پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 0-2 یوونتوس (هفته سی و یکم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
77 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اینم یه عیدی خوبه دیگه از لوئیجی دلنری :1: ببین چقدر بهمون عیدی میده :1: استوراری امشب فوق العاده بود من بهش 10 :1: میدم چون حقش اگر حتی 1 گل میخوردیم به طور قطع تحقیر هم میشدیم چون رم خیلی جنگنده بازی کرد واکنش های استوراری فوق العاده بود.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من متاسفم واسه کسایی که فقط و فقط احساسی به قضیه نگاه میکنن نه منطقی . کراسیچ کجاش خوب بازی کرد ؟ اصلا خوب بازی کردن رو در چی میبینین ؟ فقط به خاطر این که یه گل زد ؟ ؟؟؟ مگه نه اینکه 10 بار میتونست با پاس دادن په په و ماتری رو تک به تک کنه و نداد ؟ مگه نه اینکه 10 بار باید پاس میداد ولی به جاش اونقدر تکروی کرد تا توپ رو گرفتن ؟ مگه نه اینکه 10 بار باید سانتر میکرد ولی به جاش خواست ریسه رو جا بزاره و نتونست . من نمیدونم شما چی دیدین که من ندیدم ؟ در ضمن امیر جان اول فصل من هم عاشق کراسیچ بودم و همینا رو میگفتم ولی چه ربطی به الان داره ؟ چون اول فصل خوب بود الان هم باید تعریف کنیم ازش ؟ واقعیت اینه که در 7 .8 بازی اخیر کراسیچ با تکروی های بیش از حدش بیشتر رو اعصاب بوده تا خوب باشه . فوتبال که انفرادی نیست . اگه دوباره به روزای خوب برگرده بازم تعریف میکنم ازش . ولی بازی دیشبش تعریف نداشت . اول فصل که یووه چند تا بازی رو برد همه از دلنری هم تعریف میکردین . الان هم باید بکنین؟؟ از امائوری چی ؟ اونم اولش خوب بود دیگه . خواهش میکنم انقدر احساسی نباشین

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم يكجورايي با پژمان موافقم ! ديشب بازي كراسيچ خيلي تو نرو بود ! ديگه زيادي با توپ سر و كله ميزد و در نهايت هم لو ميداد ! البته مشخص بود كه فشار روش زياده ! در غياب چند مهره كليدي مسئوليتش بيشتر شده بود و تما سعيش رو ميكرد كه يك تنه!! تيم رو به جلو ببره ! من اينو رو حساب بي تجربگيش ميذارم ! يك ذره ديگه بگذره اين مشكلش حل ميشه از دقيقه 30 به بعد بازي رو ديدم ! تو همون دقايق ابتدايي با اينكه يووه اصلاً خوب نبود و توپ لو ميداد ، استايل تيم و بازيش جوري بود كه مطمئن بودم كه ميبريم ! ولي بعضي اوقات هم از سبك بازيشون ميتوني بفهمي كه يا ميبازن يا مساوي ميشه ! نكته جالب بي اثر بودن توتي بود ! خيلي دوست داشت در غياب الكس خوش بدرخشه و رم رو به پيروزي برسونه ! همتون بازي رو ديديد پس نيازي به صحبت هاي زيادي نيست جز برخي حواشي! ;D موتا! خيلي مردي ! ;D فقط همين . گروسو هم كه گند سولار رو در اورده ! ;D حسن رو عشق است ! يعني وقتي داور سوت رو زد ، ولش ميكردي ميرفت دروازه خالي رو گل ميكرد تا شايستگي هاي خودش رو بالاخره ثابت كنه ! ;D در هر حال برد خيلي خيلي دلچسبي بود --- اينم بگم كه اين برد رو مديون هنرنمايي هاي فوق العاده استواري هستيم ! از تو چشم هاي روزلا سنسي كاملاً خوندم كه دوست داست اون موقع يك جايي مي بود ! كه از گفتن اون جا و جزئياتش معذورم ! ;D

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
شايد نمايش كراسيچ خوب نبود اما در 4 - 3 - 3 به جنگندگى اون و په په نياز داشتيم ، مترى هم با اينكه تنها بود اما جاگيرى هاش فوق العاده بود ، بيشترين نقش در برد رو ستورارى و ملو داشتن چونكه اگر در نيمه ى اول خوب ظاهر نمى شدن قطعا يك گل مى خورديم و به احتمال زياد در ادامه تحقير مى شديم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه اول یووه با احتیاط بیشتر داشت 4-5-1 بازی می کرد، تقریبا این مدلی بودیم : گروسو بونوچی بارتزالی موتا ملو آکویلانی مارکیزیو په په کراسیچ ماتری ولی نیمه دوم کراسیچ متمایل به راست شد و په په هم اومد چپ،خط هافبک 4 نفره شد و مارکیزیو که توی 3 نفره خیلی بهتر بازی می کنه همراه گروسو و په په سمت چپ خیلی فعال شدن. تقریبا این شکلی شدیم : گروسو بونوچی بارتزالی موتا ملو مارکیزیو اکویلانی په په کراسیچ ماتری در مجموع هم روی درخشش استوراری و هم بازی خوب گروسو و ملو این نتیجه خوب رو گرفتیم. گروسو خیلی با انگیزه بود. خیلی دلش می خواست خودشو اثبات کنه. ملو هم واقعا یه رهبر واقعی بود، روی گل اول شما شروع حرکت رو نگاه کنید، ملو تیم رو از فاز دفاعی به فاز تهاجمی برد با یه دید خوب و پاس خوب. اما به نظر من کراسیچ اگر گل نمی زد نمره قبولی ازین بازی نمی گرفت. بعضی تکروی هاش دیگه از حد گذروندن بود. مثل اون صحنه که به په په پاس نداد و شوت کرد من شوکه شده بودم ! اخه حتی فاصله با دروازه زیاد بود، برای چی شوت کرد درحالی که په په کاملا خالی بود. در جریان بازی هم خیلی زیاده روی می کرد. مثلا 2 نفر رو دریبل می کرد یکی بالا سرش خالی بود، باز میرفت می زد به دل دفاع و توپ رو لو می داد ! خیلی توپ لو داد امشب و خیلی موقعیت هایی که می تونست خلق کنه از بین برد. از لحاظ بازی انفرادی عالی بود، ولی از لحاظ بازی تیمی واقعا نمیشه گفت در خدمت تیم بود. گروسو یه بازی خوب کرد، ولی کارت زردی که گرفت فکر کنم از بازی بعدی محروم شد !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من متاسفم واسه کسایی که فقط و فقط احساسی به قضیه نگاه میکنن نه منطقی . کراسیچ کجاش خوب بازی کرد ؟ اصلا خوب بازی کردن رو در چی میبینین ؟ فقط به خاطر این که یه گل زد ؟ ؟؟؟ مگه نه اینکه 10 بار میتونست با پاس دادن په په و ماتری رو تک به تک کنه و نداد ؟ مگه نه اینکه 10 بار باید پاس میداد ولی به جاش اونقدر تکروی کرد تا توپ رو گرفتن ؟ مگه نه اینکه 10 بار باید سانتر میکرد ولی به جاش خواست ریسه رو جا بزاره و نتونست . من نمیدونم شما چی دیدین که من ندیدم ؟ در ضمن امیر جان اول فصل من هم عاشق کراسیچ بودم و همینا رو میگفتم ولی چه ربطی به الان داره ؟ چون اول فصل خوب بود الان هم باید تعریف کنیم ازش ؟ واقعیت اینه که در 7 .8 بازی اخیر کراسیچ با تکروی های بیش از حدش بیشتر رو اعصاب بوده تا خوب باشه . فوتبال که انفرادی نیست . اگه دوباره به روزای خوب برگرده بازم تعریف میکنم ازش . ولی بازی دیشبش تعریف نداشت . اول فصل که یووه چند تا بازی رو برد همه از دلنری هم تعریف میکردین . الان هم باید بکنین؟؟ از امائوری چی ؟ اونم اولش خوب بود دیگه . خواهش میکنم انقدر احساسی نباشین

ببین اگه مسی هم کنار موتا و ...... بازی کنه افت می کنه
اما واقعا بازیش پر تحرک بود
می دونی فرقش با بقیه چیه؟
بقیه تو زمین راه می رن تا بهشون پاس می دی همون موقع پاس می دن
اما کراسیچ تا بهش پاس می دی با تمام وجودش بازی می کنه
اگه 3 تا توپ خراب می کنه 2 تا حرکت انجام می ده در حد یوونتوس

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
بردی موزیانه برابر رم به نظرم فقط با این ترکیب می تونستیم اینجوری بازی رو ببریم. امیدوارم به همین منوال ادامه دهیم.

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
خیلی سخت که بتونیم چهارم بشیم باید تلاشو بیشتر کنن امید کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
قبول دارم کراسیچ بیش از حد تکروی میکرد ولی خوب چرا هیچ کس به این فکر نمیکنه که شاید دلنری اینطور ازش خواسته ازش خواسته تا جایی که میتونه حفظ توپ کنه و توپ رو اون جلو نگه داره ماتری واقعا خوب جاگیری میکنه حرکتش رو خط آفساید خیلی بهم لذت میداد بر خلاف بازیهای قبلی که معمولی بودنش تو چشم میزد ، این بازی واقعا در حد یه مهاجم کلاس بالا بازی کرد باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

قبول دارم کراسیچ بیش از حد تکروی میکرد
ولی خوب چرا هیچ کس به این فکر نمیکنه که شاید دلنری اینطور ازش خواسته
ازش خواسته تا جایی که میتونه حفظ توپ کنه و توپ رو اون جلو نگه داره
ماتری واقعا خوب جاگیری میکنه
حرکتش رو خط آفساید خیلی بهم لذت میداد
بر خلاف بازیهای قبلی که معمولی بودنش تو چشم میزد ، این بازی واقعا در حد یه مهاجم کلاس بالا بازی کرد
باتشکر

كمال تو هم يه چيز ميگيا . اونجا كه به په په پاس نداد و از شصت متري شوت زد چي . اينو كه نميشه گفت دلنري خواسته . تازه وقتي نتيجه بازي هر چي غير از برد باعث خداحافظيه كه دلنري نميگه توپ رو نگه دار كه . تازه اگه هم بگه وقتي ديد 10 بار نتونست و از دست داد توپو ميگه ديگه نكن ديگه .كراسيچ خودش مثل روبن ميل به تكروي داره
من كلا كراسيچ رو اينطوري ارزيابي كردم . : بازيكنيه كه از نظر قدرت بدني و سرعت و چالاكي فوق العادست . ولي از نظر ضريب هوشي و قوه ذهني پايينه . يعني اونجا كه بايد تصميم بگيره قفل ميكنه . اگه يكم . فقط يه كم از هوش يكي مثل ندود رو داشت و از سرعت و قدرتش در جهت تيم استفاده ميكرد كاملا نامزد بهترين بازيكن اروپا ميشد

اما ماتري . من ماتري رو كاملا بازيكن باهوش و با كلاسي ميبينم . امادگي تبديل شدن به ستاره رو داره . اگه فصل بعد در كنار كواگ بازي كنه فوق العاده ميشه

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

كمال تو هم يه چيز ميگيا . اونجا كه به په په پاس نداد و از شصت متري شوت زد چي . اينو كه نميشه گفت دلنري خواسته . تازه وقتي نتيجه بازي هر چي غير از برد باعث خداحافظيه كه دلنري نميگه توپ رو نگه دار كه . تازه اگه هم بگه وقتي ديد 10 بار نتونست و از دست داد توپو ميگه ديگه نكن ديگه .كراسيچ خودش مثل روبن ميل به تكروي داره
من كلا كراسيچ رو اينطوري ارزيابي كردم . : بازيكنيه كه از نظر قدرت بدني و سرعت و چالاكي فوق العادست . ولي از نظر ضريب هوشي و قوه ذهني پايينه . يعني اونجا كه بايد تصميم بگيره قفل ميكنه . اگه يكم . فقط يه كم از هوش يكي مثل ندود رو داشت و از سرعت و قدرتش در جهت تيم استفاده ميكرد كاملا نامزد بهترين بازيكن اروپا ميشد

اما ماتري . من ماتري رو كاملا بازيكن باهوش و با كلاسي ميبينم . امادگي تبديل شدن به ستاره رو داره . اگه فصل بعد در كنار كواگ بازي كنه فوق العاده ميشه

قبول دارم تو بازي از هوشش استفاده نميكنه
ولي يه قضيه ديگه هم هست اينكه اون مي خواد تو يووه اسطوره بشه و فقط فكر ميكنه با گل زدن اين اتفاق ميفته در ضمن تو بازي هاي اخير خيلي بد تر از اين بازي مي كرد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اقایون یادتون باشه درید درموردش چی می گید فردا بهترین بازیکن شد نگید کراسیچ فلان بهمان هااااااااااا

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خیلی وقت بود یه برد درست حسابی از یوونتوس ندیده بودیم البته خیلی مشکل هست چهارم بشیم واقعا حیف این تیم هست در رده هفتم باشه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بچه ها چتونه سر کراسیچ این همه دعوا کردید خو در اینکه بازیکنه خوبیه و اینده خوبی داره شکی نیست ولی به شرط اینکه قدر خودش رو بدونه این انتقاد ها هم در مورد بازی دیشب و کلا این چند وقت اخیره که واقعیت هم هستش و ما ها نباید زود موضع بگیریم ماها حتی در مورد الکس و بوفون هم انتقاداتمون رو میکنیم چه برسه به کراسیچ پس موضع نگیرید

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اقایون یادتون باشه درید درموردش چی می گید
فردا بهترین بازیکن شد نگید کراسیچ فلان بهمان هااااااااااا

اقا شما چرا اينطوري برداشت ميكني . مگه ما بدمون مياد كه بهترين بازيكن بشه ؟ ما الان رو داريم ميگيم . معلومه كه دوست داريم ستاره بشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اقا شما چرا اينطوري برداشت ميكني . مگه ما بدمون مياد كه بهترين بازيكن بشه ؟ ما الان رو داريم ميگيم . معلومه كه دوست داريم ستاره بشه

درسته
اما متاسفانه بعضی ها هستن یک بازی که عالی بازی می کنه میان می گن میلوس بهترین بازیکن
اما تا یک بازی خراب کرد می گن اشغاله

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
http://www.facebook....8867451150&ap=1 بجه ها صفحه فیس بوک یوونتوس ایران

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه نکته دیگه که در این بازی خیلی به چشم اومد بعد از 5 سال طعم دفاع کنار داشتن رو چشیدیم و تاثیرشو تو بازی دیدیم باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی