پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3 - 2 جنوا (هفته سی و دوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
59 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خدایی این دلنری هم عجیبه
گروسو بازی قبل ستاره بوده اون وقت ظاهرا امروز بازم اون شهاکار ترائوره رو میزاره
این ادم یه چیزیش میشه

گروسو محرومه.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

خدایی این دلنری هم عجیبه
گروسو بازی قبل ستاره بوده اون وقت ظاهرا امروز بازم اون شهاکار ترائوره رو میزاره
این ادم یه چیزیش میشه

احسان تو هم یه چیزیت میشه ها . بابا این بنده خدا محرومه دیگه . زور چرا میگی

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من نمیدونستم ببخشید :1: ولی خو از ترائوره بدم میاد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی با اینکه گریگرا هم مالی نیست ولی اگه اونو میزاشت چپ سورن رو میزاشت راست بهتر بود

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اي بابا باز كه موتا رو گذاشته . اين سورنسن يكي از استعداداي خيلي عالي هست . حالا ببينين من كي گفتم .اين ابلها انقدر بهش بي توجهي ميكنن كه اونم ميشه مثل جووينكو . ميگين نه حالا ببينين

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
گلو خوردیم.بونوچی گل به خودی زد.اونم فک کنم از پشته 18 بود

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
به به هنوز اول بازی نشده گل خوردیم اونم گل به خدی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیدونم چرا همیشه بعد از دو تا برد تو بازی سوم به بدترین شکل ممکن بازی میکنیم باتشکر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
نمیدونم چرا باید حتما حریف چند نفری بریزن رو پایه بازیکنا تا اینا مجبور شن پاس بدن

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
حیفه اینترنتم که داره برایه این بازی که بدونه اله هست هدر بشه.موفق باشید .بای

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
يه 10 دقيقه تو بازيه ترائوره زوم كنين ببينين اين چيزي كه داره بازي ميكنه فوتباله ياچيز ديگه . هر كي فهميد به منم بگه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یووه خیلی بد بازی کرد بجز یه توپ په په چیزی نداشت من که نیمه دوم رو نمیبینم میرم بیرون

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستش خیلی بد بازی نمی کنیم ! مقابل تیمی که داره تماما دفاع می کنه و یه حمله هم نداشته خوب تونستیم فشار بیاریم یا حداقل تلاش می کردیم. ولی خوب تا الان بی فایده بوده. تیم خیلی روحیه جنگندگی و تلاش داره، همه دارند مبارزه می کنند. جنوا هنوز 1 حمله هم نکرده، حتی گلی که زدن هم نمیشه گفت موقعیت بود، بونوچی اصلا بیرون از محوطه بود فکر کنم و کلا 1 بازیکن جنوا جلو بود که سانتر کرد و اشتباهی زدش توی گل بونوچی ! جنوا خیلی فشرده دفاع می کنه. یکی دو موقعیت خیلی عالی هم داشتیم ولی گل نشدند. همینطوری بازی کنیم حتما گل می زنیم، ولی اینکه ببریم یا نه رو نمی دونم. داریم 4-3-3 بازی می کنیم، ملو-آکویلانی-مارکیزیو وسط، کراسیچ راست و په په چپ. بد نیستیم، ولی خوب جنوا هم با تمام وجود داره دفاع می کنه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
:img-lazy: :img-lazy: :img-lazy: وقتی میبینی امثال موتا و ترائوره بازی رو به چیزشون گرفتن هیچ انگیزه ای نمیتونی داشته باشی تا بازی رو ببینی . این یووه درسته بعد گل موقیت داشت اما فقط به خاطر خنگ بودن جنوایی ها بود و ترسو بودنشون . ادم واقعا حسرت میخوره وقتی میبینه چه کسایی پیراهن "یوونتوس" رو پوشیدن ! په په واس خودش بازی میکنه کراسیچ هم همین طور موتا که از عقل افلیجه . ترائوره هم تا توپ بهش میرسه انگار یکی داره هدایتش میکنه هی space میزنه ( :np:) توپ میپره از پاش ، من نمیدونم به خدا اینا کین دیگه گیر یووه افتادن .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من يه سوال واسم مطرحه . يه ادم كه ميخواد سانتر كنه بالاخره يه جايي رو نشونه ميگيره . واسه يه هدفي ميفرسته . كلا يه كسي رو ميبينه و واسه اون ميفرسته . ميخوام بدونم موتا و ترائوره هدفشون از سانتر چيه ؟ كجا رو نشونه ميگيرن ؟ كسي ميدونه ؟ البته تقصير اينا نيست . مقصر اونيه كه اينا رو ميزاره تو تركيب . بابا اخراجش كنين بره ديگه . خسته شديم به خدا . امروز هم كه بايرن ون گال رو اخراج كرد الان ازاده . برن همون رو بيارن از اين يارو بهتره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بالاخره بعد از شونصد تا (!) سانتر بی هدف یدونش شانسی رفت تو گل .این بازی ها اگه با برد تموم بشه خود گل زنی که بخوایم تعریف کنیم ! حالا ماروتا و دلنری خرکیف میشن که به به بردیم باریکلا .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

واقعا مسخره ست اگه این بازی رو ببازیم !
یه خورده همکاری توی تیم نیست، همه خودشون رو مارادونا می دونند ! تیم جنگنده هست، ولی "تیم" نیست !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
.تونی گل رو زد.بازم یه پاسه شانسی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
'gggggggggggggggggggggggggggooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

یعنی میشه برای اولین بار 3 برد پیاپی داشته باشیم ؟!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی