پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کوالیارلا - Masaniello

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
981 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

fabio Lalaland
11:02 PM Oct 30, 2010

I saw quagliarella praying the muslim way before he entered.. then after he scored he pointed at momo and ran towards him and hugged him..
is he a muslim now?

;D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فابیو رو خیلی دوست دارم واقعا بازیکنیه که خیلی خوش تکنیک و سرعتی هست ، یه مهاجم کاملا فانتزی فقط قدرت تموم کنندگی بالایی نداره که باید روی این موضوع کار کنه دیشب با اون قدش هد فوق العاده ای زد ، البته نباید از سانتر فوق العاده دچلیه گذشت باتشکر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
بصیر می شه به فارسی سلیس بنویسی بفهیم چی گفتی؟ چیزی که من فهمیدم این بود: کوالبارلا مثل این که تحت تاثیر سیسوکو مسلمون شده. درسته؟

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
بدون شک دیشب بهترین بازیکن یووه بود........ خیلی خوب بازی کرد........ به نظر من خیلی خیلی این بازیکن اینده دار هست....... امروز تو دبیرستان همه ازش تعریف می کردن.......... به نظر من می تون با گذشت زمان در یوونتوس بهتر جا بیفته و یکی از بهترین مهاجم های ایتالیا باشه........... شاید بشه دیگر کوالیارلا را هم جز بازیکنان کلیدی حساب کرد........... این طوری خلا امائری و یاکی کمتر احساس می شه.......

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

بصیر می شه به فارسی سلیس بنویسی بفهیم چی گفتی؟ چیزی که من فهمیدم این بود:
کوالبارلا مثل این که تحت تاثیر سیسوکو مسلمون شده. درسته؟

I saw quagliarella praying the muslim way before he entered.. then after he scored he pointed at momo and ran towards him and hugged him..
is he a muslim now

میگه که وقتی کوا داشت میومد تو زمین دیدم داره مثل مسلمونها دعا میکنه و تو زمین میاد . بعدش که گل زد دوید رفت سمت محمد سیسوکو و بغلش کرد

الان اون یه مسلمونه ؟ :دی:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کوارلی دیشب بهترین بازیکن زمین بود درسته قدرت تمام کنندگی بالایی نداره ولی تا الان خوب واسه یووه گلزنی کرده

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
گل داداش فابیو رو حال کردید پچه ها !!!؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
البته کوالیارلا بد هم گل نزده ها ! مهاجم نوک که نیست، ولی تو 8 تا بازی 4 تا زده،

فکر نکنم کسی اینجا باشه که بازی کوالیارلا رو قبول نداشته باشه، واقعا عالی بازی میکنه،
اما چیزی که من توی کوالیارلا دیدم و خیلی ازش خوشم اومده در درجه اول جنگندگیش هست و بعد هم هوش زیادی که داره و واقعا فوتبال رو با عقل بازی میکنه،

البته یک اعتراف هم بکنم، فکر نمیکنم به این سرعت بتونه خودش رو با تیم هماهنگ کنه، ولی خیلی زود تونست این کار رو بکنه و الان نمیشه نقشش رو نادیده گرفت.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
کوالی دیشب بجز گلش که عالی بود تو توپ نگه داشتن و خطا گرفتن هم خوب کار کرد و یکی از خوب ها بود خیلی به این بازیکن و اسه اتزوری و یووه امید دارم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
اگر توی همه بازیها اینطوری باشه قطعا یووه دیگه نگران گلزنی نیاید باشه ! دیشب واقعا کابوس مدافعان میلان شده بود و تمام حرکاتش دفاع میلان رو بهم میریخت . اما حیف که یووه کم تعداد حمله میکرد ! در قیاس با پاتو خدایی میکرد تو بازی ! لقب بهترین بازیکن میدون مفت چنگش چون فوق العاده بود . امیدوارم همیشه روحیش همینطوری مثال زدنی باشه تا خیال هوادارا هم یه مقدار راحت بشه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کوارلی همیشه خوب بازی کرده ولی بازی با میلان چون کراسیچ نبود نقشش تو بازی پررنگ تر بود

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
با اجرای همین نقش پررنگ توسط کوالیارلا می تونیم حتی امید آقای گلی رو به این بازیکن بندیم. موقعیت هدر بده نیست. با تغذیه ی مناسب می تونه روی همه ی مهاجمین حال حاضر سری آ رو کم کنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بعید نیست ولی امیدوارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
گل امروزش هم خیلی قشنگ بود؛
کلا استعداد خاصی در به ثمر رسوندن گل های زیبا داره :دی:

واقعا بازیکن دوست داشتنی هست، عملکردش هم تا به امروز فوق العاده بوده و الان دیگه قاطعانه میشه گفت که نبودش در تیم تاثیر گذار هست،
بر عکس اون چیزی هم که تصور میکردم، خیلی در خدمت تیم هست و حرکات انفرادی کمی داره در بیشتر مواقع؛
و البته اکثر حرکات انفرادیش هم به سود تیم بودند.

امیدوارم همین روندش رو حفظ کنه و به یک مهره خوب برای یووه و تیم ملی ایتالیا تبدیل بشه.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
دیگه باید برای آقای گلی روی کوالیارلا حساب کرد. آمار گل هایش خوب داره می ره بالا! اصلا خدا کنه بتونه کفش طلای اروپا رو بگیره. من یادم نمی آید کسی از یوونتوس این جایزه رو گرفته باشه. ولی به نظر می رسه کوالیارلا پتانسیل گرفتن این جایزه رو هم داره.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

دیگه باید برای آقای گلی روی کوالیارلا حساب کرد. آمار گل هایش خوب داره می ره بالا!
اصلا خدا کنه بتونه کفش طلای اروپا رو بگیره. من یادم نمی آید کسی از یوونتوس این جایزه رو گرفته باشه. ولی به نظر می رسه کوالیارلا پتانسیل گرفتن این جایزه رو هم داره.

مطمئنا کوالیارلا خیلی به درد یووه میخوره ولی بعید میدونم بیشتر از 20 گل بزنه و آقای گل بشه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
تمارضش منو کشته ولی الان دیگه دستش واسه داورای سری آ رو شده

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
همینطور داره به گلزنیش ادامه میده و این واسه من جالبه ولی احساس میکنم ناپولی از ما زرنگ تر بود و رفت کاوانی ای رو خرید که خیلی بهتر از کوارلی کار کرده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من عاشق کوالیارلا بودم و هستم و خواهم بود واقعا مفید بازی میکنه ، خوب گل میزنه از همه مهم تر با توجه به قد نه چندان بلندش ، عالی جا گیری میکنه و سر میزنه واقعا به نظرم می ارزه که با 10 میلیون قطعیش کنیم باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
کوا با اینکه اول فصل کسی بهش اعتماد آنچنانی نداشت اما خودشو با این گلزنیای اخیرش خیلی خوب ثابت کرد..... جاگیریای فوق العادش فکر کنم بهترین خصوصیتشه.. الان که کراسیچ نیس تهاجمی ترین مهره یووه است البته بعد سلطان الکس..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی