پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

❤️❤️❤️یه خبر خوشحال کننده و روحیه بخش اینه که شاهزاده واسه بازی با اودینزه تو لیست نفرات دعوت شده قرار خواهد گرفت ئ گویا امادگی لازم برا بازی رو به دذست اورده❤️❤️❤️

+++:footballitaly

شاهزاده به طور کامل ریکاوری کرده است امروز در دیدار دوستانه  بین تیم های یوونتوس و پرو ستیمو یورکا که به برتری 3-0 بیانکونری انجامید، مارکیزیو در این دیدار به میدان رفت و گل سوم تیمش را  رو هم زد به احتمال زیاد مارکیزیو در بازی برابر اودینزه در هفته آینده روی نیمکت ذخیره های بیانکونری حضور خواهد بود ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
عشقم :8: :8: :8: ❤️❤️❤️❤️

فقط اومدم فروم كه اينو بگم برم 🚶🏻
  • mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- بی شک خبر بازگشت مارکیزیو یکی از خوشحال کننده ترین خبرهای اخیر بود، البته اگه نگیم خوشحال کننده ترین خبر !

امیدوارم رفته رفته دوباره به مرز آمادگی مناسب برسه و در ترکیب اصلی قرار بگیره.

واقعا جاش خالی ـه ...

• mory, MaMpIeRo, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
کاری به بعد فنی و مسائل تاکتیکیش ندارم.
همین که دوباره ببینمش با پیرهن یووه داره بازی می کنه کلی ذوق می کنم . یه زمانی تمام شوق و ذوقم از دیدن بازی های یووه تو دیدن دل پیرو صرف می شد و فارغ از نتیجه بازی و حریف و حساسیت فقط دوست داشتم پا به توپ شدن الکسی رو ببینم .
الان دارم یه همچین حسی نسبت به مارکیزیو پیدا می کنم . :8:
ای کاش شده واسه دو دقیقه امشب بازی کنه .
  • mory, MaMpIeRo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

^

زیبایی یوونتوس همینه که همیشه دلیلی برای دوست داشتنش هست! حتی برای اون هایی که به خاطر یه نفر یوونتوسی شدن همیشه کسی هست که به عشقش یوونتوس رو ببینن!

خیلیا گفتن بعد از رفتن الکس یووه دیدن نداره! اما داشت! بوفون بود! همونا می گن یووه بدون بوفون دیدنی نیست! هست چون مارکیزیو رو داره! 

بودن کاپیتان مارکیزیو توی تیم واقعاً برای هر طرفداری معجونی از حس غرور و عشقه! همیشه یوونتوس در مکتبش بزرگایی رو داشته که بشه بشون تکیه کرد! بعد از بوفون مارکیزیو طلایه داره این مکتبه!

:135555:  :135555:  :135555:

با برگشتنش (در صورتی که فرمشو پیدا کنه زود) یوونتوس به شدت بهتر خواهد شد! اون تنها بازیکن غیرقابل جایگزین مکس بود که از شانس بد مصدومیت طولانی گریبانشو گرفت! حالا با برگشتنش حتما خریدهای جدید هم فرصت هنرنمایی بهتر پیدا می کنن. تیم هم از بلاتکلیفی عجیب اول فصل بیرون میاد!

:135555:  :135555:  :135555:

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

آمار یوونتوس آلگری با مارکیزیو و بدون مارکیزیو

8qqv_ashampoo_snap_2016.10.25_14h42m21s_

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

خوش برگشتی شاهزاده  :53: 

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

تو بازی با لیون از دید خیلی از مراجع امتیاز دهی صاحب نام ، شاهزاده بهترین بازیکن یوونتوس بود . از دید من همه یه جورایی بد کار کردیم . ولی خب بعد از 8 ماه دوری از میادین ، با توجه به اینکه خود مربی هم ترس از دوباره مصدوم شدن رو اینقدر روش تاکید کرد که خود مارکی هم یه جورایی بیش از حد محتاطه ، ولی باز هم خوب بازی کرد.

خواهشا با یک اشتباه ، شخصیت و زحمت های یک بازیکن رو زیر سوال نبرین . مثلا من از اولش هم مخالف جذب هیگواین بودم و هستم و خواهم بود اگر هر سال 100 گل برای تیمم بزنه . دلایلم رو هم عرض کرده م . ولی برای یک گل نزدن (مقابل بازی لیون ) حتی اگر به شعاع چندین متر اطراف دروازه ی حریف هم خالی بوده باشه شخصیتش رو زیر سوال نمی برم.

یا اینکه اگر استورارو (که اون هم به تازگی از دام مصدومیت و دوری از میادین رها شده) برای 2 3 ثانیه توپ رو گم می کنه ، ما بیایم کل شخصیت فوتبالیش و ورزشیش رو نابود کنیم ، انصاف نیست.

من هم مثل همه ی شما عزیزان شدیدا اعصابم خورده از مشکلاتی که تیم داره. جز ساندرو و کوادرادو که واقعا خوب بوده ن این فصل کسی دیگه رو یادم نمیاد که مکررا بازی خوبی انجام داده باشه . هر چند خود کوادرادو و ساندرو هم در یک سری موارد قابل انتقادن . مثلا همه قبول داریم که ساندرو  بعنوان یک پیستون چپ ، در کار دفاع اصلا خوب نیست(که تا یه حدی باید باشه)

هیچ کس کامل مطلق نیست. هیچ بازیکنی نمی تونه همیشه آماده باشه . موراتایی که تقریبا همه مون قبولش داریم و دوست داشتیم تو یووه بمونه ، بازیهایی که دقایق کوتاهی بعنوان یار تعویضی اومد تو گلزنی کرد و چند بازی آبروی رئال رو خرید. ولی یکی از بازیها (فکر کنم بازی قبلش در اروپا بود) دقایق بیشتری در زمین بود ولی گل نزد.

یک بازیکن وقتی ضعیف بازی کنه ، خواه دلپیرو باشه یا مارکیزیو ، خواه بوفون باشه یا استورارو ، هیگواین باشه یا دیبالا ، یا هر بازیکن دیگری ، مطمئن باشین ازش انتقاد میکنیم. ولی سعی در تخریب وجهه ی یک بازیکن (اونم مثلا بازیکنی مثل مارکیزیو که خیلیها به عشقش بازیهای یووه رو میبینن و ستاره ی خودمون هست و ........ ) اصلا جالب نیست.

ممنون از توجهتون :53:

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

یاد دوران دشام و داویدز بخیر که اشتباه نمیکردن و اگر هم اشتباه بود کمر تیم خورد نمیشد.

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

10 مورد از سوتی های ستاره ها :

http://rishe.ir/asse...o/swty_strh.mp4

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یاد دوران دشام و داویدز بخیر که اشتباه نمیکردن و اگر هم اشتباه بود کمر تیم خورد نمیشد.

دقیقا اینجوری بود 

و البته دلپیرو

• ace of glass و Serie A از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

انتظار دارین همه ی هافبکایی که میان فوتبال بازی کنن دقیقا مثل اینها باشن ؟

سبک بازی بازیکنا فرق داره . دنیا داویدز رو تحسین می کنه و خیلی ها بعنوان بهترین هافبک تاریخ فوتبال ازش یاد می کنن (هرچند باز هم عرض میکنم که افت و خیز شدید هم داشتن). من کلا مخالف مقایسه م (اون هم با این همه تفاوتی که در جزئیات و مشخصات اینها وجود داره) ولی بخوایم مقایسه هم کنیم اون یک اسطوره بود و هست ، در حالی که به جز بوفون ما هرچی بازیکن داریم کسایی هستن که در مسیر ستاره شدن هستن.

کلا یکی از بارزترین خصوصیات انسانهاست که : مرده(غایب) پرست هستیم .

تا داویدز بود و برامون بازی می کرد همه یه جورایی می گفتیم داره وظیفه ش رو انجام می ده. الان که نیست با آوردن اسمش در همچین شرایطی، هم بازیکنای الانمون رو خوار می کنیم هم خودمون رو توجیه. کارلوس توز - آلوارو موراتا - آرتورو ویدال - پول پوگبا - و حتی آندرآ پیرلو - وقتی که برامون بازی میکردن و حالا به هر دلیلی یک سوتی یا کمکاری یا ضعف در کارشون در یک بازی بوده ریختیم سرشون و لگدمالشون کردیم . الان عموی عزیزتر از پدر شدن برامون .

گذشته ها گذشت . زمانی که تیمها و بخصوص یوونتوس خودمون به معنای واقعی "فوتبال" بازی میکردن . الان خب شرایط این شده . اصلا ورزش فوتبال (با تاثیر از کثافتی که همه ی مسائل دنیای امروزمون رو گرفته) کثیف شده . یارو میاد دستور میده بازی ای رو که کلی براش برنامه ریزی شده و باید همون موقع انجام بشه (بخاطر همزمان بودنش با بقیه بازیها و تعیین تکلیف و شرایط مسابقات) رو بندازن یه وقت دیگه . "فوتبال" ناب و پاکی که خودمون بازی میکردیم یا از تلویزیون میدیدیم تموم شد دورانش. الان یارو به طمع پول ، تیمی که درش میتونه به همه چیز برسه رو ول میکنه میره تیمی که امید به رسیدن به هیچی نداره. یا تیمی که به حضورش نیاز داره رو ول میکنه میره تیمی که فقط احتمال "قهرمانی"ش بیشتره. کسی فوتبال بازی نمی کنه ، الان داریم "پولبال" و "CUPball" میبینم.

پ.ن : گلی که خوردیم ربطی به خطای مارکیزیو نداشت. دفاعمون (که همه ی بازیکنا هم بودن) توی محوطه ی جریمه 3 بازیکن حریف رو آزاد گذاشتن و یکیشون هد زد. بونوچی هم یک پنالتی الکی داد . ولی چون بوفون گرفت همه فراموشش کردیم. کلا ما هم به تاثیر از فوتبال ناپاکی که ارائه میشه ، انصافمون کم شده.

:53: با تقدیم احترام به عزیزانی که این مطلب رو می خونن :53:

• alexdelpiero, tecra, Huceyn و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

مقایسه ی مارکیزیو با همتای خودش در تیم سویا در بازی امشب : 170KB

marchisio.jpg

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- به نظرم بازی خوبی رو انجام داد و تا جایی که میتونست داشت جور پیانیچ و خدیرا رو می کشید.

در واقع در نقش 3 نفر ایفای نقش کرد.

یک گل و پاس گل هم از نظر آماری از خودش به جا گذاشت

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بازیکن بدی نیست ولی در حد مثلا هیگواین یا بونوچی تو پست خودش نیست 

یعنی یک ستاره نیست 

یووه داره به سمتی طی میکنه که بازیکن فقط در صورتی میتونه تو تیم باشه که یک ستاره به تمام معنا باشه  

امثال خدیرا مارکیزیو تو آینده تیم نقشی ندارن اگر ماروتا دنبال هافبکای واقعا عالی بگرده

• tecra, ace of glass, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

بازیکن بدی نیست ولی در حد مثلا هیگواین یا بونوچی تو پست خودش نیست 

یعنی یک ستاره نیست 

یووه داره به سمتی طی میکنه که بازیکن فقط در صورتی میتونه تو تیم باشه که یک ستاره به تمام معنا باشه  

امثال خدیرا مارکیزیو تو آینده تیم نقشی ندارن اگر ماروتا دنبال هافبکای واقعا عالی بگرده

مارکیزیو تو پست اصلیش جزو بهترین هافبک های دنیاست 

ثبات بازی مارکیزیو ، قدرت پاس ، دوندگی ، شوت زنی ، دریبل ، قدرت بدنی مناسب ، تکنیک ، همشو مارکیزیو داره 

اگر الان مارکیزیو ۵۰٪ بازیش هم به چشم نمیاد چون پستی که داره بازی میکنه کاملا غیرتخصصیه، پوگبای۱۱۰ میلیونی تو پست غیر تخصصی بازی بدن ۱ میلیونم ارزش نداره همونطور که تو فینال یورو نشون داد

حتی وقتی پوگبا و ویدال و پیرلو هم بودن RCM بازی میکرد در صورتی که پست اصلیش LCM هست ، هیچوقت بازی هاش تو سمت چپ زمین یادم نمیره ، از گل قیچی تا فرار هاش و گلش به اینتر و ...

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ در حال حاضر شوتزنی و دریبل و تکنیک خاصی از کلاودیو نمیبینم ...
منظور از قدرت بدنی هم نمیدونم اگر مصدوم نشدن و رو فرم بودن بدن هست ؛ خب اونم نداره فعلا .. قدرت پاس هم متوجه نمیشم چیه دقیقا اما اگر خلق موقعیت باشه که مارکیسیو توی این پست از فقدانش رنج میبره .. بزرگترین ویژگی کلاودیو که نگفتید اینه که میتونه به بازی ریتم بده و از هوش بالایی برخورداره و بازیخونیش تقریبا خوب رو به عالی هست ..

در اینکه بهترین هافبکمون هست "تقریبا" شکی نیست .. اما الان سه ساله داریم مارکیسیو رو توی پست رجیستا میبینیم !! فک نمیکنید یکم دیره برای برای این حرفا ؟ ۳ سال یک عمره ها :1: پوگبا هم یک تک بازی فقط توی پست DMF بازی کرد و خراب کرد .. نه سه سال
از پوگبا هم هیچ خوشم نمیاد ، مارکیسیو هم سومین بازیکن محبوبم توی تیم فعلی هست [ اما سعی میکنم واقع نگر باشم ]
خلاصه مطلب اینکه این ویژگی های فوق العاده ای که نام بردید من ندیدم اخیرا

الان یعنی همه بازیکنامو ستاره اند ؟ یا داریم ستاره سازی میکنیم ؟ یا ستاره میخریم ؟ یا چی .. من متوجه نشدم دقیقا پس این عقب مونده های ذهنی و معلولینی که توی زمین هستن کی هستن ؟ اینها بازیکن های چه تیمی اند ؟
  • mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
خیلی دونده و زحمت کشه ولی روز به روز داره ترسو تر میشه و جرات دادن پاس زیسکی رو نداره و معمولا با یه تو سر توپ و مانور ۳.۴ متری یه پاس رو به عقب میده .
  • mory, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بازیکنامون از موقع اومدن آلگری هر کدوم یا درجا زدن یا افت کردن . انتقاد به مارکی اونم بعد این مدت مصدومیت به نظرم قابل قبول نیست

ی دیبالا رشد داشته تو این تیم اونم اگه فشار رسانه ها نبود فکر میکنم اونقدر دیر بهش بازی میداد که فوتبال یادش بره. هر چند الان دیبالا هم دیگه دیبالای تیم قبلیش نیست 

در مورد هیگواین و ساندرو و پیانیچ و ... هم که واقعا فکر نمیکنم بحثی باشه که تو تیم های قبلیشون خیلی مفید تر و بهتر بودن 

• GioVanni Agnelli, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

(+ به نظر من ) ارزش یک بازیکن فقط به بحث های فنی ـیش مربوط نمیشه. و دقیقا به همین دلیل  در جایگاه خیلی بالاتری از ویدال و پوگبا قرار میگیره.

+هرچند در بحث های فنی هم مارکی بازیکن قابلیه.

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی