پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی : سرمربی فصل بعد چه کسی است ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
204 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اصلا دوست ندارم فصل بعد هم همین جملات رو بشنویم .. تیممون تا اوایل سال 2012 خوب بود و مصدومیت چند بازیکن موجب شد کونته شیرازه تیمش رو از دست بده و بعد مجبور شدند اخراجش کنند .. اگه لیپی و یا انجلوتی اخراج بشه ... دوباره میتونن چند ماه بعد براحتی به فوتبال برگردند .. چون به اندازه کافی اوازه دارن ... اما اخراج کونته میتونه ضربه زیادی بهش بزنه ... این مدیرایی هم که من دیدم ... حمایت تو ذاتشون نیست ...

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من تازه دارم در جریان اوضاع و احوال این روزهای یووه قرار میگیرم.....آنتونیو کونته ....چشم انداز روشنی پیش روی من قرار نمیده . یک تیم سرخورده و عصبی بعد از یک فصل ناموفق را در یک ریسک بزرگ در اختیار یک مربی کم تجربه با کارنامه ای نه چندان قابل دفاع و فقط نوستالژیک و محبوب قرار بدهند تا در میانه های فصل بعدی دروگی ها در رودرباسی با اسطوره روی نیمکتشون که نمیتوانند به طور مستقیم مخاطب قرارش بدهند صندلی های استادیوم تازه را به آتش بکشند و به مدیران فحش بدهند و ما هم مبهوت عظمت حماقتهایی بشویم که چه پی در پی تکرار میشوند . اگر بنا بر انتخاب بین کونته و دل نری و ماتزاری باشه ، من همین دل نری را ترجیح میدم . مربی بی سوادی نیست و تجربه خوبی داره و حد اقل اینکه در تیم جا افتاده ، گزینه خیلی بهتری در دسترس نداریم . بهتره تیم با تفکرات دل نری ادامه بده تا مجددا یک مربی جدید یک آش جدید بپزه و اون 4 تا برنامه ای را که از این مربی شاید تا به الان در تیم جا افتاده باشه پاک بکنه و یک بیس جدید بریزه ....از زمانی که به سری آ برگشتیم چقدر مربی عوض کردیم ما....

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى مايكل رامپولا بازيكن سابق يوونتوس با Radio Sportivo : كونته سرمربى جديد يوونتوس : " كونته در ميدان و بر روى نيمكت براى ما يك مربى بود ، وى به خوبى مى داند كه چگونه مى توان به پيروزى رسيد ، موفقيت هاى كونته در سرى ب در پيشرفت وى نقش زيادى داشت و باعث شد كه كونته به يك مربى با تجربه تبديل شود " كونته مانند فرارا نخواهد بود : " كونته از تجربه ى بيشترى نسبت به فرارا برخوردار است البته موفقيت تيم به حضور بازيكنان با كيفيت در تركيب نيز بستگى دارد " دليل نتايج ضعيف يوونتوس در اين فصل : " با ندود موافقم ، بسيارى از بازيكنان بيش از اينكه براى موفقيت تيم تلاش مى كردند به فكر خود بودند "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بچه ها لطفا از این حرفای یوونتوس کوچیک کن ... نزنین ... " ناگفته نماد در زمان لیپی و کاپلو هم یوونتوس متکی به چهار پنج بازیکن اساسی بود و باقی بازیکنان خیلی چشمگیر نبودند و شاید به خاطر همین هم در لیگ قهرمانان فرصت های زیادی از دست دادیم و مثلا از بایرن لورکوزن و دپورتیوو شکست می خوردیم اما در هر صورت یک مجموعه تیمی بود.... " جون ممد لیپی کم بازیکن داشت .. ؟!!! پروتزی . رامپولا . فرارا . توریچلی . کهلر و پسوتو . یولیانو . مونترو . بریندلی در درجه پاینتر سرجیو پورینی و ماسیمو کاره را و مثلا ربرت یارنی .... دی لیویو . ماروکی . سوسا تاکیناردی . کونته و دشام . یوگوویچ . لومباردو . زیدان . داویدز . راوانلی . ویالی . دل پیه رو . ربی باجو . پادوانو. اموروسو . ویری . اینزاگی . فونسکا یا کاپلو : بوفون . تورام . ندود .ترزگل . اله . ویرا . موتو . کاناوارو . زامبروتا . کامو . امرسون . زلاتان . و... میشه با یه تیم معمولی نتیجه گرفت .. اما با یه تیم معمولی نمیشه اینده یووه رو ساخت ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

در میانه های فصل بعدی دروگی ها در رودرباسی با اسطوره روی نیمکتشون که نمیتوانند به طور مستقیم مخاطب قرارش بدهند صندلی های استادیوم تازه را به آتش بکشند و به مدیران فحش بدهند و ما هم مبهوت عظمت حماقتهایی بشویم که چه پی در پی تکرار میشوند .

:Facepalm: انصافا چی گفت :1:

ولی خدا وکیلی امسال هیچی نگفتن ، حتی بعد از باخت به پارما فرداش سر تمرین کلی تشویق کردن :np:

=-=-=-=-=-

در مورد با تجربه تر بودن یا بی تجربه تر بودن کونته با فرارا معیار ما چیست ؟؟ :1: نه انصافا کونته به چه ایده ال هایی رسیده که فرارا نرسیده بوده ؟ :1:
همه میگن کونته با تجربه تره ... خب ... قبول ... اما این فاصله چقدره ؟؟ انصافا چقدر تجربش بیشتره ؟ مگه چیکار کرده ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دقیقا دارم همون حرفا را میشنوم که دو سال پیش وقتی فرارا در آستانه مربیگری یوونتوس بود میشنویدم. الآن هم دقیقا دارم آینده یوونتوس با کونته میبینم حتی میتونم حدس بزنم سال دیگه چند بار دیگه در تورین ، تاردینی ، سن پائولو قراره تحقیر بشیم. مربی بزرگ نیست پس ، پس از اولین باخت همه کاسه کوزه ها سر مربی خراب میشه و چون مربی بزرگ نیست نمیتونه تو این بحران بلند بشه و به کار خودش ادامه بده. همه از یوونتوس انتظار قهرمانی دارند همه از یوونتوس انتظار دارند هر بازی با اختلاف 3 گل بازی را ببره همه از یووه انتظار بهترین دفاع ممکن را دارند شاید روند صعودی کونته تا هفته 16 ادامه داشته باشه ولی در بوران رقابت های مطمئنا شکست های سختی میخوره.این آینده یوونتوس کونته خواهد بود؟ حالا چرا وقتی ما اینو میدونیم باید بازم اشتباه کنیم؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با این طرز فکر و شرایط مدیران من تا 15 سال دیگه امید دارم رو نیمکت یووه بشینم :lol: :lol: :lol: میرم از لیگا پرو شروع میکنم ، تشتک سازی سیسیل رو میارم سری c بعد از 2 سال میارمش سری b یدفعه مسئولان یووه تصمیم میگرن همه رو شگفت زده کنن :1: :Facepalm:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آنجلو دى ليويو : " كونته بهترين گزينه است ، وى چندين سال كاپيتان يوونتوس بود و يووه را به خوبى مى شناسد ، هدف نخست كونته نشستن بر روى نيمكت يوونتوس بود و اكنون مى تواند به هدف خود برسد ، كونته تيم با شخصيتى خواهد ساخت و اين مى تواند در موفقيت تيم نقش زيادى داشته باشد "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینطور که مشخصه ، قراره یه فصل در میون مربی جوون و با تجربه رو چک کنیم رانیری فرارا دلنری کونته ماتزانی ندود سر بابی رابسون !!!! الکس خوب دیگه خیالتون راحت اینم مربی های سالهای بعدمون باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

کونته رو سر مربی فصل بعد یووه بدونید :np:

فقط اعلام رسمی این خبر مونده که هیچ بعید هم نیست امشب بعد از بازی اعلام بشه!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من فقط این ارزو رو دارم کونته هم نسوزه و مثل فرارا نشه ولی این احتمال فعلا از احتمال موفقیت بیشتره ما که فقط میتونیم دعا کنیم که کونته بتونه یووه رو به جایگاه واقعی برسونه که البته با خریدای خوب میشه امید داشت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دمشون گرم سوپرایز شدیم اول فصل یادتونه چی گفتم ؟ گفتم خوبیه دلنری اینه که دیگه مربی پایین تر از دلنری نداریم و هرکی فصل بعد مربی یووه باشه قطعا از دلنری بهتره حالا به نظرم کونته هیچی هم نباشه از دلنری خیلی بهتره باتشکر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تفکرات کونته چیه.... به غیر از 442 بازی کردن دیگه حرف و فلسفه اش چیه؟

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

تفکرات کونته چیه.... به غیر از 442 بازی کردن دیگه حرف و فلسفه اش چیه؟

خونش سیاه و سفیده!فقط همین!خوبم بلده این خونو به انواع بازیکن انتقال بده!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

لازمه ولی کافی نیست.....

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یه بار چیرو فرارا این کار و کرد برای هفت پشتمون بسه !!! نابود شدیم به معنای واقعی......

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
چیرو فررا هرکاری کرد بدتر از این دلنری و کاری که دلنری کرد نبود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب کونته رو سرمربی یوونتوس بدونید دیگه ! فقط اعلام رسمی خبر مونده !!! امیدوارم داستان یوونتوس رو عوض کنه !

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
جالبه! گاتزتا تقریبا از یه هفته پیش "نیمه رسمی" نوشته بود که کونته مربی یووه می شه. نمی دونم از کجا انقدر مطمئن بود!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
همه ما ها الان یه جور بد بین شدیم وضعیت این چند ساله کاری کرده که به مربی های بزرگ فقط میتونیم اعتماد کنیم من حالا خیلی به کونته بد بینم و فکر میکنم با این مدیریت و مهره ها کاری نتونه و لی امیدوارم که اشتباه کنم و کونته همون مربی خوب باشه حالا باید دید و چه بازیکنایی به یووه میان

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی