پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام ملتهای آسیا 2011

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
118 پاسخ برای این موضوع

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

من پیش بینی میکنم که ایران صعود نمیکنه؛ به چند دلیل
اول اینکه مشکل اصلی خود تیم هست تا رقبا ! این تیم نه شخصیت داره و نه "فوتبال" بازی میکنه و از همه مهم تر، یک مربی داره که به اعتقاد من هیچی بارش نیست !
دوم اینکه عراق شخصیت جالبی به دست اورده ! تیمی که در کوران جنگ در کشورش بیاد تو المپیک و چهارم بشه، بعد از مدتی هم بتونه قهرمانی آسیا رو تحت هر شرایطی به دست بیاره، و بازیکن های تقریبا با کیفیتی هم بتونه به فوتبال عرضه کنه، به نظر من تیم خوبی هست، اما قوی نیست !
کره شمالی هم فوتبالی مشابه به کره جنوبی داره با این تفاوت که از نظر کیفیت بازیکنی سطح پائین تری رو داره و البته دفاعی تر هست، و همین دفاعش بود که باعث صعودش به جام جهانی شد.
امارات هم یک تیم عربی که معمولا ایران جلوی این تیم ها مشکل داشته، بخصوص اگه در مرحله و شرایط حساسی با هم بازی کنند. که ظاهرا شاید این شرایط هم پیش بیاد چون بازی سوم هستند.

همه اینا به کنار، من "دوست ندارم" ایران صعود کنه ! بدون هیچ دلیلی ! :1:

امام لاپو الکان (ع) , میبینم که هم پیش بینی و هم دوست داشتنت ! بدون هیچ دلیلی ! پوچ از آب در اومدن. :Facepalm: :1:

با اقتدار به مرحله بعد صعود کردیم. :yesssmileyf: :clapx:
:ghelioon:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خوردیم به کره :1: ببینیم افشین خان با شناختی که از کره داره چه گلی به سر تیم ملی میزنه :1:

اگه تونستن از سد کره عبور کنن شک نکنید که قهرمان میشن!

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
ما اکه کره رو ببریم به احتمال زیاد قهرمانیم من نمی دونم چرا این خیابانی رو فرستادن بجای اینکه عادل رو بفرستن ورداشتن اون رو فرستادن بعدم می خواستم بگم فقط کریم انصاریفرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland

ایران کره رو ببره قهرمان میشه ؟!
مگه بازی فیناله ؟! :1:
یعنی استرالیا و ژاپن کشک ؟! اینا جلوی ایران سگ لرز می زنند ؟! :lol:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ایران کره رو ببره قهرمان میشه ؟!
مگه بازی فیناله ؟! :1:
یعنی استرالیا و ژاپن کشک ؟! اینا جلوی ایران سگ لرز می زنند ؟! :lol:

ایران اگه بتونه کره رو ببره!!!

کره یه سر و گردن از تموم تیم های جام بالاتره!حتی از ژاپن و استرالیا!

به شخصه واسه قهرمانی استرالیا هیچ شانسی قائل نیستم!حتی اگه با تیم فعلی ایران هم بازی کنه شکست می خوره!به زور شانس از کره یک امتیاز گرفت!
ایران اگه بتونه کره رو شکست بده,که بعید میدونم(البته از لحاظ فنی از از روی شانس و اقبال) مطمئن باش به راحتی هم میتونه از سد ژاپن عبور کنه!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

خوردیم به کره :1: ببینیم افشین خان با شناختی که از کره داره چه گلی به سر تیم ملی میزنه :1:

اگه تونستن از سد کره عبور کنن شک نکنید که قهرمان میشن!

بابا تو رو خدا اینو دیگه نگین خان حالمون به هم خورد بابا! :1: این افشین جان هستش :1:

فردا احتمال ِ زیاد عراق ، کره شمالی رو میبره! و ایران هم احتمال ِ بردش ضعیفه فکر کنم بازیشون مساوی بشه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سایت گل- از وقتی که جام ملتهای آسیا دارای مرحله یک چهارم نهایی شد، ایران و کره جنوبی یکی از 4 بازی ثابت این مرحله بوده است و در جام 2011 نیز این اتفاق برای پنجمین بار تکرار می شود. این بازی کم کم به یک بازی کلاسیک در جام ملتهای آسیا تبدیل می شود و به جز این 4 بازی، دو تیم در ادوار قبلی نیز 2 بار دیگر باهم روبرو شده بودند و با این حساب بازی ایران و کره جنوبی برای هفتمین بار در جام ملتهای آسیا تکرار می شود که یک رکورد در تاریخ مسابقات است. از جام ملتهای 1996 تعداد تیم های شرکت کننده افزایش یافت و بنابراین مرحله یک چهارم نهایی در این مسابقات گنجانده شد. در آن دوره ایران و کره جنوبی در یک چهارم نهایی برای اولین بار مقابل هم قرار گرفتند که ایران در یک بازی تاریخی 6-2 کره جنوبی را درهم کوبید. کریم باقری در دقیقه 31، خداداد عزیزی در دقیقه 52 و علی دایی چهار بار در دقایق 66، 78، 83 و 89 مقابل کره جنوبی گلزنی کردند. در جام 2000 ایران و کره جنوبی بار دیگر در مرحله یک چهارم مقابل هم قرار گرفتند و این بار در شهر طرابلس لبنان نویت کره ای ها بود که ایران را در دقت اضافی شکست دهند. ایران در این بازی با گل زیبای کریم باقری در دقیقه 71 پیش افتاد، اما در دقیقه 90 گل مساوی را خورد و در نهایت با گل طلایی لی دونگ کوک در دقیقه 99 از جام ملتهای آسیا حذف شد. در جام 2004 دوباره دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی به هم رسیدند. بازی در شهر جینان چین برگزار شد و این بار نویت تیم ملی بود که انتقام دوره قبلی را از کره جنوبی بگیرد. علی کریمی با درخشش فوق العاده خود در این بازی هت تریک کرد و در دقایق 10، 20 و 77 گلزنی کرد و یک گل دیگر نیز توسط مدافع کره به ثمر رسید تا ایران 4-3 کره جنوبی را شکست دهد. در جام 2007 و در کوالالامپور مالزی، بار دیگر ایران و کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی بهم رسیدند و بازی دو تیم بر خلاف ادوار قبلی بدون گل بود. بعد از 120 دقیقه در ضربات پنالتی کره جنوبی 4- 2 ایران را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. نکته جالب اینکه در 4 دوره قبلی یکی در میان ایران و کره جنوبی برنده شده اند و طبق این روال، این بار نوبت ایران است تا در دوحه انتقام شکست قبلی در سال 2007 را از کره جنوبی بگیرد. نکته دیگر اینکه باخت های ایران مقابل کره جنوبی در وقت اضافی بوده است در حالیکه ایران هر دو بار در دقیقه 90 پیروز شده است.!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مرور تاریخ جام ملتهای آسیا نشان می دهد که علیرغم حسرت 35 ساله تیم ملی برای قهرمانی در این رقابت ها اما هنوز هم به یمن درخشش در سه دوره پیاپی این رقابت ها در سالهای 1968، 1972 و 1976 که منجر به رقم خوردن اولین و آخرین توالی سه باره قهرمانی در جام ملتها شده همه رکوردهای اصلی این بازیها در اختیار ایران است. بیشترین تعداد حضور با 11 دوره البته با شراکت کره جنوبی، بیشترین تعداد بازی در این رقابت ها با 54 بازی که تیم دوم کره جنوبی است با 50 بازی، بیشترین تعداد پیروزی در این رقابت ها با 31 برد که تیم دوم کره جنوبی است با تنها 23 پیروزی. بیشترین گل زده با 106 گل که تنها تیم قاره است که بیش از 100 گل به ثمر رسانده و تعداد گلهای زده اش سه رقمی است و فاصله ای وحشتناک با تیم دوم یعنی کره جنوبی دارد که فقط 79 گل زده است. بهترین تفاضل گل با عدد 66 که نسبت به تیم دوم یعنی ژاپن با فقط تفاضل گل 23 فاصله ای زیاد و تقریبا جبران ناپذیر است. بیشترین تعداد قهرمانی با سه بار بالای سر بردن جام به اندازه عربستان و ژاپن و در نهایت هشت بار حضور در نیمه نهایی که البته در این رکورد ژاپن هم شریک ایران است.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland

کاپیتان ایران تو بازی با امارات کیه ؟!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
نصرتی بود دیگه؟

منظورت بازی با کره هست؟

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

مسعود شجاعی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland

مسعود شجاعی

من بازی رو کامل ندیدم، ولی از وقتی که من دیدم افشین و رضایی دو سمت ایران بودند و از شجاعی خبری نبود !

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
خوب از اول میدیدی دادا مشکل من نیست :1: از اول شجاعی سمت چپ بازی میکرد و کاپیتان بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland

حالت چت شد ! :1:
بعدش چی کاپیتان شد ؟!
جدا برای من این سوال شده ! چون من هیچ کسی رو ندیدم که بازوبند داشته باشه !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بعد نصرتى شد بهمن !

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بعد از مدتها شاهد حضور آبرومند ایران تو جام بودیم. امیدوارم مقابل کره هم خوب بازی کنند و مغرور نشن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland

بعد نصرتى شد بهمن !

بازم آخه مبهمه ! :1:
نصرتی جای حاج صفی اومد.
من میخوام بدونم این حد فاصل خروج شجاعی و ورود نصرتی، کاپیتان کی بوده ؟ :1:

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال

بازم آخه مبهمه ! :1:
نصرتی جای حاج صفی اومد.
من میخوام بدونم این حد فاصل خروج شجاعی و ورود نصرتی، کاپیتان کی بوده ؟ :1:

تیموریان بود دیگه
الکی هم جو کاپیتانی میداد :1:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ايندفعه طبق آمار بايد ايران ببره 1996____ايران 6-2 كره 2000____ايران 1-2 كره 2004____ايران 4-3 كره 2007____ايران 2-4 كره(جريان بازي 0-0) 2011____ايران 1-0 كره !!!!!!!!!!!!!!!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21246 ارسال
  • LocationDeutschland

عجب احمقیه این دروازه بان ژاپن ! مرتیکه الاغ هنوز نمی فهمه نباید 1 نفرو بزاره اونجا ؟! یکی نبود به این گوساله بگه ؟!
مرده شورشو ببرن :1:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی