پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

football_06_temp-1367661596-5184dc1c-620

ایشون توی دوران به اصطلاح افتشون هم بهترین تکلر سری آ انتخاب شدن
93% .!!

[tuttojuve]
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
He is Mr
57"

ef1gpsadkuagnezxvbb5.jpg

کسی هست یادش نباشه !
2012-2013
  • Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

arturo-vidal_1uc1ueacyes7p13fjy39vtkuqs.

نگاه کنید موهاش چکار کرده جوانان ما یاد بگیریند ادب از ک آموختی از بی ادبان :2laugh:
جایی از بدنش نیست ک نقاشی نکرده باشه از دست و صورت و بقیه جاهای :24: خودش این آقای ویدال شیلیایی
  • juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

دیشب گلی نزد و پاس گلی هم نداد ولی 92 % پاس صحیح داشت و در تمام نقاط زمین بود ... استثنایی !

ip7o85fg2686g42im8g1.jpg

فقط خوشحالم که پزشک آتزوری پزشک یووه نیست ؛ مصدومیت قوزک ویدال = قطع عضو :nish:

• Bianconero Amore, Juventus FC, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

در یک واژه عالی بود بازی دیشب...نگذاشت بازیکنای حریف نفس بکشن! توی نطفه خفه می کرد اقدام بازیکنای فیوره برای رسیدن به گل رو :worship: ...در طول بازی تنها یه اشتباه داشت که پ*ش*م ا*ل*ع*ر*ب هم اونو به آسمون ها فرستاد!

همیشه خدا همیشه رو شکر می کنم که کسی مث ویدال رو توی تیممون داریم :worship: ...90 دقیقه جنگندگی و تلاش و دویدن اصلا شوخی نیست...از حضور ویدال توی تیممون خیلی خیلی خوشحالم  :happy crying: ....

b3qzlxm7m7a86xgo86vb_thumb.jpg

• J U V E N T I N I, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

- جوانان ما ببینند و یاد بگیرند،

ادب از که آموختی ؟ از بی ادبان ...

49996398862184672884.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

آرتورو ویدال 

84239876287530029147.jpg

پیشنهاد یونایتد .. تو به منچستر می روی ؟

" اینجا همه چیز خوب است و دلیلی برای ترک اینجا نمی بینم زیرا من و خانواده ام در شهر تورین راحت هستیم . یوونتوس تیم بزرگی است و از بازی کردن در این تیم خوشحالم . من از بازی کردن با لباس یووه لذت می برم و برای ادامه دادن علاقه مندم "

" من در حال بهتر شدن هستم اما برای من متفاوت نیست که در چه وضعیتی هستم . یوونتوس در قلب من است و بخاطر علاقه زیادی که به یووه دارم با تمام توان بازی خواهم کرد تا بهترین باشم "

• AAG, Principino, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

ویدال: " فصل پیش نفرین شده بودم"

37rcvkwbliwbgzydslvo.jpg

آرتورو ویدال یووه در این باره به گازتا دلو اسپرت به مصاحبه پرداخت:

" در پایان فصل گذشته من نفرین شده بودم و عملکردم به طور قابل توجهی افت کرده بود . حالا فرصت بسیار خوبی است که از این نفرین رها شوم."

" می دانم یوونتوس انتظارات زیادی از من دارد، اما همیشه این گونه بوده است و مشکلی از این بابت وجود ندارد."

" متاسفانه مجبور بودم که ریکاوری از جراحی زانویم را خیلی سریع انجام دهم که یک خطر جدی برای غیر قابل جبران بود و می توانست به من آسیب غیر قابل جبرانی برساند. انتخاب من عشق به یوونتوس بود. من نمی توانستم تیم را قبل از بازی نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل بنفیکا ترک کنم."

" جام جهانی و همچنین بخشی از فصل را بازی کردم، اما با قلبم تصمیم گرفته بودم بازی کنم. من عاشق یوونتوس هستم . همچنین باید از جرج سامپائولی سرمربی شیلی تشکر کنم که منتظر من ماند، هر سرمربی دیگری بود این کار را انجام نمی داد."

" فصل گذشته در شرایط  فیزیکی وخیمی بازی کردم. من و پزشکان از این موضوع اطلاع داشتیم. صرف نظر از این که چقدر بد و یا مصدوم بوده ام سعی کرده ام همواره 1000 درصد از خودم را در میدان به نمایش بگذارم."

+  :worship:  :worship:  :happy crying:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

بووووم! امروز در مصاحبه با گاتزتا : میخوام چند تا گل حیاتی بزنم و این بازی فرصت مناسبیه!

ctmrr027dt9txdyq8h0a.jpg

پنالتیهای ویدال یا فوق العاده ن یا افتضاح ، حد وسطی وجود نداره! [برگرفته از دیالوگ سرسی لنیستر در GOT :دی]

در طول 90 دقیقه ؛ 5 شوت ، 7 تکل ، 2 قطع توپ و 1 سانتر و کلین شیت... بنظرم بهترین بازیکن زمین ، هیچوقت از دوندگی دست بر نداشت و واقعا ویدال بود!

اولین گلش تو ل.ق بعد از 8 بازی بود ، آخرین بار در نوامبر 2013 مقابل کوپنهاگن هتتریک کرد...

• Bianconero Amore, AAG, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
01027076.jpg

با زدن گل اشتباه نیمه اولتو جبران کردی
- آره من دقیقا همون توپی رو دریافت کردم که انتظار داشتم ولی نتونستم خوب ازش استفاده کنم

انگار توی اروپا به نفرینه اشتباهات دچار شدی!
-آره ! من بعدش به جایگاه همسرم بین تماشاگران تماشا کردم و اعتماد کردم به خودم که میتونم جبران کنم

چی شد که از فشار این بازی جون سالم بدر بردین ؟
-این واقعا ترسناکه که توی مرحله یک چهارم جلوی تیمی که آرسنال رو پشت سر گذاشته بخوای اشتباه کنی ما امشب نه فضای بازی بهشون دادیم نه فضای برد ..

توز پنالتی زن اول تیم نیست ؟
- نه ، این بستگی به شرایط روحی بازیکن توی بازی داره ، من ازش خواستم پنالتی رو بزنم اونم قبول کرد و همه چیز خوب پیش رفت

هدف گیریت چطور یود ؟
من اول اشتباه کردم ولی بعدش در صدم ثانیه تصمیم رو عوض کردم و خوشبختانه همه چی خوب پیش رفت ..

Skysport
  • AAG, Orphée, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

چقد خوبه که برگشتی!!

98797125004749413870.jpg

خوشحالی بعد ازگلش :worship:  :worship:  :worship:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

i#EvenPirloIsImpressed

xyx5xn2j3zarm29tb1pg.jpg

اون وقتایی که یار مقابلشو دنبال میکنه و با تکلای صحیح توپشو میزنه واقعا فوق العاده ست!

پرسیدن ازش که پس توز پنالتی زن اوله؟ گفته نه هرکی اعتماد بنفس بیشتری داشته باشه میزنه ، از کارلیتوس خواستم خودم بزنم و خوبم پیش رفت...

+ از طرف یوفا هم بعنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد...

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

سیانکی: همه جای بدنشو نقاشی کرده ویدال و فقط مونده سر و و صورتش  :22:

مجری برنامه : یوونتوس با گلِ پنالتیِ تابلوی نقاشی این روزهای یووه (ویدال) به برتری رسید  :62: 

ویدال دیشب فوق العاده بود. هر وقت بازی که توپ دست بازیکنای موناکو میرسید با  پرسینگ و یا تکل صحیحی  که می زد دوباره توپ رو از آنِ خودمون می کرد. :worship: 

به نظرم اون فرصت نیمه اول ویدال تصمیمشو گرفته بود که مثل پنالتی که زد توپ رو بفرسته به جایی که هیچ احتمالی واسه گرفتنش توسط دروازه بان نمونه. ولی ضرب توپش و ارتفاعی که به توپ داد زیاد بود و متاسفانه به گل تبدیل نشد! به نظرم ویدال دیشب بعد آقامون بهترین بازیکن میدان بود  :worship:  :worship:  :worship: 

9s8wchpf2p9y2tn7wnmc_thumb.jpg gtlv7t7251h1q5zjytbt_thumb.jpg whi1awwfri860f6r2uok_thumb.jpg 55b5irvqczev1f0ajtmk_thumb.jpg d9z2hw8bud53wb2cn2rd_thumb.jpg j87ewg3fgcsv90frpj06_thumb.jpg xkz6l3dcvkd7kju83pl6_thumb.jpg dppd7u04584ews1uqlqf_thumb.jpg ratl1taw0hu0hgaeisw5_thumb.jpg k86ea5ph9cp3rxgnyi9t_thumb.jpg y1a7s2a2rpmu5repqdti_thumb.jpg fe8bpk9be7emxs5g4jqm_thumb.jpg kfpnllggceukjn157dh3_thumb.jpg pv2fjr8za2blyzjdi86n_thumb.jpg 0m6b56zj6szcvy9updpu_thumb.jpg 437b3v6rs6p8q9u0059c_thumb.jpg id5i7jcpbsje8xx5x7ni_thumb.jpg pl6riin5nl3nrc1dg58y_thumb.jpg mnugoq5r4u9tu3o4ut1g_thumb.jpg 12gtldgrdei0pt75gmou_thumb.jpg xo0m9dsrih178uinop0l_thumb.jpg zb2m5a409x37fzjtmrca_thumb.jpg

:8:  :8:  :8:

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

گاتزتا دلو اسپورت

" ویدال، یک فریاد طلایی"

3if8lzn1rd78dskxw7z5.png

کوریره دلو اسپورت

" یووه، این یک گل طلایی بود"

6j6hg192h3gtcva96n5v.jpg

توتو اسپورت

"اوله ویدال"

0u247gpamxrgdesvd3ie.jpg

همه به تمجید از ویدال پرداختن. شب، شب ویدال بود واقعا پنالتی سرنوشت سازی بود...

• AAG, Juventus FC, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

ویدال ؛ دیروز ، امروز و فردا! گاتزتا تو یه اقدام جالب و نادر ، صفحۀ اولی مشابۀ دیروز انتخاب کرد به مناسبت عمل کردن ویدال به قولی که در گاتزتای دیروز داد... [دیروز و امروز]

thumb_9bff43443dbe45939e41f49dbbde626d82  thumb_6e2cc0d1a582b3bb28ce890d4eabedaa11

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

شرط می بندم دیگو سیمئونه هر شب از خدا شکایت می کنه که چرا ویدال توی یونتوس بازی می کنه نه اتلتیکو !! یعنی شجاع ترین و جنگجو ترین بازیکنی هستش که من تو این چندین سال بعد کسایی مثل گتوزو و روی کین دیدم ! همینکه رفت پشت ضربه پنالتی و اونطوری ضربه رو زد نشون از شجاعتش داره. فقط کافی بود اون توپ می خورد به تیرک و بر میگشت تو زمین ,,,, تا مرز نابودی می رفت بنده خدا !! :D 

ترجیح می دم اگه خدایی نکرده یه روز ویدال از یونتوس خواست بره, بلند شه بره اتلتیکو. اونجا خوراکشه :D 

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
توی تیم منتخب این هفته بازی های لیگ قهرمانان بود

1429201869_312439_1429203156_noticia_gra

اگه اوبلاک اونقد فوق العاده نبود بوفونم میتونست باشه تو ترکیب
  • AAG, juve's fan, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

احتمال غیبت ویدال برابر موناکو

ستاره شیلیایی خط میانی بیانکونری ممکن است به دلیل التهاب شدید لوزه نتواند تیمش را در بازی برابر موناکو همراهی کند.

آرتورو ویدال دچار التهاب شدید لوزه سوم شده و پس از مشخص شدن بیماری اش اکنون حضور او در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گفته سایت رسمی باشگاه یوونتوس، وضعیت قطعی این هافبک 27 ساله فردا مشخص می شود و فعلا عدم حضور او در برابر موناکو قطعی نیست. التهاب لوزه یکی از سخت ترین نوع عفونت در بدن است که طی آن لوزه سوم ملتهب می شود و خوردن غذا و مایعات بسیار سخت می شود.

ویدال در فصل جاری پیش از این نیز به دلیل التهاب لوزه در بیمارستان بستری شده و به همین دلیل بازی خارج از خانه برابر ورونا را در ماه ژانویه از دست داد. گفتنی است تک گل بانوی پیر را در بازی رفت برابر موناکو خود او به ثمر رساند.

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این  چرا لوزه سومشو بر نمیداره.....این چ شانسیه ما داریم!!!!! یه دفعه خواستیم مث ادم بریم تو 4 تا

ویدالم نمیتونه مراقب خودش باشه از بس سرکشه اه..... خوشبختانه استورارو هست.

• Orphée, Principino, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

http://90tv.ir/video...ل-از-زبان-علیفر

فردوسی پور تو سایت نود گذاشته 

• Orphée, Juventus FC, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte: