Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

امانوئله جاکرینی - Zanzara

- - - - -

• Please log in to reply
337 replies to this topic

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
واقعا آنچنان مثل فرهاد و بصیر دوستش ندارم! به نظرم اون چیزی که باید باشه،نیست هنوز...واسه یوونتوسی بودن باید بزرگتر بود.هرچند که پیرهن یووه تو این چند سال تن خیلی خیلی کوچک تر از جاک رفت... مهمترین مشکلی که بازیش داره به نظرم اینه که سر پائین حرکت میکنه و اون لحظه ی خاص،تصمیم خاص رو نمیگیره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
همه از مسیر جاک گفتید ولی چقدر دراماتیک میشه اگر تو یورو گلی مثل گل الکس به آلمان رو بزنه :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
بودن جاکرینی تو لیست نهایی پراندلی یه تبریک داره . تبریک به بصیر عزیز . خودم هم خیلی خوشحالم چون واقعا دوستش دارم . ولی مطمئن هستم بصیر بیشتر دوستش داره .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
فکر میکنم دلیل اینکه الیا اصلا نتونست بازی کنه درخشش خوب جیاکرینی بود درسته، خیلی خوب از فرصت هایی که بهش رسید استفاده کرد و دقیقا عکس راهی رو که دیگو رفت اون طی کرد امیدوارم تو تیم ملی هم بدرخشه و موفق باشه و قیمتش چند برابر افزایش پیدا کنه :1: دعوت نشدن په په در کنار دعوت شدن جیاکرینی واقعا عجیب بود هر چند کلا پرندلی نفرات خوب و شایسته ای رو دعوت کرد

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts
جاکرینی :

من در چند روز گذشته با کونته صحبت کردم و ازش به خاطر لطفی که در حقم کرد ، تشکر کردم.اگر من الان اینجام ، علت اصلیش اونه . من در طول دوران بازیم لحظات سختی رو داشتم و خیلی وقتا به خاطر وضعیت فیزیکیم خُرد شدم [ :1: ]، ولی باز به راهم ادامه دادم.

ما داریم روش های مختلفی رو امتحان می کنیم ، چون بازیکنایی داریم که می تونن سیستم رو در طول بازی عوض کنن ، من کاملا از بازی عرضی تو سیستم 3-5-2 راضیم.

آدم مجبوره خیلی وقتا فداکاری کنه ، چون ازم خواستن که کل منطقه ی کناری زمین رو پوشش بدم ، ولی من توانایی بدنی و تکینیکی برای موفقیت رو دارم.

7 ژوئن 2012

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
فیکس تیم ملی در اولین بازی یورو مقابل اسپانیا ... عجب پیشرفتی کرد این پسر . دمش گرم .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
بازی امروزش دقیقا مثل بازیهای اولش برای یووه بود ، کامل مشخص بود استرس داره و نمیتونه خودشو نشون بده مطمئنم اگر بهش فرصت بدن ، بازی به بازی بهتر میشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

چندتا عکس از عشقم و عشقش :1:

تصویر

خودش و همسرش و توله اش :1:

تصویرتصویرتصویر

این عکسا هم ممیزی داره :1:

تصویرتصویر

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 posts
این که سنی نداره،چقدر زود خودشو بدبخت کرد!!!:1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
توی کارهای دفاعی فوق العاده خوب بازی میکنه و عالی بوده هنوز از ترس اینکه اشتباه کنه کمتر پا به توپ میشه و نفوذ میکنه ولی نسبت به بازی اول بهتر بود و میشه انتظار داشت در بازی های بعدی بهتر ظاهر بشه پرندلی هم با روندی که در یووه داشت به خوبی آشناست و میدونه برای چی داره بهش اعتماد میکنه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
يكم رو سانترهاش دقت كنه عالي ميشه نفوذاش از كناره ها خوبه، سرعت و پا به توپ خوبي داره فقط سانترهاي دقيق نيستن با توجه به پستي كه داره سانترهاي دقيق و خطرناك ميتونه يكي از لازمه هاي بازيش باشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/93355986446433149727.jpg[/img]

آخِی ، حیوونی :beg:

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/93355986446433149727.jpg[/img]

آخِی ، حیوونی :beg:

انصافا بالزارتی استحقاقش بیشتره .
جیا هم خوبه ، ولی نه به اندازه ی کافی . یعنی نه که راست ایتالیا با حضور ماجو از کار میفته ، باید طرف چپش نهایت توانش رو بذاره که بالزارتی از این نظر بهتره.

فراموش نکنیم که جیا تجربه ی بازی تو تورنمنت بزرگ رو نداره . اونم در سطح ملی و یورو :hmm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
با 4.25 میلیون یورو بقیه مالکیتش هم خریده شد و الان 100 درصد متعلق به یووه است.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
خرید خوبی بود و با اینکه ملی پوش شد چزنا مبلغ زیادی رو درخواست نکرد خریدش عادلانه بود هر چند 1 میلیون از خرید نیمی از مالکیت قبلیش گران تر بود

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran
*جاکرینی، از سری C1 تا یورو 2012 *

تصویر

وقتی *چزاره پراندلی* اسامی تیم ملی ایتالیا در برابر اسپانیا را اعلام کرد یک سورپرایز در ترکیب 2-5-3 وجود داشت و آن حضور*امانوئله جاکرینی * بود واین یک شوک برای بعضی از هواداران آتزوری بود.

*جاکرینی* معمولاً به عنوان وینگر بازی میکرد و اکنون در تیم ایتالیا درسمت چپ بیشتر متمایل به دفاع است. البته او قبلا زیر نظر*کونته* سابقه ی بازی کردن در چنین پستی در سیستم 2-5-3 را داشته است.شاید بتوان گفت او بازیکنی چند منظوره است
او زیر نظر*کونته* بیشتر در نقش وینگر بازی کرده اما توانایی بازی کردن در نقش هافبک مرکزی را نیز دارد.

*جاکرینی* در *توسکانی* متولد شده است در فصل 04-2003 برای تیم *پریماورای چزه نا * بازی می کرد و 15 گل برای این تیم به ثمر رساند.

هنگامی که *چزه نا* در سری C1 حضور داشت * جاکرینی* به تیم اصلی راه پیدا کرد وخیلی زود برای این تیم گلزنی کرد در بازی کوپا ایتالیا(چزه نا 3 - 1 چیوجیا) و تبدیل به یکی از بازیکنان اصلی این تیم شد و* چزه نا* به سری B صعود کرد.

در سری B برای این تیم 9 گل زد وتبدیل به بازیکن ثابت *چزه نا * شد در ماه می در9 مسابقه 7 برد کسب کرد.
*پسر کوچک* در آن 9 بازی 4 گل زد که 2 گل آن در 8 می در برابر*پادوا*بود 3 روز پس از تولدش.

در فصل 2010-2011 در سری A برای تیم *چزه نا* 7 گل زد که 2 گل آن در برابرتیم های اینتر و میلان بود.
*انتونیو کونته* او را به *یوونتوس * برد.

اولین بازی *جاکرینی* در یوونتوس در برابر پارما بود و90 دقیقه کامل در این بازی حضور داشت.
در بازی *یوونتوس* در برابر تیم سابق خود*چزه نا* اولین پاس گل خود را داد،4 روز بعد در بازی کوپا ایتالیا در برابر*بولونیا* اولین گل خود را برای *یوونتوس* به ثمر رساند.
یک ماه بعد اولین گل خود در سریA را در برابرآتالانتا زد همچنین در کوپا ایتالیا دروازه ی *رم* را گشود.

چزاره پراندلی در اقدامی غیر منتظره *جاکرینی* را به تیم ملی ایتالیا دعوت کرد ودر بازی با اسپانیا در ترکیب اصلی قرار گرفت.

شاید در 27 سالگی کمی دیر باشد برای حضور او اما او می تواند توانایی های خود را نشان دهد.
در حقیقت پس از چند سال او از یک لیگ نیمه حرفه ای به یک تیم بزرگ در سطح جهان(یوونتوس) و
آتزوری رسیده است.

forzaitalia

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,448 posts
  • LocationRasht
امروز گفته: « سالی که گذشت برام فراموش نشدنی بود چون درش ازدواج کردم، دخترم متولد شد، اسکودتو رو گرفتم و همچنین به تیم ملی دعوت شدم » جاکرینی فاصله بین سری C تا فینال یورو رو 3 ساله طی کرد! شاید یه زمانی آرزوش این بود که در سری آ 180 دقیقه بازی کنه ولی ماه پیش در یورو 180 دقیقه بازی کرد. هرچقدرم بگیم فوتبال ایتالیا دچار قحطی وینگره یا افت کرده، باعث نمیشه که به اینکارش لقب 'معجزه' ندیم، معجزه ای که کسی جز خودش ایجاد نکرد. جالب اینکه فقط در سری آ، متوسط 2.3 خطا در هر بازی بروی جاكرينی، بيشتر از هر هافبك يا مهاجم يوونتوس در فصل پیش بوده تاپیکش رفته بود صفحه دوم بنده خدا. بهونه ای بود که یادش کنیم .. :rose:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
سر همین بازیکنه که انقدر به کونته اعتماد دارم ، خیالم راحته که اگر کونته مارتینز هم بخواد براش برنامه داره ، جاکرینی بازی به بازی پیشرفت کرد ، اصلا قابل مقایسه با بازی پارما نیست ، همینطوری پیشرفت کرد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
هنوز هم باورم نمیشه کونته چطوری تونست از بازیکنی مثل جیاکرینی همچین بازی ای بگیره و اینقدر باعث پیشرفتش بشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

سر همین بازیکنه که انقدر به کونته اعتماد دارم ، خیالم راحته که اگر کونته مارتینز هم بخواد براش برنامه داره ، جاکرینی بازی به بازی پیشرفت کرد ، اصلا قابل مقایسه با بازی پارما نیست ، همینطوری پیشرفت کرد

آره جاکرینی رو کونته خواست و پیشرفت کرد . حالا صحبت از بقیه بازیکن ها از جمله الیا و کراسیچ و ماتری و ... نمی کنم که میگید خوب کونته نمیخواسته اینا رو .

ولی پادوین و بوریلو و کاسرس رو خود کونته میخواست .از بین این 3 تا کاسرس موفق بود تازه بیشتر از اون کاسرسی که انتظار داریم هم نداشت .

اینا رو گفتم که بگم خود جاکرینی هم واقعا تلاش کرده که به اینجا رسیده تنها نمیشه عامل موفقیت جاکرینی رو فقط و فقط کونته دونست .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users