پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 لاتزیو (هفته شانزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
98 پاسخ برای این موضوع

ehsan_eshghe_lazio

ehsan_eshghe_lazio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال

:)) :)) :)) :)) جمله ی طنز سال رو گفتی. کراسیچ زیاد خوب کار نکرده؟؟؟ اگه خوب کار نکرده،چرا نگرانش هستی؟ :))

ترزگل هم نباشه ما کوالیارلا رو داریم.

تو این بازی نقطه ی قوت یووه باید ملو باشه. اگه ملو بتونه مثل بازی با کاتانیا نفس هافبک های لاتزیو رو بگیره و صرفا یه هافبک دفاعی باشه،شک ندارم یووه پیروز خواهد شد.

خیلی ببخشید به نظره شما کراسیچ خیلی خوب کار کرد مقابل کاتانیا ؟! چند بازی که از یووه دیدم کراسیچ یه بازیکن کاملا معمولی بوده و خیلی افت کرده برای اینم نگرانشم چون تمام سعیش رو می کنه که اون ناکامی چند هفته اخیر رو با بازی خوبش از یاد ببره ! اینجور بازیکنا رو باید نگرانشون بود چون انگیزه زیادی برای اینجور بازی ها دارن :zombismiley:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خیلی ببخشید به نظره شما کراسیچ خیلی خوب کار کرد مقابل کاتانیا ؟! چند بازی که از یووه دیدم کراسیچ یه بازیکن کاملا معمولی بوده و خیلی افت کرده برای اینم نگرانشم چون تمام سعیش رو می کنه که اون ناکامی چند هفته اخیر رو با بازی خوبش از یاد ببره ! اینجور بازیکنا رو باید نگرانشون بود چون انگیزه زیادی برای اینجور بازی ها دارن :zombismiley:

ولی احسان با یه بازی نمیشه قضاوت کرد. چون کراسیچ با مجموع 11 گل و پاس گل در این فصل مفیدترین بازیکن یوونتوس بوده. تازه 4 بازی هم به دلیل مصدومیت از دست داده بود و الان تازگی ها برگشته.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه بازی لغو بشه نه به نفع یووه هستش و نه لاتزیو چون هر دو تیم دارن اوج میگیرن درسته ترکیب اصلی لاتزیو خوب هستش ولی رو نیمکت اصلا گزینه های جالبی ندارن فقط کافیه لاتزیو مصدوم بده اونوقت میبینید تیمشون با چه مشکلات بزرگی روبرو میشه اگه کمی باهوش عمل کنیم و حرفه ای بازی کنیم راحت میتونیم لاتزیو رو ببریم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

چند بازی که از یووه دیدم کراسیچ یه بازیکن کاملا معمولی بوده

سلام آقا احسان.
دوتا بازي از اين چند بازي رو ميگي؟
بجز بازي با كاتانيا يه بازي از ميلوس رو بگو كه در حد معمولي بوده و جز موثرترين بازيكنان نبوده؟
به نظر من وقتي درباره ي يه بازيكن و نمايشش صحبت ميشه نبايد طبق يه بازي و ديده هاي محدود خودمون صحبت كنيم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

میلوش بازی با کاتانیا فقط نیمه اول خوب نبود، دیگه باید چیکار میکرد که بگید خوب بوده ؟!
آلوارز اشکش در اومد ! یک بار بگید تو نیمه دوم که بدون خطا توپ رو از کراسیچ گرفته باشه ؟!
اون صحنه آخر هم اگه الکس پاس خوبی میداد گل میزد، یا مثلا اگه اون گل صحیح کوالیارلا حساب میشد براش پاس گل محسوب میشد و اگه اون ضربه سر یاکوئینتا که با بدشانسی گل نشد باز هم برای پاس گل محسوب میشد؛
اینا رو میگید بازی بد ؟!

من نمیدونم دقیقا از کراسیچ چه توقعی دارید ! وقتی که صاحب توپ میشه 2، 3 تا بازیکن میرن نزدیکش و تنهاست، توقع دارید پرواز کنه ؟!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کراسیچ کلا بازیکن خوبیه ولی خداییش بازی با کاتانیا خوب نبود. البته همونطور که خود بهمنم گفت 3 بازیکن کنترلش کردن. البته اگر اکو خوب بازی می کرد مطمئنا کراسیچ هم خوب بازی می کرد.

ehsan_eshghe_lazio

ehsan_eshghe_lazio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال

سلام آقا احسان.
دوتا بازي از اين چند بازي رو ميگي؟
بجز بازي با كاتانيا يه بازي از ميلوس رو بگو كه در حد معمولي بوده و جز موثرترين بازيكنان نبوده؟
به نظر من وقتي درباره ي يه بازيكن و نمايشش صحبت ميشه نبايد طبق يه بازي و ديده هاي محدود خودمون صحبت كنيم

همین زاراته ای که الان به مرز آمادگی رسیده هم همین طوری نزول کرد به شکلی که دیگه بازیش نمیدادن ، شاید بگین چون بازیکنای کاتانیا گرفته بودنش خوب بازی نکرد ولی معدود دفعاتی که کنترلش نکردن کاره خواصی انجام داد به غیر از شوت های که خارج از چهارچوب بود . زاراته هم همینجوری بازی می کرد که مربی مجبور شد بزارتش رو نیمکت و 4-5 بازی رو نیمکت باشه البته فصل قبل ! در ضمن منم می گم میات با لاتزیو خوب بازی می کنه ! برای اینکه جبران کنه بازی نچندان خوبش رو ، من میگم با کاتانیا خوب بازی نکرد یکی میات میگه خوب بوده یکی دیگه میات میگه گرفته بودنش :cuckoo: شما هم میگی دیدت محدوده ! خوب شما که دیدت محدود نیست به ما بگو حرکت مفید کراسیچ بازیکن فوق ستاره بازی مقابل کاتانیا چی بوده که من ندیدم و شما دیدی ؟ در ضمن بازی باری چیکار کرد ؟ بازی مقابل برشا بازم بهتر از باری بود ولی بازم معمولی بود ! بازی با جنوا خوب بازی کرد یووه راحت برد ! هر موقع کراسیچ آماده بوده یووه خوب نتیجه گرفته من منکر این نمیشم ،بهتره توی نظرات از احساسات و غیرت کمتری به کار ببریم

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
به نظر من کراسیچ نه خوب کار کرد و نه بد........ چون اصلا توپ بهش نرسید...... برای جلوگیری از این موضوع باید تو این بازی...... دل نری جای کراسیچ و په په رو همش عوض کنه..... تا مدافعان نتونن روی این بازیکنان متمرکز بشن......... بعدش تو این بازی مارکیزیو رو داریم ...... مارکیزیو می توانه خیلی بهتر از اکوئیلانی بازی کاتانیا کراسیچ و په په را تغذیه کنه........

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بازی مقابل برشا بازم بهتر از باری بود ولی بازم معمولی بود !

عزیزم کراسیچ بازی با برشا مصدوم بود :1: بعد از بازی با بولونیا محروم میشه و در برابر سالزبورگ مصدوم میشه و در بازی برابر جنوا بر می گرده :3:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
آقا احسان اولا کراسیچ به گفته کارشناس های فوتبال الان بهترین بازیکن سری آ هست، بعدشم شما چه انتظاری از بازیکنی داری که پیش فصل نبوده و تو بدنسازی های تیم شرکت نکرده؟! خیلی از بزرگای فوتبال با اینکه تو پیش فصل های تیمشون بودند افول و نزول داشتند چه برسه به اینکه اصلا تو پیش فصل نبوده باشند، بعدشم بازی با کاتانیا کراسیچ خیلی هم بد نیود در سطح معمولی تر نسبت به بازی های قبلی اش بازی کرد نه بدتر، دلیل اون هم بازی تو لهستان 3 روز قبلش توی وضعیت خیلی بد آب و هوایی که داشت یه تنه یوونتوس رو جلو می برد. -------------------------------------------------------------------------------------- به نظر من بازی با لاتزیو اگر برگذاز شه بهترین فرصت هست واسه استارت اسکودتو. 4 بازیکن هجومی لاتزیو واقعا خطرناکند و در عوضش ما هم 4 تا دفاع خوب رو داریم که اگه اشتباهات فردی مثله بازی با فیو رو مرتکب نشن، با این تمرکز دلنری روی دفاع بعید میدونم لاتزیو بتونه از ما امتیاز بگیره.

ehsan_eshghe_lazio

ehsan_eshghe_lazio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال

عزیزم کراسیچ بازی با برشا مصدوم بود :1:

:fighting29:

ehsan_eshghe_lazio

ehsan_eshghe_lazio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال

آقا احسان اولا کراسیچ به گفته کارشناس های فوتبال الان بهترین بازیکن سری آ هست، بعدشم شما چه انتظاری از بازیکنی داری که پیش فصل نبوده و تو بدنسازی های تیم شرکت نکرده؟! خیلی از بزرگای فوتبال با اینکه تو پیش فصل های تیمشون بودند افول و نزول داشتند چه برسه به اینکه اصلا تو پیش فصل نبوده باشند، بعدشم بازی با کاتانیا کراسیچ خیلی هم بد نیود در سطح معمولی تر نسبت به بازی های قبلی اش بازی کرد نه بدتر، دلیل اون هم بازی تو لهستان 3 روز قبلش توی وضعیت خیلی بد آب و هوایی که داشت یه تنه یوونتوس رو جلو می برد.

--------------------------------------------------------------------------------------

به نظر من بازی با لاتزیو اگر برگذاز شه بهترین فرصت هست واسه استارت اسکودتو. 4 بازیکن هجومی لاتزیو واقعا خطرناکند و در عوضش ما هم 4 تا دفاع خوب رو داریم که اگه اشتباهات فردی مثله بازی با فیو رو مرتکب نشن، با این تمرکز دلنری روی دفاع بعید میدونم لاتزیو بتونه از ما امتیاز بگیره.

منم نمیگم بد بود معمولی بود !
وتوی نظره آخری هم که همون اول گفتم بازی با ما فرصت خیلی خوبیه که خودشو نشون بده :goog:
از نمای بالا شبیه ندوده یادش بخیر :drinks:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ای بابا یه بازی آکویلانی خوب نبود همه مرخصش کردن :1: به نظرم اصلا درست نیست نظم وسط زمین یووه به هم بخوره ! هماهنگی ملو با آکویلانی فوق العادست ! مارکیزیو خلاقیت آکو رو نداره ، اینجوری بازی خشک میشه . اما در مورد په په فکر کنم باید بیشتر بازی کنه ، ولی واقعا نمی تونم نظری بدم ، چون همه تو هافبک یووه دارن خوب کار می کنن ، حیف که بزنیش به هم . اینجاست که نقش مربی معلوم میشه ! دلنری معمولا تصمیمای مناسبی می گیره . من نگران دوتا بازیکنم یکی لیختشتاینر یکی هرنانس ، این دوتا احتمالا اذیت کنن . برخلاف بقیه به نظرم گروسو بازی با کاتانیا برخلاف همیشه که خیلی سنگین شده بود خیلی سبک تر بازی کرد و روون بود ، من بازی با لخ رو کامل ندیدم نمی دونم ترائوره چی کار کرد ، ولی فکر کنم گروسو داره هر بازی آماده تر میشه ، شاید تجربش بیشتر به کار بیاد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آکویلانی گفته این بازی برای من دربی نیست و همچین احساسی هم بهش ندارم، چون من بازیکن یوونتوسم و دربی من مقابل تورینو ئه.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

همین زاراته ای که الان به مرز آمادگی رسیده هم همین طوری نزول کرد به شکلی که دیگه بازیش نمیدادن ، شاید بگین چون بازیکنای کاتانیا گرفته بودنش خوب بازی نکرد ولی معدود دفعاتی که کنترلش نکردن کاره خواصی انجام داد به غیر از شوت های که خارج از چهارچوب بود . زاراته هم همینجوری بازی می کرد که مربی مجبور شد بزارتش رو نیمکت و 4-5 بازی رو نیمکت باشه البته فصل قبل ! در ضمن منم می گم میات با لاتزیو خوب بازی می کنه ! برای اینکه جبران کنه بازی نچندان خوبش رو ، من میگم با کاتانیا خوب بازی نکرد یکی میات میگه خوب بوده یکی دیگه میات میگه گرفته بودنش :cuckoo: شما هم میگی دیدت محدوده ! خوب شما که دیدت محدود نیست به ما بگو حرکت مفید کراسیچ بازیکن فوق ستاره بازی مقابل کاتانیا چی بوده که من ندیدم و شما دیدی ؟ در ضمن بازی باری چیکار کرد ؟ بازی مقابل برشا بازم بهتر از باری بود ولی بازم معمولی بود ! بازی با جنوا خوب بازی کرد یووه راحت برد ! هر موقع کراسیچ آماده بوده یووه خوب نتیجه گرفته من منکر این نمیشم ،بهتره توی نظرات از احساسات و غیرت کمتری به کار ببریم

نه احسان جان.منظور منو اشتباه گرفتي. :Facepalm:
من به هيچ عنوان قصد بي احترامي به شما رو نداشتم و ندارم و نخواهم داشت :unknw:
من منظورم از ديد محدود اين نبود كه صفحه رو كامل نمي بيني :1: يا از فوتبال ........ و از اين حرفا.
منظور من اين بود كه شما يه تعداد كمي از بازي هاي يووه رو ديدي و نبايد درباره ي عملكرد يه بازيكن در طول فصل روي اين چند بازي نظر بدي(هرچند كه ميلوس تو اين چند بازي هم عالي بوده)
در هر صورت منظور من اين بود و شرمنده :flirt:

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
مث اینکه سیمونه په په آنفولانزا گرفته البته به صورت خفیف و گفته میشه معلوم نیست که به بازی برسه یا نه. گریگرا هم با تیم تمرین کرده و احتمال داره به این بازی برسه.البته هنوز 4 روز تا بازی مونده و هیچ تضمینی نیست که چه اتفاقی بیقته. اگه این بازی تو المپیکو رم برگزار میشد من بیشتر خوش بین بودم.آخه به نظر من تا اینجای فصل یووه خارج از خونه بهتر بازی کرده.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
در استانه بازی یوونتوس و لاتزیو .... یه مطلبی بگم که ... بازیهای این دو تیم .. همیشه ... جالب و دیدنی بوده ... یه بازیکنایی بودن که توی هر دو باشگاه بازی کردن .. کاسیراگی . دی کانیو . پروتزی . ندود . بوکسیچ . سالاس . گالدریسی . لائودروپ . لومباردو از مطرحترینهای این بازیکنا هستند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

اگه این بازی تو المپیکو رم برگزار میشد من بیشتر خوش بین بودم.آخه به نظر من تا اینجای فصل یووه خارج از خونه بهتر بازی کرده.

منم به بازی های بیرون خونه بیشتر خوشبین هستم،
ولی تا هفته پیش یووه در همه چیز برابر بود، برد، باخت و مساوی در خونه و خارح از خونه مساوی بود.
پس دلیلت رد میشه :1:

گریگرا گفته میشه که به بازی میرسه ولی مشخص نیست هنوز،
ضمن اینکه با توجه به بازی خوبی که په په انجام داد در این بازی هم فیکس خواهد بود، البته همون جوری که حسین گفت به دلیل آنفولانزا فعلا وضعیتش مشخص نیست ولی چون 3، 4 روز تا بازی مونده مشکلش حل میشه.
آکوئیلانی هم به شرطی فیکس بازی میکنه که وضعیت جسمانیش بهتر بشه، دیروز هم تمرین سبک داشت و فقط توی بازی تیمی شرکت کرد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
طیق محاسبات سر انگشتی من ... که امیدوارم غلط نباشه ...

اله 12 گل به لاتزیو زده ...

Giocatori con più presenze e reti dal 1929-1930 ad oggi

Presenze

13 Boniperti Giampiero
12 Del Piero Alessandro

12 Varglien II Giovanni
11 Varglien I Mario
9 Borel II Felice Placido
9 Causio Franco
9 Conte Antonio
9 Cuccureddu Antonello
9 Ferrara Ciro
9 Foni Alfredo

Gol fatti

7 Gabetto Guglielmo
6 Hansen John
5 Borel II Felice Placido
4 Boniperti Giampiero
4 Del Piero Alessandro
4 Muccinelli Ermes
4 Nicolè Bruno
4 Orsi Raimundo Bibiani
4 Trezeguet David Sergio
4 Vialli Gianluca

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نه !! بوني پزتي و اله ركوردار حضور مقابل لاتزيو هستن ! بعد 7 Gabetto Guglielmo ركوردار گل زدن به لاتزيو هست !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی