پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 0-0 یوونتوس (هفته اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
اودینزه تیم رده ی سوم سری آ هستش . با 31 امتیاز و 20 گل زده و 9 گل خورده . این تیم از این 31 امتیاز ، 21 امتیازش رو تو خونه کسب کرده یعنی 7 برد از 7 بازی . یه رکورد عالی محسوب میشه . همین آمار یعنی اینکه ما فردا شب کار راحتی نداریم و اگه مساوی هم بگیریم نباید ناراحت باشیم . فیورنتینا ، بلونیا ، نوارا ، پالرمو ، سیه نا ، رم و کیه وو تیمایی بودن که نتونستن تو زمین اودینزه توفیقی کسب کنن . در مجموع از 20 گل زدشون 14 تا و از 9 گل خوردشون 2 تاش رو تو خونه داشتن . من هرچی بیشتر آمار راجع به این تیم جمع می کنم ، بیشتر می ترسم . ولی کونته و پسراش بازی با ناپولی نشون دادن که مرد روزای سخت هستن .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه بازی رو ببازیم صدر جدول رو از دست می دیم ، اولین شکست فصلمون رو هم تجربه می کنیم سال رو هم با باخت تموم می کنیم ولی به نظرم اصلا مهم نیست . قشنگی فوتبال به برد و باختش هست . اگه قرار باشه بشیم بارسلونا که همه بازیها رو ببره دیگه بازی جذابیت نداره برامون. با باخت خوشحال نمیشیم هیچکدوم ولی من یکی اصلا ناراحت هم نمیشم مخصوصا اینکه تو زمین حریف جلوی یک تیم واقعی داریم بازی می کنیم . باخت به این تیم سرافکندگی نداره ولی اگه جلوی تیم هایی امثال نوارا و لچه و ... ببازیم مایه آبرو ریزیه . فقط امیدوارم خوب بازی کنیم و دست و پا بسته نباشیم ( که بعیده اینطوری بشه) . اگه هم قراره ببازیم 1-0 رو ترجیح میدم به 3-2

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اینقدر هم شلوغش نکنید...مگه چه تیمهایی رو تو فریولی برده؟ ما هم فیوره،سیه نا،نوارا و پالرمو رو بردیم...با بولونیا هم الکی مساوی کردیم...هنوز تیم قدری نرفته تو فریولی و شکست خورده باشه...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

پیش بازی اودینزه-یووه

رکورد 100% برد در بازی های خانگی این فصل اودینزه فردا شب 21 نوامبر به چالش کشیده خواهد شد توسط تیمی که رکوردی دیگر در اختیار اوست.
رکورد شکست ناپذیری در کل بازیها یعنی یوونتوس تورین
بانوی پیر ممکن است در نبرد سخت فردا صدرنشینی را به مدافع عنوان قهرمانی میلان واگذار کند اما مسابقه فردا شب فریولی می تواند حاوی نکات بسیاری باشد.
درباره امیدهای یووه برای اسکودتو سخن بگوید و همینطور وضعیت تیم و امید برای قهرمانی را دردل هواداران پررنگتر کند و یا بالعکس.
پسران فرانچسکو گوئیدولین همه را مجبور می کنند که به بازی با آنان در زمین خانگیشان با دیده ترس و نگرانی نگاه کنند.آنها هر هفت بازی خانگیشان را با
پیروزی پشت سر گذاشته اند.14گل را زده و فقط 2گل را در خانه خورده اند.این بهترین رکورد دفاعی سری آ تا بدینجای فصل است.
یکشنبه شب آنها در رم مقابل لاتزیو به تساوی2-2 رسیدند بازی که به نظر آسان نمی آمد ولی فریولی ها با حداقل امتیاز رم را ترک کردند.
هرچند گوئیدولین شانس تیم خود را برای قرارگیری میان 3 تیم پایانی زیاد ندانسته و تیم های بزرگ سری آ را دارای بخت بیشتری دانسته است.
یووه هم پس از برد 2-0 مقابل نوارا توانست پس از یک نصفه روز به صدر جدول سری آ بازگردد.تیم آنتونیو کونته تیم بسیار خوبیست اما این را هم نباید از یاد برد که در دو بازی
خارج از خانه مقابل رم و ناپولی به ترتیب به تساوی1-1 و 3-3 رسیده اند و اندکی در خارج از خانه متزلزل نشان داده اند.
اودینزه در این بازی از وجود مهدی بناتیا به دلیل محرومیت بهره مند نخواهد بود در طرف مقابل هم فقط میرکو ووچینیچ قراردارد که با
مصدومیت دست و پنجه نرم میکند.آرتورو ویدال و لئوناردو بونوچی پس از گذراندن یک جلسه محرومیت مشکلی برای همراهی یووه ندارند.
الساندرو ماتری هم به نظر میرسد پس از نیمکت نشینی در بازی با نووارا به ترکیب اولیه یووه بازگردد درست مثل دی ناتاله در تیم حریف.
-در 37 دیداری که در فریولی برگزار شده میزبان رکوردی فاجعه وار دارد فقط 5 برد.10 بار مساوی و 22 برد از آن پسران تورینی بوده است.

بازیکن تماشایی بازی: سیمونه په په
په په یکی از 5 بازیکن یووه است که سابقه پوشیدن پیراهن اودینزه را دارد.ملی پوش ایتالیایی این فصل در سیستم 4-3-3 کونته عملکردی خیره کننده داشته
ودر 15 بازی لیگ تا بدینجا موفق به زدن 5 گل شده است.

پنج بازی آخر دو تیم:

یووه:W D W D W اودینزه:L W W W D
نتیجه بازی فصل قبل در فریولی:4-0 به نفع یووه
یووه موفق شده است در 10 بار رویارویی در فریولی رکورد 6 بار cleen sheet را برجای بگذارد.
در طرف دیگر در همان 10 بازی فقط در 2 بازی موفق به گلزنی نشده است.

ترکیب احتمالی اودینزه:
Handanovic; Domizzi, Danilo, Ferronetti; Basta, Isla, Pinzi, Asamoah, Armero; Floro Flores, Di Natale

ترکیب احتمالی یووه:
(Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Estigarribia (Quagliarella

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
سه پنج دو که یه سیستم قدیمیه.سه تا دفاع کمه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم جاکرینی بازی نکنه هر چقدر هم پر تلاش و خوب بازی میکنه ولی تموم کننده نیست تو همچین بازی هایی موقعیت گل به تعداد انگشتان یه دست هم نمیرسه ، باید از همونا گل ساخت به نظرم کوا ، متری و په په مهاجمامون باشن خوبه ترکیب های گاتزتا 90 درصد اوقات درستن گاتزتا پیش بینی کرده ایستیگاریبیا ثابت بازی میکنه بوفون ، لیخشتاینر ، بونوچی ، بارتزالی ، کیه لینی ، مارکیزیو ، پیرلو ، ویدال ، په په ، متری ، ایستیگاریبیا باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

امیدوارم جاکرینی بازی نکنه
هر چقدر هم پر تلاش و خوب بازی میکنه ولی تموم کننده نیست
تو همچین بازی هایی موقعیت گل به تعداد انگشتان یه دست هم نمیرسه ، باید از همونا گل ساخت
به نظرم کوا ، متری و په په مهاجمامون باشن خوبه
باتشکر

آخه مشکل تنها جاکرینی که نیست کوا هم اصلا تموم کننده نیست . من میگم جاکرینی بازی کنه بهتره چون اگه گل هم نزنیم بازم میگیم بازی خوبی انجام دادیم ولی با حضور کوا شاهد بازی خوب هم نیستیم . اوایل خیلی دوست داشتم کوا بازی کنه ولی چند بازی که ازش دیدم به کونته حق میدم که به عنوان یه ذخیره باشه . تازه شاید اینبار جاکرینی این همه تو بازی های دیگه زده گل نشده تو این بازی زد و گل شد . تازه په په هم خیلی بهتر از جاکرینی تو تموم کنندگی نیست. مگه ماتری که خیلی بهتر از ایناست . ماتری این بازی ناامیدمون نکنی .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=195]http://myup.ir/images/34905551248277837991.jpg[/img]

کونته:یووه فراتر از انتظارات

-شروع خوب و قدرتمندانه یووه در این فصل به بازیکنانم تعلق داره که به خوبی برنامه های من رو اجرا کرده اند.
-تاکنون یووه فراتر از حد انتظارات کار کرده است حتی فراتر از انتظارات و افکار خود من ولی با این حال هنوز چیز خاصی اتفاق نیفتاده.
-فقط در ماه می است که به حساب کارها رسیدگی میشود و آن زمان جایگاه ما در جدول رده بندی مهم است.
-بعد از 15 هفته امتیازات مهمی رو بدست آورده ایم من از بازیکنانم کمال تشکر را دارم که ایده های فوتبالی من رو با آغوش باز پذیرا شدند.
اودینزه:
آنها بعد از سال گذشته تبدیل به تیمی شدند که با میلان برای اسکودتو میجنگند.
ما احترام زیادی برای آنان قائل هستیم اما ما نباید با تفکر مساوی به آنجا برویم.این ایده به هیچ وجه حتی بخشی از ذهنیت ما هم نیست.

[img width=480 height=195]http://myup.ir/images/34368992480063237280.jpg[/img]

گوئیدولین:عنوان قهرمانی برای یووه یا میلان

-با احترام به سایر تیمهای بزرگ لیگ اما به نظر من عنوان قهرمانی لیگ برای یکی از دو تیم میلان یا یووه خواهد بود اما این موضوعی نیست که ما را نگران کند.
-ما به خوبی آگاه هستیم که تقویم سالمان با یک بازی مهم بسته می شود.ما از کیفیت آنان به خوبی آگاه هستیم همینطور از شخصیت والای آنان.
-ما سعی میکنیم فردا خودمان باشیم و سعی کنیم خوب بازی کنیم.
-یووه در تمامی پستاش قویه نه فقط در خط هافبک.آنها در دفاع و حمله هم خوب هستند.
-آن ها آلترناتیوهای دیگری نیز دارند و تیم کاملی هستند. من میخواهم کونته را ستایش کنم کونته شایسته سمتی است که به او سپرده شده است.
-من کاراکتر یووه سابق را در این یووه میبینم من فکر میکنم آنها رفته رفته حتی قوی تر میشوند و بازیکنان آنان شایسته تقدیر هستند.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بازیکنان دعوت شده : 1 Buffon 3 Chiellini 5 Pazienza 7 Pepe 8 Marchisio 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 15 Barzagli 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 20 Toni 21 Pirlo 22 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Krasic 28 Estigarribia 30 Storari 32 Matri 34 Marrone + داور بازی هم تالیاونتو (Tagliavento) خواهد بود. بازی ماهِ گذشته ناپولی-یوونتوس که 3-3 شد رو همین داور سوت زد ! بازی اودینزه-یوونتوس در سال 2009 که با پیروزی 2 بر 1 اودینزه همراه بود رو هم ایشون سوت زده ! :1: تو اون بازی دی ناتاله و کوالیارلا برای اودینزه و یاکوئینتا برای یووه گل زدن. تالیاونتو در مجموع 14 بار برای یووه سوت زده که حاصل اون 6 برد ، 2 تساوی و 6 باخت بوده.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تو هیچ کدوم از بازیهای این فصل قبل از شروع شدنش من اینقدر از بردن و کلا امتیاز گرفتن نا امید نبودم که الان قبل از بازی با اودینزه هستم نمیدونم چرا اما چندان امیدی به پیروزی در این بازی ندارم اما میدونم اودینزه عین سگ از ما میترسه ! :1: در بهترین شرایط برای اونها یه تساوی هم میتونه حائز اهمیت باشه اما میدونم اول برای نباختن به زمین میان ، ولی ما برای بردن ! تفاوت دو تیم هم به نظر من در همین جاست اونا میدونن با باختن تو این بازی و احتمالا برد میلان بر ناپولی و اوج گیری رم و اینتر ، کم کم جاشون رو از رتبه ی دوم سوم لیگ به رتبه های پایین تر میدن پس باید برای نباختن همه کاری بکنن اینکه میگم امیدی ندارم به این بازی دلیلی نمیشه که نتونیم ببریم بازیو ، امسال بزرگتر از اودینزه رو هم تو ورزشگاه خودشون بردیم ! داشتم فکر میکردم چه خوب شد این بازی هفته اول برگزار نشد ، ممکن بود همون هفته اول بهشون بازیم و کلا تیم داغون شه از اول :1: برای این بازی من باز امیدوارم دست به تغییر تاتکتیک نزنه و همون 3-3-4 دوست داشتنی شو به اجرا بذاره ، از اونجایی که با 5 هافبک بازی میکنن ، به حضور کسی مثل ویدال کاملا نیازه و البتاه باز بهتره کیه لینی دفاع آخر بازی کنه ! اودینزه با فلورس و البته دی ناتاله واقعا خطرناک ان !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
این سایت juventusfc.ir به مطالب فروم هم رحم نمیکنه!!!نامرد حداقل منبعشو ذکر کن :2mo5pow:

http://myup.ir/image...02480664398.jpg
http://myup.ir/image...49086768780.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خطر از دست دادن امتیاز و متحمل شدن اولین شکست فصل در آخرین دیدار فصل بسیار هست امیدوارم مثل بازی با ناپولی آخرش دراماتیک تموم نشه ، به نظر من همه چیز به لاین آپ کونته بستگی داره اگر لاین آپ خوب باشه و مثل همیشه 3-3-4 بازی کنیم میشه خیلی راحت بازی و برد ، من فکر میکنم این بازی جیاکرینی جای ووچینیچ مصدوم بازی کنه و اینجوری هم خیلی بهتره تا الکس اونجا بازی کنه و البته امیدوارم دچلیه بازی نکنه و با همون ترکیب دفاع همیشگی بازی کنیم. پس از اینکه پارسال اودینزه چوب حراج به تیمش زد و اینلر و به ناپولی فروخت ، الکسیز سانچز و به بارسا و دنیس هم ظاهرا از تیمش رفت فکر میکردم سرنوشت سمپدوریا فصل پیش و پیدا کنه و برای بقا بجنگه ولی ظاهرا خیلی برخلاف تصورات من بوده ، دی ناتاله و فلورس خیلی خوب عملکردن خبر ندارم وقتی این دو ستاره یعنی اینلر و سانچز و فروخت چه خرید هایی داشت ولی واقعا کارشون قابل تقدیره ، اودینزه میتونه خیلی خطرناک باشه مخصوصا اینکه تو فربولی باید بازی کنیم. نکته قابل توجه اینکه چیزی حدود یه ماه دیگه دوره برگشت شروع میشه و در اولین دیدار دور برگشت اودینزه در تورین به مصاف یوونتوس میره. یعنی اگر ببازیم فرصت انتقام خیلی زود فرا میرسه البته امیدوارم کار به اونجاها نکشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بعید می دونم کونته سیستم تیمش رو عوض کنه و با همون 4 - 3 - 3 بازی می کنه !!! نفرات هم که مشخص هستند به جز یک پست که وینگر چپ باشه ! شانس استیگاریبیا به نظر من بیشتره

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
جاکرینی واقعا افتضاحه!!!!!البته ما تمرینارو نمیبینیم ولی بازی هاشو که دیدم بغیر از بازی با بلونیا واقعا اعصاب خورد کنه بازی با نوارا نیمه دوم کوا 1 پاس پشت پا داد که جاکرینی تک به تک شد ضربه اش به زور به دروازه رسید. بازی با رم هم دقیقا عین این موقعیت رو خراب کرد!این موقغیتا واقعا باید گل بشه....فقط سرعتش خوبه وگرنه چیزه دیگه ای نداره از بین ایستیگاریبیا و جاکرینی ایشالا همین پاراگوئه ایه باشه..... ولی اونم واقعا خوب نیس بابا من های لایت بازی های هامبورگ رو میدیدم الیا واقعا بازیکن خوبیه....پسته اصلیش هم وینگره چپه...کاشکی اون بازی میکرد یه چیزی یادمه ولی مطمئن نیستم...اون مدتی که دونادونی سرمربی ایتالیا بود 4-3-3 بازی میکردن دیگه!یادمه کوا رو وینگر چپ میذاشت کامو رو هم وینگره راس... کاشکی کامو بود هنوز...........کوا رو هم اگه بذاره واقعا از ایستیگاریبیا و جاکرینی خیلی بهتره ولی یه جورایی مطمئنم میبریم بازی رو... اگه هم مساوی بشه عین بازی با رم میشه که اوله بازی گل بخوریم وگرنه میبریم

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
:furious:من دوباره امشب تو راهم نمیتونم این بازی رو ببینم!! :20: :102: :Dispute: :sad3: :cryer:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
الان داشتم دوباره بازی یوونتوس و ناپولی رو می دیدم . هر موقعیتی که یووه داشت که کم هم نبود بوی گل می داد . اگه مثل بازی با ناپولی باشیم اودینزه رو 2-0 شکست میدیم . درسته وچینیچ نیست و یه مقدار کیفیت تیم پایین اومده ولی بازم اودینزه مثل سگ از یووه هراس داره و نمیتونه بازی خودش رو انجام بده . فورزا یوونتوس

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

اون مدتی که دونادونی سرمربی ایتالیا بود 4-3-3 بازی میکردن دیگه!یادمه کوا رو وینگر چپ میذاشت کامو رو هم وینگره راس...
کاشکی کامو بود هنوز...........کوا رو هم اگه بذاره واقعا از ایستیگاریبیا و جاکرینی خیلی بهتره

یاد بازی ایتالیا - اسلواکی تو جام جهانی افتادم ، تو اون بازی کوالیارلا دقیقه 45 به میدون رفت و سمت چپ بازی کرد و عالی هم بازی کرد تو اون بازی و نفوذهای خیلی خوبی رو دروازه انجام میداد ، یه گل رویایی از پشت محوطه زد ، دوتا گلش هم پذیرفته نشد ، یکیش که ضربه ی چکشیش رو اشکرتل از رو خط دروازه دور کرد اون یکی هم آفساید گرفته شد که هردوتاشون مشکوک بودن.

الآن اینا رو تعریف کردم یاد گریه اش بعد از بازی افتادم :np: :cry2:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
یکی میتونه جوونمردی کنه نتیجه بازی رو به من اس ام اس کنه... من نمیتونم تا فردا بعدازظهر با خبر بشم قابل تحمل نیست :102: :cry2: 09187648747 دمتون گرم من همین الان دارم میرم...

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
الان 1 خبر خوندم که ممکنه یووه 3-5-2 بازی کنه مثله بازیه ناپولی بارزاگلی-بونوچی-کیه لینی په په-پیرلو-مارکیزیو-ویدال-لیختنشنابدر کوا-متری

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

استفاده از سیستم 3-5-2؟

به نظر میرسه احتمال استفاده کونته از سیستم 3-5-2 در مقابل اودینزه خیلی زیاده.تاکتیسین یووه در این فصل از سیستم های 4-4-2 / 4-1-4-1 / 4-3-3 به تناوب استفاده کرده.
آخرین باری که از سیستم 3-5-2 استفاده کرد به مساوی 3-3 در ناپل برمیگرده.زمزمه هایی هست مبنی بر اینکه کونته امشب نگاه ویژه ای به میانه میدان داره و به احتمال زیاد
امشب خط دفاعی متشکل از بونوچی و کیه لینی و بارزاگلی تشکیل میده.لیختشتاینر یک خط میره جلو و به پیرلو-ویدال-مارکیزیو و په په اضافه میشه.کوالیارلا و ماتری 2 مهاجممون خواهند بود.
-البته این یه حدسه و تا اومدن رسمی لاین آپ باید صبر کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی