقط ویدال به جای مارکزیو

نیمکت : Storari, Bonucci, Marchisio(vidal), Elia, Giaccherini, Matri, Quagliarella

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی دوست دارم کراسیچ بازی کنه! از بازی کردن پاتزینتزا هم به شدت استقبال میکنم!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من به شدت علاقه مند هستم که فابیو کوا یک بازشگت رویایی و با گل رو به ترکیب اصلی داشته باشه !! این بازی فرصت خوبی هستش تا بهش بازی داده بشه !!! الیا هم دیگه کم کم باید بیاد تو ترکیب !!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بابا په په سمت چپ اصلا انگار معلول میشه ، نمیتونه دیگه بازی کنه چرا نمیزاره په په راست بازی کنه ، کراسیچ چپ ؟ بالاخره ذخیره شدن جاکرینی رو به فال نیک میگیریم باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - نمیشه خیال کرد بعد از دو بازی همه چیز خوبه و مشکلی نیست، نباید در شادی افراط کرد و باید متعادل بود. - باید ما پامون رو روی زمین نگه داریم (پرواز نکنیم با همین 2 برد) و بدونیم راهمون طولانی و دشواره. - در کنارش هوادارا باید به باشگاه به مدیرا و به مربی اعتماد کنند و باورشون داشته باشن. - بازی فردا به هیچ وجه ساده نیست، بولونیا یه تیم که از لحاظ تاکتیکی غیر قابل پیش بینیه. - چیزی که برای من اهمیت اینه که یووه فرم تهاجمی خودش رو حفظ کنه و با شدت و جدیت کار کنه. - ما می خواهیم یووه رو دوباره بزرگ کنیم و این یعنی تلاش، توازع و تعهد. - من تیم رو به طور که خودم تمایل دارم اداره می کنم، بازیکن های من طوری تمرین دیدن که می تونن 2 بازی در هفته هم انجام بدن، خستگی مطرح نیست اینجا. - برای من مهاجم نوک و مهاجم ساپورت هم وجود نداره، همه ی مهاجم های من می تونند کنار هم بازی کنند. مهم اینه که اونا در حمله و دفاع تیم شرکت کنند.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
کونته 21 نفر رو به این دیدار فرا خوند ، برگشت ده چلیه از محرومیت و اولین حضور استیگاریبیا در نفرات در فصل جدید سری آ : 1Buffon 3 Chiellini 5 Pazienza 7 Pepe 8 Marchisio 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 14 Vucinic 15 Barzagli
 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 21 Pirlo 22 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Krasic
 28 Estigarribia 30 Storari 32 Matri سورنسن و آمائوری که در خدمت تیم امید یووه هستند ، موتا ، گروسو ، یاک ، مارونه و تونی هم از دعوت نشده ها هستند .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من منتظرم از چند تا بازیکن استفاده بشه .کراسیچ-الیا-کوالیارلا و حضور 90 دقیقه ای ویدال

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا جالبه گروسو یا ثابته یا کلا تو 18 تا هم نیست :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
گروسو به نظرم مفید تر از ده چلیه بازی میکنه. سبکه بازیش به نظرم بهتره و خیلی با تجربه تر هست

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
انگاری ماتری رو نیمکت اخه چرا ااین جایزه گلی که زده؟ وچینیچ بازی قبل بع غیر از اون صحنه گل افتضاح بود اما من بازیم زوج ماتری و وجینیج رو ترجیح می دم شاید هم کونته می خواد تو این بازی اسون به ماتری استراحت بده :ghelioon:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی