پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
انقدر به باشگاه واس خرید مهاجم فشار اووردیم که الان میخوان فورست گامپ رو بفروشن ! :np: :np: من راضیم بریم پاتزینی رو بگیریم ( کلا راضی هستم نه فقط تو این شرایط :1: ) ولی استفان رو نفروشیم ! خدایی حیفِ بازیکنی که سال قبل اون همه واسمون تلاش کرد به همین سادگی از تیم بره ... این بره کی میخواد سمت چپِ تیم حریف رو اتوبان کنه ؟! :cry2: خدا کنه این انتقال صورت نگیره . اگرم قراره بره باید بالای 30 تا از PSG بتیغیم !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
این که شایعه نیست حقیقته.حتی گفته میشه پیشنهاد رسمی هم قراره بدن.اونا که بشدت دنبالش هستن و چون دست به جیب هم هستن شاید این فروش وجود داشته باشه بگیم خودتون رو آماده ی فروش لختشتاینر بکنید.از طرف دیگه چون تو اون سمت پپه-کاسرس -ایسلا هستند یعنی سه نفر همچنین جووینکوهم میتونه بازی کنه و اگه ناچار باشه تیم ویدال هم متمایل به راست بازی میکنه با این شرایط این احتمال خیلی وجود داره بستگی به پیشنهاد داره اگر ماروتا پیشنهاد خوبی بشه اونو میفروشه شک نکنید اما ایکاش بازیکنهای دیگه رو از لیست خارج میکرد مثل پپه که میشه اونو فروخت یا پادوین که بنظرم نیازی بهش نیست .پوگبا رو گرفتیم بکارمون میاد .فقط نمیدونم چرا اینهمه دنبال بازیکنهای جوونه ماروتا .وقتی شما از بازیکن جوون استفاده نمی کنی و بهش میدون ندی فایده ای نداره.من حتی میگم مارونه رو هم میشه بدیم بره .همون پوگبا برای ذخیره بسه.آساموا هم که داریم. مارونه رو بیاد با یکی دوتا دیگه بده میتونیم به یووتیچ هم امیدوارباشیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بالای 30 تا ؟ حسین چی داری می گی :1: چلسی هفته پیش پیشنهاد داد و فقط 5 میلیون ! حالا فوقش اینا 8 میلیون بدن :fp:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
پیشنهاد چلسی 12 تا بود اما اگر با بالای 15 تا بشه اینا رو خرکرد خوبه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه بخوایم تو کل فصل 3-5-2 بازی کنیم آره فکر کنم میشه نبودش رو درک کرد . ولی تو 4-3-3 هیچکی بهتر از استفان نمیتونه دفاع راست رو پوشش بده . کلا دوست نداره از تیم بره . اونم با این قیمت کم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کلا این پست طوریه که بازیکن با کیفیت توش کمه..به نظر من نباید بفروشنش...هر چند بعیده کونته زیر بار فروشش بره.....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
تا سال 2015 با یوونتوس قرارداد دارد

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

بالای 30 تا ؟ حسین چی داری می گی [img alt=:1:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/4.gif[/img]

چلسی هفته پیش پیشنهاد داد و فقط 5 میلیون ! حالا فوقش اینا 8 میلیون بدن [img alt=:fp:]http://bianconeri.ir/Smileys/default2/facepalm.gif[/img]

خب گفتم دیگه یا نباید بره یا باید بالای 30 تا بدن تا بره :222: مگه ما چیمون از سران فیورنتینا یا اتلتیکو کمتره ؟! 30 تا پیشنهاد بدن تازه باهاشون وارد مذاکره میشیم :1: در ضمن PSG نشون داده خوب خرج میکنه خوب چی میشه ما هم این وسط یه سودی ببریم ؟! :222: یه تیر تو تاریکی بزنیم شاید خورد به هدف !

انقدر این ماروتا بازیکن هایی مثل کراسیچ و ملو رو با قیمت پایین رد کرد رفت که اینا رو الان هوا برداشته اینجا بقالیه ! :np: اون از فرگوسن که واس مارکیزیو 20 تا پیشنهاد داده بود اینم از آبراموویچ که واس فورست 5 تا پیشنهاد داده :np: یعنی قشنگ مارو خر فرض کردن !! لا مذهب ها ,,,, :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

خب گفتم دیگه یا نباید بره یا باید بالای 30 تا بدن تا بره :222: مگه ما چیمون از سران فیورنتینا یا اتلتیکو کمتره ؟! 30 تا پیشنهاد بدن تازه باهاشون وارد مذاکره میشیم :1: در ضمن PSG نشون داده خوب خرج میکنه خوب چی میشه ما هم این وسط یه سودی ببریم ؟! :222: یه تیر تو تاریکی بزنیم شاید خورد به هدف !
انقدر این ماروتا بازیکن هایی مثل کراسیچ و ملو رو با قیمت پایین رد کرد رفت که اینا رو الان هوا برداشته اینجا بقالیه ! :np: اون از فرگوسن که واس مارکیزیو 20 تا پیشنهاد داده بود اینم از آبراموویچ که واس فورست 5 تا پیشنهاد داده :np: یعنی قشنگ مارو خر فرض کردن !! لا مذهب ها ,,,, :1:

من که خودم به شخصه 30 تا رو خیلی غیر منظقی می دونم ولی مبلغی بین 15 تا 18 میلیون یورو منطقی تر به نظر میاد هر چند بعید می دونم جدا بشه !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
وقتی لوکا مودریچ 38 میلیونه ، لابد لخی هم 30 میلیونه دیگه :np: والا به خدا :fp:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

یه سری شایعات وجود داره مبنی بر قربانی کردن لیخت برای خرید یه مهاجم ! :fp:

آخه مساله ای که هست اینه که دقیقا کدوم مهاجم؟ قربانی کردن لیخت برای یورنته؟ :fp: یا ژکو؟ :fp: باز اگه امثال آگرو یا فان پرسی بودن یه چیزی... :np:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یه سری شایعات وجود داره مبنی بر قربانی کردن لیخت برای خرید یه مهاجم ! :fp:

فکر نمی کنم راست باشه، چند وقت پیش می خوندم که یووه برای خرید فن پرسی تا الان 22 میلیون یورو بازیکن فروخته که مشکل بودجه نداشته باشه. فکر می کنم باشگاه بتونه از خودش هم 8 میلیون بزاره روش و بودجه ای 30 میلیونی داشته باشه.

(البته اینکه میگم فکر نکنم راست باشه، اصلا از اعتبار خبر سراغ ندارم، حدس خودمه)

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوی مدیر برنامه های استفان با RMC Info :

" با پاریس سنت ژرمن در تماس هستیم ؛ پیشنهاد باشگاهی مانند پاریس سنت ژرمن فوق العاده می تونه باشه ؛ این باشگاه برنامه های خوبی داره و مربی بزرگی مانند آنجلوتی و بازیکنان بزرگ زیادی در این تیم حضور دارن ؛ پاریس شهر زیبایی هست و اگر دو باشگاه به توافق برسند ؛ استفان از این انتقال خوشحال خواهد شد "

گفتگوی مدیر برنامه های استفان با Calciomercato :

" استفان از لیل به لاتزیو رفت ؛ اون به احترام لیل نمی خواست در فرانسه بمونه و قصد داشت لیگ های دیگری رو تجربه کنه ؛ پاریس سنت ژرمن باشگاهی با برنامه هست البته یوونتوس هم همین طور و استفان با هواداران ، مربی و مدیران رابطه ی خوبی داره و دلیلی نداره یوونتوس رو ترک کنه اما اگر یوونتوس اجازه بده اون از رفتن به پاریس خوشحال خواهد شد ؛ استفان میخواد سرنوشتش طی 4 - 5 روز آینده مشخص بشه چونکه قصد داره خودش رو آماده کنه ؛ همه چیز به یوونتوس بستگی داره ؛ چلسی ؟ مطمئن نیستم که چلسی بخواد پول زیادی بابت استفان پرداخت کنه ؛ این مساله ی فنی نیست بلکه اقتصادی هست و چلسی از نظر فنی به استفان علاقه داره "

( داره جدی میشه انتقال استفان ؛ اگر قرار باشه 3 - 5 - 2 بازی کنیم پس نباید نگران جانشین استفان باشیم ؛ چونکه خود استفان هم در این سیستم فوق العاده نیست ؛ پاریسی ها خوب خرج می کنن ؛ از صحبت های مدیر برنامه های استفان میشه فهمید که یوونتوس میخواد از این انتقال پول زیادی بدست بیاره )

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
:sad1: واقعا امیدوارم این اتفاق نیفته ... یعنی چی هرچی بازیکن خوب تو سری آ بود رو داره این PSG ـیِ انگل جمع می کنه می بره ... :2mo5pow: البته گفته که به خود یوونتوس بستگی داره و امیدوارم کونته اجازه نده لخی رو بفروشن ... :cry2:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
درسته که ایسلا و کاسرس هستن،ولی اصلا دلم نمیخواد استفان بره،مطمئنم پشیمون میشیم اگه از دست بدیمش،مطمئنم! استفان یکی از ارکان قهرمانی یووه بود.هم با دفاع فوق العادش،هم با نفوذاش،کلا بازیکن بی نظیریه،نباید الکی الکی بره!!!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
رفتن ليختشتاينر واقعا به ضرر يوونتوسه.. شايد با فروختنش بشه يه مهاجم خريد ولي وقتي دفاع ضعيف بشه فوروارد به چه دردي ميخوره !! هرچي باشه ليگ قهرمانان تو راهه و بازيكن قدرتي مثه ليخ واقعا به درد ميخوره.. تاره به نظرم امسال شرايطش خيلي بهتر خواهد بود، چون بيشتر جا ميوفته..

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
خیلی ناامید کنندست اگه حتی بخوان به فروشش هم فکر کنن هرجوره که حساب کنی این انتقال به ضرر تیمه الان اصلا حس خوبی ندارم واسه فصل بعد

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
من خیلی ترسیدم ! احتمال انجام شدن این اتفاق رو بالای 90 درصد میدونم ,, الان روی کونته و ماروتا خیلی خیلی فشار هست و همه 1 مهاجم میخوان . میترسم واس مهاجمی که معلوم نیست اصلا جواب بده یا نده ( حالا هر کی می خواد باشه ! ) استفانی قربانی بشه که یک فصل فوق العاده رو برای ما در سمت راست رقم زده ! مطمئن هستم پیشنهاد PSG بالای 15 تا باشه یوونتوس با کمال میل این بازیکن رو رد میکنه بره تا بلکه بتونه حداقل یووتیچ رو بخره ! اگه بره واقعا حسرتش رو میخوریم ! بعد از افت مایکون الان به جرات میشه گفت استفان به همراهِ دنی آلوز و میکا ریچاردز جزء بهترین مدافعان راست اروپا هست ! نباید از دستش بدیم ... تو این دوره زمونه بازیکنی دونده مثل استفان که مفید بدوئه خیلی خیلی کم پیدا میشه :fp: اینجا باید به صورت حماسی داد زد : Stay Forrest , STAY ,,,, :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه رقم پيشنهادي بالای 15 میلیون باشه ، به نظرم فروش ليكشتينر منطقی میاد . بلاخره ما هم باید از راه نقل و انتقالات سودآوري داشتخ باشیم بعضی مواقع . خارج از این مسائل ، شحصا اعتقاد دارم استفان دارای استانداردهای یه دفاع یا هافبک نیست . تنها ويژگي مثبتش خستگي ناپذير بودنش هست . و الا من ندیدم حتی یک سانتر مناسب رو سر مهاجمین انداخته باشه یا مثلا تو کورس ها از بازیکن حریف جلو افتاده باشه یا محض رضای خدا حتی یه بار دریبل کنه یار مقابل رو ! چيزي که حتی ماركو موتا بعد از یه فصل کامل دریبل دوطرفه زدن اشتباه ، تونست تو بازی های آخر انجامش بده به درستی ( رضا :fp: :1: ) در كل فکر میکنم با داشتن كاسرس و ايزلا و حتی پادوئين ، فروش ليكشتينر مخصوصا با رقم خوب با ما ضرری نزنه .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
قبلا گفتیم خودتون رو آماده کنید برای این فروش.داد وبیداد راه نندازید .درسته لیختشتاینر بازیکن خوبیه اما اگر پیشنهاد روی 15 تا یا بیشتر باشه شک نکنید که حتما فروخته میشه و این احتمال زیاده. اما اینکه ضررخواهیم کرد رو نمیشه قطعی گفت.چون ما اون سمت بازیکن زیاد داریم.خود ایسلا که الان برگشته رو دست کم نگیرید .ایسلا یکی از بهترینهاست.کاسرس هم هست که بزودی برمیگرده.پپه هم هست .درکناراونا حتی جووینکو و خود ویدال یا مارکیزیو میتونن متمایل به راست بازی کنن. پس حتی اگر به فروش رفت نگران نباشید اما من نظرم این بود که پپه فروخته بشه.من قبل از این خبر به خودم میگفتم یکی اون سمت زیادیه ترافیک شده وحتما یکی رو می فروشیم.اما فکر نمی کردم قرعه بنام لختشتاینر بیفته .واقعیتش دوست داشتم پپه فروخته بشه یک نکته ی دیگه اینکه لختشتاینر اوایل فصل بهتربود تا اواسط واواخر فصل که اینهم برمیگرده به سیستم تیم. تازمانیکه ما با 4 دفاع بازی میکردیم لختشتاینر بسیار خوب بازی میکرد اما وقتی سیستم عوض شد شاهد افت لختشتاینر تو اون سیستم بودیم حتی کار بجایی رسید تو خیلی از بازیها پپه بازیکن اصلی شد و لختشتاینر ذخیره. اگر قیمت 15 و یا بیشتر باشه فروشش ضررنیست اما کمترازاون صرف نمیکنه.با فروش او دیگه میشه مطمئن بود که آرمرو برای سمت چپ خریده میشه یا مهاجم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی