پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
انتظار داشتی اینتر و مانچینی از اینتر متنفر باشن؟ 😁
شوخی کردم ، اما حتی منچسترسیتی هم میخواد پیرلو رو 😐
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

گفتی وراتی ، گفتم بگم وراتی یک ماهی احتمالا مصدومه به خاطر مشکل لیگامنت مچ پا :دی

در ضمن پاریس محاله زیر ۱۰۰ میلیون یکی از بهترین هافبکهای دنیا رو بده ، وقتی پوگبا ۱۰۰ میلیونه ... اگه هم می اومد یوونتوس عمرا پیشرفت می کرد و نیمکت نشین میشد در حضور پیرلو و اون ۳ تای دیگه ...

پیرلو هم می گن به یکی از نزدیکانش گفته دوست داره برگرده یووه ، واسه سری آ خوبه حداقل :fp:

اگه پیرلو برگرده که واقعا خوبه اما در رابطه با وراتی فکر نکنم همچین قیمتی نیاز باشه

برای گرون بودن خوب بودن مهم نیست تو چشم بودن و توی راس اخبار و بمب نقل و اتقالاتی بودن مهمه .

شما پوگبا رو نگاه کنید توی سال 2015 ماه اولش زیاد خوب بازی نمی کرد بعدش مصدوم شد یک ماه آخر فصل رو خیلی عالی بازی کرد و با آغاز فصل جدید واقعا نا امید کننده ظاهر شده اما با وجود این همه بازیکن شایسته تو یووه ی (پارسال) پوگبا تنها بازیکنیه که تو لیست مسخره ی توپ طلاست و هنوزم که هنوزه همه ی تیما صد میلیون می خوانش حتی اگه تا آخر فصل هم بد باشه بازم یک قرون از قیمتش کم نمی شه مگر اینکه مطبوعات و رسانه ها بخوان. اما وراتی اصلا همچین چیزی در موردش صادق نیست هر چه قدر هم خوب بازی کنه تا وقتی رسانه ها نخوان بگن که بازیکن خوبیه به این راحتیا قیمتش بالا نمی ره 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
ماروتا: " پیرلو به ایتالیا بازنخواهد گشت."

06404521799443460440.jpg

جوزپه ماروتا مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس شایعات بازگشت پیرلو به ایتالیا و تیم اینترمیلان را رد کرد.

بازیکن کهنه کار تیم ملی ایتالیا در تابستان امسال یوونتوس را به مقصد باشگاه نیویورک سیتی ترک کرد. پیرلو پیش از این اظهار کرده بود که زمان مناسبی برای ترک سری آ انتخاب کرده است و از پیوستن به لیگ MLS خوشحال است، اما با پایان لیگ MLS، شایعات بازگشت این بازیکن به ایتالیا شنیده شد و هفته ی پیش روبرتو مانچینی سرمربی اینتر در مورد بازگشت پیرلو با قراردادی قرضی به سری آ اظهار کرده بود که هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد.

با این حال ماروتا بازگشت این بازیکن 36 ساله به ایتالیا و تیم اینتر را غیرمحتمل می داند. ماروتا در این باره به کانال تلویزیونی Rai گفت:

" این یک تصمیم کاملاً شخصی است، اما من آندرا را خیلی خوب می شناسم و اینکه او چقدر در تصمیمات خود جدی است و اینکه چقدر به رنگ های این پیراهن وابسته بود. دراین فصل من کاملاً مطمئن هستم اگر پیشنهادهایی از این قبیل به او برسد آن ها را قبول نخواهد کرد."

13998764405515326007.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خب پیرلو هم با این توییت جواب دندان شکنی به یاوه گویان عنتری داد :2laugh: :

Finally back to work #nycfc #BackHome #ny #StopRumors #PirloStyle

hirpagln1vl3tfeigz47_thumb.png

• mory, Principino, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

00723826228673347284_thumb.jpg  81245248656287094531_thumb.jpg  59870826099269912041_thumb.jpg  40128707092854241560_thumb.jpg  85660076790878532968_thumb.jpg

98630652145922654943_thumb.jpg  00042116403138660235_thumb.jpg  64305516833172060312_thumb.jpg  69634048874713070371_thumb.jpg  61717499422102927474_thumb.jpg

97877564457018779040_thumb.jpg  81088881402221481891_thumb.jpg  42208136148233952153_thumb.jpg  79822943675797689849_thumb.jpg  36901385033999905561_thumb.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

87317655842447573629_thumb.jpg  40055480038850748173_thumb.jpg  61513047847404136144_thumb.jpg

22568604276777811332_thumb.jpg  59906310176924174176_thumb.jpg  64432406722487516321_thumb.jpg

22198980560966778531_thumb.jpg  79749295323308971382_thumb.jpg  55394748580991187331_thumb.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

چون پیرلو رو خیلی بیشتر دوست دارم اینجا میگم. اصلا دوست ندارم پیرلو و توز رو به صورت قرضی برگردونیم. آینده یوونتوس همینه و باید باهاش کنار بیایم. نقص داریم؟ با خرید بازیکنی باید تقویت بشه که بشه حداقل 3 سال بهش امید داشت که در بالاترین سطحش بمونه. هرچی هم بیشتر بهتر.

همین تفکر "فقط جلوی پا رو دیدن" هست که تیم های ایتالیایی رو به خاک نشونده. یووه تو این مورد هشیار عمل کرده. در درجه اول هم به موجی برمی گرده بابت استادیوم.

یووه از نظر مالی توانایی رقابت با غول ها رو نداره پس باید زودتر از اونا آینده رو ببینه.

یه وقت هست یه بازگشتی حالت نوستالژیک داره، اون عیبی نداره. ولی اینکه پیرلو برگرده و بار تیم بیفته رو دوشش و بعد تازه یه عده بگن چقدر توپ لو میده!! در شان یوونتوس نیست.

ایتالیا هم باید همین کارو بکنه. قبلا گفتم به کنته حق میدم ولی ایتالیا اینجوری ضرر خواهد کرد. برنامه باید از جام جهانی تا جام جهانی تنظیم بشه.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1384 ارسال
  • Locationقزوین

چون پیرلو رو خیلی بیشتر دوست دارم اینجا میگم. اصلا دوست ندارم پیرلو و توز رو به صورت قرضی برگردونیم. آینده یوونتوس همینه و باید باهاش کنار بیایم. نقص داریم؟ با خرید بازیکنی باید تقویت بشه که بشه حداقل 3 سال بهش امید داشت که در بالاترین سطحش بمونه. هرچی هم بیشتر بهتر.

همین تفکر "فقط جلوی پا رو دیدن" هست که تیم های ایتالیایی رو به خاک نشونده. یووه تو این مورد هشیار عمل کرده. در درجه اول هم به موجی برمی گرده بابت استادیوم.

یووه از نظر مالی توانایی رقابت با غول ها رو نداره پس باید زودتر از اونا آینده رو ببینه.

یه وقت هست یه بازگشتی حالت نوستالژیک داره، اون عیبی نداره. ولی اینکه پیرلو برگرده و بار تیم بیفته رو دوشش و بعد تازه یه عده بگن چقدر توپ لو میده!! در شان یوونتوس نیست.

ایتالیا هم باید همین کارو بکنه. قبلا گفتم به کنته حق میدم ولی ایتالیا اینجوری ضرر خواهد کرد. برنامه باید از جام جهانی تا جام جهانی تنظیم بشه.

ولی همین جلوی پاست که آینده رو می سازه اگه ما جلوی پامون رو نبینیم و بیفتیم تو چاله ( نرسیدن به لیگ قهرمانان ) توی فصل نقل و انتقالات امثال پوگبا و دیبالا و موراتا و کوادرادو در اسرع وقت تیمو ترک می کنن و بازیکن خوب هم به این سادگیا وارد تیمی که تو اروپا نیست نمی شه مگر با قیمت های هنگفت که به هیچ وجه تو یووه اتفاق نمی افته. بعد از اینکه ما فصل بعدو با بازیکن های ضعیف تر شروع کردیم با مصدومیت های احتمالی تیم حتی ضعیف ترهم می شه و به شرایط میلان دچار می شه و دیگه نمی تونه به این راحتیا از اون چاه بیرون بیاد.

البته این نظر شخصی منه و ممکنه خیلی اتفاقای دیگه بیفته

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

متوجه حرفم نشدی دوست عزیز :1: خوبه اون فقط رو هم پر رنگ کردی :1:

من نگفتم که فقط آینده رو ببینیم. مدیرا هم -علی رغم همه انتقادتم - حتما جلوی پا رو دیدن که یه سری خرید ها رو انجام دادن. حالا درست ندیدن :1: وگرنه این نیت بوده.

فقط جلوی پا رو دیدن میشه میلان و اینتر که هر سال زور می زنن به هر طریقی سهمیه بگیرن (انگار بگیرن دیگه ابدیه :2laugh: ) و آخر سرم نمی گیرن. دوباره روز از نو روزی از نو. :nish: 

برگشت چنین بازیکن های بزرگی یه ضرر خیلی بزرگ داره اونم اینه که تیم رو تنبل می کنه. من مطمئنم همه زجرهایی که این فصل تا اینجا کشیدیم در ادامه و مخصوصا اواخر فصل جواب میده. چون بازیکنا مسئولیت بیشتری رو در نبود پیرلو و توز حس می کنن و همه پتانسیلشون شکوفا میشه. اگه نشه ایراد از مربیه.

اگه قرار باشه ما سهمیه نگیریم مگر پیرلو بیاد، همین الان الگری رو اخراج کنن و یکی بهترش رو بیارن. (من فکر نمی کنم اینقدر هم مشکل داشته باشیم.)

همه می دونن نرفتن به اروپا چقدر ضرر داره. من ترجیح میدم امسال دوم بشیم ولی تیم رو به جلو حرکت کنه تا اینکه اول بشیم و درجا بزنیم.

حرف شما وقتی درسته که تیم نیاز به مهره داشته باشه. یووه نتونه سهمیه بگیره راهش برگردوندن پیرلو نیست. :1:

وقتی یه سقفی داره چکه می کنه، میشه سطل گذاشت زیرش که فرش خیس نشه! میشه سقف رو تعمیر کرد :1:

• Bianconero Amore, mory, Rahavard و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آنچلوتی :62: :

• من با پیرلو صحبت کرده ام و فهمیدم که او علاقه ی دیوانه واری برای بازی کردن در جام ملت های اروپای پیش رو دارد.
  • فکر می کنم که او قطعا به ایتالیا بر می گردد ، چون کونته هم این توصیه را به او کرده است ، من به او توصیه می کنم که به جایی برود که بیشتر از هرجایی برنده شده (میلان) !

پ.ن :‌تو یکی ببند :438:

• Hossein Salehi, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

مدیر باشگاه آنتالیا اسپور ترکیه گلتکین گنچر :

" ما تماس هایی با مدیر برنامه های پیرلو داشتیم ، تعطیلات لیگ آمریکا در راه است و او به ما گفت است که آندره آ می تواند به مدت 8 ماه و بطور قرضی به ترکیه بیاید "

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

:fp:

• mory, Georgia , Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حذف

• mory, Georgia , Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پیرلو در جواب خبرنگاری که ازش در مورد رفتن به اینتر پرسیده سکوت پیشه کرده :17:

• juve's fan, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

^  امروز گفتن که این تر نخواسته پیرلو رو !!!

+ چه غـلطا !!!!  :22:  :1:

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
65005356224804920715_thumb.jpg

[حجم 109 کیلوبایت]

معمار بزرگ در مصاحبه با خبرنگاران در مراسم گران گالا 2015:

" آن ها (یووه) قدرتمندترین تیم و مدعی اصلی فتح اسکودتو هستند"

" روشن است که هنوز می خواهم تیم ملی بازی کنم، هر کاری را برای رسیدن به جام ملت های اروپا انجام خواهد داد، اما همه چیز بستگی به تصمیم سرمربی دارد."

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

-خبرنگار : شما تمرینات زیادی راجبه ضربات ایستگاهی داشتید؟
-پوگبا : این کاملا برگرفته از تمرینات و تمرکز بود، من درس های زیادی از آندرا [ استاد ] آموختم

hhlb_1080p-torino_juventus_andrea_pirlo_

Pirlo derby 2015
پیرلو رفت و برگشت تورینو :1:
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

استاد :

• یوونتوس از من خواست که بمانم ، انها من را بیرون نکردند. این تصمیم خودم بود ، من انتخاب های دیگری هم در ذهنم داشتم اما تصمیمم را به این شکل گرفتم. :8: وقتی شما به سن خاصی می رسید باید ارزیابی های مشخصی انجام دهید.زمان مناسبی برای تغییر و تجربه ای جدید بعد از چهار سال رویایی و فتح همه ی چیزهایی که میشد کسب کرد بود. :worship: من یه تصمیم حیاتی برای یادگرفتن چیزی جدید گرفتم.
  • من رابطه ی خوبی با کونته دارم ، ما موفقیت های زیادی با هم کسب کردیم.حالا او مربی تیم ملی است ، اما برای ما چیزی تغییر نکرده است ، او می داند که من هنوز بازی می کنم و می تواند هر روز مرا در لیگ آمریکا ببیند.احترام و موفقیت هایی که با هم کسب کردیم تا ابد پابرجا خواهد ماند.
  • زمان خداحافظی هنوز فرا نرسیده و من هنوز تمایل زیادی برای بازی کردن دارم.هنوز احتمال بازی در یورو وجود دارد اما خیلی اش به خودم بستگی دارد ، اینکه چه عملکردی در زمین نشان دهم.من هنوز بسیار با انگیزه هستم ، تلاش میکنم تا اخر کار را برای مربی سخت کنم.
  • اینتر؟ شایعات نقل و انتقالات من را اذیت نمی کند ، به آن عادت کرده ام.تیم های زیادی به دنبال من امده اند اما من با نیویورک سیتی قرارداد دارم و به ان احترام میگذارم.

دیشب بازی رفت یووه دورتموند رو می دیدم با اینکه بازی خوب پیرلو نبود و به خاطرش اون نیم ساعت خیلی تحت فشار بودیم ، اما خیلی دلم واسه استایل مغرور و بی خیالش تنگ شده :141:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

mj2ucikdj6671a8eqmqy_thumb.jpg

:notbad:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پیرلو در گفت و گو با روزنامه ی کوریره دلاسرا ( متعلق به خانواده ی آنیلی )

• بعد از شکست خوردن در فینال لیگ قهرمانان برلین  ، من برای لحظه ای تامل کردم.می دانستم که تکرار کردن چنین فصلی که در آن اسکودتو و کوپا ایتالیا را بردیم دشوار خواهد بود.بعد از گذشتن سالهای مشخصی ، شما فقط بدتر می شوید.پس من نزد رییس [آنیلی] رفتم و به او گفتم که می خواهم تجربه ی جدیدی داشته باشم ، نه برای اینکه صرفا ادامه بدهم ، برای اینکه فوتبال بازی کنم.
  • آندره آ‌ آنیلی انسان باهوشی است ، او خیلی خوب است.من با او به شکل شفاهی توافق کردم که به موجب آن بروم  ، و اینطور پیش رفتم و یووه را ترک کردم.
  • اینتر؟ چند تیم در هفته های اخیر خواهان به خدمت گرفتن من شدند.اما من انتخابم را کرده ام و درست نبود که بعد از مدتی قولم را زیر پا بگذارم. این مسئله برای کسانی که روی من سرمایه گزاری کردند هم بی احترامی تلقی می شد.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی