پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1 - 4 پارما (هفته هجدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
184 پاسخ برای این موضوع

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بشینیم ببینیم این دونادونی میتونه میلان رو متوقف کنه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
میتونم به جرات بگم که به این تیم ایمان اورده " بودم " ! این نتیجه افتضاح بود ! افتضاح ! چیزی که نمیشه گفت ... به امید دیدار بعدی در برابر ناپولی ، به امید این که بازی بعدی ، یوونتوس واقعی رو ببینیم ! بای بای اسکودتو ...

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات داده شده توتویووه به بازیکنان :

استوراری:7
لگروتالیه:6
کیلینی:5.5
گروسو:5.5
سورنسن:5.5
آکوئیلانی:4.5
کراسیچ:5.5
ملو:2
مارکیزیو:5
سیسوکو:6
په په:6
دلپیرو:6

دلنری:5

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
کلا این ملو وقتی پارسال بدترین لژیونر سال انتخاب شد شما باید تا تهش برید دیگه از پارسال هم واسمون جز دردسر چیزی نبود _ حتی یک درصد قبلیتهای مومو رو نداره _ فقط یه ذره جسوره و غیرتی که اونم باز خدا پدره علی انصاریان رو بیامرزه :دی: دیگه اینطوری گاف نمیداد کلا چه ملو بود چه نبود از این تیم انتظار بیشتری نمیرفت چون روز روزه یووه نبود بهتره بگم الان سالهاست که سال ساله یووه نیست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
هر چیزی در مورد اخلاق ملو بگید قابل قبوله اما کیفیت بازیش رو نمیشه زیر سوال برد. البته خیلی از حرف هایی که الان زده میشه از روی عصبانیت هست و یه سری هم از روی آشنا نبودن با فوتبال! اما ملو این فصل از نظر فنی واقعا عالی کرده.توی خیلی از بازی ها جزو بهترین بازیکن های یووه بوده و کم اتفاق نیفتاده که بعد از بازی همه جا ازش تعریف بکنن. اما کاری که امروز انجام داد مسلما هیچ توجیهی نداره.من هنوز هم که یاد حرکتش و البته نتیجه ای که داشت میفتم هر چی از دهنم در مباد بهش می گم! در ضمن ماه پیش ملو از طرف کانون هواداران یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شده بود!

Navid

Navid

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
دیگه حتما باید یه فوروارد جدید بخریم حالا که کوالیارلا ام مصدوم شد

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
کمترین چیزی که تو این بازی از دست دادیم 3 امتیاز بود از اون مهمتر از دست دادن بهترین مهاجممون از بین رفتن امیدمون به آدم شدن ملو نبودنش واسه چند بازی آینده ..........................

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

هر چیزی در مورد اخلاق ملو بگید قابل قبوله اما کیفیت بازیش رو نمیشه زیر سوال برد.
البته خیلی از حرف هایی که الان زده میشه از روی عصبانیت هست و یه سری هم از روی آشنا نبودن با فوتبال!

این حرفو خیلی قبول دارم - شاید معقول ترین جمله ای بود که تو این چند وقت تو این فروم شنیدم

ممنون

Navid

Navid

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
در این شکی نیست که ملو امروز همهچیو خراب کرد ولی همین ملو امسال تو تیم سال انتخاب شد و برای یووه عالی کار کرده تا اینجا

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

هر چیزی در مورد اخلاق ملو بگید قابل قبوله اما کیفیت بازیش رو نمیشه زیر سوال برد.
البته خیلی از حرف هایی که الان زده میشه از روی عصبانیت هست و یه سری هم از روی آشنا نبودن با فوتبال!
اما ملو این فصل از نظر فنی واقعا عالی کرده.توی خیلی از بازی ها جزو بهترین بازیکن های یووه بوده و کم اتفاق نیفتاده که بعد از بازی همه جا ازش تعریف بکنن.
اما کاری که امروز انجام داد مسلما هیچ توجیهی نداره.من هنوز هم که یاد حرکتش و البته نتیجه ای که داشت میفتم هر چی از دهنم در مباد بهش می گم!
در ضمن ماه پیش ملو از طرف کانون هواداران یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شده بود!

حرفات قبول از نظر فنی امسال واقعا عالی بوده ! ولی متاسفانه ....

قبول که یک بازیکن باید خیلی زحمت بکشه که سوپر استار باشه ولی میتونه تمام اون زحمات رو با یک حرکت کاملا بچگانه !!! همه رو به باد بده !!!

شما برا اینکه یه خونه بسازین 2_3 سال زمان میبره اما 2 _3 روز میتونین خونه رو بکوبین !!!

در ضمن تو هم میدونی که من چی میگم به خدا دفعه اولش نیست !!! خوب این حرکت برا این میگم قابل گذشت نیست !!!

علاوه بر این که این بازی رو این طوری کرد بازی بعد هم که نمیتونه بازی کنه تازه ممکنه 2_3 جلسه محروم هم بشه این باز هم بیشتر به تیم ضربه میزنه !!!! پس داره به یووه ضرر میزنه نه با توانایی های فنیش بلکه با بچه بازیهاش

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام وقتی نتیجه رو دیدم شوکه شدم باید قبول کنیم که فقط یه معجزه میتونست اون دو تا اتفاق مهلکت 20 دقیقه اول رو درست کنه و یووه به بازی برگرده ملو از نظر فنی یکی از بهترین بازیکن های ماست ولی خوب یه سری کارهاش دست خودش نیست ، نباید انقدر دیگه سرزنشش کرد این باخت شاید بتونه یه شوک مثبت باشه تا بتونیم با برد جلو ناپولی نوار پیروزیهامونو شروع کنیم در مورد مورچه اتمی هم بگم که در اینکه بازیکن خیلی خوبیه شکی نیست ولی فقط حلو یووه است که انقدر کلاس جهانی بازی میکنه پالادینو هم که ورودش به پارما رو با یک گل جشن گرفت باتشکر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
البته من فکر کنم دیدن اه و ناله و درد کشیدن کوا لیارلا روی ملو بی تاثیر نبوده و نتونسته خودش رو تو اون صحنه کنترل کنه ولی بالاخره امروز تیم رو به ***F داد و یووه رو بعد از یه مدت بازنده من از همین الان میرم دنبال ون پرسی من خودم تو این فصل زیاد بازیهای یووه رو ندیدم و تصویر ذهنی من از ملو همچنان همون ملوی پارسال هست _ ولی تو این فصل هم ستاره نبود قبول کنید !!! شما بین مومو و ملو تو بک دفاعی کدوم رو بیشتر قبول دارید ؟؟؟؟

Navid

Navid

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
من تمام بازیایه یووه رو این فصل دیدم ملو واقعا عالی بوده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
وقتی ملو اخراج شد من با خودم گفتم یک تیم هرچقدر هم منسجم باشه و بتونه با نبود بازیکن های اصلیش دست و پنجه نرم کنه و ... اگر بازیکنی که از لحاظ فکری و روانی متعادل نیست داشته باشه نمی تونه نتیجه بگیره. بچه ها توی پست های قبلی نمونه شاهکار های ملو رو گفتن.اما وقتی قرار به مقایسه فنی بین سیسوکو و ملو باشه من هیچ وقت نمی تونم سیسوکو رو انتخاب کنم! تا به حال کم اتفاق نیفتاده که بازیکنی که از نظر فنی برتر بوده به خاطر مشکلاتی که به وجود آورده (مشابه عصبانیت های ملو توی زمین یا مشکلات اخلاقی یا ...) جایگاهش توی ترکیب اصلی رو به بازیکن سطح پایین تر داده.امیدوارم ملو کاری نکنه که مربی تیم رو وادار به این کار بکنه هر چند با توجه به سابقش بعید نیست همچین اتفاقی هم بیفته!

Navid

Navid

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
بودن یه بازیکنه لجن تو هر تیمی خوبه ولی به موقعش خوبه لجن بازی دراره

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ما دو تا هافبک دفاعی داریم هر دو تا قاطی :دی: نمیدونم اما شاید این پست میطلبه که بازیکن غلدر و خشن باشه _ مثل تندروی های گتوزو و روی کین و .......... روی کین که بعضی اوقات به بازیکنای خودش بد و بیراه میگفت :دی: ولی بازیکنای ارومی مثل ماکلله هم داشتیم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
من که با ملو حال میکنم.ملو یعنی تعصب. درسته اشتباه کرده اما نمیشه بازیهایی که یووه رو نجات داده فراموش کرد. یادتون رفته چطوری با سر شوته محکم بازیکنه میلانو از تو گل در اورد یا خوشحالی که کرد بعد از گله الکس تو سن سیرو؟؟؟؟؟!!! خدایی یادم میاد گریم میگیره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
مگه جووینکو توی این بازی 2 تا گل نزد ؟ مگه پالادینو 3 دقیقه بازی بیشتر کرد و یه گل زد ؟ اینا رو که قبول دارید ؟ اما من اصلا ناراحت نیستم از یووه رفتند ! نمی دونم کی با من هم عقیده است و کی مخالفه منه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی این بازی اگر آمائوری هم برای پارما بازی می کرد هتریک می کرد :دی: همون طور که قبلا گفتم اصلا منکر بازی خوب جووینکو نمی شم اما هیچ نمایش خاصی از جووینکو و پالادینو و میرانته و ... ندیدم!پالادینو که با خراب کردن یه موقعیت تک به تک هیچ فاصله ای نداشت,شانس آورد که بعد از دفع توپ و گذشت ۳-۴ ثانیه که توپ دوباره بهش برسه همچنان توی موقعیت تک به تک بود!جووینکو هم از ابتدای فصل فقط یک گل زده بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

احتمال ميدم منظورت من باشم ، اما ... شايد من از روي عصبانيت حرف بزنم اما حداقل امسال هيچ موقه كيفيت بازي ملو رو زير سوال نبردم حتي ازش تعريف هم كردم !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی