پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-1 یوونتوس (هفته هفدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
60 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه خیلی زور داره که ناپولی و لاتزیو با گل های دقیقه ی 90 برنده بشن اون موقع یوونتوس با گل دقیقه ی 90 مساوی کنه !!!! حیف شد که نتونستیم بیاییم دوم در سال 2010

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

اخه خیلی زور داره که ناپولی و لاتزیو با گل های دقیقه ی 90 برنده بشن اون موقع یوونتوس با گل دقیقه ی 90 مساوی کنه !!!!

حیف شد که نتونستیم بیاییم دوم در سال 2010

این حس رو دقیقا طرفداران لاتزیو تو بازی هفته پیش با ما داشتند _ بالاخره این یه اشکالی هست که باید برطرف بشه _ ما نباید به یک گل دلمون رو خوش کنیم

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مایوس کننده بود نتیجه. واقعا شخصیت وقتی یک تیم نداشته باشه واسه بالا اومدن همینه دیگه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اهههههههههههههههههههه خیلی حیف شد ما دقیقه 90 گل می خوریم ناپولی و لاتزیو دقیقه 90 گل می زنن

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم تو این فصل ناپولی تو 4 یا 5 تا بازی دقیقه 90 گل زده این چندمین باری بود که باید می بردیم ولی مساوی کردیم؟؟؟؟؟؟ از اول فصل بازی با سمپدوریا ، بازی با رم، بازی با فیورنتینا و چند تا بازی دیگه که یادم نیست و حالا بازی با کیه وو هم اضافه شد واقعا زور داره 1 تیم این جوری راحت امتیاز از دست بده

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اگه یک مهاجم تموم کننده ی کامل داشتیم الان اینقدر افسوس نمی خوردیم...

واقعا از دست دادن دیوید حماقت محض بود!

امیدوارم فصل دیگه با پیوستن ژکو به تیم دیگه کارمون به دقیقه ی 90 نکشه!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نميدونم چي بگم.فقط ميشه گفت به تمام معنا ضد حال خورديم.خيلي وقت بود كه انقدر اعصابم خورد نشده بود.
اون دقايق آخر قلبم داشت ميومد تو دهنم و واقعا حيف.حيف كه اون توپ رو ميلوش گل نكرد و توپ به تير خورد.حيف كه اون تك به تك ياكي خراب شد.حيف كه اين سه امتياز پريد.بعد بازي بدجوري داغون شدم و به زمين و آسمون و برگونزي فحش ميدادم.لعنت به اين شانس.
اين كاواني هم كه هر هفته داره دقيقه 90 گل ميزنه.لاتزيو هم با يه گل به خودي دقيقه 88 برد.
ولي تيممون اميدوار كنندست.ولي هنوز هم نميتونم با اين وضع كنار بيام و هرموقع ياد اون گل مفت و اون دقايق ميفتم ميخوام با سر برم تو ديوار

تصویر

تصویر

تصویر

حيف!!!!!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من از دقیقه 70 دیگه بازی رو ندیدم گفتم الان یووه یه دفاع جانانه میکنه و بازی رو میبره وقتی اومدم دیدم 1-1 شده یخ زدم نشد این فصل سه تا بازی پشت سر هم ببریم باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اين تيم هنوز خيلي كار داره تيم شه.استوراري با اينكه 1پنالتي خوب گرفت ولي تو صحنه اشتباه جاندوناتو خروج بي موقعش باعث قانع شدن داور به صحنه مسلم گل شد كاري كه دروازه باني مث بوفون عمرا انجام نمي داد در اصل فرق بوفون با امثال استوراري تو اينجور صحنه ها معلوم ميشه.ياكي هم نشون داد 1مهاجم كامل نيس.اگه زلاتان تو تيم ما بود شك نكنيد بازي رو ميبرديم.در كل تيمي كه ميخواد قهرمان شه نبايد مفت امتياز از دس بده.به قول موجي اين تيم واسه قهرماني 1چيزايي كم داره. :65:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اون قدر خودمون اومدیم گفتیم که نباید بازی و سختی باشه به راحتی می بریم و کیه وو چیزی نیست و... چی می خواستیم چی چی شد!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
فقط کافیه یک بار یووه نتیجه دلخواه رو نگیره، همه یک مرتبه نکات مثبت بازی رو فراموش می کنند و هر ضعفی رو می کوبند تو سر تیم !
توی این زمین "فوتبال" بازی کردن خودش کلی کاره ! چه برسه به اینکه شما 1-0 جلو بیوفتید و یک بازیکن جوون رو هم بازی بدید که اخراج بشه و حتی چندین موقعیت دیگه رو هم با بدشانسی و بی دقتی از دست بدید، آخر سر هم با بد شانسی گل بخورید !

این رفتارها فقط تو ایران میشه !
در این که تیم ناقص هست کسی شک نداره که ! ولی لطفا بیاین همه چیز رو ببینید، از اون تیم لـه و داغون فصل پیش تبدیل شدیم به تیمی که اگه هیچی هم نداشته باشه، حداقلش برنامه و انگیزه داره !

یه ضرب المثلی هست که میگند مرغ همسایه غازه ! دقیقا اینجا مصداق پیدا میکنه؛
یه تیمی مثل میلان که حداقل نصف بازی هاش رو با جون کندن و خوش شانسی محظ برده ولی اینجا به قدری بزرگ شده که حد نداره ! یا مثلا رم رو یک مدعی می دونند ! :))
یک لحظه میلان رو بدون زلاتان تصور کنید، خداییش خنده تون نمیگیره ؟!

تیم داره از نو ساخته میشه، این چیزا هم خیلی طبیعی هست به نظر من، مهم آینده تیمه که من بسیار عالی میدونمش.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

ياكي هم نشون داد 1مهاجم كامل نيس.اگه زلاتان تو تيم ما بود شك نكنيد بازي رو ميبرديم.در كل تيمي كه ميخواد قهرمان شه نبايد مفت امتياز از دس بده.به قول موجي اين تيم واسه قهرماني 1چيزايي كم داره. :65:

همین زلاتان دیشب یه تک به تک خیلی بدتر از یاکی خراب کرد . وقتی بازی 0-0 بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال

مایوس کننده بود نتیجه. واقعا شخصیت وقتی یک تیم نداشته باشه واسه بالا اومدن همینه دیگه.

لطف کن دیگه در مورد یووه اینجوری حرف نزن
یا اصلا اگه فکر میکنی یووه شخصین نداره چرا وقت هدر میدی برو طرفدار تیمی باش که شخصیت بزرگتر از یووه داشته باشه
(البته اگه پیدا کردی)
درسته که اینجا همه میاند نظراتشون رو میدن ولی کسی توهین رو نمیپسنده
خون دل خوردیم سالها سر یووه مساوی ها و شکست های بدتر از این دیدیم ولی توهین عمرا نکردیم
فدای سر یووه و همه یوونتوسی ها این فصل مال یوونتوسه
من به شخصه اعتقاد دارم این یووه ای که میبینید هنوز 70-80 درصد توان واقعیشه
2-3 هفته بعد از نیم فصل میشه اونی که باید باشه
تازه فصل بعد کامله کامل میشه چون ضعف بازیکنی زیاد داریم (مدافع کناریه خوب و محاجم6 دانگ)

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

لطف کن دیگه در مورد یووه اینجوری حرف نزن
یا اصلا اگه فکر میکنی یووه شخصین نداره چرا وقت هدر میدی برو طرفدار تیمی باش که شخصیت بزرگتر از یووه داشته باشه
(البته اگه پیدا کردی)
درسته که اینجا همه میاند نظراتشون رو میدن ولی کسی توهین رو نمیپسنده
خون دل خوردیم سالها سر یووه مساوی ها و شکست های بدتر از این دیدیم ولی توهین عمرا نکردیم
فدای سر یووه و همه یوونتوسی ها این فصل مال یوونتوسه
من به شخصه اعتقاد دارم این یووه ای که میبینید هنوز 70-80 درصد توان واقعیشه
2-3 هفته بعد از نیم فصل میشه اونی که باید باشه
تازه فصل بعد کامله کامل میشه چون ضعف بازیکنی زیاد داریم (مدافع کناریه خوب و محاجم6 دانگ)

اوکی. احساس میکنم زیادی تند رفتم.

از همه دوستان که خیال کردن به یوونتوس توهین کردم معذرت میخوام. نیت من فحاشی و توهین به یوونتوس نبود ولی قبول دارم اشتباه کردم.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات داده شده توتو یووه به بازیکنان: سورنسن:5.5 کیلینی:7 بونوچی:6.5 گروسو:7 آکوئبلانی:6 جیاندوناتو:5 په په:6.5 کراسیچ:6.5 صالی امیجیج:6 یاکوئینتا:6 کوالیارلا:7 هرچقدر گل دقیقه 94 کراسیچ به لاتزیو حال داد امروز به همون اندازه ضد حال خوردیم.لعنت به این فوتبال که یه بار شادمیکنه یه بار غمگین. باز هم نتونستیم طلسم رو بشکنیم و 3 بار متوالی ببریم! انصافا این ناپولی خیلی خوب داره امتیاز میگیره.فکرکنم 4بازی باشه که پشت سرهم 3 امتیاز رو میگیرن.یکم ازشون تعریف کنیم شاید چشم بخوردن :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اه، چه مساوی بدموقعی حالا که میلان باخته بودم میتونستیم راحت بهش نزدیک بشم و جایگاه دومی رو هم بگیرم. بدشانسی که شاخ و دم نداره، دقیقه 93 گل مساوی رو خوردن اوج بدشانسیه. زمین هم که اینجوری که شما می گین خیلی افتضاح بوده که این سختی کار رو برای تیم نشون میده

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اه لعنت به این شانس . خیلی ضد حال بود . ولی نیمه دوم وقتی یووه اینطوری کشیده بود عقب و کیوو با همه وجود حمله میکرد و داور هم 4 دقیقه وقت اضافه گرفت همش یه حسی بهم میگفت گل میخوریم . اخر هم خوردیم . حیف شد . فرصت خیلی خوبی بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی این مساوی زد تو ذوقم واقعا حق یووه مساوی نبود تو این زمین زیر شخم خیلی خوب بازی کردیم امیدورام با برد جلوی پارما و سپس ناپولی باز هم به کورس قهرمانی برگردیم بازی با ناپولی یه بازی 6 امتیازیه باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات من به یوونتوس : استوراری 7 - سورنسن 5.5 - بونوجی 6 - کیه لینی 6.5 - گروسو 6 - کراسیچ 7 - حیانتدوناتو 5 - اکوئیلانی 6 - په په 6.5 - یاکوئینتا 6 - کولیارلا 7 دل نری 6.5

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
روز سختی رو دوباره گذروندم وقتی یاد اون گل لعنتی می افتادم - حیف واقعا حیف - وقتی گل ترزگه وار کوالیارلا رو دیدم نوید یک بازی خوب و پر گل رومیداد ولی نشد - بازیکنان کوچک بدرد تیم های بزرگ نمیخورن چون استرس تمام توانائیهای اونارو میگیره - حیانتدوناتو در حد یووه نیست همانطور که یه سری از بازیکنان دیگه نیستند . به امید اینکه زودتر فراموش بشه این مساوی تلخ ممنون

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی