پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 1-2 یوونتوس (هفته نهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
182 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
انگار منینگر هم مصدوم شده و کوستینیو جانشینش شده روی نیمکت باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خیلی استرس دارم

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
منم خيلي استرس دارم :( اگه کراسيچ بود خيالم راحت بود! لااقل خدا كنه الكس فيكس باشه؛اينجوري یه نقطه قوت هم توخط حملمون داريم!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
منم بی نهایت استرس دارم و البته امیدی هم ندارم

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
واسه چی استرس......... من که هیچ استرس ندارم................ چون به تیمم یقین دارم......... به الکس یقین دارم................... و این را می دانم که از میلان بسیار بزرگ تر هستیم........... و اون ها باید از ما بترسن................................. ما یوونتوسیم.................

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
این بازی ابیاتی تو دروازه هست............ شانس اوردیم این املیا این چند بازی خیلی خوب بازی می کرد......... این ابیاتی که از اول گلر نبود چه برسه به الان که تازه از مصدومیت برگشته........

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم چه بلایی سر حس استرسم اومده :دی: فصل پیش اینقدر انواع باخت های تحقیر کننده تحمل کردیم که دیگه یه جورایی تحملش ساده تر شد و در مقابل میکروبش واکسینه شدیم :np: برای بازی با اینتر من اصلا استرس نداشتم تا روز بازی، روز بازی هم کم بود. صرفا چون اینتر بود و تحمل باخت به اینترو ندارم هنوز ! ولی برای بازی با میلان هنوز هیچ حسی ندارم. ظهر به امین اس ام اس دادم تو هم مثل من هیچ حسی به بازی امشب نداری ؟ گفت من الان فقط حس خواب آلودگی دارم :np: خلاصه اگر یووه نیمه اول 1 گل بخوره کلا من با بی تفاوتی بازی رو نگاه خواهم کرد. ولی اگر یووه خوب بازی کنه (مثلا صفر صفر تا دقیقه 70) یا حتی گلی بزنه، باعث میشه اون امید زنده بشه و استرس بگیرم :دی: کلا بستگی به خود بازی داره، قبل از بازی کاملا آماده ی باخت هستم :دی: - در مورد بحث فنی، نقش کلیدی این بازی اون وسط دست ملوئه ! حتی من باشم سیسوکو رو بازی می دم (به امید اینکه بازی بزرگیه و تحت تاثیرش خوب بازی کنه) چون میلان 4-3-3 بازی می کنه و اگر وسط زمین رو ازش بگیری کلا ارتباط تیمیش قطع میشه و فشار روی دو طرف یووه خیلی کم میشه. اگر وسط زمین رو ملو و آکویلانی از میلان نگیرند در نتیجه گارد دفاعی میره به خطوط کناری و وینگر و مدافع کناری باید تحمل کنند که اونجا کار خیلی سخت تر میشه و یووه هم خیلی بسته تر میشه. ولی اگر گارد دفاعی وسط زمین باشه با توجه به قدرت یووه توی ضدحملات احتمال موفقیت بیشتر میشه. یه چیز دیگه هم هست که خصوصیت مارتینز جوریه که سرعت تیم رو میگیره، بازی پا به توپ و تکنیکی داره، ولی تکنیکش کند، برعکس په په که تکنیکش توی سرعته و سرعت ضدحملات رو خیلی می بره بالا، ترجیح میدم توی این بازی په په بازی کنه، نه مارتینز. هرچند تقریبا همه جا پیش بینی کردند مارتینز بازی می کنه. نکته ی بعدی هم اینه که کیلینی و بونوچی نباید زیاد خطا کنند ! بازیکن تکنیکی/سرعتی زیاد دارند می تونند خطاهای بد، یا حتی پنالتی بگیرند. نهایتا من حاضرم 15 تا گل بخوریم، ولی زلاتان به یووه گل نزنه :62:

juverpool

juverpool

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
به نظر من یووه امشب برد نداره چون بیشتر بازیکنان مصدوم و محروم اند

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من برعکس ِ همه که حس ِ خوبی نسبت به بازی ندارن من فارغ از محروم ها و مصدوم ها ! حس ِ خوبی نسبت به یووه دارم ، میبریم بازی رو! و تازه من هیچ استرسی هم ندارم :دی: امشب دوست دارم الکس یه کاشته گل بزنه تا چـِشه پیرلو دربیاد :yes: امشب مهمترین نقش رو ملو داره ، رهبری میانه ی زمین ِ یووه دست ِ ملو امیدوارم مثل بازی های خوبی که تا الان داشته این بازی هم روندش رو ادامه بده و البته اگه جناب ِ کیه لینی با ضرباتی که به زیر توپ میزنن ملو رو از بازی محو نَفَرمایَن! :np:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
منم اصلا استرس ندارم ، یعنی خیلی وقته استرس ندارم :دی: ولی دقیقا یادمه سر بازی با میلان و انتر اون سالی که تازه دوباره اومدیم سری آ قلب درد گرفته بودم از استرس ، هر لحظه امکان داشت سکته کنم :دی: ولی فکر کنم بی استرسی از پارسال شروع شد که با گونیه سیب زمینی هم فرقی نداشتم :دی: البته این بازی همونطور که گفتم خیلی جای نگرانی نداره چون میلانم مشکلاتش کمتر از ما نیست !

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
استرس در این بازی برای من بالاست؛ چرا که اگر نبریم کارمون برای بازگشت به رده های بالای جدول خیلی سخت می شه؛ اگر ببازیم که افتضاحه؛ با این که پیش بینی من مساوی بوده؛ ولی معتقدم که باید این بازی رو ببریم تا یه خط و نشون درست و حسابی برای همه بکشیم؛ واقعا بازی حیاتی ایه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
استرس اصلی من برمیگرده به بازی در سن سیرو و احتمالا یک باخت!!! که واقعا خیلی فشار روحی رومه. اگر بازی رو نشون نمیداد مشکلی نبود ولی چون پخش زنده میشه استرس بالاست و یوونتوس باید ابروداری بکنه حالا به هر روشی که شده.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
منم به هیچ وجه استرس ندارم ! خوبی این یوونتوس اینه که اصن تعجب نداره هر نتیجه ای بگیره و کلا نتایج اش قابل پیش بینیه هرچی باشه ببریم میگیم داریم پیشرفت میکنیم و اینم تو همون راستاست ببازیم فحش میکشیم به سکو خدا بیامرز :دی: مساوی کنیم هم میگیم بد نیست

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
ولی میلان این روزا خوب بازی میکنه مخصوصا روبینیو و ابراهیموییچ خطرناک بازی میکنن ! به حر حال به امید پیروزی

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
تایید میشه ! یووه 1200 تا گل بخوره ولی ابراهیموویچ گل نزنه ! ضمناً یووه همیشه یوو هست با کراسیچ یا بی کراسیچ ؛ بارها بدون کراسیچ هم از پس مشکلات بدتر از این بر اومدیم ، میلان هم بهترین تیم دنیا نیست

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
حتما باید سطح ـِ استرسمون رو اول پست بگیم؟؟! من یه خورده دارم...

به نظر من بازی خیلی هم نباید سخت باشه ، میلان کلا چیز ـِ "خاصّی" نیست این فصل. منتها بازی تو سن سیرو و شرایط تیمی ـِ خودمون [علی الخصوص غیابِ کراسیچ (و یاکی حتی!)] یه مقدار می تونه کار ـُ سخت کنه... ولی با این وجود به نظر من اگه از ملو و مومو به عنوان دو هافبک دفاعی استفاده کنیم و په په و مارکیزیو رو هم بذاریم دو بالمون و نهایتا همه ی اینا هم تمام ـِ تلاش خودشونو بکنند و شب، شبشون باشه می تونیم امتیاز بگیریم از میلان...
ضمن اینکه من از خط دفاعیمون هم یه مقدار وهم دارم، دفاع کناریامون کیا قراره باشند؟! درسته که میلان بیشتر تمرکزش تو حملات رو وسط خط دفاعیه، ولی دیگه خالی گذاشتن کناره های خط دفاعیمون خیلی می تونه به ضررمون تموم شه...

نهایتا من حاضرم 15 تا گل بخوریم، ولی زلاتان به یووه گل نزنه :62:

زلاتان اومده میلان پس...! :Facepalm:
:دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
منم دو سه روزه بدجوري استرس دارم.اميدوارم يووه تو اين بازي هم مثل بازي با انتر خوب بازي كنه و يه مساوي رو حداقل بگيريم

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
تركيب: استوراري كيليني بونوچي موتا ده چليه ملو آکوييلاني ماركيزيو مارتينز الكس كواليارلا

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
براي كيليني مشكل پيش امده و بازي نميكنه ! بجاش لگرو تو تركيب هست !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
لینک بدید لینک ! کم کیفیت باشه بهتره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی