پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: بدترین بازیکن فصل یووه 2010-2011

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
16 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برای بدترین بازیکن بودن من بازیکن هایی رو انتخاب کردم که به میزان قابل قبولی بازی کرده باشند. برای همین کسایی مثل گریگرا یا آمائوری که خیلی کم بازی کردن توی لیست نیستند. تعداد بازی ها هم نوشتم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بدون شک موتا :دی: هرچند اول فصل خوب بود ولی واقعا به یه کابوس واسه تیم تبدیل شده بود...گل به خودی زدنش هم که جای خود داره... نه مثل آدم پاس میداد نه سرعت داشت نه هوش و ذکاوت...واقعا مولینارو در مقابلش روبرتو کارلوس بود :Facepalm:

مارتینز یکم بدشانس بود...شاید اگه اون مصدومیت تو اون شرایط سراغش نمیومد الان وضعش این نبود..
سیسوکو هم که... :np:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بدون شک موتا ! از همون اول هم کسی به امثال مارتینز و گروسو و ... امیدی نداشت ! اکثراً امیدوار بودیم که موتا بتون سمت راست رو بیمه کنه اما ... حیف حیف که به خاطرش مارتین کاسرس ار دست رفت ...

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
به نظر من آکویلانی بر خلاف تعریفی که بچه ها ازش میکنن به غیر از چندتا شوتی که زد کار به خصوصی به سود یوونتوس نکرد و وظیفه اش رو که بازیسازی و ... بود نه تنها خوب انجام نداد بلکه پاسهاش هم از پاسهای من تو فوتبال بدتر بود موتا هم از بدترینهای یوونتوس بود ولی چون کمتر بازی کرد آکویلانی رو انتخاب کردم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اکوییلانی.موتا مارتینز و مارکیزیو

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
آدم حض می کنه آراء موتا رو می بینه. :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
موتا بی رقیبه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
موتا خیلی ناامید کننده بود... اصلا انتظار همچین نمایشی رو ازش نداشتم فکر میکردم درخشش فوق العاده توی یوونتوس داشته باشه که خلاف این شد بهتره بگم نامیدکننده نبود فاجعه بود در مورد گریگرا هم صحبت نشه بهتره اون دیگه خودش معلوم الحاله

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من هرچی فکر کردم نفهمیدم اسم مارکیزیو برا چی تو این اسم ها هست

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
سر مارکو موتا :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من هرچی فکر کردم نفهمیدم اسم مارکیزیو برا چی تو این اسم ها هست

نه به عنوان بدترین بازیکن، ولی خیلی ها اعتقاد دارند مارکیزیو خیلی معمولی بوده و جزو خوب های یووه در این فصل نبوده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با اینکه امائوری نیم فصل فقط بود ولی به نظرم بازم حقش بود تو لیست باشه :1: بدترین که با اختلاف زیاد مارکو موتا بود این بشر کلا 2 تا سانتر سالم داشت ! مارتینز هم خیلی ضایع بود این اقا 12 میلیون هم از موتا بیشتر خرج برداشت ولی حتی اندازه 200 تومن هم برامون بازی نکرد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با اینکه امائوری نیم فصل فقط بود ولی به نظرم بازم حقش بود تو لیست باشه :1:

بدترین که با اختلاف زیاد مارکو موتا بود این بشر کلا 2 تا سانتر سالم داشت !
مارتینز هم خیلی ضایع بود این اقا 12 میلیون هم از موتا بیشتر خرج برداشت ولی حتی اندازه 200 تومن هم برامون بازی نکرد .

کل فعالیت مفید فصل موتا 2 تا دریبل دوطرفه ی موفق بود :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

کل فعالیت مفید فصل موتا 2 تا دریبل دوطرفه ی موفق بود :1:

:1: اگه بزاریم کنار این 2 تا سانتر که قطعا مث اون 2 تا دریبل شانسی بوده میشه 4 تا حرحت + در 22 بازی ! :Facepalm: اما اینجا یه مسئله ای هست :np: این 2 دریبل 2 تا سانتر از بین چند صد بار امتحان بوده ؟؟ :Facepalm: موتا شونصد تا توپ فرستاده تو پیچ جنوبی و شمالی که چند زخمی بر جا گذاشته چند تا هم خورده تو پرژکتور که خسارات مالی به جا گذاشته :Facepalm:
دریبل های دوطرفش هم 99% تاکسی خالی رفته :lol:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
جناب موتا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اتفاق آرا روی موتا هست ولی من به شخصه از همون اول خیلی به موتا امیدوار نبودم... کسی که من رو این فصل خیلی ناامید کرد،آلبرتو آکوئیلانی بود.من انتظار داشتم بعد از اون همه مصدومیت و مشکل در مرسی ساید،تو یووه با تک تک سلول های بدنش فوتبال بازی کنه و به فکر آینده ی خودش باشه لااقل، اما آکو کاملا در طول فصل مراقب ساق های 16 میلیونیش بود! من از پراندلی تعجب میکنم که چطور به تیم ملی دعوتش میکنه

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
من اون گل به خودی موتا رو تا عمر دارم فراموش نمیکنم یه سوپر گل بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی