پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 چزنا (هفته دهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
به نظر من این ترکیب بازی امروز اینه :

استوراری
گروسو - سورنسن - بونوچی - موتا
مارکیزیو - ملو - آکوئیلانی - په په
الکس - کوالیارلا

یعنی از ته قلب از خدا میخوام که آمائوری بازی نکنه !
این بازی از اون بازی هایی هست که تیم "باید" کمی حواسش به خط دفاعیش باشه در نبود کیه لینی و لگروتالیه، پس وجود بازیکن هایی مثل الکس و کوالیارلا خیلی میتونه یووه رو خطرناک کنه، و در واقع امیدوار به پیروزی !

امیدوارم اگه روند بازی خوب پیش رفت دقایقی به لانزافامه هم میدون داده بشه بد نیست، و البته حسن که خیلی وقته ندیدمش :دی:
البته باید منتظر بازی بد احتمالی گروسو هم باشیم ! خیلی وقت هست که بازی نکرده و احتمال ضعیف کار کردنش بیشتر از خوب بودنشه، اما امیدوارم از این فرصت استفاده کنه.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
من از بازگشت گروسو از ته قلب خوشحال شدم. این بازیکن تجربه ی خوبی داره و می فهمه که آینده اش در یووه و شاید در اعتبار فوتبالی اش یه جورایی یه این بازی می تونه بستگی داشته باشه. برای همین به نظر من او همه ی تلاش خود را در زمین برای اثبات خودش به هواداران و دلنری خواهد کرد. من از صمیم قلب براش آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم بتونیم حداقل شمه ای از قهرمان برلین رو در بازی امروز بهد از ظهر ببینیم!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به جان بهمن ديشب خواب ديدم فابيو برامون گل زد تو ين بازي :cry2: آه ، منم تورو خيلي وقته نديدم بهمن آه :سوت:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
حسن هم که کردش فیلم سینمایی :دی: اونم از توع هندی :دی: واقعا ترکیب دفاعی یوونتوس عذاب اوره.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
اگر این بازی رو ببریم......... می تونیم به احتمال زیاد به رده ی سوم بریم......... چون من چشم از میلان اب نمی خوره که از باری بخواد ببره....... و می شه به انتر نزدیک تر شد ............ و در هفته های اتی این تیم را به پایین کشاند........ چون نتایجش همچین محکم و استوار نیست و این چند بازی هم شانسی و به لطف دربازبان تیم حریف و داور و خوب بازیکردن اتوئو و اشنایدر هست........که می بره وامتیاز می گیره.......... و من فکر نکنم که انتر در این مکان که هست باقی بماند........... و از طرفی دیگر می شود اختلاف را با لاتزیو کمتر کرد.......... ..................... ............................... درسته که مصدومان زیادی داریم........ اما در حمله می شود حساب زیادی رو الکس و فابیو باز کرد....... و همچنین در دفاع روی ملو و بونوچی و به نظر من گروسو.......... واسه خودش یک زمانی کسی بود........ فکر کنم خودش هم به این رسیده که باید یک تکونی به خودش بده......... به امید پیروزی یووه...........

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
فکر می کردم آمائوری در این بازی حداقل روی نیمکت بشینه، یاکوئینتا تازه از بند مصدومیت رها شده و شاید وجودش تو زمین آن چنان به دد تیم نخوره. اگر روی نیمکت آمائوری به جای کامیلری قرار داشت، بهتر بود.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب داور مسخره ای بود . یه پنالتی مفت واسه اینتر گرفت . اصلا پنالتی نبود . خود اتوئو پاش رفت رو توپ

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
ترکیب بازی اعلام شد؛
همون ترکیبی هست که قبل از بازی هم پیش بینی کرده بودم :

استوراری
گروسو - سورنسن - بونوچی - موتا
مارکیزیو - سیسوکو - آکوئیلانی - په په
الکس - کوالیارلا

به امید پیروزی ....

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
بخدا آفساید بود :Facepalm:

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
امائری یک کاری کرده که حتی تو 18 هم قرارش نداده........ تا این جای کار که ناپولی جلو هست.........باید دلمون رو به 5 خوش کنیم........ تا ببینیم سمپدوریا چکار می کنه.......

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
یووه عالی بازی میکنه !

روی په په پنالتی شد، الکس گل زد !
1-1 ؛

بازم گل میزنیم؛ داریم عالی بازی میکنیم؛
آکوئیلانی و الکس فوق ستاره های تیم هستند؛

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
هورا.................... :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :confeti: :onesmiley2: :onesmiley2: :onesmiley2: :drill: :drill: :drill: :clapx: :clapx: :clapx: :clapx: گل............... زنده باد الکس........................

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال

یووه عالی بازی میکنه !

روی په په پنالتی شد، الکس گل زد !
1-1 ؛

نوشته ی گزارش مستقیم سایت.........
شوتی از الکس دل پیرو از سمت راست و پشت محوطه جریمه چزنا
31 گل برای یوونتوس، الکس دل پیرو
31 کاپیتان یک بار دیگر منجی تیم شد، شوت زیبای الکس که بر گوشه چپ دروازه چزنا فرود امد .........

کدوم رو باور کنیم.........
الکس از روی نقطه پنالتی گل زد.........
یا با شوت.........

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

نوشته ی گزارش مستقیم سایت.........
شوتی از الکس دل پیرو از سمت راست و پشت محوطه جریمه چزنا
31 گل برای یوونتوس، الکس دل پیرو
31 کاپیتان یک بار دیگر منجی تیم شد، شوت زیبای الکس که بر گوشه چپ دروازه چزنا فرود امد .........

کدوم رو باور کنیم.........
الکس از روی نقطه پنالتی گل زد.........
یا با شوت.........

تو سایت www.livescore.com نوشته پنالتی !
حتما پنالتی هست دیگه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
2-1 شد بازی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
سانتر مارکیزیو، و یک سوپر گل دیگه از کوالیارلا !
پلگرینو هم بخاطر خطایی رو که روی په په کرد اخراج شد؛

این یووه اشک آدم رو در میاره ....

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یعنی دوار رسما از یوونتوس متنفره. کوالا رو کشتن چیزی ندید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس تو نیمه اول از 10 نمره حقش 9/75 بود. به نظرم داور یوونتوس رو داشت نابود می کرد. یوونتوس میتونه بیشتر از اینا به این تیم گل بزنه. بازی خوب سیسوکو هم جالب بود. کوا و الکس نشون دادن که بهترین خط حمله یوونتوس هستند. امیدوارم نیمه ی دوم رو هم ببریم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

مجتبی،
انصافا داشتی تکل های سیسوکو رو ؟!
خیلی بد تکل میزد دیگه، همین جوری بازی کنه اخراج میشه؛

من عاشق زوج الکس - کوالیارلا هستم ! فوق العاده هستند این 2 تا؛
الکس رو که فقط و فقط با خطا متوقف می کردند،
آکوئیلانی برای ما نقش پیرلو برای میلان رو داره ! بسیار عالی و با صلابت بازی میکنه؛ دونده، شوت زن و پاسور؛

چزه نا هیچی نیست ! حالا هم که 10 نفره شده، امیدوارم این خط دفاعی داغون کار دستمون نده و این بازی رو ببریم؛
سورنسن خیلی بی تحربه هست، باید یکی رو بزاریم که حواسش بهش باشه :دی:

موتا پر اشتباه بود، ولی خیلی هم بد نبود و چند جا خوب کار کرد؛

په په هم خیلی آماده بود و واقعا تاثیر گذار بود؛
هم یک پنالتی گرفت، و هم یک اخراجی داد به تیم حریف,

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اين يووه چقدر زيبا بازي ميكنه ، ادم رو محو بازي ميكنه :دی: ضعف هاي دفاعي رو با حملات همه جانبه داريم خنثي ميكنيم يعني اصلا اجازه نميديم به دفاعمون نزديك بشن چون خيلي داغونه :دی: سورنسن هم با استعداد نشون داد و خوش استايل هم بود ، خوشمان امد :دی: پنالتي رو هم بمن ، بونوچي گرفت .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی