پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لخ پوزنان 1-1 یوونتوس (بازی پنجم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
140 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

لخ پوزنان - یوونتوس
چهارشنبه 10 آذر 1389
استادیوم میسکی پوزنان
ساعت 21:30 به وقت ایران

بازی قبلی
یوونتوس 0-0 سالزبورگ
منچستر سیتی 1-3 لخ پوزنان

بازی بعدی
یوونتوس - منچستر سیتی
سالزبورگ - لخ پوزنان

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
باخت............ مساوی............... مساوی است با حذف در لیگ........ هر چند کار سختی است.......... ولی برای رسدن به جایگاه خوبی در لیگ باید صعود کنیم......... الان کراسیچ هم که داریم........... دیگه چی کم داریم......... با پیروزی در مقابل لخ به نظر من می توانیم یک جوری تو تورین منچستر رو ببریم و بریم بالا........... به امید پیروزی..........

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
:e: :e: :e: نميشه از همين حالا بيخيال اين جام شد ؟!؟ :np: بدرد نميخوره ها ! ببينيد كي گفتم :1: دردسر ميشه به مولا .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

این بازی اصلا برام مهم نیست !
امیدوارم مساوی کنیم و کلا صعود نکنیم؛

و از همه مهم تر، امیدوارم تو این بازی مصدوم ندیم؛

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
همه بیشتر نگاهشون به جام اروپا است تا سری آ.......... یووه تو سری آ هنوز هم امتیاز بزرگی خودش رو پررنگ نگه داشته... ولی تو اروپا خیلی داره کمرنگ می شه........... باید تو این بازی ها قهرمان بشیم.......... و جایگاه خودمون رو پس بگیریم.........

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من که امیدوارم تو همین بازی از جام کنار بریم و تمام تمرکز تیم بره روی سری A

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

دقیقا این جام واسه من هم هیچ اهمیتی نداره!

کاش فصل پیش اوینزه قهرمان کوپا میشد :1:

از همون اول هم ترجیح میدادم که تو این جام حذف بشیم و تمام تمرکزمون رو روی سری آ بذاریم!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نه من بر عکس شما امیدوارم تو اروپا بمونیم یوونتوس احتیاج به بازیهای اروپایی داره باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
این که یوونتوس نتونه تو 3 تا جام شرکت کنه هم یکی دیگه از ضعف هاست، این فکر رو نکنید که یوونتوس با حذف از اروپا همه تمرکزش میره رو سری آ ! اتفاقا این بازی ها میتونه دوباره اسم یووه رو تو اروپا زنده کنه و نشون بده تیم یکدستی داریم که هم تو لیگ کشورش هم تو تورنمنت های خارج کشورش ثبات داره. کمتر تیمی تو اروپا این طور بوده مثه بارسا و فصل پیش اینتر. به نظر من خیلی بهتره که یووه بازی های اروپا رو هم جدی بگیره و توی اروپا هم خودشو نشون بده، اگه یووه بتونه صعود کنه و تو رقابتا بمونه صرفه اقتصادی هم برای باشگاه داره و با توجه به اینکه تیمای ایتالیایی امسال تو اروپا احتمالا نتیجه ی خوبی نمیگیرن میتونه اسم یووه رو خیلی مطرح کنه.

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
به نظر منم بهتره این جام جدی گرفته شه چون جام گرفتن حتی این جام باعث افزایش روحیه تیم میشه و از نظر اقتصادیم به تیم کمک میکنه و حذف توی مرحله گروهی واسه یووه خیلی بده(راستی با قهرمانی تو این جام(هرچند بعیده) اولین تیمی میشیم که تو اروپا همه جاما رو برده نمیشیم؟)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بازی مرگ و زندگی هست...خیلی زود برای ما بازی مرگ و زندگی پیش اومد. مساوی با باخت هیچ تفاوتی نداره. دیگه محکوم به برد هستیم.یه جورایی هم سرنوشتمون دست خودمون هست باید ببریم تا با شانس از گروه صعود کینم...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

(راستی با قهرمانی تو این جام(هرچند بعیده) اولین تیمی میشیم که تو اروپا همه جاما رو برده نمیشیم؟)

چندين سال پيش با تراپاتوني به اين ركورد دست يافتيم ! اولين تيمي بوديم كه تمام جام هاي ممكن فوتبال رو فتح كرديم !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
حتی اگه تو لیگ قهرمانان از گروهمون بالا بریم به احتمال زیاد با توجه به نبودن دو تا از بازیکن های تاثیر گذارمون در این لیگ فکر نمیکنم شانس قهرمانی بالایی رو داشته باشیم من ترجیح میدم حذف بشیم در عوض تمام تمرکز تیم بره روی جام حذفی و سری ا و اینطوری میتونیم یه مهاجم خوب هم بگیریم که دیگه بهانه ای نباشه و بگن نمیتونه تو اروپا بازی کنه چون همتون خوب میدونید بهترین مهاجم ها اکثرشون تو لیگ قهرمانان یا اروپا بازی میکنن از طرف دیگه هم لیگ اروپا به اون صورت درامد زایی نداره و حتی قهرمانی تو این مسابقات ارزش تیمی مثل یووه رو اونقدر بالا نمیبره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی چهارشنبه 10 آذر 1389 برگزار خواهد شد ! فعلا قفل خواهد شد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی رو نبریم دیگه کارمون تمومه و باید توی همون ایتالیه به کار خودمون ادامه بدیم :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من فکر کنم با توجه به کمبود بازیکنی که داریم،و بازی خوب گروسو در بازی با فیوره،بد نباشه ترائوره رو بذاره هافبک چپ و په په و یاکی خط حمله رو تشکیل بدن،البته خیلی بعیده ولی از نظر خودم ایده ی خوبیه :1: در کل تو این بازی مثل بازی با فیوره باید 90 دقیقه حمله کرد.و با توجه به نتایج خوب لخ در بازی های خونگی،بردن تو این بازی خیلی سخته!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

من فکر کنم با توجه به کمبود بازیکنی که داریم،و بازی خوب گروسو در بازی با فیوره،بد نباشه ترائوره رو بذاره هافبک چپ و په په و یاکی خط حمله رو تشکیل بدن،البته خیلی بعیده ولی از نظر خودم ایده ی خوبیه :1:

در کل تو این بازی مثل بازی با فیوره باید 90 دقیقه حمله کرد.و با توجه به نتایج خوب لخ در بازی های خونگی،بردن تو این بازی خیلی سخته!

اسم گروسو برای یورو لیگ رد نشده،
طبق عدت پیش بینی برد یووه رو کردم، ولی امیدوارم مساوی کنیم و حذف بشیم !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

اسم گروسو برای یورو لیگ رد نشده،

:Facepalm:
یادم نبود.

پس با این حساب ترائوره و الکس 90 دقیقه فیکس بازی میکنن.
من با اون تز زیبام میخواست به الکس استراحت بدم :1:
سمت راست هم که شاهد حضور 90 دقیقه ای دیگو آرماندو موتا خواهیم بود!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
عجب سوتي داديم فك كردم پيش بينيه.خيلي سخته از اين بازي 3 امتياز بگيريم.گل اولو ما بايد بزنيم وگرنه كارمون تمومه. :ghelioon:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال

يوونتوس 3 - 1 لخ پوزنان
به امید گل های زیبا از آکوئیلانی و دل پیرو

خدا كنه دل پيرو سوپر گلش رو بزنه، ولي آكوييلاني هم اسمش براي ليگ اروپا رد نشده. مثل كواليارلا و گروسو و حسن.
بايد از ماركيزيو در وسط استفاده بشه و په په و كراسيچ دو سمت رو بگيرند. اميدوارم مومو رو از اول تو بازي نگذاره و اگر ان شاءالله جلو افتاديم اون وقت براي نگه داشتن بازي بياد تو زمين.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی