پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کاش فصل پیش چندین هفته مصدومیتش ادامه دار تر میشد تا الان قیافه الگری رو کنار زمین نمیدیدیم . قطعا اون موقع بازی های یووه جذابیت بیشتری داشت و آمار مارکی هم از این بهتر بود

نوع بازی یووه تو این مدت به شکلی بوده که هافبک زیاد تو دید نیست . اونم هافبک دفاعی. ولی داره وظایفش رو به طور کامل انجام میده و به نظرم تو این سیستم نمره خوبی میگیره

مارکی برای من یعنی یوونتوس . اینکه طرفدارای مارکی تو بحث فنی کم میارن حرف شماست . مارکی شاید فوق العاده نباشه ولی جزو ارکان تیمه . فقط باید درست ببینید .
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

پیانیچی که دوستان شاید بهترین هافبک تیم در حال حاضر میدونندش ، خودش اقرار کرد که صرفا بخاطر بازی کردن تو مراحل و مسابقات رده بالاتر رم رو ترک خواهد کرد. یعنی تیم یوونتوس و مجموعه ش فقط یک ابزاره برای رسیدن ایشون به هدف والاش . مارکیزیو 10 ساله تو رده ی بزرگسالان برای تیم زحمت میکشه .

من یه کار فشرده ی فوتوشاپ برای یکی از اقوام انجام داده م. 3 4 روز چشمام و با بدبختی به مانیتور می دوختم تا کیفیت کار ، خوب و بی نقص باشه. طرف کار رو تحویل گرفت و پولش رو حساب نکرد. بعد چند ماه یادآوری کردم و بالاخره هر جوری بود پولش رو آورد . ولی اقرار کرد که نظرش این بوده که چون حاصل کار به درد اون نخورده پس من هم حقم نیست پولی دریافت کنم.

این مثال حکایت نظر بعضی دوستانه . باز هم میگم مارکیزیو از لحاظ فنی نزدیک به 100% هم نیست. ولی بعضی نظرات و دیدگاهها ارزش کارش رو نزدیک صفر برآورد میکنن . توقع ندارم طرفدارش بشین . من هم طرفدارش نیستم (به اون شکلی که طرفدار مثلا دل پیرو یا سایرین هستم) ولی حداقل منصفانه برخورد کنین .

خدیرا هم مثل پوگبا اومده تعطیلات . پیانیچ به مجموعه ی یووه بعنوان یک نردبان برای خودش نگاه میکنه . باز درود به شرف استورارو که بی باکانه همه ی تلاشش رو میکنه تا مفید باشه.

مارکیزیو بعد اینکه از مصدومیت خلاص شد هم ادعایی برای بازی کردن (بخصوص در ترکیب اصلی) نداشت و برای هیچ تعویضی هم مثل جناب دیبالا بچه بازی درنیاورد. اگر ضعیف ترین بازیکن جهان هم باشه باز هزار شرف داره بر مفت خورایی که آقایون مدیر میارن تو تیم و بلای جونمون میشن. چهار روز دیگه همین امسال دیبالا (مثال عرض میکنم) با بی انصافی تیم و رها میکنن و به ریشمون می خندن و باید شروع کنیم به دلیل تراشی برای توجیه عصبانیت و اعصاب خوردیمون. مث کاری که بعد پوگبا کردیم.

باعث تاسفه که تیم افتاده دست کسایی که هر سال دندون تیز میکنن برای بازیکنای آزاد و پیرپاتال و نشخوار بارسا و رئال و منچستر و ... .

و طبیعیه بازیکنی مثل مارکیزیو در همچین اوضاعی مفت هم خریدار نداشته باشه.

گهگاه آدم یکم بحث و هوار و اعتراض بکنه برای معده ش هم خوبه :1:  :53: :53: :53:

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
وقتی ملاک ارزیابی میشه آمار دیگه انتظاری نیست که ارزش های واقعی یه بازیکن مورد بحث قرار بگیره.

مارکیزیو رجیستای تیم ما بوده توی سه فصل اخیری که الگری مربی ما بوده، سوال من اینه، رجیستا کارش چیه و توی چه تیم هایی کاربرد داره؟

پیرلو رو به خاطر بیارید، یه تیم منظم جلوتر ازش بازی میکردن، از تمام عرض زمین استفاده میشد و تمرکز دفاع های حریف توی مرکز خط دفاعی از بین میرفت و همیشه یکی از جناحین فضای کافی برای ارسال پاس های بلند توسط پیرلو رو داشت، بارها توپ از یه جناح به پیرلو و دوباره از پیرلو به جناح مخالف فرستاده میشد و مرکز خط دفاع حریف هم دائم فضاهای خالی به واسطه ی حرکات بدون توپ ایجاد میشد. توی همچین تیمی که کار گروهی مبنا بود پیرلویی که همین جناب مربی از میلان دیپورتش کرد بهترین عملکرد دوران ورزشی خودش رو توی پست رجیستا نشون داد.

حالا تیم فعلی رو ببینید، کار گروهی مبناست یا خلاقیت فردی بازیکنا؟ تا قبل از تغییر سیستم اخیر اصرار بی فایده به سیستم های مبتنی به رجیستا اون هم زمانی که کلا چیزی به عنوان فضاسازی توی خط دفاعی حریف توی بازی تیم تعریف نشده به چه دلیله؟ رجیستا میخواد چکار کنه وقتی همه چیز به نحوه ی به دفاع زدن کوادرادو و سانترهای ساندرو و حرکات خلاقانه ی دیبالا محدود شده؟ کل کارش میشه سپردن توپ به بازیکنان کناریش، یعنی همون میلان و دیپورت شدن یکی مثل پیرلو.

حالا اون که پیرلو بود با اون عظمت، مارکیزیو که فارغ از فاکتورهای دیگه نصف خلاقیت پیرلو رو هم نداره، مصدومیت های دائمی توی این سن هم که اجازه بازگشت به فرم خوب رو بهش نمیده

حالا باز برید دنبال امار

پ.ن: طبق امار رونالدو بازیکن بهتری نسبت به مسی هست ولی فقط کافیه مبنا رو بزاری روی کیفیت بازیشون و امار رو نادیده بگیری
  • alexdelpiero, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عملکرد یک بازیکن رو با اخلاقیاتش و وفاداریش و متانت و فروتنیش نمیسنجن
وگرنه اینجوری زلاتان یک اشغال به تمام معنا بود ..
مارکیسیو بازیکن متوسط رو به خوبیه که در حال حاضر با این فرمونی که داریم میریم جلو نمیتونه پنانسیل خودشو به اجرا بذاره ..
هرکس میتونه هرچقد حال میکنه از یک بازیکن فضایی تعریف بکنه ، مثل محمد عزیز tecra@ که میگه روغنی بهترین بازیکن تاریخه هیچکسم ناراحت نمیشه .. چون هیچکسو اجبار نمیکنه عقیدشو قبول کنه اگر‌ من نوعی هم برم انتقاد کنم ازش رگ گردنش باد نمیکنه ..
دوستان هم تعارف فضایی از کلاودیو رو عنوان کنید ، اما به خورد بقیه ندید .. عقاید شما مال شماست
و برعکس ، کسی هم که اعتراض میکنه یا مخالفشه خب باشه ؛ دلیل نمیشه بقیه هم مثل اونها فکر کنند ..
چرا زور میزنید درکل ؟
  • tecra, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

عملکرد یک بازیکن رو با اخلاقیاتش و وفاداریش و متانت و فروتنیش نمیسنجن
وگرنه اینجوری زلاتان یک اشغال به تمام معنا بود ..
مارکیسیو بازیکن متوسط رو به خوبیه که در حال حاضر با این فرمونی که داریم میریم جلو نمیتونه پنانسیل خودشو به اجرا بذاره ..
هرکس میتونه هرچقد حال میکنه از یک بازیکن فضایی تعریف بکنه ، مثل محمد عزیز tecra@ که میگه روغنی بهترین بازیکن تاریخه هیچکسم ناراحت نمیشه .. چون هیچکسو اجبار نمیکنه عقیدشو قبول کنه اگر‌ من نوعی هم برم انتقاد کنم ازش رگ گردنش باد نمیکنه ..
دوستان هم تعارف فضایی از کلاودیو رو عنوان کنید ، اما به خورد بقیه ندید .. عقاید شما مال شماست
و برعکس ، کسی هم که اعتراض میکنه یا مخالفشه خب باشه ؛ دلیل نمیشه بقیه هم مثل اونها فکر کنند ..
چرا زور میزنید درکل ؟

هنوز نشده که.. :yao:داره میشه  :272:

• alexdelpiero, Escanor, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اتفاقا من خیلی واضح عرض کرده م طرفدار مارکیزیو نیستم و هیچ مسئله ی فضایی ای هم نگفتم . بلکه قبول کردم بازیکن خیلی عالی ای هم نیست. حتی سطح تعریفم رو تا حد "یک بازیکن متوسط" هم پایین آوردم . عملکرد دلپیرو در حد کهکشانی نبوده و از لحاظ آمار به گرد خیلی از بازیکنای الان هم نمیرسه . ولی چرا محبوب همه ی ماست ؟؟ بخاطر اینکه مال خودمون بوده و یوونتوسی بوده. حتی وقتی که استرالیا بود بیشتر تمرکزش رو اوضاع یووه بود. دقیقا مسائلی که به اخلاقیات و وفاداری و .. مربوط میشه . سال قبل از کاچیوپولی هر گزارشگر درپیتی بازی یووه رو گزارش می کرد آلکس رو مسخره می کرد که چاق شده و نمی تونه تو تیم بدوه . تا حدودی حقیقت هم داشت. ولی آیا از ارزشهاش کم کرد ؟؟

به جون خودم اعتراف میکنم پستهام بیشتر به این دلیله که بی ارزش کردن بازیکنی مث مارکیزیو (یا هر کدوم از بازیکنای دیگه) بی انصافیه ، همین . واضح نوشته م که افت کرده . ولی همینان که برای ما خواهند ماند. حالا پست من شاید نامفهوم و فضایی باشه ولی پست دوستمون @مکتب عشق عالی و کامل توضیح داده دیگه .

• tecra, Senmorta و ace of glass از این پست تشکر کرده است

.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

نخیر دلپیرو محبوب بود چون علاوه بر بحث اخلاقی و وفاداری ، یکی از بهترین مهاجمان تاریخ ایتالیا بود .

عملکرد دلپیرو در حد کهکشانی نبوده و از لحاظ آمار به گرد خیلی از بازیکنای الان هم نمیرسه . ولی چرا محبوب همه ی ماست ؟؟ بخاطر اینکه مال خودمون بوده و یوونتوسی بوده

آقا این حرفا رو جدی میزنی ؟ دلپیرو رو می خوای با مهاجم های امروزی مقایسه کنی ؟
پسی و پنالدو همین الانم بیاند سری آ تعداد گل های زدنشون نصف میشه .. اون موقع که امثال مالدینی و نستا و زانتی تو اوج بودند که دیگه بماند ... 
برای اثبات حرفتون یه چیزایی می گید واقعا نمیتونم درک کنم ... 

اخه داری میگی دلپیرو فوق العاده نبود :22: !!! چی بگم ! بعضی وقت ها بهتره سکوت کرد ... قول میدم به این بحث ادامه ندم 

+ هرچی بیشتر این جمله ای که گفتی میخونم بیشتر متاسف میشم 

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دل پیرو به تنهایی 100 تا بازیو واسه یووه و تیم ملی ایتالیا در آورد،کسی بود که تونست امثال باجو رو نیمکت نشین کنه،  سنتون نمیرسه به این حرفا، دل پیرو خدایه خداهای اسطوره هاست ، دل پیرو رو باید با امثال مارادونا از دید فنی و با یک شهیدی که واسه کشورش میمیره از دید معرفت مقایسه کرد، ، دل پیرو زمانی به تنهایی توپو از وسط زمین میگرفت و 8 نفرو دریب میزد 9امین نفر با خطا متوقفش میکرد، کسی بود که در زمان خودش از دید فنی بهترین تیم های باشگاهی جهان و از دید شخصی معروف ترین زن های ایتالیا میخواستنش، مارکیزیو کیه

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اگر دقت کنید از لحاظ آمار عرض کرده م عزیزان . گل زده و پاس گل و بقیه ی مسائل.

داداش سهیل آیا انصافه که شما می فرمائید در سری آ گل زدن خیلی سخته ، ولی دوستان گیر میدن که چرا مارکیزیو گل نزده و با همین فاکتور نظرات فضایی می نویسن ؟؟ تازه در فصلی که نصفش مصدوم بوده . من با توهین به اینتر و "جام دزد" خطاب کردنشون هم مخالفم. و دلپیرو هم برای من چه ارزشی داره و چقد در جریان خوبیاش هستم فقط خودم و کسایی که دلپیرو صدام می زنن (البته با تشر و طعنه و شوخی) می دونیم. :53: :53: :53:

@back to juve عزیز ، من متولد 28 بهمن 1365 ام و از سالهای 97 98 یوونتوسی بوده م و هرگز بازی هیچ تیم دیگری غیر از یووه و تیم ملی ایتالیا رو نهایتا بیشتر از 10 تا 30 دقیقه نگاه نکرده م و از هیچ تیم دیگری حتی برای یک ثانیه طرفداری و تعریف نکرده م و مث بیشتر شماها استقلالی یا پرسپولیسی هم نیستم . صدها بار سر همین مسئله که دلپیرو خدای خداهای اسطوره هاست با صدها نفر بحث و جدل کرده م . ولی به نظرت نباید قبول کرد که اغراقه ؟؟ اگر خدای خداهای اسطوره هاست پس حتما هر کسی کشته مرده ش نیست احمقه ؟؟؟ اینها حس و نظر ماست چون بازیکن ماست. همین نظر رو طرفداران باقی اسطوره های دیگه هم راجع به اساطیرشون دارند. حالا باز هم من قبول میکنم سنم حتی به زمان مربی گری کنته هم نمیرسه و دلپیرو رو جز در عکس ندیدم . ولی حداقل سنم اینقدر میرسه که ارزش یک انسان رو فقط به دلیل اینکه فوتبالش ضعیفه برابر با .... پایین نیارم.

برای قضاوت واقع بین باشیم بهتره. همون چیزی که شما از طرفداران بازیکنانی که ازش خوشتون نمیاد ، انتظار دارید.

شما ارزش مارکیزیویی رو برابر با پشم حساب میکنی که همین خدای خداهای اسطوره هات و جیان لوئیجی بوفون هم بعنوان یک یوونتوسی وفادار و یک بازیکن خوب قبولش دارند و بهش احترام می گذارند.

ادعا کردن آسونه و جذاب . ولی عمل به ادعا یه چیز دیگه ست.

شما از مارکیزیو چقدر متنفری ، من از چندین بازیکن همین الان یووه هزار برابرش متنفرم . ولی هرگز تعصبی نظر نمی دم.

اگر با منطق به حرف این حقیر گوش نمیدید ازتون تمنا میکنم  به بازیکن و تیم و مربی و مدیران و هوادار تیمهای دیگه توهین نکنید و ارزشهاشون (هرچند کم و ناچیز) رو زیر سوال نبرید .

همین پاتریس اورایی که این همه سر اشتباهاتش مقابل بایرن و غیره فحش باران شد ، واقعا تلاش میکرد بتونه مفید باشه و اشتباهاتش عمدی نبود و اگر غیر از اینه من دیگه حرفی ندارم. :53: :53: :53:

• El rey leon, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

از اولین فصل کونته تا انتهای اولین فصل آلگری به نظرم مارکیزیو جزو بهترین هافبکای باکس تو باکس هر فصل بود بود البته هیچوقت بهترین نبود. نمیشه گفت گلزنه، توانایی شوت زنی بالایی نداره، دریبل زن نیست و دید آنچنان خوبی هم نداره که توقع داشته باشیم هر بازی مثل پیرلو کلی پاس کلیدی بده ولی توی دفاع بسیار خوب بود و توی انتقال توپ از دفاع به حمله خوب کار می کرد و در مجموع توی کارای هجومی هم اوکی بود. با مصدومیت پیرلو و بعدها رفتنش نقش رجیستا رو بهش دادن که عملکردش در مجموع مثبت بوده. پیرلو رو فراموش کنید. توی این نقش جادویی بود و در حال حاضر کسی رو نمیبینم که حتی نزدیک به اون کیفیت بتونه بازی کنه. در کل اگر بخوام کیفیت مارکیزیو رو از دیدگاه خودم بگم به نظرم هافبک خوبیه.

مسئله ی بعدی اینه که  مخالفم هر هافبکی حتما به صورت پکیج باید توانایی دفاع کردن، دریبل زدن، شوت زدن، پاس کلیدی دادن و... رو در سطح بالا داشته باشه چون اصلا ممکن نیست و چنین بازیکنی وجود نداره ولی به دیگران حق میدم که بازیکنی با کیفیت بالاتر بخوان. من هم میخوام. موفقیت یوونتوس برای من در اولویته. میتونیم کسی رو بیاریم جای مارکیزیو که بهتر ازش باشه. کم نیستن هافبکایی که به مراتب بهترن ازش. حتی همین الان به نظرم توی ترکیب 4-2-3-1 به سختی می تونه خدیرا و پیانیچ رو نیمکت نشین خودش بکنه. به نظرم توی بستن فضاها کاری که توش تخصص داره، خدیرا به مراتب ازش بهتره در حالی که خدیرا توی کارهای هجومی هم از مارکیزیو تواناتره و ویژگی هایی که پیانیچ داره رو هم نداره و قبلا هم دیدیم ترکیب خدیرا مارکیزیو که دو بازیکن تقریبا شبیه به همن چه فاجعه ای میشه.

من این بازیکن رو دوست دارم. یه یوونتوسی واقعیه. کیفیتش شاید در حدی که ما از یووه در حال حاضر توقع داریم نباشه ولی هنوزم بازیکن خوبیه و به نظرم نباید از دستش داد. با وجود این که نیازی نیست به گفتنش ولی خب هر کسی نظری داره و نظرات تا وقتی از یک سری خطور قرمز رد نشن محترمن. اینا صرفا نظر من بود و ارزش خاصی نداره. خیلی سعی کردم چیزی که میگم از منبر بالا رفتن نباشه و در نهایت اگر چرت گفتم شرمنده :1:

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

100 مطلق و 0 مطلق اغراق و تخیله.

نظرات راجع به بازیکنی که 30% هست نهایتا 10 تا این و ور میشه و یک محدوده ی 20 تا 40 درصدی درست میشه . ولی یهو یکی میاد میگه 5% !!!

من یک جور زندگی می خواستم ، تو یک جور ، نتوانستیم کیک مشترکی داشته باشیم ، خودمان را خوردیم.

با کمال احترام ، این بزرگ بینی و کوچک بینی های بیش از حد نه فقط در فوتبال ، بلکه خیلی جاها مشکلاتی برامون بوجود آورده.

آن کس که نداند و نداند که نداند .... .

شرمنده ، من دیگه حرفی ندارم. با اجازه :53: :53: :53:

• El rey leon, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

من متوجه ربط الکس ومارکیزیو نشدم ...

این دو نفر در دو جایگاه متفاوتند .

مسی اگر رفت سری بی بازی کرد رونالدو اگر رفت سری بی بازی کرد اگر این دو نفر اومدند قراردادشون رو سفید امضا کردند اگر این دو نفر اومدند توی لیگ بی پشتوانه و از مد رفته ایتالیا با حقوق پایین بازی کردند اون موقع میشه از مقایسشون با الکس صحبت کرد .

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شایعه شده شاید به چلسی بره :2:

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
در حد همون شایعه میمونه . کلودیو هیچ جا نمیره . همینجوریش مشکل زیاد داریم تو هافبک مارکیزیو هم بره ؟ اونم وقتی خودش همیشه گفته میخوام برای همیشه در یووه بمونم ؟
  • mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- رفتن مارکیزیو از یووه یعنی جدا شدن بخش بزرگی از هویت و بزرگی ـه تیم کنونی.

مارکیزیو بازیکنی ـه که نه تنها از نظر اخلاقی و روحی، از نظر فنی هم شاخص های بارزی داره و "آرزوی" هر تیمی هست که چنین بازیکنی داشته باشه ...

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تیمی مثل ارسنال شوت هافبک نداره به چنتا بازیکن داغون تیمش مینازن و اسمشو بزرگ میکنن ما مارکیزیویی داریم که کنار پیرلو بازی کرده بازیکنی که همیشه به موقع به تیم کمک کرده و سطحش همیشه نسبتا مناسب بوده .....قدرشو بدونیم

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
وجود مارکیز از همه نظر مثبته
وقتی یه جوون میاد تو تیم و میره ته صف میدوه و کامبیز اول صف به خودش میگه باید 12_10 سال تو ای تیم بمونم تا برسم صف جلو .
و تعداد زیادی حسن دیگه که حوصله ندارم بگم
.
فنی ش رو هم زیاد قبول ندارم.
  • alexdelpiero, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Posted Image

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
احساس میکنم الگری نتونسته تو تیم واسه مارکیزیو مسئولیتی تعیین کنه، شکی ندارم که مارکیزیو میتونه در حد پیرلو باشه
  • alexdelpiero و tecra از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شاهزاده ای که هیچگاه پادشاه نشد.

شایعات خروج قوت گرفته اند.

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra