پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: زوج خط حمله

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
34 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترافیک مهاجم توی فصل جدید می تونه نقطه ی قوت یا حتی نقطه ی ضعف تیم باشه. ما الان چند بازیکن داریم که در حد ترکیب اصلی هستند مثل دلپیرو، ووچینیچ، ماتری و کوالیارلا. در کنارش تونی و آمائوری و یاکوینتا هم داریم و حتی بازیکنی مثل جاکرینی هم می تونه مهاجم بازی کنه. بعضی ازین مهاجم ها مثل ووچینیچ می تونند به عنوان وینگر هم بازی کنند هرچند با کارایی کمتر. با توجه به اینکه تنها 2 پست مهاجم برای این 7-8 مهاجم یووه وجود داره. حالا اگر شما بودید، کدوم 2 بازیکن رو به عنوان زوج اصلی خط حمله انتخاب می کردید ؟ ویرایش : گزینه ی 8-9-10-11 ملاک وجود یکی از 3 بازیکن درون پرانتز است. به طور مثال : دل پیرو با یکی از تونی/آمائوری/یاکوینتا

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
به نظر من ماتری و ووچینیچ می تونند زوج خط حمله ی خیلی خوبی باشند ، ووچینیچ زیرک تر ، تکنیکی تر و سریع تره و ماتری هم سر زن هست و قدرت تموم کنندگی خیلی بالایی داره . البته کوالیارلا و دلپیرو هم عالی هستند و انتخاب بین این 4 نفر برای کونته می تونه خیلی سخت باشه...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
البته رضا فكر كنم اينطوري دقيق در نمياد ، زوج زوج مينوشتي درسته زياد ميشد اما بهتر ميشد ، مسلما هم كسي زوج توني-آمائوري يا آمائوري-ياكي رو انتخاب نميكرد و نياز نبود بنويسيشون :1: البته خيلي خيلي زياد ميشد :1: من زوج Del Piero - Matri رو دوست دارم كه البته شايد خيلي كارآمد نباشه ، در نتيجه رايم رو به Del Piero رو دادم ولي Vucinic ‎- Matri واقعا بي نظيرتر ميشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
زوج دل پیرو ووچینیچ رو خیلی می پسندم و امیدوارم فصل رو با اینا شروع کنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته رضا فكر كنم اينطوري دقيق در نمياد ، زوج زوج مينوشتي درسته زياد ميشد اما بهتر ميشد ، مسلما هم كسي زوج توني-آمائوري يا آمائوري-ياكي رو انتخاب نميكرد و نياز نبود بنويسيشون :1:
البته خيلي خيلي زياد ميشد :1:

می خواستم زوج زوج بنویسم من خودم، اما انصافا خیلی زیاد میشد :1:

ولی اینطوری درست در نمیاد، راست میگی.

رای ندید تا زوج زوج بنویسم، چاره ای نیست.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
بین این مهاجما ، آمائوری و یاکوئینتا که هیچی :1: :Facepalm: شخصا دل پیرو ماتری و ووچینیچ رو دوست دارم ، و سخته بتونم قطعی نظر بدم چون هنوز به طو کامل مهاجم هامون کنار هم بازی نکردن البته از کوالیارلا و تونی هم نمی شه به آسونی گذشت ، سبک بازی هر 2 شون رو دوست دارم و با توجه به قد بلندی که دارن برای زدن ضربات سر خیلی کارآمدن و البته مهاجمهای فرصت طلب خوبی هستن و این تقریبا منو یاد زوج الکس و دیوید که یه مهاجم فرصت طلب و سرزن بود می ندازه که کاملا مکمل هم بودن اما آمار مصدومیت این دو آدم رو یکم دودل می کنه ، به ویژه کوالیارلا که امیدوارم مصدومیت فصل قبلش اثر منفی روش نذاره و برخلاف آکوئیلانی از درگیر شدن تو بازی پس از مصدومیت نترسه شاید یکم احساسی باشه ، اما الکس رو اصلا دوست ندارم کنار بذارم :cry2:، به ویژه که این فصل آخری هست که بازی می کنه و دوست ندارم نیمکت نشین ببینمش در کل خیلی نظر سنجیه سختیه و فعلا تصمیم نگرفتم چه کسایی رو انتخاب کنم ، ترجیح می دم چند بازی از فصل بگذره بعد نظر قطعی بدم :1: کاش به جای این همه مهاجم 2 تا دفاع درست حسابی داشتیم :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ببخشید اینطوری شد.نظر سنجی رو از اول گذاشتم، دوباره رای بدید. من تونی، یاکوینتا و آمائوری رو 1 گزینه حساب کردم. یعنی مثلا دل پیرو با یکی ازینا. تا اگر کسی خواست به اونا هم رای بده براش ممکن باشه. سایر هم برای اینکه شاید خدای نکرده زبونم لال روم به دیوار یکی خواست زوجی مرکب از سه بازیکن بالا تشکیل بده :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
دل پیرو/(تونی-آمائوری-یاکوینتا) ماتری/(تونی-آمائوری-یاکوینتا) کوالیارلا/(تونی-آمائوری-یاکوینتا) ووچینیچ/(تونی-آمائوری-یاکوینتا) سایر ==================== اوج خنده بود این کار :دی:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من زوج ووچینیچ - ماتری رو زدم ماتری تکنیک خوبی داره (تقریبن میتونه کار الکس رو انجام بده مثل زمان لیپی) و ووچینیچ که تمام کننده خوبیه در کنار اینا کوایارلا و کاپیتان هم مفیدن ؛ بقیه رو بیخیال :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من زوج ماتری و ووچینیچ رو میپسندم به این علت که ماتری جوون و انرژیکه و ووچینیچ هم نشون داده که هم تکنیک داره هم تموم کننده ضمن اینکه با بقیه بازیکنها هم خوب پاسکاری میکنه اما در کنارشون دلپیرو هست وکوالیارلا از اونجایی که بعضی وقتها بازی ماتری نمیگیره میشه از کوالیارلا والکس استفاده کرد به نظرم الکس رو باید برای نیمه دوم استفاده کردو اگر قراره کوالیارلا اضافه بشه باید بجای مهاجم تعویض نشه بلکه بجای یک مدافع وارد بازی بشه اما روی هم رفته واقعا مشکل هست کدوم زوج رو انتخاب کنی اما به نظر من نفر دوم هر کدوم از مهاجمین حتی یاکویینتا و... میتونه باشه ولی به نظرم ووچینیچ باید ثابت باشه و در مواقع ضروری که تیم نتیجه رو گرفته تو نیمه دوم تعویض بشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من انتخاب اصلیم و اون چیزی که دوست دارم باشه،زوج کوا و ماتری هست...البته به شرطی که کوا،همون کوای فصل پیش باشه! وگرنه ترجیح میدم الکس بازی کنه! ماتری البته نشون داده هنوز اونقدر تجربه نداره که اگر نفرگیری من تو من باهاش انجام بشه،خودش رو خلاص کنه. در مورد ووچینیچ هم من ترجیح میدم هافبک چپ باشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بی تعارف زومج " متری - ووچینیچ " خیلی موثر تر از سایرین به نظر میرسه ، به شرطی که الکس نیمه دوم حتما جای یکیشون بیاد :1: متری استایل قد بلند و مهارت گلزنی بالایی داره و در کنارش ، ووچینیج یه بازیکن سازنده هم هست . در کنار هم میتونن خوب بازی کن فکر کنم . ولی ، این ها در شرایطیه که ما مجبورا از 2-4-4 استفاده کنیم در 3-3-4 که من تاکید دارم راه موافیت ما هم هست اگه استفاده بشه ، شایدا اجبارا باید از یه مهاجم قد بلند اون وسط استفاده کرد که بازم در این طورت متری میتونه از عهده ی این کار برآد . مهاجم سمت راست آله یا کوالیارلا و مهاجم سمت چپ هم ووچینیچ ! که بازم میگم بعیده اینکار رو انجانم بدن ، با این کار به خودی خود یکی از بین پیرلو و ویدال از ترکیب حذف میشه ، مگه اینکه الیا بازی نکنه سمت چپ

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هیچ وقت به سادگی نمیشه از کنار الکس رد شد، بین این همه مهاجم جوون و آماده بازهم مزه شراب کهنه یه چیز دیگه ست، بخصوص این فصل آخر که نه تنها من بلکه همه هواداران بیانکونری دوست دارن بیشتر دقایق اسطوره رو توی زمین ببینن و همه هم به کارش ایمان دارن، در کنار الکس مناسب ترین کسی رو که میتونم نام ببرم ووچینیچ هست، با اینکه شکی در توانایی ماتری ندارم اما به خاطر بازی فانتزی ووچینیچ دوست دارم زوج الکس و ووچینیچ رو ببینم، البته زوج ماتری و الکس هم خیلی عالیه، در مورد کوالیارلا نمیتونم الان نظر بدم چون هنوز میزان آمادگی پس از آسیب دیدگیش برامون معلوم نیست اگه کوالیارلا همون بازیکن فصل قبل باشه کنار گذاشتنش خیلی سخت میشه، کونته امسال برای تعیین زوج خط حمله کار سخت رو پیش رو داره هر چند که میدونم با مصدومیتهایی که در آینده توی مهاجمها میفته انتخابش آسونتر که میشه هیچ شاید از اون سر کارش مشکل تر بشه :1:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
برای شروع فصل من فیکس رو ووچینیچ و ماتری ترجیح می دم شروع کنند !!! الکس مطمئنا بهترین تعویض در دقیقه 65 تا 70 هستش در صورت احتیاج داشتن به تجربه و خلاقیت ! اما وقتی کوالیارلا روی فروم بیادش ، می تونه فیکس خوبی باشه !!! در کل به نظر من کونته خیلی وضعش عالیه چون 3 مهاجم اییده آل داره و 2 نفر فیسک می خواد یعنی من می گم که بین کوا و ماتری و ووچینیچ هر 2تایی که در طول فصل روی فرم تر باشند و بهتربازی کنند و گل بزنند باید فیکس باشند ! این وسط هم آمائوری و یاکوئینتا و تونی باید توی بازی های جام حذفی و تمرینات و اینا خودشون رو شدید نشون بدن تا مجاب کنند کونته بهشون وقت بازی بده ! ضمن اینکه من فکر می کنم حتی اگر گاهی کونته برای حمله سراسری ماتری رو نوک بزاره و پشتش ووچینیج و کوا ، نتیجه فوق العاده ای خواهد گرفت !!!

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اصلا دل پیرو و ووچینیچ یه چیز دیگه است! البته بعد از زوج بی نظیر آماتوری و یاکویینتا! :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
وجه مثبت زوج میرکو و الکس در این است که چون هر دو تکنیکی هستند قدرت تیم در عبور از مدافعان حریف به خصوص در محوطه جریمه بالا میره و اصولا دو بازیکن تکنیکی اگر در کنار هم قرار بگیرند بهتر حرکات همدیگر را درک می کنند که این امر در نیمه دوم بازی میلان مشهود بود. چارچوب شناسی متری در حد خوبیه یعنی یک مهاجم که میاد در یک فصل 20 تا گل میزنه ما چه جور می تونیم راضی بشیم که رو نیمکتش بگذاریم. واقعا سخته!!! اگر معضلات فصل قبل هم در نظر بگیریم می بینیم که در جمع گلزنان برتر وضعیت داغونی داشتیم و کسانی که در کل فصل در تیم بودند اگر اشتباده نکنم همگی زیر ده تا گل زدند. به هر صورت ترکیب میرکو و متری اولویت اول است.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هرچند من هم اعتقاد دارم استاندارد ترین زوج ماتری و ووچینیچ باشه ولی من به دلپیرو-ووچینیچ رای دادم. به نظر من کافیه به آمار دل پیرو نگاه کرد تا متوجه شد الکس هنوزم یکی از موثرترین و بهترین بازیکنای یووه در سال های اخیر بوده. و بعدشم من هرکاری کنم نمی تونم به این سادگی از نام الکس بگذرم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من زوج امائوری و یاکی رو ترجیح میدم :Facepalm: واای خدا اینا هنوزم هستن ؟ :Facepalm: من زوجی رو ترجیح میدم که اله یکی از گذینه ها باشه بهدش هم میرکو و متری و کوا رو میپسندم و البته از تونی هم نا امید نیستم .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من زوج کوا و ووچینیچ رو انتخاب کردم ! یه جورایی با رضا موافقم ولی سبک دو مهاجمی که من انتخاب کردن ورژن آماده تر از دلپیرو و ووچینیچ هست ! یکم به کوا کم لطفی می کنید ولی یکم به بازی های نیم فصل اول فصل پیش دقت کنید کوا مهاجمی هست که آماده باشه تیمو جلو می بره و خیلی مفید تر از دلپیروی فعلی هست ! من فکر کنم کونته هم تو بازی های مهم که به فکر گل زدن از عمق هست از این زوج استفاده کنه !

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
به نظرم هرکی بی تعصب نگاه کنه مثل من زوج میرکو-کوا روانتخاب می کنه! کوا با توجه به سرعت خوب و ویژگی هاش SS و میرکو هم CF ونزدیک به هم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی