پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یعنی اگه اون گل رو از کاتانیا نمیخوردیم الان 2 تا با cl فاصله داشتیم ! :np:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
منم حسن رو خیلی دوست دارم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بازي رو برديم . ولي خيلي ضعيفيم . يووه طوري بازي ميكرد كه انگار با يه امتياز از اين بازي قهرمان ميشه . يه موقعيت شانسي تو نيمه اول و يه موقعيت شانسي تو نيمه دوم . همين و همين . به عنوان يه يوونتوسي متعصب و قديمي ميگم كاملا برد حق لازيو بود

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
الان دیگه نمی تونیم امید داشته باشیم؟

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
ایول.خیلی حال داد.یه اس ام اس به دوستم دادم که اصلا... .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس خوب بازی نکرد اما انصافا لاتزیو هم موقعیت گلزنی توی نیمه دوم نداشت ! فقط مالکیت و برتری زیادی داشت ! نتیجه روی تابلو رو حال کنید ! 4 امتیاز کم داریم ! اون ضربه ی ازاد هفته پیش نبود الان 2 تا کم داشتیم

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
وای امیدوارم در کمال نا باوری سهمیه رو بگیریم بیشتر برای ورزشگاه جدید و کاپیتان دوست داشتنی نگران سهمیه هستم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یکی از بد ترین بازیی هایی بود که یووه انجام داد مخصوصا نیمه دوم بجز گل حتی یه توپ هم تا پشت 18 لازیو نیاوردیم اونا توپ رو کاملا در اختیار داشتن و یووه کلا داشت دفاع میکرد اگه بوفون نبود چند تا گل هم میتونستن بزنن ولی خوب خوشحالم که بردیم بازی رو اگه کاتانیا رو برده بودیم امید زیادی واسه CL داشتیم ولی حالا نه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اقا پژمان اونا هم کاره خاصی نکردن.فقط شوتی که کردن و اون صحنه ی مشکوک به پنالتی که کیلینی انجام داد.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اقا پژمان اونا هم کاره خاصی نکردن.فقط شوتی که کردن و اون صحنه ی مشکوک به پنالتی که کیلینی انجام داد.

بهر حال تيمي كه از بازي فقط برد ميخواد نبايد اينطوري بازي كنه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اره .اما نه با تیمی که حمیدزیچ میادو نجاتش میده. البته من خودم حمیدزیچ رو دوست دارما

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نتیجه مساوی عادلانه بود، ولی از وقتی لدسما اخراج شد ورق بازی برگشت، لاتزیو از لحاظ روحی راضی شد به گرفتن مساوی و یووه کشید جلو. یه 7-8 دقیقه با مالکیت توپ پشت محوطه ی اونا بودیم و نهایتا یه توپ هرجور بود افتاد جلوی په په و هرجور بود رفت توی گل ! :1: در کل بازی خوبی نکردیم، گلی خوبی هم نزدیم حتی ! واقعا با اتفاق بازی رو بردیم. در مورد موتا هم من یه صحبتی دارم توی تاپیک خودش می گم !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبريك فقط ٤ امتياز تا سى ال ٣‏ بازى ٤ امتياز

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
با تشکر :1: :1: :2qcmh45: البته بقیه تیم ها هم امتیاز هم میگیرنا!!! :2mo5pow: :losersmiley:

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
:np: من فقط نیم ساعت آخر بازی رو دیدم. یووه امروز چقد تیم کوچکی بود! درسته که لاتزیو هم چندان موقعیت گل نداشت ولی واقعا یوونتوس انقد خوار شده که جلوی لاتزیو نتونه 3تا پاس بده؟؟؟ من که حالم از یوونتوس امشب بهم خورد. لحظه شماری میکردم که بازی تموم شه و بیشتر از این تحقیر نشیم. ولی خب فوتباله دیگه !!! امشب هم ما خرشانس بودیم :1: من که غصه لاتزیو رو میخورم . بیچاره ها هم بازی رفت و هم برگشت بد موقع گل خوردن. راستی آقای دلنری هم میتونه مدعی باشه که با تعویضاش تیم نتیجه گرفت. :1: حسن سانتر کرد تونی هم تاثیر گذاشت.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم، چطوریش مهم نیست !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
رفت و برگشت به سبک اینتر لاتزیو رو بردیم!

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات داده شده توتویووه به بازیکنان: بوفون:6.5 کیلینی:6 بارزالی:7 گروسو:6 موتا:5 ملو:5.5 آکوئیلانی:5.5 کراسیچ:5.5 په په:7 دلپیرو:5 ماتری:5 دلنری:5

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
خوشحاليه په په بعد گل خيلي باحال بود :2qcmh45:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
یعنی واقعا امتیازه موتا و دلپیرو یکیه؟؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی