Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

رافائله پالادینو

- - - - -

• Please log in to reply
304 replies to this topic

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ایشاا... وقتی رانیری آخر فصل رفت ، بازی رافائله هم بیشتر به چشم میاد و میتونه موفق باشه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts

ایشاا... وقتی رانیری آخر فصل رفت ،

خدا از دهنت بشنوه
پالادینو هم بره بهتره... اگه اینطوری پیش بره به هیچ جا نمیرسه...اونم زیر دست رانیری...بره انگلیس بهتر میتونه پیشرفت کنه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
سيستم رانيري داره باعث از دست رفتن پالا ميشه. او فصل پيش هت تريك هم ميكرد، امسال بيشتر به عنوان هافبك بازي ميكنه كه پست اصليش نيست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,245 posts
  • LocationDeutschland
پالا عيار خودش رو در بازي مقابل پرتغال نشون داد ، واقعا چرا اينقدر پالا در يووه و در ايتاليا متفاوت ظاهر ميشه ؟ پس ميبينيم كه مشكل از پالا نيست ، پالا يكي از بهترين بازيكناني هست كه تا حالا ديدم . هم استيلش خوبه و هم هم خوشگله !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
حالا شما با یک بازی زود قضاوت نکن! چندین بازی واسه یووه خوب کار نکرد! حالا تو این تک بازیه تیم ملی خوب بودش!پس این دلیل نمیشه که بگیم مشکل از پالا نیست.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
ولي خيليه كه يه بازيكن نيمكت نشين توي تيم سوم جدول توي تيم ملي اصلي باشه و بهترين بازيكن هم باشه...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,655 posts
مشکل پالا اینه که 3تا مهاجم عالی توی تیم هستند و انتخاب چهارم مربی هست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
ولي اين در عين حال به نفعش هم هست.رقيباي بزرگ هميشه آدمايي بزرگ مي سازه.رقابت الكس با باجو و بقيه بزرگان يوونتوس بازيكني مثل اونو ساخت شايد پالا هم...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
آرسنال و تاتنهام خواهان پالادينو هستن:

http://www.goal.com/...tenutoId=592714

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
شايد تنها جايي كه مثل يوونتوس هست و ارزش بازيكني مثل پالدينو توش تحليل نمي ره آرسنال باشه با مربي بزرگش يعني ونگر.همين وگرنه هر جاي ديگه اي حيفه كه پالا بره.

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 posts
آرسن ونگر بی جهت دست روی هیچ بازیکنی واسه خریدش نمیذاره !!! واقعا پالادینو باید خوشحال باشه که از مربی بزرگی مثل ونگر پیشنهاد داره چون همه چیزش به آرسنال میخوره ولی این دیگه نظر خودشه که بخواد بمونه یا بره.ولی با این شرایطی که هست و به نظر میرسه که یووه میخواد مهاجم بخره حتما به ضرر پالا خواهد بود پس باید بهترین تصمیم رو بگیره !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
فعلا که بحث تمدید قراردادش شروع شده و دارند مذاکره می کنند ولی ارسنال و تاتنهام خیلی خیلی جدی هست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
اگر ونگر روش دست گذاشته ، یعنی ونگر به دنبال هانری بعدش هست!!! پس اصلا نباید فروختش ، به نظر من پالادینو دقیقا باید مثل جووینکو 1 فصل قرضی بره پخته تر بشه ، برگرده!!!

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 posts
من فکر می کنم که پالادینو احتیاجی به تجربه و آشنا شدن با زمین و حال و هوای بازی نداره که بخواد قرضی بره به یه تیم دیگه چون سنش خیلی کم نیست بلکه باید توی یه تیم واسه هنرنمائی ثابت بازی کنه و اگه این تیم یوونتوس باشه واسه هر دوشون بهتره.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
یکی از عوامل باخت یوونتوس در بازی امشب بود. خیلی افتضاح بازی کرد.هیچ کار مثبتی انجام نداد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
واقعا فقط دو سه تا حرکت کرد و چند نفر رو دریبل زد به جر این ها هیچ کاری نکرد - به نظر من اعتماد به نفس خودش رو از دست داده و اصلا نمی شه انتظار داشت بعد از این همه نیمکت نشینی بیاد و عالی بازی کنه اما در مجموع ضعیف بود و کارهای ابتدایی رو هم انجام نداد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
پالادینو بازیکن بزرگی نیست!اول فصل هم گفتم که بازیکن خوبیه اما ستاره نیست!انتظارمون رو خیلی ازش بالا بردیم.پالا تو سری ب خوب کار کرد اما یه نگاه به گل های فصل پیشش بندازید!همه گل ها توسط الکس و کامو آماده میشد و پالا فقط ضربه آخر رو میزد! من انتظار بیشتر از این رو از پالادینو ندارم و فکر میکنم خودش هم به این نتیجه رسیده که نمیتونه جایگاه ثابتی تو ترکیب داشته باشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
من بازی جوینکو رو که شما اینقدر دوستش دارید ندیدم ولی می دونم جووینکو معلول مریض یک چشمی تو بازی مفیدتر از این پالادینو بازی می کنه!! من نمی دونم این آرسن ونگر تو این بشر چی دیده !!!؟؟؟ حالا باز بگیم 1 بازی گند زد 2 بازی گند زد . باور کنید از اول فصل هر بازی ای من ازش دیدم ، بدون استثنا افتضاح ترین بازیکن زمین بود .. اونوقت یکی مثل دونادونیه ((((((((((((((((((((((((((((سانسور شد)))))))))))))))))))) میاد اینو دعوت می کنه ، الکس رو میزاره کنار !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
کم کم دارم از رافائله نا امید میشم ! خیلی بی تفاوت بازی میکنه ! هیچ دلیلی برای بد بازی کردنش نداره و واقعا موندم که چرا همچین موقعیت مهمی رو داره از دست میده و حالا که هم رانیری و هم دونادونی بهش اعتماد کردن چرا اینقدر ضعیف بازی میکنه ! جداً رافائله فصل پیش کجا و این فصل کجا !!! خودش با دست خودش داره شانس رو از فوتبالش دور میکنه ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
من 2-3 روز پیش هم گفتم.عواملی که باعث شده پالادینو با فصل قبل فرق کنه خیلی زیاده! فصل پیش اکثر گل هاش لقمه آماده بودن!کامو و الکس و ندود خیلی پاس های خوبی بهش میدادن. دریبل کردن بازیکنان سری ب خیلی راحت تر بود! هیچوقت به عنوان هافبک کناری ازش استفاده نشد. و ..... من عوامل یک و دو رو از همه مهم تر میدونم

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users