Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 1-3 پالرمو (هفته چهارم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
138 replies to this topic

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
نه تغییر کرد نظرش ملو - مارکیزیو زوج خط هافبک خواهند بود باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
اگه قرار باشه اکولیانی به بازی بیاد فقط میتونه جای مارکیزیو رو بگیره که با گلزنی هایی که این روز ها داشته بعید میدونم زودتر از دقیقه 70 بتونه تو زمین بیاد سیسوکو هم فقط میتونه جای ملو به زمین بیاد چون سبک بازیش مثل ملو هستش و با توجه به علاقه دلنری به ملو باید منتظر بشه تا ملو مصدوم بشه تا بتونه فرصت ارز اندام رو داشته باشه دلنری مربی باهوشی هستش و ترکیبش رو فقط در صورت مصدومیت بازیکن هاش تغییر میده چون میخواد این تیم رو هماهنگ کنه و تغییر زیاد فقط به یووه و خودش ضرر میزنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
دل نری : - پاستوره بازیکن خوبی هست، ولی پالرمو بازیکن های خوب دیگه ای هم داره. - ماکارونه، هرناندز و میکولی هم که تازه از مصدومیت برگشته بازیکنان خطرناکی هستند. - برای یووه هر یکشنبه یک امتحان وجود داره و فرقی نداره، یووه باید هر هفته ازین امتحان سربلند بیرون بیاد. - من به سیستم چرخشی اعتقاد زیادی ندارم، ما 4 روز وقت استراحت داشتیم و فکر می کنم این تعداد روز برای استراحت بازیکن ها کافی باشه. - مارکیزیو و ملو الان بهترین خط هافبک من هستند که تمام خواسته های من رو برآورده می کنند. من فعلا با همین 2 نفر کار خواهم کرد چون بیشترین اطمینان رو به من می دهند. - مارتینز هنوز آماده نیست برای بازی کردن، شاید از هفته ی بعد بتونه بازی کنه. - من نمی دونم این فصل برای یووه چطوری تمام بشه، ولی یه چیز رو می دونم اونم اینه که این فصل یک "تیم" خواهم ساخت.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
البته اینو قبول دارم که یووه باید هماهنگ بشه و دست زدن به ترکیب اشتباهه ولی واقعا اگر قرار باشه همیشه 11 نفر بازی کنند کی بقیه میتونن خودشون رو نشون بدن ؟ حداقل آکوئیلانی باید فرصت پیدا کنه ، مخصوصا الان که نمتیونه تو یورو لیگ بازی کنه ، باید بهش تو سری آ فرصت بده باتشکر

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 posts
برای موندن تو کورس قهرمانی باید حتما این بازیو ببریم. امیدوارم که هر سه تا خط مخصوصا خط دفاع کارشونو خوب انجام بدن که این بازیرو بتونیم ببریم. پالرمو تیمی نیست که بشه به این سادگیا بردش.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

برای موندن تو کورس قهرمانی باید حتما این بازیو ببریم. امیدوارم که هر سه تا خط مخصوصا خط دفاع کارشونو خوب انجام بدن که این بازیرو بتونیم ببریم. پالرمو تیمی نیست که بشه به این سادگیا بردش.

چون تو این بازی کیه لینی رو نداریم ، خیلی نمیشه رو خط دفاع حساب کرد
باتشکر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,159 posts

چون تو این بازی کیه لینی رو نداریم ، خیلی نمیشه رو خط دفاع حساب کرد
باتشکر

:13: چرا؟! کی گفته کیه لینی رو نداریم؟ مطمئنی کمال؟

پ.ن. : مثل اینکه میکولی هم به بازی می رسه! تف به این شانس... البته من بعید می دونم فیکس بازی کنه، ولی احتمالش هست که به عنوانِ یار ذخیره به کمکِ تیمش بیاد...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

:13: چرا؟! کی گفته کیه لینی رو نداریم؟ مطمئنی کمال؟

پ.ن. : مثل اینکه میکولی هم به بازی می رسه! تف به این شانس... البته من بعید می دونم فیکس بازی کنه، ولی احتمالش هست که به عنوانِ یار ذخیره به کمکِ تیمش بیاد...

قطعی نیست
ولی کیه لینی توی بازی با اودنیزه یه مصدومیت جزئی براش پیش اومد که به نظر من کار عقلانی استراحت دادن بهشه
حالا باید ببینیم دلنری چیکار میکنه ، احتمال اینکه بهش استراحت بده زیاده
باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه مدافع ها بیشتر از کسب نتیجه , به حفظ نتیجه فوکوس کنن ما میتونیم قهرمان شیم این فصل :دی:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
منم هم کاملا با بصیر موافقم کیلینی و بونوچی بیشتر تو فکر گل زدن هستن تا گل نخوردن

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts

اینم لاین آپ بازی

Storari; Motta, Chiellini, Bonucci, Grygera; Pepe, Melo, Marchisio, Krasic; Ale, Quag.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
میکولی شکر خدا نیست :دی: اما نوچرینو ثابت بازی میکنه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts

خوردیم..........

همین اول کاری پستوره روی یه برگشت گل زد!!!!!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
خب استوراری یه عکس العمل عالی داشت اما برگشتشو گل خوردیم

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 posts
آقا بازی رو رادیو داره گزارش میکنه موج fm 102.50 mhz

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
الکس دیگه شورشو در آورده :دی:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 posts
راه طولانیه و سخت

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 posts

الکس دیگه شورشو در آورده :دی:

از الکس انتقاد نکن میام میزنمتا :دی: انشا الله جبران میکنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
یه تیرک خوردیم , دو دقیقه بعدش الکس یه تیر زد !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
چرااااااااااا پنالتی رو نگرفتتتتتتتتتتتت دیگه از این واضح تر الکس رو زد :دی:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users