پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری 1 - 3 یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
96 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

از نظر من تصمیم عاقلانه ای بود!

تونی که تازه از مصدومیت رهایی یافته و صلاح نیست 90 دقیقه بازی کنه و الکس هم بهتره که از دقیقه ی 60 به بازی بیاد!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عجب خط دفاعی ای چیده دلنری انگار قراره جلو بارسا بازی کنیم چهار تا مدافعی که فقط دفاع بلدن و اصلا کارهای تهاجمیشون صفره باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حس می کنم داریم 3-3-4 بازی می کنیم!

این متری مثل اینکه قصد داره امائوری رو به اسطوره تبدیل کنه!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بچه ها یک سایت پخش انلاین بدید طور خدا

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
http://veetle.com/in...B4FC/true/16:10

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
مــــــــــــــــــــــــــــــاتری!!! گــــــــــــــــــــــــــــــــــل!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ماتری بالاخره بعد از 4-5 تا موقعیت صد در صد که تو این دو تا بازی خراب کرد این یکی رو دیگه گل کرد :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس قشنگ داره 4 - 3 - 3 بازی می کنه و کرالسیچ و مارتینز کنار متری در خط حمله هستند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ماتري جيگرتو ! :1: گلو توضيح بديد آقا ! مثل بازي هاي قبلي نکنيد بالا غيرتا توضيح بديد ! :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون خیلی داره بد کار می کنه ! دو سه تا سوتی خیلی خیلی بد داده

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کراسیچ بازی بعدی رو از دست میده؟؟!‌ بخاطر ۳ اخطاره بودن؟!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
نه ! اونطوري که دوستان ميگفتن تو ايتاليا اول با چهار کارت محروم ميشن و بعد از اون با دريافت 3 کارت زرد !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

ماتري جيگرتو ! :1:
گلو توضيح بديد آقا !
مثل بازي هاي قبلي نکنيد بالا غيرتا توضيح بديد ! :1:

کراسیچ اومد با مارکیزیو یک و دو بکنه توپ اتفاقی افتاد زیر پای ماتری و اون هم کار رو تموم کرد
البته یک بار هم در اوایل بازی توپ بصورت اتفاقی افتاد زیر پاش و تک به تک شد که نتونست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دومین باره که توی این فصل 4-3-3 بازی می کنم و نسبتا هم بازیمون بهبود داشته. مثل اینکه اون تغییر دلپیرو با مارتینز هم برای همین بوده. من بازی رو اینترنتی می بینم و زیاد قطع میشه، فقط بوفون چند تا خروج فاجعه داشت و مارکیزیو یه حرکت خدا انجام داد بین چند بازیکن کالیری. مارتینز داره بد بازی می کنه و اگر اشتباه نکنم آکویلانی درگیرانه تر از قبل بازی می کنه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدا رو شکر داریم یه برد میاریم ولی این متری بازم گل نزن نشون دادا تو این دو بازی 5 تا موقعیت 100 درصد داشته ، فقط یکیشو گل کرده باتشکر

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
بوفون اینقدر هام اشتباه وحشتناکی نداشته 2 تا خروج بد داشت که اونم با بازیکن خودی قاطی کرد مارتینز خیلی خوب بازی نمیکنه متری موقعیت چندانی نداشته 2 تا موقعیت براش پیش اومد که یکیش 100% بود که نزد و یکیش هم موقعیت پشت موحطه ای بود که سر ضرب زد و رفت تو گل کراسیچ استارت های همیشگی خودش رو میزنه و مثل همیشه تا لب خط میره و بعد سانتر میکنه که به نظرم اصلاً لزومی نداره کیلینی زیاد تو حمله ها تاثیر گذار نیست و طبیعی هم هست ؛ کار با توپ خیلی خوبی نداره بقیه هم خوب هستند تقریباً

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
واقعا هیجی به غیر از متاسفم :Facepalm:نمی تونم بگم. گل مهم نیست کیفیت بازی صفر بود. بوفون که چند تا خروج صد در صد اشتباه. گل که شانسی بود و یک دروازه بان یک مقدار بهتر تو در وازه به راحتی گرفته بود. من نمی دونم چرا این مدیران فکر می کنن هر کسی لیاقت پوشیدن این لباس را داره. سورنسن که داره بد بازی می کن، درسته کالیاری هدفش سمت راست هست ولی سورنسن در حد دفاع تیمی مثل یوونتوس نیست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس تقریبا ۱-۵-۴ بازی می کنه.مارتینز متمایل به چپ و مارکیزیو نزدیک به ملو و آکوئیلانی بازی می کنن. چهار مدافع یوونتوس فقط دفاع می کنن.یعنی به جز پرتاب های بلند کلینی مدافعین یووه هیچ وظیفه تهاجمی ندارن. خط میانی در مجموع خوب بود.آکوئیلانی بهتر از بازی های قبل بازی می کنه اما هنوز خیلی می تونه بهتر باشه!کراسیچ هم که به شدت یکنواخت بازی می کنه.هر توپی که می گیره رو ۴-۵ متر میندازه جلو و استارت می زنه.حداقل چهار تا روپایی بزنه ببینیم کار های دیگه هم بلده یا نه :دی: هرچند بازی در اختیار یووه بود و شاید می تونست روی ضربات آزاد به گل های بعدی هم برسه اما اینقدر اشتباهات زیاده که اصلا نمیشه از برد مطمئن بود!کالیاری واقعا تیمی نیست که بخواد از یووه امتیاز بگیره.اگر بوفون مثل نیمه اول نباشه راحت میشه این تیم رو برد.جی جی نیمه اول دو تا خروج انجام داد که هر کدوم پتانسیل تبدیل شدن به مضحک ترین گل های فصل رو داشتن!

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

دومین باره که توی این فصل 4-3-3 بازی می کنم و نسبتا هم بازیمون بهبود داشته. مثل اینکه اون تغییر دلپیرو با مارتینز هم برای همین بوده.

من بازی رو اینترنتی می بینم و زیاد قطع میشه، فقط بوفون چند تا خروج فاجعه داشت و مارکیزیو یه حرکت خدا انجام داد بین چند بازیکن کالیری.

مارتینز داره بد بازی می کنه و اگر اشتباه نکنم آکویلانی درگیرانه تر از قبل بازی می کنه.

منم بازی را اینترنتی می بینم، از لینک زیر ببین شاید یک بار یا دو بار تصویر فریز شد. کیفیتش پایین هست ولی قطعی نداره

http://skyperlive.org/ch2.html

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر کنم از اون بازیهای یک هیچ بشه باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی