پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0-0 یوونتوس (هفته سی و سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
52 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

تصویر

فیورنتینا - یوونتوس
یکشنبه، 17 آپریل، 28 فروردین
ساعت 17:30 به وقت ایران
ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس

بازی قبلی
یوونتوس 3-2 جنوا
فیورنتینا 1-2 میلان

بازی بعدی
کالیاری - فیورنتینا
یوونتوس - کاتانیا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مردیم از شاخی فیورنتینا رو هم له میکنیم :1: باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

بازی امشب فیورنتینا با میلان میتونه میزان آمادگی این تیم رو نشون بده. هر چند که فیورنتینا با میهایلوویچ کثیف تر از این حرف ها هستند ! ولی میشه این امیدواری رو داشت که توی زمین خودشون نیان دفاعی بازی کنند جلوی ما.
خیلی مهمه که ما اون تیمی نباشیم که گل اول رو میخوره.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سلیم سوراخه :1: دور رفت یادمه همه میدومدن قبلاز نظر دادن میگفتم از فیورنتینا خوششون میاد یا نه :1: من هنوزم بدم میاد ازشون

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این بازی مهمتر از بقیه بازیهاست اگه ببریم یه برد بیرون از خونه اوردیم هم احتمال امتیاز دادن لاتزیو و اودینزه هم زیاده رم هم بازیه راحتی نداره تو خونه کاتانیا - لاتزیو ناپولی - اودینزه رم - پالرمو مهمتر از همه اگه این بازیو ببریم شخصیت تیمی یووه خیلی میره بالا و روحیه خوبی تیم میگیره

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به احتمال 95 درصد هم رم میبازه هم اودینزه . ولی مشکل اینه که یووه بتونه ببره . نه اینکه مثل استقلال بشه و اونم ببازه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اودنیزه با ناپولی بازی داره ، احتمال باختش خیلی زیاده ، پس اختلاف با اودنیزه رو میتونیم به 2 کاهش بدیم لاتزیو با تیم 14 ام جدولی کاتانیا بازی داره ، احتمال برد لاتزیو با توجه به اینکه بازی در زمین کاتانیا هست زیاد نیست رم با پالرمو بازی داره ، این بازی هم خیلی سخته ولی چون بازی تو المپیک رم هست ، بعید میدونم پالرمو امتیازی از این بازی بگیره باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

برای این بازی الکس و بوفون هر دو می رسند ولی از وضعیت کیه لینی خبر ندارم.
حالا نمی دونم باز دلنری با همون سیستم 2 بازی قبل توی این بازی هم تیم رو ارنج می کنه یا بر میگرده به 4-4-2 سابق !
مسئله بعدی هم اینه که باید دید از استوراری استفاده می کنه یا بوفون. البته اگه بوفون آماده بازی باشه قطعا انتخاب اول خواهد بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

ظاهرا دچلیه هم آماده بازی هست !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خيلي بده كه هفته اخر با ناپل بازي داريم . ميتونه سر نوشت تعيين كنه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
با ناپلی تو خونه داریم.شک نکن میبریمشون.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

ظاهرا دچلیه هم آماده بازی هست !

والنسیا هافبک منچستر ، پاش از زانو کنده شد افتاد اونور ، پزشک های منچستر خیلی زودتر از دچلیه رسوندنش
باید یه فکر اساسی در مورد کادر پزشکی یووه بشه
باتشکر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه این بازی رو ببریم 100% می ریم چمپیون قول می دم

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فیورنتینا تو 3 تا بازی قبلی خودش برد نداشته و موقعیتش تو جدول هم چندان تعریفی نیست ( رده دهم ) با تموم نیرو میاد که تو ورزشگاه خونگی خودش از یووه سه امتیاز رو بگیره، هرچند یوونتوس هم با 2تا بردی که تو بازی های گذشته اش داشته کمی از لحاظ روحی در وضعیت مساعدتری نسبت به فیورنتینا قرار داره.
نکته جالب در این بازی رودر رویی مارکو مارکیونی هافبک پیشین یووه با تیم سابقش هست که البته به احتمال زیاد میهایلوویچ اون رو روی نیمکت قرار خواهد داد.
یک نکته ای رو هم که نباید فراموش کرد اینه که فیورنتینا در این فصل استاد گرفتن نتیجه مساوی در سری A بوده و در کنار تیم کیه وو از این حیث رکورد داره.
به نظر من با توجه به انگیزه ها و شرایط هر دو تیم نتیجه مساوی دور از ذهن نیست.
:kahvecy0:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
روی این موضوع هم باید توجه داشته باشیم که فورینتینا روی بازی با یووه کلا حساسه چه تسم و چه هودارا و باخت به یووه تو زمین خودی واسشون خیلی سنگینه و به احتمال زیاد باخت به یووه میهایلویچ رو اخراج میکنه پس انگیزه فیوره خیلی بالا هستش و یووه هم برای رفتن به CL به برد این دیدار احتیاج داره من فکر میکنم بازی جذابی بشه البته اگه حساسیت بازی بزاره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
پليس فلورانس با فروش بليت به گروه هاى هوادارى بويژه viking مخالفت كرده اما اين گروه هوادارى اعلام كرده كه به فلورانس خواهد رفت و با ماندن در خيابان هاى اين شهر مشكلى ندارن .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
یاد اون بازی خاطر انگیز افتادم که کامورانزی گل زد و قضیه فندک و ....:1: پس قائدتا بازی رو میبریم :1: بازی های آخر یووه بازی های مرگ و زندگی هستش، نبریم بدبخت میشیم و دوباره یه شکست مالی دیگه. تیم میهایلوویچ توی بازی های حساس خیلی خوب بازی میکنه میخواد کاتانیا باشه میخواد فیوره یا سرتر از فیوره باشه ، خیلی بازی سختی خواهد بود توی زمین فیوره ، اما اگه بخوایم یوونتوس این فصل رو در نظر بگیریم ، یوونتوس برنده ی این بازی هستش (همیشه بیرون خونه بهتر نتیجه گرفتیم) من که امید زیادی به برد دارم.من بیشتر از این بازی ، از بازی با ناپولی میترسم :np:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
تازه بازي با لاتزيو هم هست . اونم خيلي شاخه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تو این بازی دو تا تیم هیچ محرومی ندارن ! یوونتوس باز هم احتمال داره که نتونه از کیه لینی و ده چلیه استفاده کنه ، فیورنتینا هم همچنان با مصدومیت یووتیچ باید سر کنه و ناتالی و سانتانا رو هم نخواهد داشت. ظاهراً دلنری تصمیم گرفته تو این بازی از بوفون استفه کنه. ترکیب یوونتوس این طوری پیش بینی شده : Buffon; Sorensen, Bonucci, Barzagli, Grosso; Melo; Krasic, Aquilani, Marchisio, Pepe; Matri ( خوشبختانه دیگه موتا نیست که توپو بفرسته تو دروازه خودی ! :1: ) ترکیب فیورنتینا : Boruc; De Silvestri, Gamberini, Kroldrup, Pasqual; Behrami, Montolivo, Vargas; Cerci; Mutu, Gilardino ( کابوس آرتور بروک تو بازی قبل یه یادم اومد ! ) البته گفته میشه که دل نری تو انتخاب دفاع راست دچار تردیده و بعید نیست که موتا فیکس بازی کنه !

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
جدا خیلی جالبه ها . ماها که از دور فقط بازی رو نگاه میکنیم و هیچ سابقه مربیگری و حتی بازی تو یه تیم رسمی هم نداریم به راحتی فهمیدیم که موتا دو زار هم نمی ارزه . یعنی نباشه و تیم 10 نفره بازی کنه تاثیر موتا بیشتره تا اینکه باشه .و سورنسن خیلی بهتره . اون وقت این دل نری بااین همه ادعاش و سابقه چطوری هنوز نفهمیده . حتی اگه فرض کنیم دلنری فهمیده ولی فکر کرده مثلا شرایط اون بازی این طوری بوده و بازی بعدی درست میشه بازم واسه من قابل درک نیست . چون این موتا هر بازی بجای پیشرفت پسرفت میکنه . خیلی رو اعصابمه . 100 درصد فردا بازم دلنری موتا رو میزاره تو ترکیب . من فقط دلم واسه استعدادی مثل سورنسن میسوزه که به علت بیفکری دلنری پشت خط بمونه . اخرش اگه مثل جوینکو نشد . چه میدونم والا . شاید دلنری چیزی تو موتا میبینه که ما نمیبینیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی