پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 فیورنتینا (هفته چهاردهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
130 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
چرا از ميهايلويچ خوشتون نمياد؟ :1: قطعا كه به خاطر صرب بودنش نيست ؟ هست ؟ :1: چون تو اينتر بوده ؟ نكنه به خاطر اينكه به ايران گل زده ؟؟؟ :Facepalm: در كل يكي از نوابغ فوتبال بود تو زدن ضربات اسيتگاهيي !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
منم اگه احترامی برای فیورنتینا قائل بودم که چندان هم زیاد نبود، بخاطر شخص پراندلی بود,
و شدیدا هم از میهایلوویچ بدم میاد ! متنفرم ازش :1:
امیدوارم زودتر اخراج بشه که فیورنتینا شانش بیشتر از این پائین نیاد؛

یه حسی بهم میگه که این بازی رو پرگل می بریم :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
از میهالوویچ بدم می یاد ..... چون صربه ..... چون اکثر صربها از دشمنای خونی ایتالیا و علی الخصوص یوونتوس هستن .... یوگوسلاو سابق همسایه ایتالیا بود و از قدیما رقابت سختی میون صرب و ایتالیا بوده ...... الان هم ایتالیا و اسلونی همین حالت رو دارن ...... من کمتر صرب مطرح رو دیدم که به یووه ارادت داشته باشه و ابراز علاقه کنه به حضور توی یووه ...... نمونش میهاتوویچ و استانکوویچ .... نمونش ماجرای اخیر تماشاگرای صرب توی ایتالیا ...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فیورنتینا رو همیشه دوست دارم و خواهم داشت همیشه بهترین بازیکن ها رو داشته چه ایتالیایی چه غیر ایتالیایی گذشتش هم خوب بوده و نتایج خوبی گرفته و بازیکن افسانه ای مثل باتیستوتا هم کم نداشته لقب جالبی هم داره یاس های بنفش ولی از میهایلویچ و کلا صربی ها به شدت بدم میاد نه فقط به خاطر دشمنی با کشور ایتالیا بلکه کلا از کشور مزخرفی که دارن متنفرم بلایی رو که سر بوسنی اوردن رو هم هیچ وقت یادم نمیره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کراسیچ صربستانیه ها :1: باتشکر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
صربهای عضو یووه :

Zoran Mirković
زوران میرکوویچ

تصویر

دارکو کواسویچ

Darko Kovačević

تصویر

ولادمیر یوگوویچ

Vladimir Jugović

تصویر

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
با اینکه از فیو خیلی خوشم میاد ولی ما از این به بعد دیگه نباید بازیها رو از دست بدیم من تا 5 هفته دیگه تحمل باخت ندارم هیچوقت نشد یه رونده رو به رشد رو بدون باخت ادامه بدیم

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
فکر نکنم خط دفاعی مان تو این بازی مشکل زیادی داشته باشه؛ خط حمله ی فیورنتینا خیلی زهر دار نشان نداده؛ در مورد خط حمله ی خودمون هم باید بگم که اگر مثل بازی قبل تند و تند موقعیت هدر ندیم؛ راحت می شه سه بار دروازه ی فلورانسی ها رو باز شده دید؛ با توجه به این که در این دیدار از حمایت هوادارانمون هم برخورداریم؛ یووه چاره ای جز برد نداره.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
با توجه به بازي سخت اين هفته ميلان كه با سمبدوريا تو زمين حريفش هستش و احتمال خيلي زياد داره كه امتياز از دست بده برد ما ميتونه خيلي مارو به صدر نزديك كنه.اميدوارم كه علاوه بر برد و كرفتن 3 امتياز مصدوم فقط نديم كه با تمام قوا به بازي با لخ بوزان بريم.در خط حمله منطقي تره كه از ياكي و كوا استفاده كنه و از ماركيزيو از ابتدا استفاده كنه و به به رو در نيمه دوم بياره.احتمال زياد بازي رو بخش مستقيم شبكه 3 بخش ميكنه.به اميد برد

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
بازم مثل این چند سال اخیر تیم فراز و نشیب زیاد داره و با اینجور بازیها بعیده بتونه اسکودتو رو بکیره با این حال باتوجه به اینکه اینتر فعلن تو بحرانه سه جلسه هم اتوو رو نداره .میلان هم بعیده برداش رو همینطور ادامه بده باید از این فرصت استفاده کرد و فیو رو له کرد بخصوص که میهایلویچ اینتری آشغال کفتار صفت هم مربیشونه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
درست در حال حاضر زلاتان داره برا ميلان برد مياره ولي مطمىن باشين زلاتان هميشه تو مرحله حذفي اروبا اشك تيمش در مياره و خودش وتيمش ميبره توبحران.ميلان هم از اين قضيه مستثني نيست و روزي كه هواداراش مثل هواداراي بارسا به زلاتان فحش ميدن رو شاهد خواهيم بود.آمار بازيهاي وحشتناك زلاتان در حساس ترين زمان براي تيمهاش:يوونتوس و آرسنال در سال2006 و حذف يووه/اينتر و ليوربول در سال 2007 و حذف اينتر/اينتر و منجستر در سال 2008 و حذف اينتر/بارسا و اينتر در سال 2009 و حذف بارسا/امسال هم ميلان و؟ در سال 2010 و حذف ميلان.به نظر من ميلان ميشه جلوش كرفت و ازش جلو زد و رقيب اصليمون كماكان اينتر هست كه بايد حواسمون بيشتر به اون باشه.تازه ميلان هنوز يك بازي سخت با رم داره كه باز امتياز از دست بده.بس يووه رو انقدر كم شانس ندونيد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
میدونم کراسیچ صربی هستش صربی های یووه رو دوست دارم بقیشون رو نه ! رقیب اصلی ما تو لیگ انتر و میلان هستند و تا نیم فصل هم شرایط ما از این دو تیم خیلی بهتره و بعید نیست تا نیم فصل به صدر برسیم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازی رو که شبکه 3 نشون نمیده.تنها بازی این هفته از سری آ پخش بازی رم-پالرمو هست! ببینم،فیو تو این بازی مصدوم یا محروم نداره؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

بازی رو که شبکه 3 نشون نمیده.تنها بازی این هفته از سری آ پخش بازی رم-پالرمو هست!

ببینم،فیو تو این بازی مصدوم یا محروم نداره؟

نشون میده شبکه 3،
کریس زانتی، فری و موتو مصدوم هستند، کلدروپ هم محروم.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به این شبکه سه تا دقیقه 90 نباید اطمینان کنیم هیچیش معلوم نیست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قضاوت ديدار بر عهده valeri ست .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ما جنوا رو توی فراریس شکست دادیم. اگه اتفاقات جالب فوتبال نیفته باید فیورنتینا رو توی زمین خودمون ببریم. به هر حال این ذات یوونتوسه که توی هر دیدار به دنبال پیروزی باشه. خصوصا که الان با وجود کراسیچ می تونیم با ترکیب کامل به زمین بریم. دعا می کنم از این بازی دوباره ملو سیر صعودیش رو آغاز کنه و دوباره اسیر روحیاتش نشه. مصدومهای زیاد فیورنتینا هم می تونه کم زیادی باشه برای یوونتوس. به شرطی که قدر فرصتها رو بدونن. فقط امیدوارم الکس از اول فیکس باشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
الکس با سرماخوردگی خفیفی که داشت بعید میدونم فیکس باشه به هر حال ما هم مثل سایر تیم ها این مصدومین رو داشتیم و داریم ولی با این تفاوت که زودتر از اون ها داریم از این بحران خارج میشیم و این خودش میتونه یه امتیاز مثبت واسمون به حساب بیاد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

بازی رو که شبکه 3 نشون نمیده.تنها بازی این هفته از سری آ پخش بازی رم-پالرمو هست!

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - (خبرنگاری ازش می پرسه چرا یووه از کلمه اسکودتو می ترسه ؟) یووه از کلمه اسکودتو نمی ترسه. اسکودتو برای یووه یعنی افتخار و غرور. وقتی کسی مارو مدعی اسکودتو می تونه یعنی ما اون کاری که برای گرفتن اسکودتو لازمه داریم انجام می دیم. - ولی برای گرفتن اسکودتو ما هنوز نزدیک 60 امتیاز دیگه لازم داریم، اگر یووه می خواد بعدا اسکودتو بگیره، الان باید به فکر موفقیت در این مقطع باشه. - اسکودتو یه برنامه بلند مدت میشه که نیاز به موفقیت کوتاه مدت در حال حاضر داره، ما در این مقطع فقط به این موفقیت کوتاه مدت باید تمرکز کنیم. - ما بازیکنانی داریم که بتونیم رقابت کنیم. ما با بازگشتن بازیکنان مصدوم کاملتر خواهیم شد و از ژانویه دیگه فکر می کنم مشکلی نداشته باشیم. - (خبرنگاری می پرسه یووه به یه مهاجم نیاز نداره؟) فکر می کنم تنها تیمی که در این فصل 25 گل زده یووه باشه، باعث میشه من خیلی حسرت نداشتن یه مهاجم تمام کننده رو نخورم، ما بازیکن هایی داریم که بتونند در فصل بالای 15 گل بزنند. - در عوض ما در دفاع خیلی پیشرفت کردیم و گل های کمتری می خوریم و تیم خیلی بهتر خودشو نگه می داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی