پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا 0-1 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پس نظرمن درست بود و خیلی ها بام هم نظر هستن :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
و بد ترین هم مارکیزیو خدایی اندو تیموریان قوی ترشه!!!! هفته ی پیش هم اصلا از گل زدنش خوشحال نشدم!!! بوفون تموم شدست انگار :sad1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته مارکیزیو نیمه اول ضعیف بود ولی دیگه نه تا این قدر ، بوفون هم که سر یه اوت ، زدی شناسنامش رو باطل کردی که ! :np:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه نفر دقیقا شرح بده بوفون چیکار کرد آخر بازی که همه رو تا دم سکته برد یا اگه لینکشو دارین بذارین خیلی خوشحالم که با کونته دومین پیروزی پیاپیمون رو هم اوردیم، زیبا بازی نکردن مهم نیست، اونم توی سری آ، مهم سه امتیاز و پیروزیه که بدست اوردیم، من ترجیح میدم مثل زمان کاپلو خسته کننده بازی کنیم ولی ببریم و قهرمان بشیم. کونته منو هیجان زده میکنه، احساس میکنم حلقه گمشده یوونتوس پیدا شده، به خاطر همین روحیه پرانرژی و عصبانیتش عاشقش شدم، کونته بیانکونری :rose:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

یه نفر دقیقا شرح بده بوفون چیکار کرد آخر بازی که همه رو تا دم سکته برد یا اگه لینکشو دارین بذارین

بهش پاس عقب دادن ، فکر کنم گروسو ، اما یه ضرب شوت نزد بره ، نگه داشت اومد لب خط ، یه دفعه یکی دوتا بازیکن سینا ریختن سرش ، اومد بشوته که سوتی شد ، دروازه خالی بود و بوفون بود و اون یکی دو نفر که البته آخرش با حرفه ای گری تمام تکل زد توپو خورد به بازیکن سینا و اوت دستی برا ما شد :1:

اما دمش گرم په په شعورش خیلی بالاست !
خواست به جی جی روحیه بده ، دقیقا 2-3 دقیقه بعد از اون مجددا همونطوری بهش پاس به عقب داد ( مطمئنم از قصد بود پاس به عقبش ) ، بوفون محکم شوت زد وسط زمین و دفعش کرد :cryer:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اگه بوفون قدیم بود یه دریبل زیدانی میزدو از اون مهلکه در میومد :hihi: :hihi:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ببین مو بلوند ، از سمت راست حرکت میکنی ، پاس به عقب نمیدی ، سر بالا ، تک روی نمیکنی ، سانتر الکی کنی دهنت سرویسه ، از راست به تو میزنی ، گرفتی ؟، پاس بقل میدی به مهاجما ، فهمیدی ؟ نه ؟ میدونم نفهمیدی برو گشمو بشین اصلا بشین رو نیمکت دوباره ، الکس پاشو برو تو زمین این خیلی بیشعوره :lol: :1:

خدا بگم چیکارت کنه :lol:
:lol:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
من نمیدونم چرا بارزالی رو نمیتونم بهترین بازیکن زمین بدونم . به نظرم بازم پیرلو بهترینه ، بارزالی سوتی داد توی این بازی اما خودش جمعش کرد ، ولی پیرلو فوق العادست ، تو این بازی پیرلو 74 پاس داد که 86% سالم بود .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بچه یا من هم تبریک می گم دقیقه 80 برقامون رفت با موبایل از لایو اسکور چک می کردم از اضطراب مردم اون صحنه کراسیچ رو هم ندیدم دارم دق می کنم اما کنته واقعا مربیه

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
Conte vs Krasic

:1:

ظبطیه از رو تی وی :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

بهش پاس عقب دادن ، فکر کنم گروسو ، اما یه ضرب شوت نزد بره ، نگه داشت اومد لب خط ، یه دفعه یکی دوتا بازیکن سینا ریختن سرش ، اومد بشوته که سوتی شد ، دروازه خالی بود و بوفون بود و اون یکی دو نفر که البته آخرش با حرفه ای گری تمام تکل زد توپو خورد به بازیکن سینا و اوت دستی برا ما شد :1:

اما دمش گرم په په شعورش خیلی بالاست !
خواست به جی جی روحیه بده ، دقیقا 2-3 دقیقه بعد از اون مجددا همونطوری بهش پاس به عقب داد ( مطمئنم از قصد بود پاس به عقبش ) ، بوفون محکم شوت زد وسط زمین و دفعش کرد :cryer:

به خاطر این حرکت میگین بوفون تمام شدست!!! واقعا که ! من گفتم حالا چیکار کرده :np:

په په با این حرکتش نشون داد که هنوز هم بوفون مطمئن و قابل اعتماده :np: در عجبم از کسایی که اینقدر نسبت به بوفون بی اعتماد شدن و فکر میکنن به خط پایان رسیده...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

و بد ترین هم مارکیزیو
خدایی اندو تیموریان قوی ترشه!!!!
هفته ی پیش هم اصلا از گل زدنش خوشحال نشدم!!!
بوفون تموم شدست انگار :sad1:

اصلا مارکزیو بد، چرا اگر خوب بازی کنه و گل بزنه آدم باید ناراحت بشه ؟! عجیبه :np:

کونته :

- بازی ساده ای نبود و من می دونستم که اینطور خواهد بود.
- سیه نا خیلی خوب سازماندهی شده بود و فضاها رو به خوبی بسته بودن.
- ما هم ضرب بازی رو در دست داشتیم و سعی کردیم صبور باشیم تا در لحظه ی درست بهشون ضربه بزنیم.
- گل ما هم همکاری خوب جاکرینی، ووچینیچ و ماتری بود و بردی که مستحقش بودیم رو به ما داد.
- (در مورد اسکودتو می پرسن) هنوز زوده که در مورد این چیزا حرف بزنیم، کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.
- من تصمیم میگیرم چه کسی رو بازی بدم و برای من مهره ها اهمیت نداره، من هرکسی که فکر کنم ما رو به پیروزی میرسونه بازی می دم.
- کراسیچ هنوز به آمادگی بدنی لازم نرسیده و هنوز 100 درصد نیست. و البته اگر ماتری مشکل پیدا نمی کرد حتما به بازی می اومد.

+ مالکیت بازی 60 به 40 به نفع یووه بود، ضربه چهارچوب 5 به 1 و ضربه خارج 4-2 به نفع یووه بود. کرنر 5-1 و سانتر 24-11 به نفع یووه بود.
++ پیرلو توی این بازی 74 تا پاس داد که 64 تاش صحیح بود ( 86 % )

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا اسم په په تو گزینه ها نیست ؟ هر کاری دلش خواست کرد ، خیلی خوب بازی کرد واقعا کراسیچ و الیا کار سختی برای ثابت بازی کردن دارن به نظرم کونته میخواد کراسیچ به خودش بیاد ، دوست نداره به خوب بودن راضی باشه فقط تو فلسفه بازی کردن جاکرینی موندم باتشکر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

اصلا مارکزیو بد، چرا اگر خوب بازی کنه و گل بزنه آدم باید ناراحت بشه ؟! عجیبه :np:

کونته :

- بازی ساده ای نبود و من می دونستم که اینطور خواهد بود.
- سیه نا خیلی خوب سازماندهی شده بود و فضاها رو به خوبی بسته بودن.
- ما هم ضرب بازی رو در دست داشتیم و سعی کردیم صبور باشیم تا در لحظه ی درست بهشون ضربه بزنیم.
- گل ما هم همکاری خوب جاکرینی، ووچینیچ و ماتری بود و بردی که مستحقش بودیم رو به ما داد.
- (در مورد اسکودتو می پرسن) هنوز زوده که در مورد این چیزا حرف بزنیم، کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.
- من تصمیم میگیرم چه کسی رو بازی بدم و برای من مهره ها اهمیت نداره، من هرکسی که فکر کنم ما رو به پیروزی میرسونه بازی می دم.
- کراسیچ هنوز به آمادگی بدنی لازم نرسیده و هنوز 100 درصد نیست. و البته اگر ماتری مشکل پیدا نمی کرد حتما به بازی می اومد.

+ مالکیت بازی 60 به 40 به نفع یووه بود، ضربه چهارچوب 5 به 1 و ضربه خارج 4-2 به نفع یووه بود. کرنر 5-1 و سانتر 24-11 به نفع یووه بود.
++ پیرلو توی این بازی 74 تا پاس داد که 64 تاش صحیح بود ( 86 % )

این که گفتم از گل زدنش هم خوشحال نشدم میخواستم بفهمونم چقد بدم میاد ازش :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چیگارینی به نظرم خووب بود که.فقط جا اینکه توپ رو سانتر کنه رو دروازه توپ رو شوت میکرد :D. په په به نظر من هم بهترین بود

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
برد خوبی بود ولی من توقع گل بیشتر داشتم به نظرم په په و بارزاگلی بهترین بودن

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میگم انتظار بازی بهتری داشتم ولی همین که موقعیت به تیم حریف ندادیم نکته ی مثبت جاکرینی واقعن بازیش رو مخ فک کنم تا حالا نفوذ نکرده تو عمرش تعویض کیلینی فنی بود یا مصدوم شد؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تعویض کیلینی فنی بود یا مصدوم شد؟

مثل اینکه تعویض کیلینی و ماتری به دلیل مصدومیت بوده.

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

مثل اینکه تعویض کیلینی و ماتری به دلیل مصدومیت بوده.

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!! :Facepalm:
بازم شروع شد این مصدومیت ها!! :cryer:
خدا بخیر کنه :cray:

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
امیدوارم حداقل مصدومیت کیلینی جدی نباشه تو این پست به اندازه کافی دغدغه داریم جای ماتری رو میشه پر کرد ولی کیلینی رو نه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی