پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4-1 پارما (هفته دوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
150 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
نیمه اول منو خیلی امیدوار کرددددددددددد اما این داور اصفهانی نذاشت 2-0 بشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب بازی کردیم اونم در غیاب 4 بازیکن اصلیمون جاکرینی که داخل آدم حساب نمیشه ، حتی پیرلو چشم تو چشم شد باهاش ولی پاس بهش نداد :4: ولی په په خوب بازی کرد ، سمت راستمون دو تا بازیکن سخت کوش گذاشتیم ، سمت چپمون دو تا بوق که اصلا نمیدونن چیکار باید بکنند باتشکر

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
بعد مدتها از یوونتوس لذت بردم ، واقعا بارتزالی حقشه همیشه زوج کیلینی باشه ، مارکیزیو هم پر از پاس شل و اشتباه بود اما در عوض پیرلو فوق العاده است ، اکسم عالی بود گزارشگر کف کرده بود :1: په په هم اعصاب خورد کن :np:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بازی از نظر من قابل قبول بود در نیمه اول تیم تقریبا پاس کاری منظمی انجام میداد و همهدیگه رو پیدا میکردند در زمین فقط به نظر من بازی جاکیرینی اصلا خوشایند نبود ، و ضعیف ترین بازیکن یوو در نیمه اول از نظر من بود !

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
چمن ورزشگاه بینهایت بی کیفیت بود و تو ذوق میزد ! چطور چمن یه ورزشگاه نو و با این عظمت اینقدر بیکیفیت شده جای سوال بزرگی رو داره چمن ورزشگاه المپیکو خیلی عالیه و یه دست و سبز بود . توی این چمن انگار گاو و گوسفند چرا کردن :1: بازی نسبتاً بدی نبود . تحرک و بازی سازی پیرلو خوب بود . سر گل با لیکستاینر همکاری خیلی خوبی رو داشتند . متری هم بدک نبود نیمه ی دوم فکر میکنم ووچینیچ به خط حمله اضافه بشه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
تیم خوب بود هر چند مشخصه هنوز کارهای ترکیبی رو مشکل دارند ده چلیه تنها نقطه ی ما متعادل تیم هست ! تیم خیلی یه دست و خوبه جاکرینی اینجوری بخواد بازی کنه بدون شک اولین و اخرین بازیش خواهد بود پیرلو فوق العاده است ! واقعا کلاس خط میانی یووه خیلی بالا رفته بوفون اصلا کار سختی نداشت چون یه توپ هم روی دروازش نیومد کونته هم اعصاب نداره ها :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پیرلو چقدر دوست داشتنیه :دی: مطمئن نیستم اما فکر کنم فقط دو تا پاس اشتباه داد نیمه اول! یوونتوس با اختلاف خیلی زیادی مالکیت توپ رو در اختیار داشت و پارما واقعا هیچ کاری نتونست انجام بده.حتی یک ضربه داخل چارچوب هم نداشتن. میشه گفت همه عالی بودن اما شاید پر اشتباه ترین بازیکن ده چلیه بود و بعد از اون هم ماتری (البته توی پاس هاش) ماتری واقعا بازیکنی نیست که بخواد بیاد عقب و توپ گیری کنه برای مهاجمین (هافبک های) کناری بازی سازی کنه.تقریبا هر بار هم که تلاش کرد این کار رو انجام بده نا موفق بود.با توجه به نوع حملات یوونتوس توی این بازی احساس می کنم اگر زوج خط حمله الکس-ووچینیچ بود تعداد موقعیت های یوونتوس بیشتر هم می شد.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
کاشکی نیمه دوم میلوس رو بیارهههههههههه دلک واسش تنگ شدهههههههههههههههههه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
چقدر پارما بی آزاره!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پیرلو و اله خوب تیم رو بالا میکشیدن ولی متری بازیش زیاد جالب نبود البته یه تک به تک خوب زد و یه گل هم ضد افساید گرفت ولی متری همیشگی نبود ، خط دفاعی واقعا بی نقض بود ارتباطش با خط میانی خیلی خوب بود . پرسینگ عالی اجازه بازی به پارما نداد برای همین خیلی سراسیمه زیر توپ میزدن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لینک ها رو ببرید به تاپیک پخش زنده و اینا، اینجا در مورد بازی حرف بزنید فقط. من بازی یووه رو پسندیدم. از لحاظ تاکتیکی نه، از لحاظ "تیم" بودن یووه نسبت به 2 سال گذشته خیلی تیم تر به نظر می اومد. همه تلاش می کردن، همه از ته دل دنبال پیروزی بودن. مثلا وقتی 1-0 جلو بودیم یه صحنه یووه توپ رو یووه توی حمله از دست داد متری و دلپیرو هردو عصبانی بودن، من ازین تشنگی برای گل زدن خیلی خوشم اومد. همه تلاش می کنند و یووه در تمام 45 دقیقه اول نظم خطوطش و ارتباط بین بازیکن هاش حفظ شد. پاسکاری یووه فوق العاده نیست ولی خیلی بهتر از چیزی که سال های اخیر دیدیم، بازیکن ها خیلی خوب همدیگه رو پیدا می کنند و در صدر همه پیرلو پاسکاری که نه، جادوگری می کنه با توپ وقتی می خواد پاس بده ! در کنارش مارکیزیو هرچند خیلی وظایف تدافعی تری داره ولی اونم خیلی خوب داره بازی می کنه. گزارشگر الجزیره هم اواخر نیمه ی اول داشت می گفت در مقایسه بازی های که فصل پیش از مارکیزیو دیدیم به عنوان هافبک چپ من این بازی خیلی تحت تاثیر سخت کوشی و تلاشش قرار گرفتم و می تونم بگم بازی خیلی خوبی انجام داده. یووه مالک بیشتر زمین و توپ بود و به طور منظم در حال حمله بود و ازون بهتر این بود که پارما هنوز 1 بار هم حمله نکرده! شاید اگر اشتباه نکنم پارما حتی یک بار هم به عنوان یه حمله به یک سوم یووه نیومد. یه چیز قشنگ هم اینه که یووه کم زیر توپ می زنه، تقریبا نزدیک به هیچ. یه صحنه بود دقیقه 33 بازی، بوفون و لیختشینر تحت پرسینگ حریف بودن ولی با چند بار پاسکاری و بعد همکاری مارکیزیو (اگر اشتباه نکنم) ازون مخصمصه بدون زیر توپ زدن دراومدن و توپ رو به اون سمت زمین به دچلیه رسوندن، همون لحظه ورزشگاه از تشویق رفت روی هوا ! یه صحنه دیگه هم بود پیرلو یه دریبل ریز زد توپ رو داد مارکیزیو، مارکیزیو هم دریبل ریز زد و باز از پرسینگ حریف خارج شد یووه اونجا هم ورزشگاه به شدت این دو بازیکن رو تشویق کردن. در مورد گل ماتری هم باید بگم ماتری حداقل 2 متر عقب تر از خط آفساید بود ! :np:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دقیقا چمن بی کیفیتیش بدجوری تو ذوق میزد بخصوص وسط های زمین ! اله یه صحنه عجب استپی کرد پاس ی که بهش دادند ، کارگردان تلویزیونی کف کرده بود :1: جو استادیوم هم واقعا خوب بود ، مدت ها بود ورزشگاه تقریبا پر ندیده بودیم :1: جیوونکو رو هم خوب مهار کردند ، تقریبا هیچکاری نتونیست بکنه !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نیمه اول یه بازی یک طرفه و عالی رو شاهد بودیم جاکرینی نمایش خوبی نداشت بقیه خوب بودن مارکیزیو هم طبق معمول یک بازیکن معمولی بود دلپیرو هم میتونه تعویض بشه و جاشو به ووچینیچ بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نیمه اول یه بازی یک طرفه و عالی رو شاهد بودیم جاکرینی نمایش خوبی نداشت بقیه خوب بودن مارکیزیو هم طبق معمول یک بازیکن معمولی بود دلپیرو هم میتونه تعویض بشه و جاشو به ووچینیچ بده

نیمه ی دوم جاکرینی باید بره بیرون، اون سمت یووه کاملا غیرفعال بود. کراسیچ هم داره گرم می کنه.

الان داره تصویر آهسته گل دوم یووه رو نشون میده، براحتی 2-3 متر عقب تر بود ماتری !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
چیزی که اول از همه به چشم میومد ضعف و ناهماهنگی تیم پارما بود - یووه به غیر از دقایق 28 تا 35 هماهنگ ظاهر شد و این هماهنگی فقط و فقط توسط فرمانده وسط میدان پیرلو صورت گرفت . چندین پاس طلایی در جناحین و مرکز زمین و نهایتا پاس زیبا...ی گل به یک مدافع . تیمی که توسط مدافع خود گل میزنه قطعا میل به هجوم داره و ما باید بسیار راضی باشیم . البته از گل سالم ماتری هم نباید گذشت . امیدواریم که همچنان در نیمه دوم شاهد بیکاری بوفون باشیم . چچیزی که در انتها باید بگم همچنان ضعف فیلمبرداری و کارگردانی در باشگاههای ایتالیا به چشم میخوره . در ادامه باید بگم که نبودن ملو طراوات خوبی به خط میانی داده و نبودن بونچی اطمینان به خط دفاعی ولی از همه مهمتر قدرت تیم در این بازی را باید در نیمکت جستجو کرد که بسیار قوی هستند . کراسیچ - ویدال - الیا و تونی -

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بچه ها میلوس داره گرم می کنه فکر کنم داره میاد تو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
جیاکرینی که معلوم نبود تو زمین چی کاره حسنه. آلکس هم یه کم حرکاتش کنده.ماتری هم مشخصه بازیکن داخل هیجده س و به یه مکمل نیاز داره.اومدن میرکو نیمه دوم الزامیه. :nish:

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
یه سوال من شماره ده چلیه رو خوب ندیدم,11 بود؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وایییییییییییی چه فرطی رفت بوفون

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
وااای چه توپی رو نزد ماتری