پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بازم کار خوب دیگه ای از لیخت. دیدید که رو صحنه گل اینسینیه چطور فورا هوشمندانه کشید جلو تا آفساید بگیره. من نمیدونم با این همه خوب بودن این بازیکن چه اصراری به فروشش دارن

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اعتراف میکنم نیمه دوم خوب بازی نکرد

• tecra و back to juve از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

رسمی؛ استفان: این 14 روز آخر من در این باشگاه خواهد بود...

GrazieLicht#

• GioVanni Agnelli, Orphée, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

:( . یکی از پر افتخارترین بازیکنان خارجی یوونتوس  :worship:  :worship:  :worship: ممنون به خاطر تمام زحماتت 

• Orphée, Principino, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6373 ارسال
  • LocationRasht

الانو نبینید که کوآد ظهور کرده و به بیرین لینک میشم، قبل لیخی 5 سال تمام زجر کشیدیم که یه دفاع راست قابل تحمل داشته باشیم...

فقط با 9 میلیون اومد و کمیستریش با پیرلو مثال زدنی بود + قطعاً تو فصل اول حضورش در یووه، بهترین دفاع/وینگ بک راست اروپا بود!

حیف که تو اضافه کردن بازیکنا به بخش اساطیر خیلی سختگیری میشه وگرنه [با فاکتورگیری از قضیۀ انتقالش به اینتر] بنظرم اسطورۀ تاریخ یووه ست... 4 تاییا :1: :

5aaecf81b6a3567c5f12cbef9e069b721.jpg

• GioVanni Agnelli, Principino, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

از اون طرف درست به اینتر لینک شد، ولی مسئول های یووه هم فکر کنم اون موقع راضی نشده بودن قرارداد چند ساله باهاش ببندن، یعنی قضیه لینک شدنش به اینتر برای این بود که از مسئول های یووه واقعاً ناراضی بود، بازیکنی که یکی از ارکان موفقیت های یووه تو چند سال پیش بود نباید باهاش اینطوری برخورد شه، باید تو یووه بمونه، همین فصل چندین بازی ناجی تیم بود، که مهمترینش بازی با تاتنهام بود

• Orphée, Principino, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
غیرت خالص....... جنگنده و موثر اواخر سانتر کردنم یاد گرفته بود....... گلزن هم بود حیف ک دیر ب یووه. اومد. ..... نميدونم اگر بره چجوری جاش پر ميشه با يه بچه سوسول ک همه انگولکش میکنن ب اسم بیرین. فکر نمیکنم ولی یکی مثل کایل واکر عالی بود...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مروري بر صفحه نخست اين تاپيك؛ نگارنده را در قامت يك نا اميد از ورود اين بازيكن به يووه نشان مي‌دهد. 

متاسفم براي قضاوت اشتباهم در موردش.

251 بازي و 15 گل در مدت 7 فصل حضور در يووه و ده‌ها خاطره خوش.

امروز بعد از گدشت هفت سال، اين بازيكن را يكي از برترين‌ها مي‌دانم و بسيار متأسفم كه دوران حضورش در يووه به نقطه پاياني خودش رسيده است.

تو برايمان عالي بودي. خداخافظ اشتفان.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21152 ارسال

- قطعا از بزرگ ترین های معاصر یوونتوس هست.

دلم براش تنگ میشه و امیدوارم در ادامه مسیرش موفق باشه.

از محبوب ترین بازیکن های تیم کنونی محسوب میشه برای من.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دو گل ش رو به خوبی به خاطر دارم.

یکی ، اولین گلی که با پیراهن یووه زد ، که در واقع اولین گل رسمی یوونتوس در استادیم جدید مون بود و شروعی بود براین سلطه ی هفت ساله.

دومی هم اون خوشحالی بعد از گلی ش که با پاس گل فوق العاده پیرلو زد و بعد از گل رفت جلو پیرلو زانو زد

lichtspeiner-pirlo-300x225.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان
مقصد احتمالیش دورتمند خواهد بود
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

هر مشکل و ضعفی هم که داشت چیزی در وجودش بود که در نسل فعلی بازیکنان فوتبال نایاب شده ...

غیرت و تعصب روی تیم .

• GioVanni Agnelli, Orphée, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
تمام تلاشمو میکنم تاپیکش بره تو اساطیر

به هر حال برای من اسطوره ست

اونقدری که در وصفش پست ارسال کردم واسه هیچکدوم از بازیکنامون پست ندادم، برام یکی از مهمترین عوامل جذابیت تیم فصل اول کونته بود و بعدش هم وجود برنامه و فکر پشت حرکات رو معنا کرد، تو تیم کونته مصداق بارز حضور در مکان مناسب در زمان مناسب بود، سبک دویدنش کپی برابر اصل ندود بود و تعصب و جنگندگیش هم چیزی از ندود کم نداشت، سوهان روح مهاجمین مقابلش بود و هروقت مامور مستقیم مهار بازیکنی میشد روح و روان برای بازیکن مذکور نمیزاشت

رفتنش کمتر از خداحافظی بوفون ناراحتم نمیکنه و دیدنش تو لباسی جز لباس یووه به غایت عذاب آوره

کاش لااقل فوتبالش رو جایی غیر از اروپا ادامه بده
  • GioVanni Agnelli, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
یکم از عطر غیرتش رو نگه دارید ، روز چهارشنبه که دو کاپیتان تو المپیکو ابتدای بازی به سمت هم رفتن، اهداش کنیم به کاپیتان میلان!
زیرشم با ماژیک فسفری بنویسیم هر 8 ساعت "استشمام" !

پی نوشت : یه زمانی لیخت از توانایی فنیش کاسته شده بود و تو همین فروم به سبک و نوع بازیش ایراد میگرفتن و اتفاقا در همان زمان در مدح و ثنای کاپیتان میلان کامنت سرایی ها به راه افتاده بود!

بقول یه بنده خدایی که همیشه تو مصاحبه هاش میگه :
" و تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ "
عزت و ذلت دست خداست آقای فردوسی پور, نقاب ها به زودی برداشته میشوند!!
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از ی طرف خوشحالم ک با رفتن ب دورتموند همچنان تو سطح اول اروپا باقی میمونه از ی طرف ناراحت ک قراره تو لباس دیگه ای ببینمش...

اگه جایگزینش دارمیان باشه اشتباه بدی رو مرتکب شدیم لیخت میتونست حداقل ی فصل دیگه تاثیر گذار باشه
  • GioVanni Agnelli, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

از ی طرف خوشحالم ک با رفتن ب دورتموند همچنان تو سطح اول اروپا باقی میمونه از ی طرف ناراحت ک قراره تو لباس دیگه ای ببینمش...

اگه جایگزینش دارمیان باشه اشتباه بدی رو مرتکب شدیم لیخت میتونست حداقل ی فصل دیگه تاثیر گذار باشه

فکر نمیکنم راضی به موندن میشد

دو ساله که از لیست اروپا خط میخوره در صورتی که دی اسکولیو و هوودس و استورارو و ... اسمشون تو لیست هست

و بعدش که میبینیم اشتباه کردیم دوباره به لیست اضافه میشه و تاثیرگذار بازی میکنه

و باز هم بارتزالی تو پست غیرتخصصی بهش ترجیح داده میشه!

انصافا" نباید ازش انتظار تمدید داشته باشیم

اصلا" دوست ندارم بره دورتموند چون از دورتموند متنفرم :fp:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

همه جا صحبت از بوفون بود و کسی به این بیچاره اشاره نکرد که آخرین بازیش با پیراهن یووه بود.. ماجرای پنالتی با مزه ای شد..

از جنبه فوتبالی، خیلی گردن یووه حق داشت.. بازیای کوچیک و بزرگ همیشه با یه روند ثابت خیلی خوب و مفید بود. با وجود لیخ هیچوقت در سمت راست احساس خلع نکردیم. در بازیای بزرگ می در خشید.. از حرکت منجر به گل فینال 2015 تا لباس کشیدن هاش مقابل سلتیک و اخراج گرفتن از بازیکن پورتو.. درست مثل ساعت سویسی دقیق و منظم با کمترین نوسان بازی می کرد..

جنبه ی فوتبالی فقط یه بُعده، جنبه دیگه شخصیتی و رفتاریه که اونو از خیلی از فوتبالیست های امروزی جدا میکنه.. در کنار بوفون، کیه لینی و خدیرا، جزو کساییه که بُعد شخصیتی شون فرای ورزشی بود. از ادبیات کلامی و تصمیماتی که میگیرن سخت نبود بشه فهمید چه شخصیت با شعور و بزرگی دارن که این در بین فوتبالیست ها خیلی کمه (به مصاحبه هاش در واکنش به حذف از لیست CL یا شایعات رفتن به چین و دورتموند دقت کنید که چه فاکتورهایی براش مهمن)..

از نظر من اسطوره ست.. از خیلی از ستاره های به نام تر یوونتوس بیشتر دوسش دارم و از دست دادنش برای ما طرفدارا و مجموعه یوونتوس غم بزرگیه..  :2:

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21152 ارسال

- برای من هم یکی از اسطوره های یوونتوس ـه.

واقعا ازش ممنونم بابت سالها فداکاری و ایثار و با اینکه طی این 2 فصل اخیر رفتار خوبی باهاش نشده از سوی سرمربی باز هم تلاش خودش رو کرده و هرگز کم فروشی نکرده.

یک الگوی واقعی ـه لیخت برای همه ...

• mory, Principino, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

حیف شد ، سبک دویدنش من رو یاد ندود مینداخت ، حتی انرژی که تو بازی میذاشت هم مثل ندود بود !

یادش بخیر چقدر زود گذشت این هفت سال ، اولین گل عصر جدید یوونتوس رو هم خودش زد ! اگه اشتباه نکنم اولین گل دومین فصل عصر جدید یوونتوس رو هم زد (چی گفتم :nish: )

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia
                                                                                                    Stephan Lichtsteiner     

وای این فصل چرا اینطوریه واقعا باید اسطوره ها برن؟؟

داغون شدیم خراب شدیم و در حال زجر کشیدن از یک غم بزرگ!!

هر جا بری جات تو قلب ماست لیخت عزیز ارزوی موفقیت برات میکنم پسر.. :141:         

• Orphée, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی