پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-2 کاتانیا (هفته سی و چهارم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
51 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

لاتزیو را دو بار گفتی ؟ :1:

تا اینجا دو هیچ بردیم ، الکسی ترکونده

یعنی این واست خیلی مبهمه که لاتزیو در هفته های آتی با یووه و اودینزه بازی داره؟ :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
میبینید ؟ این یوونتوس فقط به یه مهاجم خلاق نیاز داره تا وقتی کوا بود مشکلی نداشتیم ، حالا هم که الکس برگشته مشکل نداریم باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که دارم با اعمال شاقه از طریق اینترنت بازی رو میبینم مرتب قطعو وصل میشه ولی یووه داره خوب بازی میکنه و الکس هم گل بازی هستش کراسیچ هم از روزای خوبشه و تک روی رو کنار گذاشته منم با کمال موافقم یه بازیکن خلاق یووه باید همیشه داشته باشه

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
نیمه اول بازی خوبی بود - البته کاتانیا مثل حریفان در سالهای گذشته از نام یووه خیلی ترسیده و این باعث شده یووه تا حدودی روان تر از گذشته بازی کنه و امیدوارم نیمه دوم هم همین ترس در وجود این تیم باشه - از بازی خوب الکس که بگذریم کراسیچ و ماتری از بهترین ها بودند و در جناح چپ هم گروسو مانند بازی با رم بسیار دونده نشان داد . ماتری در تیم بسیار با تجربه عمل میکنه و انتظارات را بیش از حد انتظار بر آورده کرده - گل دوم حاصل پاس خوبش به کراسیچ بود .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته که برد مهمه ولی خدایی یووه چنان بازی شاخی ارائه نکردا ! گل اول که پنالتی تقدیمی بود گل دوم میشه گفت کار متری و کراسیچ خوب بود و البته جاگیری اله ولی در کل یووه حتی نمیتونست جاهایی که اله نبود 4 تا پاس بده :1: فک کنم اله به تنهایی باعث شد بازیکنان کاتانیا 3 بار کارت بگیرن :1: در کل نظر من اینکه این روزا یووه فوتبالی بازی نمیکنه .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
هر چند كاتانيا ضعيفه و ملاك خوبي نيست ولي بعد از مدتها ديدم كه يووه قشنگ و منظم بازي ميكنه . 4 تا حركت تركيبي هم كردن . بسي حال داد

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
وقتی موتا پا به توپ میشد اینقدر تماشاگرا سوت میزدن و اعتراض می کردن که دلنرب مجبور شد سورنسن رو به جای اون بیاره!

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
لعنت به ملو.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
حرفي واسه گفتن ندارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

یعنی اینقدر سخته بردن مقابل کاتانیا وقتی که 2 گل هم جلو هستیم ؟!

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
سگ تو روح فوتبال . همین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
وقتی 2 -3 تا موقعیت گل پشت سر هم خراب می کنیم حقمونه به خدا !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خدا دلنری رو از ما بگیر *************** ********** ******** دلنری اخه الکس رو چرا برد بیرون هیچی حالیش نیس به خدا کور سوی امید به 4 شدن رو هم ازمون گرفت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دلنری اسطوره ایه برای خودش تیم دو هیچ جلوئه ، تا سه تا تعویضشو انجام داد تیم دو تا گل خورد کسی اونجا نیست بهش بگه تو تعویض نکن ؟

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
دلنری نباید آله رو تعویض میکرد.اگر همون دو موقعیت آخری دست دلپیرو اومده بود الان به جای 2-2 ,1-4 برده بودیم.هیچ علاقه ای به ملو و کراسیچ ندارم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری توی مصاحبه اش قبول نکرد که تعویض هاش بازی رو خراب کرده و به طور خاص در مورد الکس گفته که خسته بود و باید تعویض میشد. در مجموع نیمی از مصاحبه اش هم در مورد داور بود و اینکه یووه به خاطر اشتباهات داوری بازی رو واگذار کرد.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به مربی که بازی دو صفر برده رو مقابل تیمی مثل کاتانیا با تساوی 2-2 عوض میکنه چی میشه گفت؟ این نتیجه و روند چه چیزی رو ثابت می کنه؟. به خدا از زور عصبانیت نمیدونم چی بگم. چرابانوی پیر اینقدر ذلیل شده؟؟!!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

شاهکارهای زیادی در دو فصل گذشته از یوونتوس دیده بودم اما بازی دیشب برگ زرین دیگری بود، تقدیمی از حضرت آنیلی!!! - جوزپه ماروتای دوست داشتنی!! و استاد معظم و کثیرالفضل حاج آقا دل نری!
در عرض 10 دقیقه پایانی از تیم نگون بخت کاتانیا 2 گل می خوریم و بازی برده در خانه را با مساوی عوض می کنیم. حالاست که باز باید کاسه چه کنم؟ چه کنم؟ به دست بگیریم و به فرق سرمان بکوبیم که خاک تو سرت فلانی، گور پدرت بهمانی!
باید 24 ساعت واسه عالم و آدم قیافه بگیریم و نقش برج زهر مار رو بازی کنیم بعدش مثل بچه های خوب بیایم دوباره تو فروم ییونتوس دات آی آر و بریم تو تاپیک " یووه - لاتزیو " واسه بازی بعد از خودمون تحلیل و آرزو خشتک پرون کنیم!
یا بریم تو فیس بوک با عکسای ستاره های قدیمی خاطره بازی کنیم. عینه این یتیم یسیرا!
این تیم بیماره. مثل اعتیاد هست که می گن جرم نیست نوعی بیماریه. باور بفرمایید اگه کاره ای بودم از همون بالا تا پایین باشگاه همه رو اخراج می کردم و یک یووه دیگه می ساختم. اصن امیدای باشگاه رو از همون اول فصل به جای تیم اصلی بازی می دادیم الان یک تیم با تجربه داشتیم اونم با یه مشت جَک و جوون. مطمئن هم هستم از این هفتمی که حضرات تو جدول برای خودشون دست و پا کردن و هولوپی چسبیدن بهش و ولشم نمی کنن، بهتر می شدن بندگان خدا!
کاتانیا یعنی یه چیزی تو مایه های تشتک سازی ورامین خودمون. وقتی یوونتوس وضعیتش اینجوری باشه معلومه که کاتانیا هم می ریزه تو کاسه مون خب بابا.
بعضی وقتا تو این دو فصل با خودم می گم کاش همون سری B می موندیم. اینطوری لااقل همش به مافیا و کالچو پولی فحش می کشیدیم و می گفتیم تیم ما رو بدبخت کردن و گرنه الان تو اروپا داشتیم دهن بارسلونا رو صاف می کردیم. خلاصه دلمون و خوش می کردیم به این جور چیزا.
بگذریم رفقای گل یوونتوسیم. چیزی که مهمه و همه ما رو همچنان گرد هم نیگه می داره همین نام پرابهت و دوست داشتنی یووه هست. ما هم که دیگه مثل زن پا به ماه صبوری واسه زاییدن رو خوب یاد گرفتیم از صدقه سر عوامل خدوم یووه.
به قول نادر عزیز، یوونتوس اول بشی، آخر بشی باز دوست داریم.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
دیشب بدترین شب زندگی من بود - درست وسط نیمه به من خبر دادند مادر بزرگم - کسی که منو بزرگ کرده فوت کرده - رفتم و تا الان که اومدم یه سری به نتیجه بزنم - باورم نشد - همه چیز برای من خیلی بد پیش میره - نیمه دو بازی رو ندیدم ولی ظاهر امر پیداست که بد جور 2 امتیاز از دست دادیم - به هر صورت باید صبوری کرد . مخلص همه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
استثناً من مقصر رو دلنري نميدونم ! الكس همه كار كرد ! به جز 2 گلي كه زد همه جوره در خدمت تيم بود ! اونچه كه بايد ميكرد رو چند برابر انجام داد ! درست هم نبود تا دقيقه 90 بازي كنه ! تازه به تيم برگشته ! مقصر اصلي خوده بازيكنا بودن ! 4 به 1 بشي و نتوني گل بزني؟ تو همون 10 دقيقه آخر 2 بار اين موقعيت به دست اومد كه تعداد يووه اي ها تو ضد حمله بيشتر از بازيكناي كاتانيا بود ولي عين هر دو مرتبه با سهل انگاري از دست دادن اصلاً چرا تيم بايد به تيمي مثل كاتانيا همچين اجازه اي رو بده كه 10 دقيقه آخر روي دروازه مون باشن ؟! كاتانيا فقط 10 دقيقه بازي كرد ! اگه هر تيم ديگه اي بود مطمئن باشيد كه اين بازي رو مي باختيم ! اما آخر بازي هم داور نامردي نكرد ! ملو با اينكه پريده بود اما دستش به بدنش چسبيده بود اصلاً باز نشده بودن ! درسته فاصله كم بود ولي جي جي گل بدي خورد ! ديگه زيادي سمت راست رو خالي كرده بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی