پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میرکو ووچینیچ - Zorro

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
785 پاسخ برای این موضوع

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
یجورایی احساس می کنم مغزش جلوتر از پاهاش کار می کنه , باهوشه , ولی گاهی انگار نمیتونه اون چیزی رو که اون لحظه تو ذهنش میاد رو تو زمین اجرا کنه!!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خونسرد بودن این بازیکن رو نباید به حساب بی غیرت بودنش گذاشت به نظر من بازیکنی نیست که 90 دقیقه رو فیکس بازی کنه و بهتره از ش 60 تا 65 دقیقه استفاده بشه کوا هم واقعا میتونه حتی اگه اماده باشه بهتر از میرکو کار کنه به نظر من باید کونته از وجود هر دوشون تو هر بازی استفاده کنه انتظار داشتم میرکو بیشتر از این ها گلزنی کنه ولی تا الان هم بد کار نکرده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
میرکو به دلیل مصدومیت 20 روز از میادین دور خواهد بود !

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

نمی دونم فابیو میتونه جاشو پر کنه یا نه؟ چون این فصل اونقدی بازی نکرده.ولی با توجه به این که بازی با رم تو زمین اوناس احتمالا تیم با یه مهاجم(ماتری) و یه وینگر جانشین میرکو(احتمالا جیاکرینی) بازی می کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس با این حساب با این مصدومیت فضا برای بازی کردن الکس و کوالیارلا باز میشه حالا باید ببینیم که کونته اصلا با حضور این دو تا موافق هست یا نه ؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم به کوا بازی بده این بهترین فرصت واسه کوا هست تا بتونه هم فیکس به بازی بیاد و اعتماد به نفسش رو بدست بیاره و هم از این فرصت برای فیکس شدن تو ترکیب اصلی استفاده کنه امیدوارم موفق بشه به شخصه خیلی دوست دارم کوا جای میرکو رو بگیره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خیلی حیف شد ، خیلی خیلی. میرکو کلا سال 2011 براش از لحاظ فوتبالی تموم شد ، بازی های حساسی مثل بازی با اودینزه و آتالانتا را هم از دست داد این دو بازی خیلی بازی های مشکل و درد سر سازی میتونند باشن.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
عمرا اگه کوا بتونه جای میرکو رو پر کنه . حیف شد . خدا کنه این مصدومیت زیاد رو بازیش تاثیر نذاره . امیدوارم جاش الکس بازی کنه نه کوا .

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
جالبه که گویا یه سری خوشحالن از مصدومیتش که به این بهانه کوالیارلا بیاد جاش!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

جالبه که گویا یه سری خوشحالن از مصدومیتش که به این بهانه کوالیارلا بیاد جاش!

:-" :1:

:Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یاسر اصلا با تو نبود ها اصلا یک وقت فکر نکنی زا تو بود هاااااااا

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خیلی حبف شد . به نظرم کوا شرایطی نداره که بتونه جای میرکو رو بگیره یا مثل اون خوب بازی کنه در این شرایط . الکس بهترین انتخابه برای میرکو تو این مدت

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

:-" :1:

:Facepalm:

پس تو بودی :hmm: آخه اصن این دو تا ربطی آن چنان بهم ندارن , حالا هم که میرکو مصدوم شده معلوم نیست کوا بیاد جاش , این اواخر وینگر بود یجورایی , امیدوارم با قدرت برگرده , خیلی بازیکن به درد بخوریه , فقط با قدرت حفظ توپی که داره خیلی کمک میکنه به تیم , حالا بقیه ی خصوصیاتش به کنار

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
درسته میرکو گاهی اوقات با شل و ول بازی کردنش و بی خیال بازی کردنش میره رو مخ ولی یه سری توانایی هایی داره که مثلا کوا نداره اونم توانایی های خوبش تو دریبل زنی و نفوذ از کناره ها و زدن ضربات ناگهانی به سمت دروازه س.میرکو یه بازیکن غیرقابل پیش بینیه. امیدوارم زودتر برگرده به تیم.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

پس تو بودی :hmm: آخه اصن این دو تا ربطی آن چنان بهم ندارن , حالا هم که میرکو مصدوم شده معلوم نیست کوا بیاد جاش , این اواخر وینگر بود یجورایی , امیدوارم با قدرت برگرده , خیلی بازیکن به درد بخوریه , فقط با قدرت حفظ توپی که داره خیلی کمک میکنه به تیم , حالا بقیه ی خصوصیاتش به کنار

نه باو :1: ، شوخی کردم . انکار نمیکنم که از اینکه جا برای بازی الکس و کوا باز شده خوشحال شدم ، ولی خوب تو این شرایط یووه ، وجود بازیکنی مثل ووچینیچ ضروریه و خیلی سطح بازی تیم رو بالا میبره و کوالیارلایی که نزدیک یک ساله به طور کامل بازی نکرده و یه مصدومیت طولانی رو گذرونده اصلا شرایطش رو نداره که به جای ووچینیچ بازی کنه ، حتی قابلیتهای ووچینیچ رو نداره که بخواد اون پستی رو که ووچینیچ بازی میکنه پر کنه ، ووچینیچ یه بازیکن خلاق و تکنیکیه که تو ترکیب 4-3-3 کونته بیشتر اون کناره ها بازی میکنه و کوا شوت زن و جنگنده که به نظر من اون کناره ها کارایی نداره و باید پشت محوطه و به عنوان مهاجم اول یا دوم به کار گرفته بشه که این با 4-3-3 یوونتوس در تضاده.
( :1: )

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=195]http://myup.ir/images/69449570460970212820.jpg[/img]

انتخاب میرکو ووچینیچ به عنوان مرد سال 2011 فوتبال مونته نگرو

بازیکن مونته نگرویی باشگاه یوونتوس توانست عنوان مرد سال 2011 فوتبال مونته نگرو را به خود اختصاص دهد.میرکو در این راه توانست بر استفان یووتیچ ستاره فیورنتینا غلبه کند.
صحبت های میرکو بعد از انتخاب شدن:

این افتخاری بس بزرگ است که من را به عنوان بهترین بازیکن کشورم انتخاب کردند من واقعا خوشحال هستم.متاسفانه تیم مونته نگرو نتوانست سال 2011 را در عین شایستگی
به خوبی به پایان برساند اما ما سعی خواهیم کرد در قدم های بعدیمان موفق به کسب سهمیه جام جهانی 2014 برزیل شویم.
لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال مونته نگرو بهترین بازیکن سال این کشور را از رای مربیان و کاپیتانان 12 تیم حاضر در لیگ دسته اول این کشور انتخاب میکند.
همچنین استوان ساویچ بازیکن تیم من سیتی هم در جایگاه سوم این رده بندی قرار گرفت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
از طرف یوونتوس دات ای ار پیامی برای ایمیل شخصی ووچینیج ارسال شد و بهش تبریک گفته شد tanti auguri di cuore a te da parte i tuoi tifosi iranianni تبریک و اروزی موفقیت برای تو از طرف تیفوسی های ایرانی

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در حقيقت لقبش همون Zorro هست ! زورو خودمون . زوروي نقاب دار ! مثل زهرا :1: اين Zroro كه نوشتيد اشتباهه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بعد از اینکه گل زد رفت توی تماشاگران و بازیکنان سمت کی ؟

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

بعد از اینکه گل زد رفت توی تماشاگران و بازیکنان سمت کی ؟

ماسيمو كاررا.
يكي از اعضاي كادر فني.
قبل از بازي پيش بيني كرده ميركو گل مي زنه و ميركو هم بهش گفته اگه گل زد خوشحاليشو باهاش تقسيم مي كنه :1: همين اتفاق هم افتاد...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی