پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 1-2 یوونتوس (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
182 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
شرمنده اینجا میگم اما یه سایت یه لینک برای عکسای بازی میخوام! ------------------------- سیسوکو خیلی پاهاش چیز بود :دی: مخصوصا روی صحنه ی گل! :Facepalm: ملو چه خوشحالی ِ بعد گل ِ اولش باحال بود اصلا میبینمش خندم میگیره :)) و در آخر » همه چی آرومه من چقدر خوشحالم .... :blissysmile:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

یه چیز دیگه ! دقیقه 50 یه خطای پنالتی هم یووه می تونست داشته باشه ! سوکراتس فقط تجاوز فیزیکی نکرد به کوالیارلا ! هم زدش، هم کشیدش، هم نشست روش ! چیکار باید می کرد دیگه که خطا بشه ؟ :دی:

دقيقا! اون صحنه اي هم كه گتوزو از پشت تكل رفت واسه ماركيزيو و كلوديو افتاد روش ، دردش چي بود كه بچه مظلوم گير اورده بود داشت عقده هاي درونيشو خالي ميكرد؟!

پ.ن.1: خداترين پستي كه امشب ديدم:

Hey Pato...QUAG QUAG!

:lol: :lol:

پ.ن.2: از فريادهاي كنار زمين الكس هم نميشه به راحتي گذشت...عالي بود،عااالي!:yess:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
کلااین فصل همه بازی ها برعکس اونی که فکر می کنم ببریم می...م بازی هایی که نمی شه نتیجه خوب بگیریم عالی بازی می کنند در کل درحد برد استقلال حال داد :سوت: :سوت: :سوت: :دی: Thank's

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - من از تلاش بازیکن هام خرسندم. اونا واقعا توی زمین خودشونو نشون دادند. - ما در لحظات زیادی از بازی اذیت شدیم، ولی برای تک تک توپ ها مبارزه کردیم و این روحیه ای که من این فصل توی یووه بهش نیاز دارم. - معلومه که از تیم راضی هستم. همونطور که قبلا گفتم یوونتوس به هیچ بازیکنی وابسته نیست، یوونتوس به یوونتوس بودنش وابسته است. - بازیکن ها در این بازی نشون دادند که چطور می تونند به خاطر تیم خودشون رو فدا کنند و با تمام وجود برای تیم تلاش کنند. - حتی بازیکنی مثل دلپیرو هم می بینید که هر هفته با تمام وجود داره به سختی تلاش می کنه. - یوونتوس امروز نشون داد که روح یوونتوسی داره و در لحظات سخت می تونه 9 تا جون داشته باشه ! - در مورد بحث اسکودتو من باز هم میگم، این یووه نباید براش اهداف بلند مدت درست بشه، بهتره اهدافمون رو فعلا در حد یک هفته نگه داریم. ولی از طرفی هیچ محدودیتی برای خودمون قائل نیستیم. باید صبر کرد و خواهیم دید تا ماه می چه خواهد شد. - ما تیم منسجم نشون دادیم، مدافع ها با شجاعت و اعتماد به نفس خیلی بیشتری نسبت به قبل کار می کنند، مهاجم ها خیلی موثر بازی می کنند و علاوه بر اون به تیم هم خیلی کمک می کنند. مثلا امروز برای تحت فشار گذاشتن پیرلو خیلی کمک کردند. - امروز همه چیز خوب بود، نتیجه، رفتار بازیکن های دو تیم و داوری. باید از داوری هم تشکر کنم که امروز عملکرد خوبی داشتند. - این هفتمین بازی متوالی بود که ما شکست نمی خوریم. کار دشواریه چون حریف های یووه از هرکجا که باشند مقابل ما با تمام وجود بازی می کنند. الان بهتره به فکر بازی های بعد باشیم و به تلاش ادامه بدیم. - کاسانو به یووه ؟ بزارید من در مورد بازیکنان خودم حرف بزنم. کاسانو بازیکن سمپدوریاست و مردم شهر هم دوسش دارند. من فکر می کنم اون همون جا می مونه.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
امیدوارم توی المپیکو هم همین برد رو تکرار کنیم !‌ یادمون باشه که برگشت هنوز مونده !

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
الان تمام صفحات این تاپیک رو خوندم.واقعا بچه ها خیلی قشنگ لحظات بازی رو توصیف کردن. منم این برد شیرین رو تبریک میگم.واقعا آخرای بازی از استرس داشتم منفجر میشدم. :دی: اکثر بازیکنامون هم تو این بازی خوب بودن ملو الکس مارکیزیو کوالیارلا بونوچی استوراری و حتی مارتینز که خیلی داشت خوب و مفید و کم اشتباه بازی میکرد. موتا طبق معمول گذشته یه خورده راحت با یه سرتوپ یا استارت جا میمونه. په په هم به نظر من خوب بود و با اینکه رو گل میلان مقصر بود ولی نمیشه ازش ناراضی بود چون کاملا مشخص بود که مدافع نیست و تو دفاع خیلی استرس داشت. لگرو هم با وجود آماده نبودنش ولی نمایش قابل قبولی داشت به نسبت سنگینی بازی. بونوچی هم از اون بازی هاش بود که خوب بازی میکنه.مسلط بود تو پست دفاع. آکوئیلانی هم اون درخشش بازی های قبل رو نداشت.انتظاری بیشتری ازش داشتیم.اول بازی خیلی بهتر بود ولی اواخر بازی خیلی کم دیده میشد. این حرکات خوشحالی ملو جدای از خنده دار بودنش به تیم و ما خیلی روحیه میده انصافا.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چیکار کردن اینا تو سن سیرو، هزاران میلانی رو با خفت و خاری فرستادن خونه هاشون. مارتینز از اون چیزی که فکر میکردم فراتر بازی کرد اما بیچاره اینقدر بدشانسه که فوری مصدوم شد. سیسکو به صورت وحشتناکی ضعیف شده که با این شرایط بهتره که وسط فصل بدنش بره. اما حکایت الکس در سن سیرو حکایت دیگه ایه. سن سیرو افتخار اینو داشت که میزبان افتخارآفرینی دیگه ای توسط دلپیرو باشه و از این بابت مردم میلان باید به خودشون ببالن.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات بازیکنان تو این بازی:

استوراری:6.5
بونوچی:6.5
لگروتالیه:6.5
دچلیه:6.5
موتا:6.5
آکوئیلانی:6
مارکیزیو:7
مارتینز:6
ملو:7.5
کوالیارلا:7
دلپیرو:7
په په:6
سیسوکو:7
آمائوری:__

دلنری:8 :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland
من دیگه نمیدونم که یوونتوس و دلنری باید چیکار کنند که بهشون ایمان بیارید ؟!

دیشب یوونتوس به معنای واقعی "فوتبال" بازی کرد، تحت فشار قرار گرفت، تحت فشار گذاشت حریف رو، منطقی بازی کرد، دفاع کرد، حمله کرد، پاسکاری و حفظ توپ کرد و از همه مهم تر، تمرکز خودش رو حفظ کرده بود؛
تیمی که تا دقیقه 50 ، 2 تا تعویض اجباری داشته باشه، و در سن سیرو میلان رو شکست بده واقعا جای تحسین داره؛ اونم بدون کراسیچ و کیه لینی که از ارکان یوونتوس هستند؛

اما کل بازی یک طرف، الکس هم یک طرف، بخصوص بعد از تعویض شدنش؛ واقعا این بشر فوق العاده ست،
به راستی که الکس، هنوزم مثل بازیکن های 18 ساله ست ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

نمرات بازیکنان تو این بازی:

استوراری:6.5
بونوچی:6.5
لگروتالیه:6.5
دچلیه:6.5
موتا:6.5
آکوئیلانی:6
مارکیزیو:7
مارتینز:6
ملو:7.5
کوالیارلا:7
دلپیرو:7
په په:6
سیسوکو:7
آمائوری:__

دلنری:8 :دی:

میگم چطوری حساب کردی که موتا 6/5 شد؟

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من شب ها در خونه اینترنت ندارم و وقتی موقع صبح میام اینجا تا چیزی بنویسم میبینم بچه ها با چند ساعت فاصله همه حرف ها را زده اند و منم سکوت میکنم......اما این بازی برای من آنقدر دلچسب بود که علی رقم تکراری بودن بخواهم این تشکرات را پشت هم ردیف کنم : بی نهایت از ساختار دفاعی استوار یووه لذت بردم ، وقتی دیدم کلینی به بازی نرسیده شوکه شدم و الان از بابت بازی درخشان لگرو سپاسگزارم... بی اندازه از اقتدار ملو در میانه میدان لذت بردم ، ستاره احساسی و زودجوش ما دوباره با مربی همداستان شده که روش بازی گرفتن ازش را به خوبی بلده.... بسیار از بازی خوب و همراه با رکورد شکنی اله مسرورم....چند وقتیه به طور منظم جدول گلزنان لیگ در ویکی را چک میکنم و برای خودم خیالهای شیرین میبافم....امیدوارم این درخشش را تا آخر فصل ادامه بده . و بالاخره....بسیار بسیار از دل نری بابت برگرداندن نظم و دیسیپلینی که تیم مدتها بود از یاد برده بود متشکرم .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بچه ها لطفا یکی جواب منو بده . کسی میدونه منظور یووه از خریدن مارکو موتا چی بود؟ این یارو بیشتر به یه شوخی بی مزه شبیهه . مرتیکه اونور رو کرده اتوبان تهران قم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس 2 - 1 میلان اگر یکم دفاع منسجم تر کار میکرد میتونستیم یک کلین شیت جانانه از میلان در سن سیرو بگیریم ولی خب فشار روی تیم خیلی زیاد بود دفاع هم خیلی خوب عمل کرد مخصوصا اواخر نیمه دوم که فلیپه ملو دوست داشتنی خودشو جلوی توپ زلاتان قرار داد و با سر توپ و دفع کرد. تیم خیلی خوب و منسجم کار کرد و از تک موقعیت ها گل ساختیم،انصافا انتظار نداشتم بدون کراسیچ بتونیم این گونه کار کنیم. کوالیارلا ، الکس ، استوراری ، فلیپه ملو دوست داشتنی به نظر من از بهترین های بازی بودند همینطور دچلیه که سانتر زیبایی کرد مثل همیشه.

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
كلا اينکه از ديشب تاحالا ازخوشحالي توپوست خودم نمیگنجم:دي

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اولا برد بسیار بسیار شیرینی بود حالا یکم در مورد بازی حرف بزنم 10 دقیقه اول اصلا حرفی برای گفتن نداشتیم و من تو این دقایق با خودم گفتم خدا رحم کنه امروز ولی انصافا بعد تیم خودشو پیدا کرد و تونستیم به بازی مسلط بشیم ! منظورم از مسلط این نیست که ما قالب شدیم به همه چی ، ولی بدرستی جلوی ضرب آهنگ میلان گرفته شد توسط هافبک ها مارکزیو از زمانی که وظایف تدافعیش زیاد شده ، دفاعی تیمی یوو به مراتب بهتر انجام میشه کلا دیروز کار های دفاعی خوب انجام میشد به جز چند صحنه خاص ، هر چند موتا باز هم ضعیف بازی مبکرد !! 10 دقیقه آخر بازی هم انصافا خوش شانس بودیم که گل نخوردیم ، ولی همیشه تیمی برنده است که از موقعیتش بهتر استفاده کنه آها راستی در مورد گل دوم یه چیز بگم زمانی که سیسوکو با آبیاتی تک به تک شد و بد به جای توپ هوا رو شوت کرد ! رکیک ترین فحش که همون لحظه به دهنم آمد رو بهش دادم ولی زمانی که پاس رو داد به اله و اونم بی معطلی توپ رو گل کرد کلی مومو رو تحسین کردم واسه اون شاهکارش ;D

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
این برد شیرین رو تبریک میگم به تمام تیفوسی ها. بیشتر از این برد رکورد دار شدن الکس منو خوشحال کرد. کلا بعد از بازی شادی یوونتوسی ها در سن سیرو بسیار دیدنی بود. به نظر من بهترین بازیکن یووه در این بازی فلیپه ملو بود بسیار عالی بازی کرد این بازیکن

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
به خودم ميبالم كه از بچگيم يوونتوسي بودم و روزبروز عشقم بهش بيشتر شد! خوشحالم كه ديشب بعداز مدتها بازيي رو ازيووه ديدم كه دوست داشتم بببينم كه اين خوشحالي با رکوردشكني الكس تو سن سيرو به اوج خودش رسيد! دم همشون گرم كه نود دقیقه با عشق و تعصب جنگيدن! دم همتون گرم که با پستهاي فوق العادتون كلي حال دادين! دم هممون گرم كه عاشق تيمي هستيم كه ارزش چيزي بالاتراز عاشق شدن رو داره!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
در میان این همه شادی و غرور یوونتوسی تک گل ابراهیم هویج چیزی نداشت جز به یاد آوردن بی وفایی او ( برای من) :2qcmh45: خوشحال هستم که عاشق هستم که عاشق الکس و الباقی سیاه و سفیدان هستم :cowboy: :biggrin:

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
این برد رو به همه تبریک می گم . بازی فوق العاده ای بود و هیجان بسیار زیادی داشت . گفتنی ها رو دوستان گفتن و چیز جدیدی برای گفتن ندارم فقط امیدوارم که بووه بتونه با این روحیه ادامه بده .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا از دیشب یه حس عجیبی بهم دست داده موقع گل ها خیلی خوشحال میشدم ولی الان خوشحالی ای که باید از برد یوونتوس داشته باشم ندارم شاید علتش گل زدن شترمرغ باشه ، شاید هم نبود کراسیچ البته نبود کراسیچ خوشحال کننده بود ، بردن تیم سوم جدول بدون موثرترین بازیکن فصلتون و ادامه دادن بازی بدون وینگ بک و وینگر واقعا بی نظیر بود ، سراغ نداریم تیمی رو که بدون وینگ بک و وینگر تو سیستم 4-4-2 بتونه انقدر خوب بازی کنه آخریا سیسوکو مهاجم بازی میکرد ؟ آخه تو وقت هایی از بازی تو زمین حریف تنها بود راستی نباید از مارتینز گذشت ، بازی خوبی انجام داد ولی واقعا هر چی فکر میکنم ، همچین بازیکنی بیشتر از 5 میلیون نمی ارزه خیلی خیلی کنده ولی دریبل های خوبی میزنه ، به نظر من مارتینز بیشتر به درد پشت مهاجم میخوره تا وینگر مارکو موتا هم خیلی افت کرده ، اصلا معلومه تمرکز نداره ، خیلی خیلی بد بازی میکنه ، اصلا با مارکو موتا اول فصل قابل مقایسه نیست دچلیه با سانترش بازم نشون داد یه هافبک چپ فوق العاده است ، واقعا اگر این بازیکن تو پست هافبک چپ استفاده بشه ، میتونه یه پا کراسیچ برای سمت چپ باشه مارکیزیو عالی کار کرد ، با اینکه بازیش زیاد به چشم نمیومد ولی قشنگ هافبک های میلان رو خفه کرده بود البته یوونتوس هیچوقت جلوی بزرگان مشکل نداشته و همیشه به تیم های کوچیک امتیاز داده امیدوارم بولونیا و سالزبورگ آخرین تیم های کوچیکی باشن که یوونتوس بهشون امتیاز میده باتشکر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی