پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

برترین کاربران سال فوروم یوونتوس دات ای ار

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم به انتخاب شده ها :1: تبرک میگم ایشالا سال بعد بیشتر از این فعال بشن همه چی خوشحاله من چقد .............. و یه چیز دیگه ...... ولش کن هیچی :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
به سه نفر برتر تبريك ميگم و البته از تمام كاربرانى كه به من لطف داشتن تشكر ميكنم ، بنظر من برنده ى واقعى حسين صالحى بودن كه در طول سال براى پيشرفت فروم تلاش زيادى كردند .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
من هم 3 یا 4 روز بود اینترنتم قطع بود، وگرنه خیلی زودتر از همه ی دوستان تشکر می کردم که دوباره و دوباره منو شرمنده کردن، واقعا ممنون :smile: به نظر من همه بهترینن و این ها فقط یه اسم و یوزره، وگرنه همه عالی و خوبن، یه تبریک جانانه هم به دوستایی که انتخاب شدن و جوایزشون میگم :1: کوفتتون شه :np:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
توجه توجه من قبلا تبرکاتم رو گفتم ولی خدایی امروز متوجه یه چیزی شدم که به دور از عدالته و نمیدونم چرا این اتفاق افتاده اونم اینه اسم این انتخابات انتخاب برترین کاربران سال فروم بود ولی اینجا کاملا یه تبعیض اتفاق افتاد که اگه اتفاق نمیفتاد جای نفر دوم و سوم عوض میشد :1: اونم اینه که برای مدیران یه گزینه اضافی بود که رضا از این گزینه 50 امتیاز و بهمن 59 امتیاز کسب کردن که اگه این امتیاز های اضافی و نبود رضا با 219 اول میشد بصیر با 207 دوم :1: و بهمن با 196 امتیاز سوم میشد من از اقای صالحی تقاضای روشن گری دارم چون این کاملا بر خلاف عدالت بود و از فرومی مثل یووه که دم از ازادی کامل میده بعید بود :1: میشد بخش مدیرا واسه خودشون باشه که خیلی هم خوب بود که در اون بهمن اول میشد و رضا دوم و به کاربرای عادی اضافه نمیشد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من اینو تیکه انداختم تو تاپیک هقت سین :1: اما مهم نیست زیاد خداوکیلی فرقی نداره :1: البته من نشستم مثل تو امتیازات رو حساب کنم و کم و یادش کنم :1: ولی به قول شهریار : "مرسی حمایت" :1: --------------------- مینا من گقتم جایزه اگه گز باشه به تو تقدیم میکنم :lol:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21327 ارسال
  • LocationDeutschland

این نظرسنجی که انجام شد، عینا در یکی دو تا فروم دیگه هم برگزار میشند،
تنها تفاوتی که توی نظرسنجی فروم ما با بقیه فروم ها بود، این بود که مجموع امتیازات جمع شد ! یه کار مسخره و بیخود که فقط به دستور شخص حسین انجام دادم که مطمئن هستم که ...
ضمنا، مثلا کسی که فعال هست، دلیل بر این نمیشه که یکی از خوب ها هم باشه، این دقیقا در نظرسنجی به چشم اومد، ولی کسی که خوب هست دلیلی نمیشه که فعال هم باشه، و مسئله مهم تر این هست که خوب بودن و بهترین بودن رو در چی می بینید ؟ فعال بودن یا پست فنی دادن ؟!
این هم مسئله جالبی هست...

و مسئله آخر که نمیخواستم بگم این هست که خدا رو شکر می کنم به کسی سفارش نکردم که اسم من رو حتما بیاره !

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
یه مسئله ای که هست بچه ها و رای دادنشون دقت نکرده بودن و بصیر هم اومد یه بار تیکه انداخت :Larisa: :1: یه توضیحی بدم اولا که این چیزا اصلا ارزش ناراحتی نداره دوما برای قسمت برترین کاربرها اکثرا بچه ها از مدیرها هم انتخاب کرده بودن که چون تقریبا این اولین بار بود این چند سال تو این فروم اینجور انتخاباتی رو داشتیم این مسائل به خاطر تجربگی پیش اومد و من خودمم این مسئله رو وقتی می خواستم رای بدم متوجه شدم و حتی خودم برای برترین کاربرها از مدیرها کسی رو انتخاب نکردم متاسفانه من دیر متوجه شدم و اکثرا رای هاشون رو داده بودن و گرنه زودتر اعلام می کردم که بچه ها به این نکته توجه کنن که برای کاربرها فقط از کاربرها انتخاب کنن برای مدیرها هم از بین مدیرهایی که هستن چون مسلما مدیرا زمانی جز برترین کاربرها بودن که تونستن مدیر بشن و مسلما باز هم کاربرایی هم هستن که لیاقت مدیریت داشته باشن حالا این تجربه ای شد برای سال ها ی بعد و امیدوارم بچه ها هم توجه به این نکته یادشون نره :wink2: موفق باشید و به همه بچه ها تبریک می گم :wink2:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نه بیانی من این حرف رو قبول ندارم که بچه ها نباید مدیرا رو تو کاربران میاوردن چون خدایی بهمن تو سهیل احسان و.... از بهترین ها و فعال ترین ها و کلا ترین ها بودید این نامردی بود که مثلا تو باسلیقه ترین با فنی ترین یا .... شماها نباشین به نظر من هم مشکل همون حرفی بود که بهمن زد : تنها تفاوتی که توی نظرسنجی فروم ما با بقیه فروم ها بود، این بود که مجموع امتیازات جمع شد ! یه کار مسخره و بیخود که فقط به دستور شخص حسین انجام دادم که مطمئن هستم که ... اصلا لازم نبود اصلا...... حالا به کی گز میدن :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
Spoiler
به اونی که سفارش کرده بود اسمشو بیارن که نمیدن مطمئنم :1: -------------------------------------- مساله مهمی نیست ! یعنی برای من یکی که ممکنه جذابیت داشته باشه این نظر سنجی ٰ اما اهمیت نداره !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
گز ماله شخصه خودمه ها :1: به هیش کسی هم نمیدمش :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15958 ارسال
من اینجا هم اعلام می کنم دوستان عزیزی که نفرات اول هر بخش از برترین ها شدند لطف کنند و ادرس و مشخصات کامل خودشون رو برای من ارسال کنند !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من الان از پیغام خصوصی متوجه نتایج این بخش شدم، به نظر من هم زیاد عادلانه نبوده الان که نگاه کردم. یعنی ما یه بهترین کاربر تو خود رای گیری داشتیم و من توش رای نیاوردم، دیگه چرا باید بیام جز برترین ها ؟ به قول بچه ها رای مدیران رو بقیه ندارند که. عوضش انصافا مسعود (که جزو برترین ها هم بود توی رای گیری بهترین کاربر) حقش هست که ازش قدردانی بشه.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
من تازه به این قسمت سر زدم به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15958 ارسال
من نمی دونم چرا کسی جایزشو نمی خواهد به جز حامد :دی: !!!! بابا من که ادرس برنده ها رو ندارم تا براشون بفرستم ! ازشون هم خواستم ادرستون رو بدید تا بفرستم اما کسی اقدامی نکرد ! من به هر ادرسی دلم خواست بفرستم مثلا :دی: ! وقتی خودتون اینقدر سعی می کنید رسمی باهاتون برخورد بشه و حتما یکی یکی زنگ بزنم و ازتون ادرس بگیرم خوب معلومه فضای فوروم خشک باقی می مونه ! برنده ها باید خودشون پیگیر باشن که حسین جایزه ما چی شد پس مگه خودت نگفتی ؟ :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
اكه آقا حامد موافق باشه ، جايزه ي منم به آدرس ايشون بفرستيد ما بجه محل ايم :1: اينطوري هزينه ها هم كمتر ميشه هرجند من واسم اون تقديرنامه كه كفتين مهمه :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
مگه فقط نفرات اول هر بخش جایزه نمیگیرن؟ :1: یعنی اونایی که دوم شدن یا سوم جایزه بی جایزه دیگه :1: :cry2: :cry2: حسین به هرکی گز رو دادی اسمش رو اعلام عمومی کن من باهاش کار دارم :king_Aragorn:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من یکم دیر دیدم اینجا رو . تبریک میگم به همه . به نظرم عادلانه بود . کسایی که انتخاب شدن واقعا حقشون بود . امیدوارم امسال موفق تر باشن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

حسین به هرکی گز رو دادی اسمش رو اعلام عمومی کن من باهاش کار دارم :king_Aragorn:

User Not Found :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

User Not Found :1:

فکر کنم Gaz Not Found :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21327 ارسال
  • LocationDeutschland

حسین، مگه تو نگفتی واسه من یک هارد اکسترنال 1 ترا می فرستی ؟! پس چی شد ؟ :1: چند تا مقام اول، دوم، سومی دارما ! :1:

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی

Facebook (1)