پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 منچستر سیتی (بازی ششم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
38 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

تصویر

یوونتوس - منچستر سیتی
پنجشنبه، 25 آدر
استادیوم المیک تورین
ساعت 21:30 به وقت ایران

بازی قبلی

لخ پوزنان 1-1 یوونتوس
منچستر سیتی 3-0 سالزبورگ

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
حیف -حیف که دیدن نداره

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
چرا تایپک حروم می کنی? :1: بی خیال این بازی بابا؛ ارزش نداره؛ اگر جریمه نداشت می گفتم که اصلا تو این بازی شرکت نکنه و نتیجه رو بزنند 3 بر صفر به نفع من سیتی! ولی اگر بیاد و دل نری 11 تا از بازیکن های جوون رو بازی بده بد نیست! اون ها هم فرصت می کنند خودی نشان بدهند و تجربه کسب کنند!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
من از یه طرف خیلی دوست دارم این بازی رو ببریم، چون به برد مقابل یک تیم انگلیسی این تیم جدید نیاز داره !
از یه طرف دیگه هم دوست دارم به جوون ها بازی بده !

نمیتونم بگم برام نتیجه بازی مهم نیست، ولی نمیتونم هم بگم که مهم ـه ! :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بازی خدا کنه مساوی بشه و یوونتوس افتخار افرینی بکنه :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من فقط دوست دارم این بازی رو نبازیم...

ali_immortal_13

ali_immortal_13

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
اتفقا باید بازی کنیمو ببریم چون الان همه بازیکنا آماده هستنو روحیه دارن . . . بردن من سیتی رو دوس دارم ببینم . . .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من باشم جوان ها رو بازی می دم که هم کسب تجربه کنن و هم تیم برای بازی های بعدی استراحت کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم به جوون های مستعدمون بازی داده بشه شاید از بین اینها یه سورنسن دیگه پیدا شد البته میتونه به موتا و ترائوره هم یه فرصت بده تا بلکه بتونن خودشونو ثابت کنند ترکیب : منینگر ترائوره ، سورنسن ، لگروتالیه ، موتا جیاندوناتو ، سیسوکو لانزافامه حسن یاکوئینتا ، لیبرتاتزی باتشکر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من نبايد به 1% از تيم اصلي هم بازي داده بشه.دلنري بايد به جوونامون بازي بده.چون اصلا ارزش نداره كه بازيكنامون خسته بشن

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
حالا بیا 6 تا از منچستر بخوریم...........اگر به جوونا بازی بده......... کی می خواهد به بقیه ثابت کنه که یووه با ترکیب دومش به بازی رفته...........و 6 تا گل خورده........ از جهت دیگر هم اصلا نباید ببازیم..........چون دوست دارم با این راهی که پیش گرفتیم رکورد بدون شکست بودن یووه پایدار بمونه........ به ظر من باید با یک ترکیب معمولی به میدان برویم و حداقل تو تورین نبازیم.......... به نظر من تو این بازی که حساسیت نداره خوبه به چند بازیکن که تو لیگ موثر هستن زیاد استراحت بده........مثل کرا و کوا و کیه و کلودیو........

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
الان من سیتی در وضعیت عجیبیه.. توز شخصیت غیرحرفه ای و مضحک خودشو بار دیگه اثبات کرد و اعلام جدایی از سیتی کرده. بنا به دلایل واهی و تحت تاثیر تحریکات جورابچیان مدیر برنامه هاش !از اون طرف بالوتلی هم کم حاشیه درست نکرده واسشون و با خبر رفتنش به میلان دقیقا روی مخ طرفدارا و خود مانچینی داره کار میکنه ! . بازیکن های سیتی هم تا مجبور نشن بهش پاس نمیدن و کلا بین اونا هم محبوب نیست. مانچینی کلا اوضاع رختکن در اونجا از دستش در رفته و با شال گردن های قشنگش :دی: هم نتونسته این ستاره ها رو تحت اختیار خودش در بیاره و الان در ایستلندز رختکن سیتی خیلی پر التهابه ! . مشخص نیست هدفگذاری یووه برای این بازی چیه. ولی اگر دنبال بردن هستن من فکر میکنم الان بهترین فرصت برای غلبه بر من سیتی بحران زده از نظر روحی هست.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
مانچینی گفته بالوتلی رو به تورین نمی یاره.برای این که هواداران یووه بهش توهین نکنن......... پس یعنی بالوتلی نمی توانه برای منچستر بازی کنه.......

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
به نظر من من سیتی هم یه جورایی تیم دومش رو بازی می ده؛ چون صعود اون ها هم قطعیه و بعیده بازیکان اصلیش رو خسته کنه؛ از 6 تا خوردن خبری نیست!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
گفته ميشه براي اين بازي گريگرا به ليست اضافه خواهد شد و همچنان دلنري قصد داره به موتا بازي نده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل نری هم قبل بازی گفته: "بازیکنانی که در طول فصل کمتر بازی کردن در این دیدار می تونند شانس حضور داشته باشند و از جوانها خیلی استفاده نخواهم کرد "این بازی به مسابقه ی تمرینی خیلی خیلی خوب برای یوونتوسه که بتونه خودش رو محک بزنه "با تمرکز کاملی به مصاف منچستر می ریم و می خوایم یوونتوس با نشاطی باشیم راستی دل نری در پاسخ به صحبت های فرارا که گفته یوونتوس من با این یوونتوس چندان تفاوتی نداره چون تیم من هم توی همین مقطع همین امتیازات رو گرفته بود : -من کاری به گذشته ندارم و دارم به اینده ی تیم خود و راهی که درش قرار گرفتیم فکر می کنم و هدفمون روی اینده است -تغییری که ما تونستیم توی یوونتوس ایجاد کنیم به شخصیت و روحیه ی تیم برمیگرده که تونستیم این تغییرات رو نسبت به یوونتوس سال گذشته انجام بدیم.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اگه ییوه ... یووه باشه .. و من سیتی ... هم من سیتی .. یا ییوه پر گل میبره ... یا پر گل میبازه .... اما من فکر میکنم .. پر گل میبازیم...!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

دیشب یعنی امروز ظهر خواب میدیدم که 3 بر 0 باختیم :1:

به هر حال من دوست دارم امثال ترائوره و سورنسن و مومو و کلا بازیکن هایی که بازی بهشون کمتر رسیده فیکس باشن که یک محک جدی بخورن.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
احسانو بقیه بچه ها درست میگن دلنری به بازیکن هایی که کمتر تو این فصل بازی کردن بازی بده به نفع یووه هستش و یه محک جدی واسه اونا به کیلینی و کراسیچ و ملو استراحت بده و از گریگرا که تازه خوب شده هم یه نیمه بیشتر استفاده نکنه ولی در عوض موتا ترائوره و سیسوکو رو فیکس بازی بده و مارکیزیو رو بذاره جای اکو و لانتازفامه و په په رو بذاره چپ و راست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
امیدوارم از لگروتالیه استفاده کنه، هر چند با وجود مهاجم های سرعتی منچستر سیتی، بازی دادن به لگروتالیه کار پر ریسکی هست؛
ضمن اینکه گفته میشه از ترائوره و گریگرا در دو سمت خط دفاعی استفاده میکنه؛
اینم اسامی بازیکن های دعوت شده :

3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
9 Iaquinta
10 Del Piero
13 Manninger
17 Traore
19 Bonucci
21 Grygera
23 Pepe