پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 اودینزه (هفته بیست و دوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
69 پاسخ برای این موضوع

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
عالیه................فوق العادست........دیگه از این بهتر نمیشه............تیم به معنای واقعی کلمه به قهقرا میره دیگه از اقای ماروتایی که بیشترین افتخارش اینه میگه ما بازیکن بزرگ نمیاریم توقع بیشتر نداشت................ دوباره از فردا تا بازی بعد مصاحبه های تکراری و تخیلی که حال ادم به هم میخوره........ دلنری:در یووه احساس ابهت میکنم.................. هفته بعد از باخت به پالرمو.........دلنری:یووه شایسته بهترین هاست....... و همین طور هفته به هفته.......... یووه باید خودش را پیدا کند........... یووه تا ابد با تو خواهم ماند............ یووه را به مربیگری در رئال و بارسلون ترجیح میدهم................ یووه باید در هفتهای اتی تمرکز بیشتری داشته باشد............. . . . هفته 27......مکان یووه 12

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
چی بگه ادم بخدا!!!!! دلم برا یووه 2006 تنگ شده.موجی بود مدیر داشتیم.بهترین مدیرو داشتیم.مربی داشتیم کاپلو رو داشتیم.بهترین مربی رو داشتیم. بازیکن داشتیم.بهترین بازیکنا رو داشتیم زلات ترزه گه کامو ندود اله مونترو کانا جی جی دیوایو و ...رو داشتیم.تعصب داشتیم.بالاترین تعصبو داشتیم. انگیزه ی برد با گله بالا رو داشتیم.میخواستیم 100 امتیازی بشیم.می خواستیم اصلا باخت ندیم. الان چی... ؟ مربی نداریم.مدیر نداریم.بازیکن نداریم.تعصب نداریم.به مساوی تو خونمون راضیم. فقط به خاطره اله بازیارو میبینم. بخدا مارکیزیو آکو مارتینز گریگرا و خیلی هایه دیگه که امشب بازی نکردن در حده تیمه دومه یووه هم نیستن.بخدا وقتی امائوری بازی میکنه خجالت میکشم .وقتی میرم تمرین همه مسخرم میکنن:بهم میگن کاوانی کاوانی کاوانی. ازم میپرسن بازی رو دیدی؟میگم نه خستم بود گرفتم خوابیدم. کم شده برا فوتبال گریه کنم اما امشب گریه کردم.برا تیمم که همه چیزم بود و بهش افتخار میکردم اما حالاخجالت میکشم.تنها پزی که دارم بدم اینکه تیممون یه زمانی تمامه جامهارو برده .و الان بزرگتین بازیکنه دنیا رو داره.اله رو داره.اله ای که دقیقه 87 اومد دفاع تکل زد و توپو برداشت و حمله کرد .اله ای که 37 سالشه.مدیرها از اله و ابهتش خجالت بکشید... .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - شاید با کمی دقت بیشتر می تونستیم گل ها رو نخوریم، ولی با توجه با داشته ها و بازیکن هایی که داشتیم، نمی تونستیم بازی رو برگردونیم. - فردا ما در تمرینات بیشتر صحبت خواهیم کرد و باید ببینیم چه کاری برای بهبود تیم میشه انجام داد. - برای من خیلی مهمه که گزینه های مناسبی در خط حمله داشته باشم. ولی در حال حاضر هیچکس رو ندارم که بتونه این وظایف رو انجام بده. - درحال حاضر ما قدرت این رو نداریم که نتیجه یه بازی رو به نفع خودمون برگردونیم. - درضمن این عادلانه نیست که داورها هر خطایی روی کراسیچ رو به خاطر اون دایو نمی گیرند. میلوش تاوان اون اتفاق رو داده. دومیتزی امشب می تونست برای اون 2 خطا، 2 بار کارت زرد بگیره.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
دلنری اینو راست میگه. هر دو باری که میلوش از دومیزی رد شد خطا بود. واقعا موندم داور چرا خطا نگرفت. ولی یه مربی بعضی موقع ها چرا اینقدر خنگ میشه؟!!اگه مثه من تو بازی اودینزه دقت کردین مفهمیدین که تموم فشار رو گذاشته بودن از سمت چپ یووه.جایی که گروسو بود. گروسو هم تا یه دقایقی تونست تحمل کنه این فشار رو. ولی بعدش وا داد و 2 تا گل خوردیم از سمت چپ. نمیخوام بگم تقصیر گروسو بود. تقصیر دل نری بود که متوجه نشد باید با یه تعویض سمت چپ خط دفاعیش رو تقویت کنه. میتونست با آوردن سیسوکو و متمایل کردنش به سمت چپ از این فشار جلوگیری کنه که این کار رو نکرد و شد هرچه نباید میشد.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
من تا حدی به دلنری حق می دم ولی تا حدی. دیشب برنامه ادینیزه معلوم بود پاسکاری در میان میدان و پاس ناگهانی به سمت چپ محوط یوونتوس برای دیناتاله، جایی که گروسو خوب پوشش داده بود ولی به تنهایی نمی تونست و باید هافبک چپ به عقب بر می گشت و پوشش لازم را ایجاد می کرد که مارکزیو نه دفاع بلده و نه درست پوشش می داد. بر خلاف هیمشه که یوونتوس از دفاع خوبی برخوردار بوده در حال حاضر این دفاع خوب را نداره. بعنی نظم دفاعی وجود نداره و وقتی یک بازیکن یک منطقه را خالی می کنه بازین دیگه ای نیست که پوشش بده مثل گل دوم که خوردیم. خط حمله هم که هیچی، افتضاح. مارتینز هم دیشب نشون داد که بهتر همون پشت محوطه حریف باشه تا داخل. دل پیرو هم که پیر شده و بازیکن 90 دقیقه ای نیست ولی باز هم جژء بازیکن های خوب میدان بود دیشب. ملیوش هم که اصلا خلاقیت نداره همش شده دریپ دو طرفه و می خواد از سرعتش بهره ببره که دیگه مدافعین دستش را خوندن. میانه میدان در لحضاتی نمره متوسط می گرفت و در لحضاتی خیلی بد. در میانه میدان به یک بازیکن خلاق و یک بازیکن در گیر شوند احتیاج داریم. آکو که اصلا در گیر نیمشه و ملو هم با اکراه این کار را انجام می ده. باز هم میگم با از دست دادن پازینی ضرر بزرگی کردیم. می تونست زوج خیلی خوبی برای کوا و الکس باشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
همون طور که پیش بینی میکردم شد ! فکر کنم الان ارزش رانیری رو بفهمیم ..... ! حداقل تیم ابرو مندانه بازی میکرد ! حداقل تونست چلسی رو تو خونه به زانو در بیاره ! اونم با اون بازیکنا ... ! :confused2: به هر حال فکر کنم با این وضعیت فقط نهایت انتظار 4 امی باشه ! ..... :flirt: واقعا ارزش کوا داره خودش رو نشون میده ! حیف ! :flower:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من ترجیح میدم به جای اینکه امائوری بره دلپیرو زودتر خداحافظی کنه . ضربه ایستگاهیاش خیلی رو اعصابمه . ضمنا این که میگن مصدوم داریم بهانست . چون اولا یه په په فقط نبود دوما اینایی که تو زمین بودن یعنی از بازیکنای اودینزه کمتر بودن ؟ مشکل ما نداشتن برنامست . دفاع که فقط زیر توپ میزنه . هافبکا که نه پاس میدن نه پرس میکنن رو بازیکن . مهاجما هم که همین طور ثابت ایست میکنن . نه جا عوض میکنن نه تو موقعیت قرار میگیرن . اونایی که فوتبال بازی میکنن میفهمن چی میگم . بخدا سر بازیهای یووه من فقط یه پاکت سیگار میکشم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یعنی خاک تو سر صدا سیمایی که گزارشگرهاش دو زار اطلاعات ندارن انقدر علیفر بر این تاکید کرد که کوالیارلا باید بازی کنه که دیگه داشتم به دلنری فحش میدادم چرا بازیش نمیده !!!!! باتشکر

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال
وقتی دو سمت خط دفاع یه چیزی تو مایه های اتوبان هست حتی به تیم های سری بی هم خواهیم باخت .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خدایا من این یووه رو نمیشناسم بخدا من عاشق تیمی شدم که تو 96 تا 98 بازی هاشو دیدم ولی من مشکل دیشب رو دقیقا مثل ایران میبینم این خانه از پای بست ویران است ................. دلنری هم بره همینه بمونه باز همینه یووه دیشب هیچی نداشت هیچی................

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی