پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله جاکرینی - Zanzara

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
337 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تو تاپیک بازی گفتم اینجا هم میگم به نظر من هافبک نفوذی پست خیلی بهتریه براش تو کناره ها گم میشه ، چون کناره ها نیاز به سرزنی داره ولی جاکرینی با توجه به قد کوتاهش نمیتونه سر بزنه قطعا کونته بهش اعتقاد داره و قطعا قراردادش دائمی میشه باتشکر

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
من فقط یه بازی ازش دیدم اونم با میلان.بنظرم خیلی تکنیکیه :nish:امیدوارم تو یووه پیشرفت کنه و بازیکن ثابت بشه :hug:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
صالح حمیدزیچ هم واسه یووه گل میزد ! حالا همین که 2 تا گل زد شد خوب دیگه ؟؟ جاکرینی همین امشب هم نشون داد بازیکن 90 دقیقه ای نیس ! اصلا بغیر از گلی که زد تو رونده بازی چقد موثر بود ؟ همین امشب اگه تونستی فیلم بازی رو 1بار دیگه نگاه کن ببین چندبار توپ لو داد .. حتی 1 بارم نتونست بازیکن روبروشو رد کنه ! تو این وضعیتی که داریم جاکرینی فقط 1 ذخیره نسبتا خوب واسه ما به حساب میاد !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
با توجه به سنش بازی حوبی کرد اگه همین طوری ادامه عالیه

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
گفته شده مبلغ قرارداد انتقالشم به یووه خیلی ناچیز بوده که ماروتا چندباره از خریدش به عنوان موفقیت تو بازار نقل و انتقالات تابستان نام برده. جاکرینی از کدوم تیم با چا مبلغی ترانسفر شده و قراردادش دائمی یا قرضیه؟

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

گفته شده مبلغ قرارداد انتقالشم به یووه خیلی ناچیز بوده که ماروتا چندباره از خریدش به عنوان موفقیت تو بازار نقل و انتقالات تابستان نام برده.
جاکرینی از کدوم تیم با چا مبلغی ترانسفر شده و قراردادش دائمی یا قرضیه؟

جاکرینی از چزه نا اومد ! یووه فعلا مالکیت اشتراکی داره با چزه نا .
3 میلیون + مارتینز ( قرضی ) دادن به چزه نا تا نصفه مالکیت جاکرینی رو بدست اوردن !

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
وکیل جاکرینی ( مارینلی ) : - یوونتوس و چزه نا هرکدوم %50 مالکیتشو دارن اما چزه نا نمیخواد مالکیت کامله جاک رو بخره ! - اگه یووه بخواد جاکرینی رو نگه داره , که من فکر کنم اونها تمایل به اینکار دارن توافق بین 2 باشگاه به راحتی بدست میاد ! - رابطه بین دو باشگاه یووه و چزه نا خیلی خوبه ! همونطور که اون معامله ای که ژانویه اتفاق افتاد و وینچنزو یاکویئنتا به چزه نا رفت روشن میکنه قضیه رو ! کلا وکیلای جاک و اون پاراگوئه ای از همین الان دارن مقدمه چینی میکنن که بتونن تابستون چتراشونو باز کنن ! ما فصله بعد میخوایم بریم تو اروپا بازی کنیم نباید 1 همچین بازیکنایی داشته باشیم . درسته که کونته الان داره ازشون استفاده میکنه ولی فک نکنم واسه فصله بعد بخواد نگهشون داره !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
واقعا من الان نمیتونم از بین جاکرینی و بارتزالی و پیرلو و لکشتینر و مارکیسیو انتخاب کنم کدوم بهترین بازیکن یووه هستن جاکرینی با یکم تجربه ببینین 2 سال بعد چی میشه ! استثنائیه ! حرف نداره ! فرار هاش از سمت چپ تو دو بازی میلان رو آتیش داد ! خیلی خوب میچرخه و توپ رو میچسبونه به پاهاش ! یه بازیکن ریزه میزه و آینده دار ! حتما باید یووه بمونه اصلا فکرشو نمیکردم یکی که 2 فصل قبل تو سری C بوده حالا تو تیم اولی سری A اینطوری بازی کنه ! خیلی دوسش دارم

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

واقعا من الان نمیتونم از بین جاکرینی و بارتزالی و پیرلو و لکشتینر و مارکیسیو انتخاب کنم کدوم بهترین بازیکن یووه هستن

جاکرینی با یکم تجربه ببینین 2 سال بعد چی میشه ! استثنائیه ! حرف نداره !

فرار هاش از سمت چپ تو دو بازی میلان رو آتیش داد ! خیلی خوب میچرخه و توپ رو میچسبونه به پاهاش !

یه بازیکن ریزه میزه و آینده دار ! حتما باید یووه بمونه

اصلا فکرشو نمیکردم یکی که 2 فصل قبل تو سری C بوده حالا تو تیم اولی سری A اینطوری بازی کنه ! خیلی دوسش دارم

وای بصیر یجوری راجع بش صحبت میکنی انگار بازی هاشو ندیدیم !
الان تو شرایطه همین الانمون هم فقط در حده 1 ذخیره خوبه چه برسه به فصله بعد !
فقط تو هر بازی تعداد پاس های اشتباه یا توپ هایی که لو میده رو بشمر !
من تا حالا 1 صحنه هم تو ذهنم نیس تو این بازی هایی که کرده بتونه نفره روبرشو مستقیم دریبل کنه !
موندم اینهمه میگید تکنیکیه پس کجاس این تکنیکش ؟!
جاکرینی قشنگ نمونه کوچک شده و خنگ شده جیوینکوس !
ما با امثاله جاکرینی و ایستاگاریبیا نمیتونیم فصله بعد تو اروپا خودمونو نشون بدیم .
اینا اصلا اسمشون در حده یوونتوس نیس !

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
به نظر من جاکرینی بازیکن با پتانسیل بالا هست اما هنوز خیلی جای کار داره و این توپ لو دادن هاش رو ناشی از بی تجربگی می دونم نه خنگی!!!!! مطمئناً در وضعیت فعلی جاش توی تیم اصلی نیست اما در مواقعی می تونه با سرعت خیلی خوبش به تیم کمک بکنه . توانایی دریبل زدن رو در اش می بینم اما هنوز خیلی جای کار و زحمت و تلاش و تمرین داره :rainbow: همه میدونیم که بازی های اروپایی که از سری آ سخت تر ئه و به بازیکنان با تجربه تر نیاز داره پس در صورت صعود به چمپیونز لیگ، فکر نمی کنم جایی در تیم برای این بازی ها داشته باشه سال دیگه. اما خدا رو چه دیدید؟ شاید هم کونته بتونه ازش یه ستاره ی ناب تکنیکی و سرعتی بسازه :hug: در کل امیدوار و خوشبینم بهش :ha: پ.ن. خوبه اگه پست های همدیگه رو به چالش می کشیم، درست، این کار رو انجام بدیم !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

شاید هم کونته بتونه ازش یه ستاره ی ناب تکنیکی و سرعتی بسازه :hug:

جالبیش اینه من همین الان هم نمیتونم امانوئله رو در حد یه بازیکن خیلی معمولی ببینم !

یعنی خصوصیات منحصر به فردی داره که تو سری آ با این فاکتور ها بازیکن کمی پیدا میشه داشته باشه یا شایدم من ندیدم ! استایلی که تو لالیگا مثلا ازشون زیاده و مثلا بارسلونا بازیکنای سرعتی که بتونن خوب توپ رو بچرخونن و با سرعت دریبل بزنن تو لامسیا خوب پرورش میده ! جفرن ، تیاگو ، بویان و ...

فقط مشکلش به نظرم کمی تجربه در درجه اول و بعدی اینه که به خودش اطمینان نداره شاید اونطور که باید باشه !

شوخی نیست یهو از فرش به عرش رسیدن و البته رقابت کردن با کسایی مثل مارکیزیو و په په و کراسیچ و الیا و پادویین برای بازی کردن که میبینیم تا این لحظه هم البته خوب کار کرده و مهره کارآمدی بوده .

بازیکنی هست که میتونه با سرعتش گره بازی رو وا کنه و البته نشون داده قدرت شوت زنی خوبی هم داره ، موقعیت داشته باشه تمام کننده خوبی هم هست خلاف مهاجمین تیم ! پاسی که مارونه بهش داد و شوت یه ضرب تو هوا و البته گلی که به تو زد خودش و از سمت راست زد تو گل و فرار 30-40 متری و گل فنی و زیبا به رم ، همه برای من نشونه های خوبی از پیشرفت هستن

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من یه دوست یوونتوسی تو شهریار دارم که وقتی جاکرینی اومد یووه بهش گفتم که این بچه تولد یه ستاره ست . خندید بهم اون موقع ولی الآن به حرفم کاملا پی برده . تو این چند ساله من از اومدن 2 نفر به یووه خیلی خوشحال شدم که یکیش ملو بود و یکیش همین امانوئله . فوق العاده به نظرم کلمه ی کوچکی واسه تعریف کردنش باشه . هوشش ، سرعتش ، قدرت حمل توپش ، تکنیکش ، ... واقعا تو سری آ تکه . من نمیدونم پافشاری بی جا رو عقاید منفی چه لزومی داره در حالی که خود کونته آخر هر بازی میاد و از این بچه تعریف می کنه . هنوز راه طولانی ای پیش روش داره و مطمئنا بعدها ازش بیشتر میشنویم . ولی در کل بازیکیه که جواب منتقداش رو با بازی زیباش میده .

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
ما اگه بخوایم به امیده یکی مثله جاک باشیم دوباره سرنوشته این چند سالمون تکرار میشه ! کلا 2 تا تک به تک تو بازی های رم و اودینزه خراب کرد که توپش به زور رسید به دروازه حریف . اگه بخوایم با 1 گلی که زد به آتلانتا به این نتیجه برسیم که تمام کننده خوبیه عکسشو اگه ببینیم چه موقعیت هایی رو خراب کرده باید نتیجه بگیریم اصلا شوت زدن بلد نیس ! جاکرینی اگه اینقد که شما میگید خوب بود په په رو که صرفا چون فقط جنگنده اس و از اوله دوران بازیگریش استعداده خاصی نداشته رو نیمکت نشین میکرد ! نه که الان چون فقط په په نمیتونه بازی کنه بش بازی میرسه ! چیزی هم که مشخصه کونته هیچوقت از بین ویدال و مارکیزیو جاک رو انتخاب نمیکنه چه برسه به رقابت کردن ! البته تو جام حذفی که کونته بخواد به بازیکنای اصلیش استراحت بده فقط انتخاب میشه . واقعا چیزی که تو بازی جاکرینی خیلی مشخصه اینه که اصلا هوش بازی کردن نداره ! حتی من دقت کردم تو خیلی از موقعیت های نزدیک محوطه جریمه حریف سر پایین بازی میکنه . از نوع بازی جاکرینی میشه فهمید که هیچ آینده خاصی نداره واقعا ! من مطمئنم با سیاستی که الان باشگاه پیش گرفته و نتایجی که داریم بدست میاریم امثاله جاکرینی و استگاریبیا هیچ جایی ندارن تو یووه ایه که داره بر میگرده ! البته بعده این چند سالی که داشتیم واقعا سطح توقعاتمون خیلی اومده پایین . ولی من هیچوقت تو آینده یوونتوس اسم همچین بازیکنای کوچکی رو نمیتونم تصور کنم .

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
بابا دیگه چی از جونش میخواین مگه چند سالشه هافبکای کناری یکی از وظایفشون زیاد دویدن هست اگرم وقتی په په هست نمیتونه بازی کنه بخاطر اینکه په په بیشتر میدوه تکنیکی تره 2 سال دیگه جووینکو بیاد جلوش لنگ بندازه :nish:من نمیدونم چرا هرکی میاد یووه همه میگن بده متوسطه حالا یکی بره مادرید چون گرونه خیلی توپه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بازیکن خوبی که خیلی کار داره جاکرینی تو بازی زیاد تمرکز نداره و خیلی توپ لو میده و این مهمترین مشکلشه و بیش از حد بازی کردن با توپ هستش که رو بعضی صحنه ها ادم رو حسابی عصبی میکنه ولی خوب اینجا یووه هستش و برا بازیکنی مثل جاکرینی سخته با این وجود تونسته چند تا گل و پاس گل حساس بده که نشون میده توانایی خوب شدن رو داره و امید زیادی میشه بهش داشت

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یک حرکتی است به نام dummy player که جاکرینی هر بازی اونو انجام میده بدین معنی که وقتی توپی به سمتش میاد توپ رو نمی گیره و خودش به عمق میزنه و به داخل زمین حریف میره و منتظر می مونه تا بازیکن پشت سرش توپ رو بهش بفرسته.... برخی اوقات این حرکت جور ر میاد برخی وقت ها هم نه...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تعدادی از بچه ها خیلی هایپش کردن ، تعدادی هم خیلی زدن تو سرش من نمیخوام در موردش افراط یا تفریط کنم به نظر من یه بازیکن خیلی خوبه ، در حد ماتری از اون دسته از بازیکنهاست که خیلی خوب میتونن در کنار یه فوق ستاره بدرخشن باتشکر

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
کونته درمورد جاکرینی گفته: « ویژگی منحصر به فرد او پویایی اوست. با این وجود او از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی هم باهوش است. او به خوبی در یووه جا افتاده و این رضایت فراوانی به من می دهد چون یافتن چنین بازیکنانی بهتر است از صرف کردن 30 میلیون یورو برای یک بازیکن خارجی بی استفاده! من مطمئنم که او کیفیت لازم برای پیشرفت را دارد و شاید سورپرایز آینده ی ما باشد.»

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

کونته درمورد جاکرینی گفته: « ویژگی منحصر به فرد او پویایی اوست. با این وجود او از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی هم باهوش است. او به خوبی در یووه جا افتاده و این رضایت فراوانی به من می دهد چون یافتن چنین بازیکنانی بهتر است از صرف کردن 30 میلیون یورو برای یک بازیکن خارجی بی استفاده! من مطمئنم که او کیفیت لازم برای پیشرفت را دارد و شاید سورپرایز آینده ی ما باشد.»

دمش گرررم! چه حالی داده بهش! 30 میلیون؟؟؟
ولی از رفتارای کونته و صحبتاش داره خوشم میاد. کاملا عقلانی حرف میزنه. با اینکارش بازیکنم پشت گرمی پیدا می کنه و تلاشاش بیشتر میشه

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

وکیل جاکرینی ( مارینلی ) :
- یوونتوس و چزه نا هرکدوم %50 مالکیتشو دارن اما چزه نا نمیخواد مالکیت کامله جاک رو بخره !
- اگه یووه بخواد جاکرینی رو نگه داره , که من فکر کنم اونها تمایل به اینکار دارن توافق بین 2 باشگاه به راحتی بدست میاد !
- رابطه بین دو باشگاه یووه و چزه نا خیلی خوبه ! همونطور که اون معامله ای که ژانویه اتفاق افتاد و وینچنزو یاکویئنتا به چزه نا رفت روشن میکنه قضیه رو !

کلا وکیلای جاکرینی و اون پاراگوئه ای از همین الان دارن مقدمه چینی میکنن که بتونن تابستون چتراشونو باز کنن !
ما فصله بعد میخوایم بریم تو اروپا بازی کنیم نباید 1 همچین بازیکنایی داشته باشیم .

خیلی جالبه واقعا !
از اون روز که مصاحبه وکیلشو گذاشتم مسئولین یووه حتی 1 کلمه چیزی راجع به آینده جاکرینی نگفتن !
دوباره بعده چند وقت خوده وکیله مصاحبه کرده :

- خبری در دست نیست , مسئولین یووه هنوز با ما صحبتی نکردن !
- با این حال , همه چیز به خوبی پیش میرود و به همین دلیل معتقدم که آینده جاکرینی با یووه رقم خواهد خورد !
- ... در ادامه هم کلی خالی بندی کرده که جاکرینی باید پیراهن آتزوری رو بپوشه و از این صحبتا !!!!!

واقعا خیلی جالبه که همون اتفاقی که تو پسته چند وقت پیشم گفتم داره اتفاق میوفته !
حالا منتظره مصاحبه های بعدی آفای وکیل هم باشید ...

بقول معروف داستان چتر باز کردن هنوز ادامه دارد ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی