Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 4-0 لچه (هفته هفتم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
102 replies to this topic

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
به نظر منم باید استراحت بده البته الان که همه رفتن برای تیم ملی دو تا بازی میکنن بر میگردن امیدوارم کراسیچ برای صربستان بازی نکنه و امیدوارم بازی صربستان - ایتالیا پخش مستقیم بشه :دی: باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
سی و پنجمین دیدار یوونتوس و لچه به میزبانی بانوی پیر برگزار خواهد شد. دیداری که پیش از این 23 برتری، 8 تساوی، 3 شکست، 71 گل زده و 27 گل خورده را به نام یووه ثبت کرده در ده دیدار اخیر دو تیم نیز 7 پیروزی، 2 تساوی، یک شکست، 27 گل زده و 13 گل خورده از ان یونتوس است در میان بازیکنان الکس دل پیرو و پسوتو با 7 بازی در صدر بیشترین حضور و کاپیتان به همراه زلاتان نیز با 3 گل زده در صدر جدول گلزنان ایستاده اند.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
من به شخصه ترجیح میدم تو خط دفاع بدون تغییر بازی کنیم تا این خط هماهنگ تر بشه ولی توی دو خط هافبک و حمله تغییرات بدیم بد نیست و بازیکنانی که کمتر طی فصل استفاده شدن به بازی بیان و اگه قراره کراسیچ استراحت کنه یه نیمه مارتینز بازی کنه و یه نیمه هم لانتازفامه.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
شما چه قدر به استراحت كراسيچ معتقديد؟ نكنه هوس يه بازي كسل كنندهبه سرتون زده؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

شما چه قدر به استراحت كراسيچ معتقديد؟ نكنه هوس يه بازي كسل كنندهبه سرتون زده؟

چون حوس شکست نکردیم
کراسیچ اگر مصدوم بشه تیم ما کاملا میخوابه
حتما باید استراحت کنه
باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
باید تو بازی های اسون و ساده ای که داریم بیشتر از ذخیره ها استفاده کنیم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts

تصویر

یوونتوس - لچه
یک شنبه، 10 اکتبر، 18 مهر
ساعت 17:30 به وقت ایران
استادیوم المپیک تورین

بازی قبلی
اینتر میلان 0-0 یوونتوس
لچه 1-0 کاتانیا

بازی بعدی
لچه - برشا
بولونیا - یوونتوس

وضعیت دو تیم در جدول سری آ
[img width=480 height=89]http://www.s4.img4u.net/images/byautmixeh8ncka8om58.jpg[/img]

4 بازی قبلی دو تیم
یوونتوس 2-2 لچه (3 می 2009 - سری آ)
لچه 1-2 یوونتوس (7 دسامبر 2008 - سری آ)
لچه 1-3 یوونتوس (14 آپریل 2007 - سری بی)
یوونتوس 4-1 لچه (25 نوامبر 2006 - سری بی)

برنامه بازی های این هفته سری آ
Spoiler

این تاریخ رو درست کنید...

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
تو سایت که نوشته بازی 25 مهر ساعت 16:30 تو درست نوشتی یا سایت?

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,231 posts
  • LocationDeutschland
تصحیح شد ...
---

مثل اینکه ترائوره به این بازی میرسه و دلنری قصد داره از ابتدا بهش بازی بده.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,427 posts
می شه بپرسم چی تصحیح شد? تو سایت که هنوز زده 25 مهر ساعت !16:30

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,231 posts
  • LocationDeutschland
سایت درست زده تاریخ رو،
من اینجا اشتباه وارد کرده بودم که درست شد.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
چرا هیچ کس در مورد بازی بحثی نمیکنه ؟ آرماند ترائوره این بازی دفاع چپ یوونتوس خواهد بود ؟ توی اکثر سایتها که کماکان مصدوم زدنش و کسی از حضورش در ترکیب ننوشته ترکیبی که اکثر سایتها گذاشتن : استوراری ، دچلیه ، بونوچی ، کیه لینی ، گری گرا ، په په ، ملو ، آکوئیلانی ، کراسیچ ، الکس و یاکوئینتا باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
داور بازي gava هست .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
فکر میکنم استراحت دادن به مارکیزیو کار درستی بود اگر بازی ملی ایتالیا با صربستان برگزار میشد مارکیزیو که مصدوم نشده؟ خبری هم از کواریارلا تو ترکیب نیست !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

فکر میکنم استراحت دادن به مارکیزیو کار درستی بود اگر بازی ملی ایتالیا با صربستان برگزار میشد

مارکیزیو که مصدوم نشده؟

خبری هم از کواریارلا تو ترکیب نیست !

هنوز سه روز تا بازی مونده
خیلی زوده که بخوایم ترکیب رو بگیم
من هم ترکیبی که اکثر سایتها گذاشته بودن رو گفتم
وگرنه هم گفته میشه ترائوره ثابت خواهد بود و هم به احتمال زیاد به آمائوری بازی میده
باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
كمال جون اين ترائوره شده آندراده ، امروز باز هم مصدوم شد ...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

كمال جون اين ترائوره شده آندراده ، امروز باز هم مصدوم شد ...

حالا خوبیش اینه قرضیه
اگر راضی نباشیم آخر فصل میدیمش میره
500 هزار تا بیشتر حقوق نمیگیره
باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
20 بازیکن به بازی برابر لچه دعوت شدند ، غایبان این دیدار بوفون ، ترائوره ، رینائودو و لانزافامه هستند : 2 Motta 3 Chiellini 4 Felipe Melo 5 Sissoko 8 Marchisio 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Amauri 13 Manninger 14 Aquilani 18 Quagliarella 19 Bonucci 21 Grygera 23 Pepe 25 Martinez 27 Krasic 29 De Ceglie 30 Storari 31 Costantino 33 Legrottaglie

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
الان پخش زنده بازی رو از تو سایت دیدم ! شماره 10 لچه روبن الیویراست ؟! همونی که تو یووه بود ؟! ما همیشه یه تعداد بازیکن سابق این ور و اون ور داریم ، خدا به داد برسه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
دل نری : - ما هرکاری برای پیروزی لازم باشه انجام می دیم. - ما برای هر بازی باید پیروز بشیم، و این فقط برای بازی بعد نیست. یوونتوس همیشه باید برای پیروزی تلاش کنه. - برای اینکه هر یکشنبه یک بازی سخت هست، و ما هر یکشنبه باید ثابت کنیم یوونتوسیم. - در بازی های خارج از خونه مقابل اینتر و منچستر، ما به این باور رسیدیم که در مسیر درست قرار گرفته ایم. - تیم کیفیت بالا و اکنون اعتماد به نفس بالایی داره. - تیم من می تونه بازی های خوبی به نمایش بزاره، و با کمی شدت عمل و انسجام، می تونه نتایج خوبی هم ازونا بگیره. - ما 5 بازیکن داریم که در لیگ اروپا نمی تونند بازی کنند. ولی بقیه می تونند بازی کنند. من تصمیماتم رو بر این اساس خواهم گرفت. - آکویلانی اخیرا فرم خیلی خوبی داشته و من فردا ازون استفاده خواهم کرد. مارکیزیو هم در سمت جپ بازی کند می تواند آزادی عمل به دچلیه در دفاع چپ بدهد. کراسیچ هم گفته من تمرینات پیش فصل نداشتم و این کراسیچی که می بینید 60 درصد کراسیچه و فکر می کنم هنوز می تونم بهتر ازین ها باشم.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users