پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 باری (هفته بیستم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
111 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - باشگاه خودش می دونه باید چیکار کنه و من برای هرچیزی لازم نیست درخواست بدم. - ما الان فقط بدشانس هستیم، تونی فقط یک قدم بد برداشت و زانوش مصدوم شد، هیچکس کاری نمی تونست در این لحظه کنه. - ولی ما هم نمی تونیم با مصدومیت هر مهاجم، یکی دیگه بخریم. - این تیم قدرت رقابتش رو نشون داده و من فکر می کنم ما بهتره به کارمون تمرکز کنیم و دنبال بازیکن جدید نباشیم، مگر اینکه به شکل قابل ملاحظه ای تیم رو تقویت کنه. - می تونم تایید کنم که بوفون بازی خواهد کرد. اون کاملا بهبود پیدا کرد و آماده ی بازیه. بهبود او خیلی سریع تر از پیش بینی های من بود و پنجشنبه نشون داد از لحاظ ذهنی هم آماده است. - البته هیچکس خوشحال نمیشه وقتی بازی نکنه ولی من مخالف فروش استوراری هستم، اون خودش می دونه من چقدر بهش باور و اعتقاد دارم و چقدر برای من سخته تصمیم کنار گذاشتن اون. - ولی بوفون یه دروازه بان با اعتبار جهانی و ما باید بهش کمک کنیم تا به جایگاه خودش در دنیا بازگرده. - امیدوارم استوراری هم این شرایط رو بپذیره چون من ترجیح می دم 2 تا دروازه بان خوب داشته باشم. - چیزی تغییر نکرده، من کار و تلاش 6 ماه رو به خاطر 6 روز نتیجه بد دور نمی ریزم، ما فقط باید حداکثر تلاشمون رو کنیم تا امتیازات از دست رفته رو در نیم فصل دوم جبران کنیم.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
خوب تبریک میگم گروسو و مارکیزیو و آمائوری به بازی نمیرسن هی میگن صفر ماه بلاست ما گوش نمیکنیم ،برای این تیم صدقه بذارین :1: :20: رسما به ف رفتیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نرسیدن مارکیزیو و گروسو که خبر بدیه، اما نبودن آمائوری خوشحال کنندست پس احتمالا الان فقط الکس تک مهاجمه، باید ببینیم که آیا قراره از جوونهامو کسی رو به عنوان مهاجم بیارن وضعیت خط حمله واقعا بحرانیه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به احتمال زیاد جیانتی در کنار الکس بازی خواهد کرد!

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

به احتمال زیاد جیانتی در کنار الکس بازی خواهد کرد!

من خیلی از جیانتی خوشم میاد.بازی مقابل کاتانیا هم منتظر ورودش به زمین بودم که دلنری بهش بازی نداد متاسفانه! :np:

من احتمال میدم مارتینز رو بازی بده یا مث بازی قبلی که فقط الکس مهاجم بود ترکیب رو بچینه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من احتمال میدم مارتینز رو بازی بده یا مث بازی قبلی که فقط الکس مهاجم بود ترکیب رو بچینه.

آره بازی قبل 4-3-3 بازی کردیم درواقع. اینطوری بود :

گریگرا کیلینی بونوچی سورنسن

ملو
مارکیزیو آکویلانی

په په کراسیچ
دلپیرو

شاید دوباره هم بهمون شکل بازی کنیم فقط جای مارکیزیو، سیسوکو مثلا بازی کنه. ولی من پیش بینی می کنم همون 4-4-2 رو بازی کنیم با یکی از مارتینز و جیانتی کنار الکس.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فکر کنم همین ترکیب تو باشه رضا ، اما جای ملو ، سیسوکو بازی کنه ، یعنی مارکیسیو تو پستش هست !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

فکر کنم همین ترکیب تو باشه رضا ، اما جای ملو ، سیسوکو بازی کنه ، یعنی مارکیسیو تو پستش هست !

مارکیزیو سرما خورده و اصلا برای بازی دعوت نشده، من یادم نبود ملو محرومه! پس ما عملا 2 تا هافبک داریم و اصلا نمیشه این ترکیب رو بازی کرد ! :1:

این لیست دعوت شده ها بود :

Juventus squad: Buffon, Motta, Chiellini, Salihamidzic, Del Piero, Manninger, Aquilani, Traore, Bonucci, Grygera, Sissoko, Pepe, Martinez, Krasic, Storari, Legrottaglie, Buchel, Giannetti, Sorensen

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
امیدوارم ترکیب این باشه: بوفون سورنسن کیه لینی بونوچی ترائوره کراسیچ سیسوکو آکوئیلانی په په دل پیرو جیانتی

mehrdad_endless

mehrdad_endless

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 95 ارسال
به امید گل زنی سلطان الکس و جیانتی .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

3 هیچ می بریم . یعنی امیدوارم ببریم .

به امید گل زنی سلطان الکس و جیانتی .

:np:

---------------------------------
قطعا از سیستم بازی قبل نمی تونیم استفاده کنیم ، فکر کنم اگر مارتینز آماده بازی باشی بهتره همون نقش کوا رو در کنار الکس بهش بدیم ، کلا روز سختیه آکویلانی این روزا پاس اشتباه خیلی میده ، در کنارشم سیسوکو هستت که اونم همین مشکل رو داره ، امیدوارم نظم هافبک مثل بازی با ناپولی به هم نخوره !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
شبکه اسکای بارها صورت در هم استوراری را نشون میده در ضمن اکو هم با لباس شخصی تو زمین هست

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
متاسفانه بارندگي باعث تضعيف سيگنال و خش دار شدن الجزيره شده امروز موقع بازي

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
البته من از شبکه اسکای کالچیو 1 اچ دی میبینم ولی الجزیره هم صاف میگیره - هر چند که دوستانی که بازی را نمیبینند چیزی رو از دست نداند . خیلی کسل کننده ست.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
الکسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس گل گل گل

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
عجب سوپر گلی از الکس هوادارا همگی الکس رو بغل کردن :bighug:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یاخدا!!!!!!!!!!! چه ضربه کاشته ای زد کاپیتان :13: :13: :13: :13: :13: :13: یه سوپر گل دیگه :cry2: :cry2: :cry2:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من و امید این لحظه ، این گل رو با هم جشن گرفتیم ! مرسی آله !

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
اين اينترنت من هم همين امروز بايد سرعتش بياد پائين.به اين ميگن شانس.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خوش به حالتون! كاش منم خونه بودم و بازي رو ميديدم! جيگرشو ! بازهم ضربه آزاد گل كرد؟!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی