پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: تاکتیک کونته در یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
22 پاسخ برای این موضوع

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
من 4 3 3 رو ترجیح میدم چون اگه تیم بخواد جلوی تیم های بزرگ دیگه کم نیاره باید بتونه اون سیستمو خوب اجرا وباید برای لیگ قهرمانان خودشو با این سیستم وفق بده البته کونته این قابلیتونشون داده که تو هر بازی با تاکتیک متفاوتی حاضر بشه تیم خوب کار کنه و این یعنی عالی اما سیستم اصلی4 3 3 بهتره :yesssmileyf:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من هر دو سیستم خوبه و باید باتوجه به ارایش تیم مقابل از هر کدومش به نفع احسنت استفاده بشه اینکه کونته منحصرا با یه سیستم کار نمیکنه و در جریان بازی از هر دو سیستم استفاده میکنه و تیم رو وادار به اجرای خوب هر دو سیستم کرده یه امتیاز مثبت برای یووه محسوب میشه سیستم اول اگه بخوایم به گذشته سری ا نگاه کنیم کم ریسک تره و مشخصا با شرایط لیگ ایتالیا سازگارتر البته نکته منفی این سیستم دموده شدنشه که برای خیلی از تیم های ایتالیایی اشناست و ضد تاکتیکش هم با روش های مختلف در اختیار مربی های ایتالیایی موجوده که راحت میتونن دست تیم حریف رو بخونن و جلوش مقاومت کنن اما سیستم دوم به روز تر حرفه ای تر و پر ریسک تره که به قول دوستان انسجام فوق العاده تیمی رو میطلبه و الان اکثر تیم های قدرتمند دنیا هم دارن از همین سیستم استفاده میکنن. البته توی سیستم دوم فشار بیشتری به بازیکن های اصلی تیم میاد و ذخیره ها عملا کمتر به بازی گرفته میشن چون پست هاشون با سیستم اول سازگار تره درسته تیم وینگر های زیادی داره ولی یه سریشون که اماده نیستن و اونایی هم که اماده ان توانایی این رو ندارن که بشه هر بازی روشون حساب کردفقط یه دفاع چپ خوب کم داریم که اگه نیم فصل به تیم اضافه بشه سیستم دوم یووه هیچ ضعفی نداره و مطمئنم خط هافبک و دفاع یووه میتونه از پس فشار زیاد این سیستم بربیاد چون یووه فقط تو سری ا بازی میکنه و فشار مسابقات اروپایی رو حس نمیکنه و خوشبختانه بازیکن های اصلی تیم هم تا الان خوب مقاومت کردن و مصدوم هم نشدن فقط ممکنه پیرلو نتونه تا اخر فصل دووم بیاره من فکر میکنم با توجه به مهره هایی که تا الان یووه داره سیستم دوم بهتر باشه با ارایش زیر: پیرلو ویدال مارکیزیو ووچینیچ (کوا ) کراسیچ (په په) ماتری

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
مطمئن باشید همه بازیکنانمون توی سیستم 4-3-3خوب ظاهر میشن فقط احتیاج به زمان و اعتماد دارن تاخودشونو نشون بدن :goog:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی