پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تبلیغات برای فروم ...

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
82 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حسين جان سلامي دوباره به تو و همه‌ي يووه اي ها. من براي تبليغات سايت و فوروم يوونتوس يه سري كار در نظر دارم و همچنين يه سري تبليغاتي براي سايت هم زير نظر دارم. چون بتازگي بعنوان ناظر تبليغاتي در يك ارگان شروع به كار كردم مي تونم راحت تر اين كار ها رو انجام بدم.اگه با انجام اين نوع تبليغات موافقت كني يكم به نفعمون مي شه.بهرحال اصل و اساسشو تو ميتينگ بعدي بهت مي گم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باشه عزیزم مررسی از اینکه به فکر هستی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی نمایشگاه تبلیغ خوبی کردیم و تبلیغات گسترده ای انجام دادیم هر چند هزینه زیادی ( حدود 105 هزار تومان ) ولی خوب ارزشش رو داشت و امار سایتمون خیلی خیلی بالا رفته یک سری تبلیغات هم دوستانم در شمال انجام دادند که تراکت های تبلیغاتی رو در این چند روزی که شمال شلوغ بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
6000 تراکت تبلیغاتی از 8 مرداد تا 10 مرداد در شهر های مرودشت و قم پخش کردیم البته به کمک پسر داییم توی قم و دوست عزیزم اقا محمد توی مرو دشت شیراز

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
تراکت برای چه موضوعی ؟ موضوع سایت ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تراكت روش نوشته دومين سايت برتر خبري يوونتوس اراند ده ورلد بعد در مورد كارايي كه مي كنيم نوشته و يه اشاره اي هم به انجمن كرده. يه چند تا نمونش مونده دستم برات توي ميتينگ ميارم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها من دو تا لینک گداشتم صفحه اول و دوم سایت - لطف کنید هر دفعه وصل می شوید به اینترنت کلیک کنید هر کلیک از لحاظ مالی کمک می کنه البته هر کلیک حیلی کم هست ولی زیاد بشه خوبه مررسی از همکاریتون

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اولین کلیک رو خودم کردم! ولی به گمونم لینکش ایراد داره! چون سایت مورد نظر رو باز نمیکنه!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
منم زدم ولي سايت مقصد باز نمي كنه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مهم نیست همین که روش کلیک کنید کافیه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها لطفا هر دفعه که به اینترنت وصل می شوید توی این دو صفحه که پایین گذاشتم برید و روی لینک های تبلیغات کلیک کنید

http://forum.juventu...ews/News-FA.php

http://www.juventus.ir

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من هوم پيجش كردم. هر بار وصل شم روش مي كليكم.فقط بفقيه بچه ها هم اين كار رو بكنن چون اين تبليغات كليكي خيلي بايد تعداد كليك هاش زياد باشه تا به نفع باشه وگرنه سودي نداره.

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
کسی ازقیمت تبلیغات در tv و روزنامه ها خبر داره ؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تبلیغات توی تلویزیون که ثانیه ای هست و میلیونی و در روزنامه ها هم از 500 هزار تومان شروع می شه به بالا -

در مورد تبلیغات هم باید بگم ما هنوز توی خرج های عادی سایت و فوروم گیر کردیم و به سختی ردش می کنیم چه برسه به اینکه بخواهیم تبلیغات هم بکنیم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

تبلیغات توی تلویزیون که ثانیه ای هست و میلیونی و در روزنامه ها هم از 500 هزار تومان شروع می شه به بالا -

در مورد تبلیغات هم باید بگم ما هنوز توی خرج های عادی سایت و فوروم گیر کردیم و به سختی ردش می کنیم چه برسه به اینکه بخواهیم تبلیغات هم بکنیم

دلیلی نداره جاهای مختلف تبلیغ کنیم،اکخر هوادارهایی که به نت دسترسی دارن از سایت استفاده میکنن و بعیده کسی بی اطلاع باشه،
البته تبلیغ کردن مزایای جانبی و خوب دیگه ای هم داره اما با شرایط کتنون منم فکر نمیکنم کاری باشه که حالا حالاها بریم دنبالش...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سلام به همه بچه ها
ما بر اساس تعداد کلیک با شرکت کیمیا قرار شده ازشون هزینه تبلیغات رو بگیرم پس شما لطف کنید هر موقع اومدید توی اینترنت و سایت رو باز کردید http://www.persian.j...ir/homepage.php زحمت بکشید و روی تبلیغی که بالای اخبار زده شده کلیک کنید !!! اگه روز 100 بار هم به اینترنت وصل شدید لطف کنید روی تبلیغ کلیک کنید تا وارد سایت اون شرکت بشید
مررسی از همکاریتون

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
چه جالب! اگه اینطوریه من که صبح تا شب تو اینترنتم میتونم واس خودم کاسبی کنم! ;D کلیکی چنده؟

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
فقط حسین جان محبت کن . این لینکو یه کاریش کن که وقتی کلیلک میکنیم . یه صفحه جدید باز بشه .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
یه تبلیغ تصویری درست کنین و کدش رو در اختیار ما بذارین. هر کسی که سایت یا وبلاگی داره کد رو وارد صفحاتش می کنه. من هم اویلشم که این کار رو می کنم

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال

یه تبلیغ تصویری درست کنین و کدش رو در اختیار ما بذارین.

هر کسی که سایت یا وبلاگی داره کد رو وارد صفحاتش می کنه.

من هم اویلشم که این کار رو می کنم

دقیقا موافقم . حسین میشه ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی