پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئندرو رینائودو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
37 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لئندرو رینائودو هم با قراردادی قرضی به ارزش 600 هزار یورو راهی یووه شد ! پایان فصل هم با مبلغ 5 میلیون یورو می تونیم خریداری کنمیش !!! اخبار تکمیلی به زودی :دی: باز هم می گم یه مدافع فوق العاده معمولی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عجیبه خیلی گرون خریدیمش از مارکو موتا گرون تر خریدیمش خیلی عجیبه ، امیدوارم خوب کار کنه و بتونه مدافع جانشین خوبی باشه باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
این جک و جونورا کین وجدانی دارن میان یووه ؟ مارتینز , ترائوره , رینائو !! وجدانی اسمشونو هم نشنیدم ! عین مور و ملخ داره بازیکن در پیت میریزه ! یکی ببنده در این ... بی صاحاب رو رو , فردا پس فردا دی کارمو هم میاد تو تورین کفتربازی میکنه !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بصیر جان ترائوره رو از این لیست جدا کن باور کن بازیکن خیلی خوبیه من به اندازه ای که قرار بود الیا رو بگیریم از خرید ترائوره بیشتر خوشحال شدم. البته این مدافع جدید چنگی به دل نمیزنه ولی واسه نیمکت گرفتنش و فکر نمیکنم اخر فصل قراردادش تمدید بشه و تا فصل بعد یووه باید دنبال یه مدافع وسط خوب باشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این همه بازیکن چرا اینا درست میرن دست میذارن رو همچین کسایی؟ اصلا اینا از کجا میخوره به چشمشون؟ چه حسابی مثلا رو این بابا باز کردن که اوردنش. حالمون بهم خورد از بس این اسمهای مضخرف شنیدیم. اینجور که معلومه امسال هم خط دفاعمون مثل آبکش سوراخ میشه با این مدافعا. یه زمانی اینا و امثال اینا تو رویاهاشون دنبال یوونتوس بودن.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
مسئولان یوونتوس میخوان یووه رو به انتهای جدول و یا به دسته پایین تر ببرن :خشمگین:
کاملا از نقل و انتقالات مشخصه
این چیه آخه رفتن خریدن ؟
تیمای دسته دومی خودمونم دنبال اینا نیستن آخه :2mo5pow:
اصلا به دردمون نمیخوره :خشمگین:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه ی این بازیکن : - فکر نمی کردم هیچوقت توی زندگیم فرصتی برای بازی در همچین جایگاهی پیدا کنم. - وقتی مدیر برنامه هام به من گفت، خیلی احساساتی شدم. الان بی صبرانه منتظرم تا با بیانکونری تمرین کنم. - من نمی دونم اگر هوادارای یووه ترنسفر تیمشون رو نا امید کننده می دونند یا بازیکن های مثل من رو در حد باشگاه نمی دونند. این سوالها رو من نباید جواب بدم. - دل نری از زمانی که در پالرمو بودیم من رو به خوبی می شناسه، هم به عنوان بازیکن، هم به عنوان یه انسان. - مربی می دونه من آدمی اهل تلاش هستم. الان هم من دهنم رو خواهم بست، سرم رو می ندازم پایین و تمام تلاشم رو می کنم که جواب اعتمادش رو بدم. من نه کاری دارم که چقدر شانس بازی دارم و کاری هم ندارم که سال دیگه شانسی برای موندن توی یووه دارم یا نه، الان فقط به تلاش کردن فکر می کنم نه چیز دیگه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
:(( :(( من از اینکه جک و جونور خطابش کردم شرمسارم :(( چقدر روح بزرگ و ایمان قوی ای داره , منو تحت تکثیر قرار داد :cry2: از صمیم قلب امیدوارم موفق شه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ا چرا من اینجا پست ندادم بیچاره خیلی واقع بینه واقعا خیلی ازش خوشم اومد ، اینجور بازیکن ها با اینکه به ترکیب اصلی فکر میکنن ولی وقتی بازی هم نکنن برای تیم حاشیه درست نمیکنن واقعا بهترین بازیکن برای نیمکت بود باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم موفق بشه. یکم دلم واسش سوخت. مگه هوادارا چی بهش گفتن اینقدر بهش برخورده؟!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خودشم فهمیده جاش تو یوونتوس نیست... چه باحاله...میگه دهنمو میبندم وسرمو میندازم پایین غلط اضافی هم نمیکنم. :laugh3:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
شمارش 26 شد تو نام تاپیک درج کنید باتشکر

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

خودشم فهمیده جاش تو یوونتوس نیست...
چه باحاله...میگه دهنمو میبندم وسرمو میندازم پایین غلط اضافی هم نمیکنم. :laugh3:

آره . منم موافقم . یوونتوس شده مثه این تیمای ایرانی . پیراهن مقدس سیاه و سفید یووه رو تن هر کسی میکنن :2mo5pow:

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
با اینکه وقتی حرفاشو خوندم دلم سوخت ولی بازم یووه جای بازیکنی که تو فصل قبل ذخیره یه تیم کوچیک بوده نیست ولی حالا که دیگه بازیکن یووه است امیدوارم موفق شه میگم اگه اینا هر بازیکنی با دستمزد پایین میخرن همگی بریم تورین تست بدیم بگیم حقوقم نمیخوایم فقط جای خواب بهمون بدین و غذا حتما میخرنمون :دی:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اینجوری هام که میگین نیست 29 بازی فصل قبل رو اگه اشتباه نکنم بازی کرده. به هر حال به عنوان یه ذخیره بازیکن خوبی به نظر میرسه از کنزویچ که به عنوان ذخیره خریداری شده بود خیلی بهتره !

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال

اینجوری هام که میگین نیست 29 بازی فصل قبل رو اگه اشتباه نکنم بازی کرده.

به هر حال به عنوان یه ذخیره بازیکن خوبی به نظر میرسه از کنزویچ که به عنوان ذخیره خریداری شده بود خیلی بهتره !

والا موجی گفته بود ذخیره بوده اگه بازیکن اصلی بوده پس خوبه برای ذخیره بونوچی و کیلینی مثل اینکه باید کمتر حرفای موجی رو قبول کنم و صد درصد با این حرفت موافقم که از کنزویچ بهتره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من نگفتم فیکس بوده گفتم 29 بازی تو زمین اومده که 15 تا بازیش رو فیکس اومده تو زمین.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
یکی از خریدهای درست یووه هست رینائودو؛
چون ترکیب اصلی خط دفاعی مشخص شده؛ حتی لگروتالیه رو هم داریم,
پس نیاز به یک مدافع چهارم بود که رینائودو گزینه خوبی بود و خریداری شد؛

من رو شدیدا یاد استنداردو میندازه؛
استنداردو هم مدافع قد بلند و خوبی بود و هر موقع بازی میکرد نمایش بدی نداشت؛
رینائودو هم امیدوارم بتونه موفق باشه؛

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
3 ماه دور از ميادين خواهد بود!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اوضاع کمی نگران کننده شد لگرو هم از اون طرف استعداد مصدومیت رو داره امیدوارم دیگه تو دفاع مصدوم ندیم وگرنه وضع خیلی خطرناک میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی