پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سی و پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

تصویر

لاتزیو - یوونتوس
دوشنبه، 2 می، 12 اردیبهشت
ساعت 23:15 به وقت ایران
ورزشگاه المپیکو رم

بازی قبلی
اینترمیلان 2-1 لاتزیو
یوونتوس 2-2 کاتانیا

بازی بعدی
اودینزه - لاتزیو
یوونتوس - کیه وو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مصافی که تاکنون 74 پیروزی، 40 تساوی، 41 شکست، 266 گل زده و 184 گل خورده را برای یووه در بر داشته است در مصاف های دو تیم برتری 5 بر 2 در فصل 2008 یکی از پرگل ترین دیدارهای یووه و لاتزیو را رقم زده. ابی اسمانی های ایتالیا تاکنون 66 بازی را میزبانی کرده اند و مهمان به 25 پیروزی ( اخرین پیروزی خارج از خانه درتاریخ 12/9/2009 با نتیجه دو بر صفر )، 17 تساوی ( اخرین تساوی خارج از خانه در تاریخ 18/1/2009 با نتیجه یک بر یک )، 24 شکست ( اخرین شکست خارج از خانه در تاریخ 6/12/2003 با نتیجه دو بر صفر )؛ 89 گل زده و 87 گل خورده، دست یافته. در میان بازیکنان الکس دل پیرو با 14 بازی صدر بیشترین بازی را به خود اختصاص داده و بته گا با 6 گل برترین گلزن مصاف یووه و لاتزیوست.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
با تساوي قبلي ديگه اصلا حسش رفت . ولش كن . همون حرفاي قبلي ديگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

کلا بعد از کالچوپولی تحقیر زیاد شدیم، ولی همیشه این 2 تا تیم رمی رو خوب بردیم، به این بازی خوشبین هستم، لاتزیو خیلی تیم آماده ای نشون نداده این هفته های اخیر و افت و خیز زیاد داشته، قطعا اگه دلنری هوس نکنه تعویض طلایی داشته باشه و البته داوری هم تاثیرگذار نباشه من شانس برد یووه رو بیشتر می دونم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

کلا بعد از کالچوپولی تحقیر زیاد شدیم، ‏

جز اين ١-٢ سال من جيزي يادم نمياد تحقير شده باشيم !!!

سال اول سوم شديم و سال بعدش دوم !

بدترين نتايجمون كه واقعا ميشه تحقير اسم كذاشت براشون ؛ بازي با ميلان و بايرن و فولهام فصل قبل بود كه البته بازي رفت فولهام رو تركونده بوديم .

اينتر رو خوب برديم ٢ فصله ، ميلان روبرديم ، رئال هم كه تو ٨ ماه ، ٣ بار برديم . رم هم كه هيجي !

----

كلا جون زياد ميبازيم در مرور زمان و رتبه تو جدول يه جورايي به ديد مون تحقير شدن ديده ميشه كه البته شايد بي راه هم نباشه :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
استفانو مائوری ، کاپیتان دوم لاتزیو و بهترین پاسور این تیم ( چهارمین پاسور سری آ هم هست ! ) این بازی رو به دلیل محرومیت از دست داد ! مائوری به علت مسائل پیش اومده تو بازی هفته قبل لاتریو با اینتر 2 جلسه محروم شد و بنابراین تو بازی با اودینزه هم غایب خواهد بود. مصدومای لاتزیو رو هم یه چک کردم ، احتمال نرسیدن استنداردو ، داکیته ، رادو و جوزپه آسکولی به این بازی زیاده ! =-=-=-=- ضمن این که همونطور که میدونی لاتزیو تو ترکیبش 4 بازیکن رو داره که سابقه عضویت تو یوونتوس رو دارند ! تومازو روکی ، کریستین مانفردینی و جوزپه اسکولی محصول تیم پریماورا یوونتوس هستند و استنداردو هم سابقه عضویت تو یووه رو داره !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

ا

ضمن این که همونطور که میدونی لاتزیو تو ترکیبش 4 بازیکن رو داره که سابقه عضویت تو یوونتوس رو دارند !
تومازو روکی ، کریستین مانفردینی و جوزپه اسکولی محصول تیم پریماورا یوونتوس هستند و استنداردو هم سابقه عضویت تو یووه رو داره !

همين بازيكناي اسبق يووه تا حالا دهن مارو سرويس كردن . اميدوارم اينجا ديگه اينطوري نشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

جوزپه اسکولی بازی های خیلی خوبی رو برای لاتزیو انجام داده از وقتی که اومده، من ترجیح می دم مصدوم باشه و نرسه به بازی :1: بخصوص اینکه بازیکن آکادمیک یووه هم هست و قطعا اندازه مسی برا لاتزیو بازی می کنه جلو ما :1:
نبود مائوری هم خیلی عالی هست، هر چند کلا نه فوتبالش رو قبول دارم و نه اصلا آدم حسابش می کنم :1: ولی توی ترکیب لاتزیو خیلی خوب بازی می کنه.
هرنانز بازیکنی که امسال واقعا ترکونده ! به مراتب خطرناک تر از زاراته ست.

نمی دونم کیه لینی می رسه به بازی یا نه، ولی اگه رسید امیدوارم مثل دوران قبل از مصدومیت آماتور گونه دفاع نکنه و دوباره توی این چند هفته آخر در اوج باشه،

الکس هم گفته کلا امیدی به کسب سهمیه چمپیونز لیگ نداره و مسخره دونسته اینو ! ولی امیدوارم با تمام انگیزه بریم تو زمین برای برد.

جز اين ١-٢ سال من جيزي يادم نمياد تحقير شده باشيم !!!
سال اول سوم شديم و سال بعدش دوم !
بدترين نتايجمون كه واقعا ميشه تحقير اسم كذاشت براشون ؛ بازي با ميلان و بايرن و فولهام فصل قبل بود كه البته بازي رفت فولهام رو تركونده بوديم .
اينتر رو خوب برديم ٢ فصله ، ميلان روبرديم ، رئال هم كه تو ٨ ماه ، ٣ بار برديم . رم هم كه هيجي !

تحقیر شدن که فقط باخت جلو میلان و اینتر نیست، وقتی که به کیه وو و امثال کیه وو برای "اولین" بار می بازیم این تحقیر هست،

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازكشت دوباره آكو به رم هم ميتوه جالب باشه ، امييداورم بهش بازي ندن :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با این وضع انتظار چی دارین؟ 99% باخت بعدیمون هم تو راهه. هیچ موقع تا این حد از یوونتوس ناامید نشده بودم :Facepalm:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ظاهرا ترکیب یووه واسه این دیدار اینه:
بوفون - موتا - گروسو - بونوچی - کیه لینی - مارکیزیو - آکویلانی - کراسیچ - ملو - متری - دل پیه رو
سیستم بازی: 2-4-4

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پیش بینی های اسپورت مدیا ست معمولاً درست از آب در میاد ! Buffon; Motta, Barzagli, Chiellini, Grosso; Krasic, Melo, Aquilani, Pepe; Matri, Del Piero Storari, Bonucci, Sorensen, Traoré, Salihamidzic, Marchisio یعنی بونوچی باید ذخیره بارتزالی باشه ؟! مثل بازی با میلان !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

پیش بینی های اسپورت مدیا ست معمولاً درست از آب در میاد !

Buffon; Motta, Barzagli, Chiellini, Grosso; Krasic, Melo, Aquilani, Pepe; Matri, Del Piero

Storari, Bonucci, Sorensen, Traoré, Salihamidzic, Marchisio

یعنی بونوچی باید ذخیره بارتزالی باشه ؟! مثل بازی با میلان !

یعنی مهاجم ذخیره نداریم واسه این بازی ؟! :1:
تونی مگه مصدوم شده باز ؟!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یووه تو بد حالتی قرار داره ولی فکر میکنم تو این بازی خوب باشه کلا این چند وقته معمولا تو بازی هایی که کمی مهم باشه خوب کار میکنه و این بازی هم از اون دست هستش هر چند که فکر نمیکنم برد این بازی هم همچین به کار یووه بیاد و این کمی حساسیت شاید واسه یووه خوب باشه و بتونه بهتر بازی کنه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

یعنی مهاجم ذخیره نداریم واسه این بازی ؟! :1:
تونی مگه مصدوم شده باز ؟!

نه بابا :1: ذخیره اینان : Storari, Sorensen, Barzagli, De Ceglie, Giandonato, Pepe, Toni.

ترکیب هم به گفته sky

بوفون
گروسو - کیلینی - بونوچی - موتا :Impatient:
مارکیزیو - ملو- اکو - کراسیچ
اله - متری

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اخ اين دلنري از موتا چه ديده نفهميدم . كواگ هفته بعد ميرسه ؟

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
همیشه بازی با تیمایی که هوادارای افراطی و آشوبی دارن جالب و هیجان انگیزه، حتی اگه رده هفتم باشی. لازیو همیشه تیم قدر و خوبی بوده حداقل جلوی یووه. امیدوارم هر نتیجه ای می خواد داشته باشه یوونتوس الکی و ساده همه چیرو وا نده، خدا کنه گروههای هواداری یووه برایاین بازی به رم برن و تو قسمت مربوط به خودشون مثله همیشه پر جنب و جوش باشن. جنگ با لیدرای لاتزیو و حواشی تماشاگرا برای من حساسیت و جذابیت بالاتری تا خود بازی داره. به امید پیروزی دراگی ها و اولترا های تیفوسی.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

اخ اين دلنري از موتا چه ديده نفهميدم . كواگ هفته بعد ميرسه ؟

فکر نکنم
تازه یه هفته است که پا به توپ شده

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امید تیفوسی های لاتزیو یه ننگ به حساب میان برای فوتبال ایتالیا :1:

تصویر

این هم سندش :1:
دروگی ها اگه بشون نزدیک بشن باید کفاره بدن .
اینا انقدر بی شعورن که برای پاول ندود سوت میکشن ! :np:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
در بی شعوریشون با این سندی که حسن گذاشت شکی نیست :1: اما من همیشه بر اساس اخبار هوادارای لاتزیو رو وحشی تر و با جرات تر از تیفوسی های رم میدونستم. دوست دارم دراگی ها کم نیارن تو هو کشیدن و سوت زدن و یووه یووه کردن. کاشکی اون سرود فورزا یووه رو هی بخونن و روی هر چی پایتخت نشین رو کم کنن. احتمالا ندود هم میره به استادیوم تا بازی رو از نزدیک ببینه، این بازی خیلی حاشیه داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی