پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امیر به نظزم اصلا قرار نیست ملو کنار پیرلو بازی کنه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

امیر به نظزم اصلا قرار نیست ملو کنار پیرلو بازی کنه !

اوهوم :np:
من هم مطمئنم که ملو به فروش میرسه...از این ماروتا هرچی بگی بر میاد..

هر چند خیلی بعیده ولی امیدوارم شاهد زوج ملو-پیرلو در میانه ی میدان باشیم!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

اوهوم :np:
من هم مطمئنم که ملو به فروش میرسه...از این ماروتا هرچی بگی بر میاد..

هر چند خیلی بعیده ولی امیدوارم شاهد زوج ملو-پیرلو در میانه ی میدان باشیم!

فقط خط اول اوهوم :1:
امیدوارم شاهد زوج پیرلو و اینلر در میانه میدان باشیم :222:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مصاحبه با سايت يوونتوس دات كام - جدايي از ميلان ؟ اين انتخاب دو طرفه بود ، هم ميلان و هم من ! از اينكه ميلان بودم واقعا لذت بردم ! ، هرچيزي كه ميخواستم بدست آوردم ! ولي من يه چالش جديد تر ميخواستم - جوزپه روسي ؟ اگه بياد يووه كه خيلي عاليه ! يه بازيكن فوق العاده ست و اينو تو اين چند سال اخير به خوبيب نشون داده ، براي هر تيمي كه روسي بازي كنه يه مهره ي قابل اتكاست - شرط بندي هاي اخير ؟ بذارين ببينيم قضيه چطور پيش ميره ، البته كه يه چيز خيلي بديه ، براي همه جامعه ما ، براي هوادارا و مخوصا براي بچه ها كه به اين ورزش علاقه دارن و ميخوان در آينده ادامه بدنش

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تراپاتونى بعد از بازى با ايتاليا گفت : " مهار پيرلو كليد اين پيروزى بود ، پيرلو فوق العاده ست و به تنهايى مى تواند موفقيت تيم را رقم بزند البته اميدوارم حريفان ايتاليا به اين نكته توجه نكنند "

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

این رو ببینید خیلی باحاله، ضربه آزاد های پیرلو که به اینزاگی برخورد می کنند و گل می شند !

به نظر شما تصادفیه ؟ :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

این رو ببینید خیلی باحاله، ضربه آزاد های پیرلو که به اینزاگی برخورد می کنند و گل می شند !

به نظر شما تصادفیه ؟ :1:

نه دقیقا اینطوری اما ، کیه لینی هم مکمل کاشته های الکسه معمولا !

بین مدافعین قرار میگیره یدفعه خالی میکنه بین شون رو

عکس 1
عکس 2
عکس 3
عکس 4

تو بازی با باری همین فصل چقدر چک و چونه هم میزد که دفاع بد وایساده آخرشم الکس گل زد :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اگر فصل آینده تیره روزی های یووه ادامه یابد ...

اگر ورزشگاه های ایتالیا، محل شکست غول های تورینویی باشد ...

اگر آندره آ آنیلی جوان، الکان جوان تر و ماروتای غیر یوونتوسی والباقی مدیران مستقر و دارای مسئولیت در ساختمان باشگاه یوونتوس، ناکامی ها را یک به یک توجیه کنند ...

حتی اگر با معجزه ای فوتبالی، فصل درخشان و باشکوهی را ستارگان بیانکونری برای هوادارانشان رقم بزنند ...

برای من تنها دیدن یکی از مهمترین فوتبالیست های مهم تاریخ فوتبال ایتالیا و جهان و از محبوبین قلوب من، با لباس های سیاه و سفید ارزشمند تر از هر چیزی خواهد بود.

برای دیدن آندره آ پیرلوی کبیر با پیراهن یوونتوس، کمترین واحد در بعد زمان چیست؟ همان را شمارش می کنم ...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مصاحبه با سایت یوونتوس دات کام ( بعد از اولین تمرین) - تو همین جلسه اول تمرین متوجه شدم که چقدر شور و اشتیاق اینجا دور و برم هست - به خاطر همینه که من میخوام از همه به خاطر محبتی که نسبت به من دارن تشکر کنم - شروع واقعا فوق العاده بود ، از این به بعدش به بازیکنا بستگی داره که تو زمین چند مرده حلاجن و چیکار میکنن - مربی مون یه انسان قهرمان بوده ، کسی که به قهرمانی و پیروزی عادت داره . آنتونیو تو مدیریتش ثبات داره - از همین روز اول شروع تمرینات پیشفصل ، تفکراتش رو به خوبی تو ذهن مون وارد میکنه - یوونوس همیشه تیمی بوده که پیروز بوده ، الانم من اینجا که این پیروزی ها رو با لباس "باشکوه" یوونتوس تجربه کنم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
وستان یه عکسی از الکس گذاشتینه تو بازی با اوکراین:میگم میشه برام چند تا عکسه اینطوریه دیگه از الکس بذارین؟؟یعنی هم جدید باشه تقربا هم تو تیم ملی باشه هم کاپیتان. میدونم جاش اینجا نیست .ببخشید اگه گذاشتین یه لطفه دیگه هم بهم بکنین و خبر کنید

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
گويا يوونتوس توانسته آندره آ پيرلو را 11 سال جوانتر کند. حداقل اينکه هم تيمي هاي جديد پيرلو دراردوي بينکونري چنين ادعايي را مطرح کرده اند. پيرلو که ساليان سال در ميلان بازي کرده، از سالها پيش در اردو هاي تابستاني به کوهستان نرفته بود. بخصوص که ميلان طبق سنتي ديرينه درفصل تابستان هم از ميلانلو تکان نمي خورد. اما پيرلو به محض اينکه پيراهن سياه وسفيد يوونتوس را برتن کرد، خودش را با شرايط جديد تيم وفق داده و حالا براي هواداران اين تيم يک بازيگردان به تمام معنا به شمار مي رود. زماني که پيرلو در مراسم معارفه بازيکنان تيم در سامرويليج روي سن رفت، بيش از همه بازيکنان ديگر مورد تشويق هواداران تيم قرارگرفت. پيرلو با تشکر از همه و با همان صداي گرفته هميشگي خود و با ادب واحترام به طرفداران يووه گفت، ازحضور اين تعداد هوادار دراردوي تابستاني وپيش از شروع فصل به وجد آمده وگفت که انتظار دارد يووه درفصل جديد قهرمان رقابتهاي باشگاهي ايتاليا شود و اوهم به همين دليل به اين تيم پيوسته است. فقط خدا مي داند که آيا پيرلو همان بازيکن بي نظيري است که آندره آنيلي توصيف کرده بود و يووه سالها درحسرت آن مانده است. اتفاقي نيست که همه بازيکنان يووه از ورود او به تيم حمايت کرده اند. اين حمايت حتي زماني که پيرلو با باشگاه امضا نکرده بود، وجود داشت. بازيکنان بينکونري نه فقط مقابل دوربين هاي تلويزيوني، بلکه حتي در پچ پچ هاي داخل رختکن هم از او حمايت مي کنند و با پيامها وتلفن هاي خود اين حمايت را به وي نشان داده اند. الکس دل پيرو کاپيتان تيم نخستين نفري است که حمايتش را از پيرلو به زبان آورده و از ورود او به يوونتوس ابراز خوشحالي کرده و او را خريد بزرگي دانسته است. جيجي بوفون هم درتاکيد حرفهاي الکس گفته پيرلو را از زماني که درتيم زير 15 سال ايتاليا حضور داشتند مي شناخته و براي او همواره احترام زيادي قائل بوده است. ازنظربوفون، يوونتوس به بازيکني با ويژگيهاي او نيازمبرم داشته است. هافبک هاي ديگريوونتوس هم ترديدي به اين حقيقت ندارند.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
امیدوارم بتونه مثل رومئو بنتیRomeo Benetti ( هافبک پرآوازه دهه 70 یووه) که در 31 سالگی ، از میلان جدا شد و به یووه پیوست ... موفق باشه و در بازگشت دوباره یووه به جایگاه اصلیش موثر باشه ... بازیکنایی مثل ساندرو سالوادوره . خوزه التافینی از میلان به یووه پیوستند و موفق هم بودند ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پیرلو گفته واقعا سبک بازی کونته شبیه بارساست، تاکتیک های کونته مبتنی بر فشار و پرسینگ شدید روی حریف و بدست آوردن سریع توپه که شبیه کاری که بارسا می کنه. پیرلو همچنین گفته توی این چند جلسه با تاکتیک های کونته آشنا شدیم، حفظ کردن و اجرا کردن اونا خیلی سخته ولی به مرور بهتر میشیم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

پیرلو گفته واقعا سبک بازی کونته شبیه بارساست، تاکتیک های کونته مبتنی بر فشار و پرسینگ شدید روی حریف و بدست آوردن سریع توپه که شبیه کاری که بارسا می کنه. پیرلو همچنین گفته توی این چند جلسه با تاکتیک های کونته آشنا شدیم، حفظ کردن و اجرا کردن اونا خیلی سخته ولی به مرور بهتر میشیم.

این حرف ها زیاد چیزی نیس....

فقط این که گفته کراسیچ سرعت بالایی داره نشون میده که پیرلو دوست داره این طور بازیکنهایی کنارش باشن.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تو عکس های جدید که از پیرلوتو تمرینهای یووه و بازی دوستانه اخیری که یووه برگزار کرده، می بینم به نظرم می رسه پیرلو از لحاظ آمادگی جسمانی خیلی آماده به نظر نمی رسه و حتی می تونم بگم کمی اضفه وزن هم تو فیزیکش می بینم. حالا نمی دونم بازیش هم تو دوره افت هست یا نه روند صعودی تو پیشرفت داره. البته در هر حال پیرلو برای من از بهترین های عالم توپ گرد بوده و خواهد بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

من هنوزم باورم نمیشه پیرلو اومده یووه :nish: بیانکونری شدن پیرلو تو رویاهام بود،
شخصیت بزرگ و دوست داشتنی داره مثل بوفون و الکس.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیخواید شمارشو بزنید اول تاپیکش ؟ شمارش 21 هست دیگه

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
پیرلو..... الان پست های این چند صفحه را تک به تک از ابتدا خواندم و یک چیزی به نظرم رسید . ما طرفداران ایتالی واقعا داریم با گذشته زندگی میکنیم . یک زمانی ورود پیرلو به تورین رویای خیلی از ما بود - شاید ورودش به خیلی باشگاه ها رویای خیلی از طرفداران تیم های مختلف بود - ولی شخصا از اینکه این رویای قدیمی در تابستان 2011 تعبیر شده و ما الان پیرلو را به خدمت گرفتیم چندان خرسند نیستم . بگذریم.... به هر صورت پیرلو در هر سحطی هم که باشه به تیم پرستیژ میده و یکی به جمع نه چندان زیاد بازیکنان با تجربه سطح اولیمون اضافه میکنه . امیدوارم این جابجایی به رخوت چندین سالش در میلانو پایان بده و به مانند یک چالش جدید از خواب نسبتا سنگینی که گرفتارش شده بیدارش بکنه . اگر اینچنین باشه ، میتوان این ترانسفر را بین انتقالات برتر تابستانی هم قرار داد .....امیدوارم اینچنین بشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دقیقا همین بحثس که بهار کرد رو قبول دارم حضور پیرلو در خط میانی یوونتوس کلاس و سطح این خط رو دگرگون می کنه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

همیشه مخالف کندوکاو در زندگی شخصی چهره های معروف بودم. می خواد هنرپیشه و فوتبالیست باشه، می خواد 30 یاستمدار باشه. اما راستش آدما وقتی تو شرایط های خاص قرار می گیرن، واکنش های خاصی هم ممکنه ازشون سر بزنه. هنوزهم که هنوزه بعد از گذشتن بیشتر از یکماه از اومدن پیرلوی عزیز نتونستم ذوق و جوگیری خودم رو کنترل کنم. وقتی میام تو تاپیک بازیکنا و اسمش رو می بینم دلم حسابی قنج می ره.

راستش اول خواستم یه پست راجبش بدم ولی دیدم گفتنی ها رو همه گفتن، دیدنی ها رو هم تا اینجا همه دیدیم. فلذا نقیبی زدم به همون چیزی که اول بهش اشاره کردم: زندگی شخصی آندراه آ پیرلو :spiteful:

تو عکسی که قسمت پایین مطلب می بینید پیرلو در کنار خونواده اش هست. دبورا داورسی همسر آندره آ که 10 ساله زندگی مشترکشون رو با هم شروع کردن. این یعنی همون وقتی که پیرلو به عنوان بازیکن اینترمیلان و یار قرضی برشا در حال ورود به میلان بود تا دوره مهم دوران بازیگریش رو انجام بده اقدام به مزدوج شدن گرفته. اینکه می گن پشت هر مرد موفق یه زن موفقه در مورد آندره آ ظاهرا خیلی صحت داشته. امیدوارم پایه های این زندگی در آستانه ورود به دومین دهه زندگیشون همچنان استوار باشه تا یوونتوس هم از این منشا خیر مستفیض بشه.

نیکولُ یا به قول خودمون همون نیکولا اولین فرزند پیرلو هست که الان 8 ساله اش هست و خیلی هم ظاهرا فوتبال رو دوست داره. آنجلا هم دختر کوچولوی 5 ساله پیرلو هست که انصاف تو عکس اصلا نمی خوره 5 سالش باشه ( متولد سال 2006 هست! )

ایشالا پیرلو به همراه خانواده اش سالها پاینده و موفق باشن و ما هوادارای بیانکونری هم بازی های درخشان پیرلو در میلان رو یه بار دیگه اینبار در لباس سیاه و سفید یووه ببینیم. ایشالا که همینطور بشه... :yapyapyapf:

[img width=480 height=353]http://27.media.tumblr.com/tumblr_llpbjcE0iM1qb3ki3o1_500.png[/img]

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی